Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#833583 Napisano: 14.06.2007 05:42:31 w Allegro.pl - bez linków
WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA POMOC( jednak na tym forum jest kilka osób na które mozna liczyc zawsze) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833576 Napisano: 14.06.2007 05:35:20 w Allegro.pl - bez linków
,ale jednak nic nie kombinuje jeśli to jest fair to niech licytacja trwa!!
kasia1600 napisał(a):

no to łyżka po obiedzie emotka kamil jest nowy na allegro-jeszcze sie sporo musi nauczyć...ale start ok... emotka

bardzo dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833549 Napisano: 14.06.2007 05:20:51 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

kamil17 napisał(a):

a powiecie mi jak ponownie do tego przedmiotu dodać tą opcję?? kup teraz??



moim zdaniem nie da się.. chyba, że zakończysz aukcję, usuniesz dotychczasowe oferty i wystawisz ponownie... (ryzyko, bo oferent może napisać do allegro, że tak robisz).

Poczekaj cierpliwie, może się uda sprzedać drożej emotka

ile czasu masz do końca aukcji?

5 dni , i wiele osób chętnych, ale jestem troche nie fair, bo napisałem na dole tej aukcji że jeśli ktos da 42 zł ksiaska jest jego!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833543 Napisano: 14.06.2007 05:17:27 w Allegro.pl - bez linków
a powiecie mi jak ponownie do tego przedmiotu dodać tą opcję?? kup teraz?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833528 Napisano: 14.06.2007 05:06:26 w Allegro.pl - bez linków
bo chyba dałem za malą cenę kup teraz i są osoby któe dadzą więcej by to mieć Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833514 Napisano: 14.06.2007 04:57:43 w Allegro.pl - bez linków
SŁUCHAJCIE MAM PILN¡ SPRAWÊ ,BŁAGAM O POMOC :
otóż wystawiłem na allegro towar z licytacją i kup teraz, czy jeśli pierwsza osoba zalicytuje ,to juz opcjakup teraz znika???? i już trwa tylko licytacja ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833511 Napisano: 14.06.2007 04:54:49 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

Kamil a co Ty do hurtowni potrzebujesz tych pudełek?
Może zajrzyj na śmietnik,może jakieś kartony są:)
Ja paczkie kiedyś oblepiałam tapetą bo to dobre,twarde.
Taki papier jcienki jak papierowy podrze się na paczce więc taki dobry nie będzie.Chodzi o taki pakunkoway,jego kolor nie gra znaczenia,ale najczesciej jest brązowy:)

nie ,ale mam duzo ofert na allegro:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833372 Napisano: 14.06.2007 03:25:39 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

*poobklejana koperta miała być

czesto wykorzystuje koperty z nagród Zaklejam gruba szeroką taśmą stary adres a z drugiej strony wpisuję nowy Tym sposobem opakowanie jest bezpieczne i nic mnie nie kosztuje

koperty bąbelkowe są zabójczo drogie jedna 1,50/3,00zł taka zeby ksiazke wpakowac ( chodziło mi o to że ta ksiazka wazy 0,40 dkg. i dlatego chcialem wyslac listem poleconym w kopercie bąbelkowej żeby było mnie za przesyłkę ale nie wiem czy nie karze mi tego jako paczke wysyslac!

jak wieksza to nawet 5 zł u nas! emotka dlatego wlasnie kombinuje i wykorzystuje stare opakowania czesto


Mam to ogromne szczęście mieszkaćw kamienicy dokładnie nad sklepem papierniczym i schodzę tam sobie w kapciach po koperty. Mają wszystkie rozmiary, mogę nawet na miejscu przyierzyć czy dana rzecz wejdzie, a przede wszystkim - są tanie jak barszcz w porównaniu z tym, co piszecie emotka
Jakieś 70 - 80 gr, te największe to chyba też nawet złotówki nie przekraczają... Poczta na wszystkim próbuje zarobić..

myślicie że w papierniczych są tańsze???? kupował tam ktoś już??

ja nie, ale ponoc na allegro sie opłaca kupic tyle ze tam hurtowo przewaznie okolo 100 szt

właśnie wiem:/ i jeszce chyba wszytskie jednakowej wielkości ,a ja chce troche takich troche takich:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833337 Napisano: 14.06.2007 02:59:19 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

*poobklejana koperta miała być

czesto wykorzystuje koperty z nagród Zaklejam gruba szeroką taśmą stary adres a z drugiej strony wpisuję nowy Tym sposobem opakowanie jest bezpieczne i nic mnie nie kosztuje

koperty bąbelkowe są zabójczo drogie jedna 1,50/3,00zł taka zeby ksiazke wpakowac ( chodziło mi o to że ta ksiazka wazy 0,40 dkg. i dlatego chcialem wyslac listem poleconym w kopercie bąbelkowej żeby było mnie za przesyłkę ale nie wiem czy nie karze mi tego jako paczke wysyslac!

