Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#2444832 Napisano: 19.06.2009 05:42:49 w Rossmann
takemehigher napisał(a):

Hej, są już wyniki z Dove Go Fresh? Jeśli tak, to bardzo proszę kogoś o opublikowanie listy, bo mi rossnet nie działa emotka


o ile mi wiadomo wyniki beda 24 czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2444598 Napisano: 19.06.2009 03:32:31 w GRATISY
madzior88 napisał(a):

leilani napisał(a):

polec napisał(a):

madzior88 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

http://www.euphora.pl/?glamour/wyslij cien euphora


wypełniłam emotka może sie trafi emotka



ja też, kto wie emotka



Ktoś w ogóle to dostał?


wiadomo,że w przeciągu tak krótkiego czasu tego nie wyślą


ja dostalam z tydzen temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2444565 Napisano: 19.06.2009 03:20:31 w Rossmann
halfpint napisał(a):

sambolera napisał(a):

rozdawanie sie nie skonczylo, jesli ktos wczesniej kupon wydrukowal to do 26.06 moze odebrac prezent



Z tego co zrozumiałam pytanie chochliczki, to chciała się dowiedzieć, gdzie na stronie szukać linka do darmowych prezentów, więc jakby nie było na stronie rossnetu już nic się nie znajdzie, bo kuponów dostępnych już od dziś nie ma...


dzieki walsnie o to mi chodzilo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2444208 Napisano: 19.06.2009 12:51:49 w Rossmann
a sluchajcie jak jest z tymi darmowymi prezentami bo sie pogubilam emotka moglby mi ktos wytlumaczyc,czego mam szukac na stronie swojej drogerii i w ogole prooosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2441966 Napisano: 18.06.2009 01:45:54 w Rossmann
fryteczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy aby wziac udzial w konkursie Dove Go Fresh trzeba dokonac zakupu jakiegos kosmetyku?Bo tak mi sie cos obilo o uszy,ale w regulaminie nic nie widze o tym mowy emotka


inny konkurs byl ze trzeba produkt kupic..teraz nie trzeba


dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2441961 Napisano: 18.06.2009 01:44:20 w Rossmann
czy aby wziac udzial w konkursie Dove Go Fresh trzeba dokonac zakupu jakiegos kosmetyku?Bo tak mi sie cos obilo o uszy,ale w regulaminie nic nie widze o tym mowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2441913 Napisano: 18.06.2009 01:28:06 w Rossmann
maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Witam
Wygralam w konkursie z Bluszczem,nadal nie dostalam maila,a Wy?Niby nagrody do odebrania od dzis,odebral ktos juz moze?


ja też wygrałam w tym konkursie, dzisiaj wieczorkiem okaże się czy zestawik czeka na mnie, meila tez nie dostaLam


dzieki za info emotka jak odbierzesz to napisz czy wszystko sie zgadza, w kwestii tego co mielismy dostac emotka


byłam w drogerii i zestawu nie było , mam przyjść jutro wrrr


dziekuje pieknie za informacje emotka


no i byłam dzisiaj i... mam przyjść w sobotę


ja po swoj mam jechac 70 km,dzwonilam dzis do nich ale nikt nie raczyl odebrac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2438296 Napisano: 16.06.2009 07:34:22 w Rossmann
maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Witam
Wygralam w konkursie z Bluszczem,nadal nie dostalam maila,a Wy?Niby nagrody do odebrania od dzis,odebral ktos juz moze?


ja też wygrałam w tym konkursie, dzisiaj wieczorkiem okaże się czy zestawik czeka na mnie, meila tez nie dostaLam


dzieki za info emotka jak odbierzesz to napisz czy wszystko sie zgadza, w kwestii tego co mielismy dostac emotka


byłam w drogerii i zestawu nie było , mam przyjść jutro wrrr


dziekuje pieknie za informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2437498 Napisano: 16.06.2009 12:40:02 w Pomocy!!!!
mariwanna napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy ktoś wie co zrobić czy na mój telefon nie przychodziły oferty konkursów sms z NTO (nr 72601) Nienawidzę tego!!!!!!!!!!!!!1


tez z checia bym sie tego pozbyla a nie wiem jak emotka


nto@nto.pl piszcie, zeby usunęli nr tel z bazy - mi dziś facet odpisał, ze usunął. zobaczymy emotka


dzieki,tez napisalam walsnie maila,przeginaja z tymi reklamami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2437490 Napisano: 16.06.2009 12:36:16 w Rossmann
maja21z napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Witam
Wygralam w konkursie z Bluszczem,nadal nie dostalam maila,a Wy?Niby nagrody do odebrania od dzis,odebral ktos juz moze?


ja też wygrałam w tym konkursie, dzisiaj wieczorkiem okaże się czy zestawik czeka na mnie, meila tez nie dostaLam


dzieki za info emotka jak odbierzesz to napisz czy wszystko sie zgadza, w kwestii tego co mielismy dostac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2437483 Napisano: 16.06.2009 12:34:16 w Rossmann
Witam
Wygralam w konkursie z Bluszczem,nadal nie dostalam maila,a Wy?Niby nagrody do odebrania od dzis,odebral ktos juz moze? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2433762 Napisano: 13.06.2009 08:55:32 w Firmy kurierskie
pioge7 napisał(a):

ziolko napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jak moge sprawdzić gdzi ejest przesylka którą wizie kurier a nie znam jej numeru???


