Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#2255014 Napisano: 23.03.2009 10:01:39 w Połączenia nieodebrane
dzwonili do kogos z numeru 5149283..? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2254255 Napisano: 23.03.2009 06:29:38 w Paragony
pakk napisał(a):

Jak to nic nie da? Poleci kilka warnów, może banów i się uspokoi. A zamknięcie tego tematu znacznie utrudni taki handel.


skoro temat juz tyle jest i dobrze sie ma to nie zostanie zamkniety od tak emotka poza tym mi to nie przeszkadza,wolny kraj,robta co chcceta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2253593 Napisano: 22.03.2009 07:14:32 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

cb656 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Wkurza mnie, że już nikt nie robi nic bezinteresownie. Każdy za pomoc wymaga od Ciebie kasy. Ludzie co się z wami porobiło ?? Czasem bardziej opłaca się kupić baton w sklepie niż poprosić was o pomoc w wygraniu. Ja jak potrafiłem wygrać np. mobilkinga. To każdy kto mnie poprosił dostał starter+kalendarz. A tu teraz widze, że innaczej się sprawy załatwia
NO COMMENT TO MNIE WKURZA


Protestuję!
Zupełnie bezinteresownie od zupełnie nieznanej wcześniej https://www.e-kon...info/users-4683.html dostałem film, którego szukałem bezskutecznie ! Napisałem na forum szukam i był odzew. Nie tylko o nic w zamian nie prosiła, ale nawet przysłała na własny koszt!
(może to poza tematem, ale jeszcze raz - eliza, dziękuję !)


ja też zgłaszam sprzeciw, zupełnie za darmo dostałam numer z wygranym tosterem od kasiaw1431, i chciała bym jej jeszcze raz za to podziękować emotka ja też pomagam


Jolcia na Twoim miejscu bym uwierzyla w ten toster jak juz go dostaniesz emotka owa Twoja wspaniala uzytkowniczka oszukala mnie bezczelnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2251005 Napisano: 21.03.2009 01:02:21 w Dziś cieszę się z.....
z pysznych golabkow w sosie pomidorowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2245749 Napisano: 19.03.2009 08:37:37 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

o już wiem co mje wkurza emotka

że został przyblokowany top batonowy z którego tak na prawdę nic nie wynika, i nie było potrzeby - za to nagle powyskakiwały nie znane nicki i w tempie 10 postów na 10 minut próbują dobić wymaganego minimum emotka pisząc w 80% bez sensu . A przeca od pisania bez sensu to jestem ja emotka


a mnei to wlasnie cieszy,przynajmniej nie ma w kolko takich samych pytan co chwile,poza tym pazerom sie nie pomaga emotka
wkurza mnie praca
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2244265 Napisano: 19.03.2009 01:39:22 w Wkurza mnie...
matejank napisał(a):

A ja mam dość swojej !@#$%^&*()_+ pracy!!!


kogo praca nie wkurza emotka ja zawsze mowie sobie,ze od przyszlego miesiaca rezygnuje emotka i chybaw koncu to zrobie bo mam juz tez dosc Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2244210 Napisano: 19.03.2009 01:23:53 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

kasia1600 napisał(a):

Dziecinada na forum emotka poprosilam o rewanzowy klik a kliknęłam pewnej osóbce na niejeden link a ta pewna osóbka owszem odklikała oceniając mój przepis chyba na mniej niż zero co obnizyło mi punktację-takie podziekowanie dostałam za pomoc...widzę,ze wróciłam na forum po długiej przerwie ale to już nie to samo forum co dawniej...przykre ale prawdziwe!



łoj tu się różne rzeczy dzieją...

a w temacie: jak mnie wkuuuuurza, normalnie mnie denerwuje to, że moje 10 nagród gdzieś tam jest, ale jeszcze nie u mnie. Poczto Polska pośpiesz się, bo mi nerwicę pogłębiasz.


Melisa ja czekam chyba na 15 nagrod i nic nie dochodzi ;( czasem to juz sie zastanawiam,az czy to mozliwe ze tyle ich nie ma?moze ktos je zwinal? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2243644 Napisano: 19.03.2009 11:32:00 w PODZIĘKOWANIA
A ja chcialabym podziekowac uzytkowniczce o nicku: kryska31 emotka fajnie,ze jest tu ktos z poczuciem humoru i dobrym podejsciem do wszystiego
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2242502 Napisano: 19.03.2009 07:38:10 w Żegnamy zmarłych
tunezja napisał(a):

Nie żyje Ursula z Anglii. Pisałam o tym już na forum, jechała z koleżanką na sankach we Wiedniu i dla obu skończyło się to tragicznie. Ursula miała stłuczony pień mózgu. To moja bardzo daleka rodzina, nie znałam jej dobrze, ale nie mogę się pogodzić, że umarła w takich okolicznościach i tak młodo....


bardzo mi przkro emotka trzymaj sie emotka

(*) (*) emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#2240163 Napisano: 18.03.2009 12:58:20 w Połączenia nieodebrane
tato999 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

79magda napisał(a):

Dziś o 13.30 dwa razy BRAK NUMERU, a ja walczyłam z odkurzaczem... emotka
Czy ktoś coś wie?