jak wieksza to nawet 5 zł u nas! emotka dlatego wlasnie kombinuje i wykorzystuje stare opakowania czesto


Mam to ogromne szczęście mieszkaćw kamienicy dokładnie nad sklepem papierniczym i schodzę tam sobie w kapciach po koperty. Mają wszystkie rozmiary, mogę nawet na miejscu przyierzyć czy dana rzecz wejdzie, a przede wszystkim - są tanie jak barszcz w porównaniu z tym, co piszecie emotka
Jakieś 70 - 80 gr, te największe to chyba też nawet złotówki nie przekraczają... Poczta na wszystkim próbuje zarobić..

myślicie że w papierniczych są tańsze???? kupował tam ktoś już?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833322 Napisano: 14.06.2007 02:48:55 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

kamil, jeśli pudełko jest jednobarwne wystarczy skleić na zamykaniu taśmą (tylko dobrze, ale bez przesady). Jeśli kolorowe można owinąć jakimkolwiek papierem i to również skleić. Sznurka raczej nie potrzeba emotka

dzięki wszystkim emotka wkrtóce będę pierwszy raz wysyłąłpaczki, powiem wam jak potraktowały mnie Panie na poczcie:),a jak będą pyskować , to im powem że przyjadę następnym razem z ekipą z www.e-konkursy.info emotka i rozniesiemy im tą pocztę emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833301 Napisano: 14.06.2007 02:39:01 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Mnie na poczcie głównej w mieście powiatowym denerwuje jedna panienka. Na swojej poczcie bez żadnych problemów wysyłam najróżniejsze przesyłki. Też tak jak apo wykorzystuję koperty z nagród, z tym,że ja biorę kartkę papieru do drukarki, klej i czego nie mogę zedrzeć z koperty to przylepiam na to tą kartkę a potem oblepiam na kantach taśmą. Za każdym razem jak przychodzę z obklejoną kopertą każe mi napisać na taśmie, że zakleiłam ją osobiście i się morduję pół godziny z tym pisaniem, bo to na każdej stronie musi być. emotka

kamil sznurki i papier do pakowania jeszcze jest w sprzedaży, nie na wszystkich pocztach ale jest. Nie wiedziałeś to nie mogłeś rozbawionych Pań uświadomić.

krseta nie kupuj pudełek na poczcie bo są dosyć drogie. Najlepiej wziąć pudełko po butach lub inne zamykane. Większoś cpudełek z supermarketów ma oddzierane połowę kartonu dla wygodniejszego wyjmowania towaru i jest problem z zamknięciem.

właśnie trafiłaś w 10!!!! pudełko po butach mam ich kilka tylko teraz mi powiedz co dalej owinąc w papier i skleic taśmą???? (jaki ten papier szary? czy moze byc bialy taki jak paklują wodke w sklepie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833143 Napisano: 14.06.2007 01:30:37 w Allegro.pl - bez linków
a jeszce tajkie głupie pytanie na takiej kopercie mód adres tzn. nadawcy ma być w lewym górnym rogu?? czy na odwrocie??? chyba wszytsko jedno??;//// Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833138 Napisano: 14.06.2007 01:28:48 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

*poobklejana koperta miała być

czesto wykorzystuje koperty z nagród Zaklejam gruba szeroką taśmą stary adres a z drugiej strony wpisuję nowy Tym sposobem opakowanie jest bezpieczne i nic mnie nie kosztuje

koperty bąbelkowe są zabójczo drogie jedna 1,50/3,00zł taka zeby ksiazke wpakowac ( chodziło mi o to że ta ksiazka wazy 0,40 dkg. i dlatego chcialem wyslac listem poleconym w kopercie bąbelkowej żeby było mnie za przesyłkę ale nie wiem czy nie karze mi tego jako paczke wysyslac! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833116 Napisano: 14.06.2007 01:19:56 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie pomóżcie mi bo już nie moge:/,,... byłem dzisiaj na poczcie podchodze do okienka i pytam czy są takie zestawy do pakowania paczek tzn. papier i sznurek albo coś , mówie wam : jak ryknęła śmiechem , wszystkie babki za okienkami dosłownie ryczały ze śmiechu @myslałem ze tam sie pod ziemie zapadane powiedziala mi ze juz dawno nie ma sznurków i papierów i zaproponowała mi jakiś biały karton z napisem poczta polska (nie wiadomo za ile ,i nie wiem jakbym je dotargał dodomu bo mussze icg troche miec) p
powiedzcie mi czy jesli mam np. wielki karton po telewizorze to moge go porozcinać i z niego zrobić mały karton dla ksiazki??? pospinac posklejać itp?? imi go przyjmą ??? robiłktoś z was tak kiedys??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#833071 Napisano: 14.06.2007 12:45:32 w Allegro.pl - bez linków
chasia napisał(a):