to raczej nie sprawdzisz.. nadawca musi Ci podać jej numer


aha myślałem ż emożna to psrawdzić, bo tak jak np. ze ślizgaczami woził kurier ale nie dało sie sprawdzić gdzie jest przesylka i to jet głupie!


jak nie masz numeru przesylki to nic nie sprawdzisz Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2431230 Napisano: 11.06.2009 08:16:25 w Wkurza mnie...
wkurza mnie bezczelne handlowanie nabijaczy ip za to powinny byc karniaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2420193 Napisano: 05.06.2009 01:17:07 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,ze jestem glupia ;( Malenka zrobila mi piekny szablon na allegro a ja go niechcacy skasowalam ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2418229 Napisano: 04.06.2009 06:41:12 w Firmy kurierskie
monia24 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

czekałam dziś na dwie przesyłki ze streetcomu. Podali mi nr przesyłek więc śledziłam na stronie GLS co się dzieje.
status: w transporcie do klienta był obiecujący emotka
Wielkie było moje rozczarowanie gdy przed 18.00 zobaczyłam, że moje dwie przesyłki zostały dostarczone do nadawcy (informacje ze statusów na stronie GLS) Kto je odebrał skoro cały dzień byłam w domu?
zadzwoniłam do filii. Podano mi nr kuriera, który miał moje paczki. Zadzwoniłam do niego i...
...i moim błędem było przedstawienie sie z imienia i nazwiska. Jak tylko usłyszał jak sie nazywam (mimo iz wcześniej powiedział: kurier gls, słucham) powiedział, że to pomyłka, że źle się dodzwoniłam. Później już nie odbierał.
Zadzwoniłam znów do biura gls. Poprosiłam, żeby przedzwoniono do tego Pana za mnie bo on nie chce odbierac moich telefonów. Niestety, telefonów z biura też nie odbierał.
Zostawiłam swój nr tel i czekam na odpowiedz. Choć sądzę, że takowej nie dostanę.
Mam nadzieje, ze kurier po tej kawie ze streetcomu dostanie rozwolnienia..
emotka emotka emotka



emotka ale numer


jestem zniesmaczona co za palant!
emotka emotka skladaj skarge,niech wywalaja go na zbity pysk,co za koles,no nie moge emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2414842 Napisano: 03.06.2009 01:51:10 w Poczta kradnie
annna84 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

nie doszla do mnie przesylka z pewnego portalu,Pani z tego portalu zlozyla reklamacje na swojej poczcie,wczoraj mi przyslala maila,ze wg poczty nie da sie znalezc tej przesylki-nie rozumiem jak moze sie nie dac ,skoro byla wyslana poleconym,przeciez skoro nie ja podpisalam,to ktos musial? A do tego nie chca zwrocic nawet portalu kasy na odszkodowanie bo podobno nasza ukochana poczta do maja wydala juz budzet na caly rok na odszkodowania emotka



Ale bezczelna ściemniara, pewnie dla siebie zgarnęła tę nagrodę. Napisz jej niech Ci prześle skan odpowiedzi z poczty. Nie ma takiej możliwości żeby było tak jak Ci napisała.


Ee nie kobieta z portalu w porzadku,w zamian mi wyslala cos innego,do tego dodala ze kolejne 3
osoby zglosily sie do Niej,ze nie dostaly przesylek. A mowilam jak to kiedys mi poczta otworzyla koperte i zamiast dvd z Noddim dostalam uzywana plyte z pszczolka maja,ktora byla dodatkiem do jakiejs gazety za 5 zeta
emotka
A co do tamtej reklamacji z poczty,pani z okienka powiedziala,ze sama nie ufa pracownikom poczty i wszystko wysyla jak cos kurierem.No to super ma zdanie o kolegach i kolezankach po fachu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2413622 Napisano: 03.06.2009 07:25:15 w Poczta kradnie
nie doszla do mnie przesylka z pewnego portalu,Pani z tego portalu zlozyla reklamacje na swojej poczcie,wczoraj mi przyslala maila,ze wg poczty nie da sie znalezc tej przesylki-nie rozumiem jak moze sie nie dac ,skoro byla wyslana poleconym,przeciez skoro nie ja podpisalam,to ktos musial? A do tego nie chca zwrocic nawet portalu kasy na odszkodowanie bo podobno nasza ukochana poczta do maja wydala juz budzet na caly rok na odszkodowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2411522 Napisano: 02.06.2009 10:49:50 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

ja tez wygralam emotka do wygrania byly kosmeryki warte ok 90 zl emotka


tak i torba:
L'oreal - torba zielono-biała
Effectima - fluid Cappucino/tester 30 ml
krem pod oczy Nutridermist 15 ml
P&G - szampon Pantene 250 ml
Coty - żel Pierre Cardine 150 ml
Dove - krem Summer Glow 50 ml
L'oreal - Dermaq mleczko
L'oreal - roll-on Garnier/płaski brzuch

gratulacje!


dzieki Nineczko i gratki palmolive emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2411513 Napisano: 02.06.2009 10:46:49 w Rossmann
ja tez wygralam emotka do wygrania byly kosmeryki warte ok 90 zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2395398 Napisano: 26.05.2009 09:26:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze w topie Wyniki konkursow widze ten sam link z konkursem wiele razy emotka ludzie tak ciezko Wam sprawdzic ostatnia strone i zobaczyc czy nie ma juz owego wyniku?albo sprawdzic w wyszukiwarce?Az mnie skreca jak widze taka glupote emotka Wyświetl w wątku >>
0 0