baba z westa,do mnei wydzwania ciagle mimo ze powiedzialam,ze nie bede z nia gadac emotka




robi Ci na złość dlatego ze może jesteś dla niej niemiła

jak zadzwoni znowu to poproś o jej nazwisko zanim zacznie cokolwiek gadać bo powiedz np że nie usłyszałaś

zapamiętaj nazwisko a potem jak będzie niemiła to złóż na nią skarge


Ta baba jest nienormalna,dzwonila do mnie za pierwszym razem i pyta czy moge jej poswiecic pare minut,mowie ze nie bo jestem w sklepie i nie mam czasu,zeby zadzwonila o 20 ,a ta dzwoni znow za pol h,no to sie wkurzylam i mowie jej ze w takim razie nie bedziemy rozmawiac,od tamtej pory dzownila moze juz z 8 razy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2240153 Napisano: 18.03.2009 12:56:36 w Połączenia nieodebrane
79magda napisał(a):

chochliczka napisał(a):

79magda napisał(a):

Dziś o 13.30 dwa razy BRAK NUMERU, a ja walczyłam z odkurzaczem... emotka
Czy ktoś coś wie?


baba z westa,do mnei wydzwania ciagle mimo ze powiedzialam,ze nie bede z nia gadac emotka




Hmmm...ale ja nie palę...
emotka emotka


a bralas udzial w ich konku jakims? jesli tak to temu dzwonia,ja tez nie pale emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2240127 Napisano: 18.03.2009 12:51:46 w Połączenia nieodebrane
79magda napisał(a):

Dziś o 13.30 dwa razy BRAK NUMERU, a ja walczyłam z odkurzaczem... emotka
Czy ktoś coś wie?


baba z westa,do mnei wydzwania ciagle mimo ze powiedzialam,ze nie bede z nia gadac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2239914 Napisano: 18.03.2009 12:04:17 w Pomocy!!!!
kryska31 napisał(a):

Dziękuję za info emotka


prosze bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2239886 Napisano: 18.03.2009 11:58:26 w Pomocy!!!!
kryska31 napisał(a):

Czy na tosterki wygrane ze stovitu wysyłacie listy zwykłe??? Bo tak jest podane w regulaminie, czyli nie moze być polecony? Zwykły list nie wiadomo czy dojdzie emotka Prosze o odpowiedz emotka


ja slalam polecone Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2239625 Napisano: 18.03.2009 10:56:54 w Wkurza mnie...
wkurza mnie firma zajmuca sie konkem z batonami emotka dali ciala na calej linii emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2230342 Napisano: 15.03.2009 08:20:53 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,a raczej doluje,ze wszyscy wokol mnie choruja emotka emotka emotka emotka



to pomyśl inaczej i ciesz się że nie chorujesz Ty emotka


to nie takie proste,wolalabym sama chorowac,niz zeby chorowali moi bliscy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2230283 Napisano: 15.03.2009 08:03:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,a raczej doluje,ze wszyscy wokol mnie choruja emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2226925 Napisano: 13.03.2009 10:03:14 w Połączenia nieodebrane
cobra176 napisał(a):

A DO MNIE Z PRYWATNEGO OK 20:00 DZWONILI emotka
Może dzwonili do kogoś jeszcze?


ankieta west napewno Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2225860 Napisano: 13.03.2009 04:11:37 w Wkurza mnie...
kurlandzka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

gocha542 napisał(a):

kurlandzka napisał(a):

wkurza mnie... to że niektórzy wygrywają np po 10 tosterów... tak jakby im nie starczyły 2, 3 , ehh... emotka )


a mnie wkurza i to bardzo,jak kogos to wkurza!!!!!!Trzeba zacząc grac a nie narzekac...zaraz zacznie sie z batonami-a ja nie umiem,a ty masz pińcet!Czy tak cieżko wysłac kilka esów na próbe?Zmarnowac kilka kodów zeby wygrywac?Nie!Tylko,że wiekszosci się nie chce emotka


popieram emotka



:)) czy nie mogę powiedziec co myślę? chyba po to jest ten temat że każdy mówi to co go wkurza? czyz nie? emotka przydałoby się tu powiedzieć .. uderz w stół a nożyce się odezwą emotka i nie denerwujcie się tak emotka ))


Krzysiek pewnie,ze kazdy moze powiedziec to co mysli emotka gorzej by bylo jakbysmy nie mysleli hehe emotka
a mnie wkurza to co wyzej czyli:
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze jest na tym forum osoba,ktora mnie oszukala,uwazam,ze tacy powinni miec tu zakaz wstepu emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2225841 Napisano: 13.03.2009 04:07:12 w Wkurza mnie...
gocha542 napisał(a):

kurlandzka napisał(a):

wkurza mnie... to że niektórzy wygrywają np po 10 tosterów... tak jakby im nie starczyły 2, 3 , ehh... emotka )


a mnie wkurza i to bardzo,jak kogos to wkurza!!!!!!Trzeba zacząc grac a nie narzekac...zaraz zacznie sie z batonami-a ja nie umiem,a ty masz pińcet!Czy tak cieżko wysłac kilka esów na próbe?Zmarnowac kilka kodów zeby wygrywac?Nie!Tylko,że wiekszosci się nie chce emotka


popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0