kamil17 - u mnie zestawy do pakowania są cały czas dostępne i nie słyszałam, żeby nie miało ich być.
Za to na jednym z poznańskich, osiedlowych, oddziałów poczty Pani mnie strasznie rozweseliła, gdy chciałam wysłać książkę (ok. 200 stron) w kopercie bąbelkowej jako list polecony.
Powiedziała, że mi nie przyjmą przesyłki i mam ją wysłać paczką. Bo jako listy mogą iść jedynie UWAGA - dokumenty administracyjne. Ponoć przepisy się zmieniły.
Pani już kwitki na paczkę wyciągnęła. Pożegnałam ją słowami, że idę na Pocztę Główną, bo tam problemu nie robią.
Ciekawe jak sprawdzają, czy coś jest dokumentem administracyjnym a co nie. Na węch??

no ja tez chce wyslac ksiazke poleconym w kopercie bąbelkowej , mam nadzieje ze mi przyjmą!!! emotka emotka ach ta poczta!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#832831 Napisano: 14.06.2007 11:19:37 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Hey, mam takie pytanie, nie wiem czy ktoś się orientuje.

Obserwowałam aukcję z interesującą mnie książką. W dniu zakończenia nie było mnie w domu i nie zdążyłam jej kupić. Zapytałam sprzedawcy czy jest mozliwośc kupienia jej, odpowiedział, że tak. Przelałam mu pieniądze na konto i książki brak emotka Na dodatek to była transakcja poza allegro, ponieważ w swojej naiwności sądziłam, że skoro ma 1700 komentarzy to znaczy, że można mu zaufać... emotka
Pisałam do niego meile, ale nie odpowiada, czy jeśli zgłoszę sprawę do allegro (fakt sprzedaży poza allegro rzeczy wystawionej na allegro, co jest podobno niezgodne z regulaminem), toczy mogą zablokować konto Sprzedawcy, czy Kupującemu (czyli mi) też?

Darujcie sobie wpisy typu, trzeba było poza all nie kupować, masz nauczkę itp. to wszystko to ja wiem. Chodzi mi o odpowiedź na pytanie zadane na końcu.

sam miałem taki przypadek ,gostek chciał ostatnio kupić ksiazke odemnie , (pilnie) ,więc zaproponowałem mu żeby dał kup teraz 6zł i będzie po sprawie ,ale on upierał sie że nie chce przez allegro( chociaż był tam zarejestrowany), dobrze ze nie zakończyłęm tej aukcji ,boani faceta ani kaski nie ma !! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#832809 Napisano: 14.06.2007 11:07:16 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Ja wiem tyle, że co poczta to inna Gienia i inne pomysły jak tu wydębić więcej od klienta i bardziej udziwnić emotka

Ja bym taką dużą książkę zapakowała w kartonik, pewnie własnoręcznie sklecony, aby odpowiadał wymiarom książki. Dla nich chyba i tak będzie się liczyć waga. Ale to pewnie zależy, na jaką Gienię trafisz emotka

słuchajcie pomóżcie mi bo już nie moge:/,,... byłem dzisiaj na poczcie podchodze do okienka i pytam czy są takie zestawy do pakowania paczek tzn. papier i sznurek albo coś , mówie wam : jak ryknęła śmiechem , wszystkie babki za okienkami dosłownie ryczały ze śmiechu @myslałem ze tam sie pod ziemie zapadane powiedziala mi ze juz dawno nie ma sznurków i papierów i zaproponowała mi jakiś biały karton z napisem poczta polska (nie wiadomo za ile ,i nie wiem jakbym je dotargał dodomu bo mussze icg troche miec) p
powiedzcie mi czy jesli mam np. wielki karton po telewizorze to moge go porozcinać i z niego zrobić mały karton dla ksiazki??? pospinac posklejać itp?? imi go przyjmą ??? robiłktoś z was tak kiedys??? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#831304 Napisano: 13.06.2007 05:18:31 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Adres pomocniczy:
http://img413.ima...13/6425/adreshw9.jpg

Przekaz pocztowy:
http://img217.ima.../5271/przekazeb3.jpg

I te 2 druki musisz mieć przy sobie wypełnione i już nic więcej nie trzeba emotka

a powiedz mi czy wpisywac wartosc paczki czy nie?? jak ty robisz?? z jendej strony warto a z drugiej jak jakis pracownik na poczcie sie pokusi??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#828931 Napisano: 12.06.2007 05:46:41 w Allegro.pl - bez linków
aha to super dzieki agicho emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#828922 Napisano: 12.06.2007 05:44:07 w Allegro.pl - bez linków
mam do was ważne pytanie:
Czy jeśli jest licytacja i jedna osoba da 21,00 a druga 22,00 ,to ta pierwsza moze znowu przebic na 23,00zł ??? cyz ona tylko raz moze swoja cene zadeklarowac (to 21,00zł) ??? Wyświetl w wątku >>
0 0