Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#901664 Napisano: 18.07.2007 09:44:27 w Poczta kradnie
wesoyromek napisał(a):

Współczuję Wam wszystkim. Ja też mam problem. Od 17 maja nie doszły mi 3 startery playa, wysłane poleconym. Doszedł tylko jeden. Nie wiem co robić. Nie wiem czy to faktycznie wina poczty. Odpisałam 2x na adres Onetpoczty na maila z ktorego przyszły info o wygranej ale do tej pory cisza. Znacie może jakiś inny kontakt mailowy do Onetu? Jakby co , proszę o PW.


Mam to samo, z tym że ja na 3 wygrane startery nie dostałęm ani jedngeo emotka (:(, pisałem do onetu pisałem do Playa= ZERO ODZEWU PLAY I ONET S¡ U MNIE JUŻ SKREŚLONE I TO OD DAWNA NIE TYLKO ZA TO!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#901597 Napisano: 18.07.2007 09:22:45 w Poczta kradnie
androm napisał(a):

No to jak nadal tak będą slać zwykłym to nigdy nie dostaniesz.Ciekawe czemu niby nie mogą.
To przynamniej może te z poczty sobie włosy umyją.


nop wlasnie,nie wiem czemu nie mogą!!, a te dranie z poczty będą sobie włosy nim myły emotka emotka emotka ,ja bym im powytargiwał te wszystkie włosy jak bym zobaczył ze to moje szampony emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#901546 Napisano: 18.07.2007 09:11:02 w Poczta kradnie
a ja mam problem z szamponami Loeral, widocznie komuś na poczcie bardzo podoba sie ten szampon , najpierw zamiast 30 próbek dostałęm tylko 3, a po napisaniu reklamacjji do loreal , dwa tygodnie temu wysłali mi ponownie kilkanaście próbek i nie mam ani jednej emotka emotka prosiłem ich o wysłąnie listem poleconym ,ale powiedzieli ze nie mogą! emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#900132 Napisano: 17.07.2007 02:51:18 w GRATISY
sigma napisał(a):

damianaleks napisał(a):

a pozytywa od nich nie dostalem


niektorzy nie odpowiadaj na nasze @, tylko odrazu wysylaja emotka
rupert napisał(a):

Dzisiaj breloczek, długopis, karteczki i katalog z projektami domów formatu A4 w twardej oprawie grubości 392 strony emotka



gratulacje emotka )


ja mam jakas pake w skrzynce, ale jak bede szla z psem to ja wyjme
jestem nie do zycia przez te upaly


jak większośc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#896490 Napisano: 16.07.2007 07:52:17 w Pomocy!!!!
UWAGA: czy są osoby które nie dostały jeszce kartona cheetsów ?? ze shreka?? ja wygrałem miesiac temu!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#892000 Napisano: 13.07.2007 11:43:08 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie nie wiecie czy moge zapakowac paczke taka zwykłą taśmą przezroczysta ale grubszą???? bo mi sie skonczyla ta szara pakowawcza, i wczoraj bylem w 5 sklepach i nigdzie jej nie znalazłem:)



widze ze masz juz sporo komentarzy i powoli stajesz sie starym allegrowiczem
emotka emotka


Dzięki:P Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#888259 Napisano: 12.07.2007 06:36:54 w Pomocy!!!!
słuchajcie mam pytanie emotka do osób które kiedykolwiek wygrywały -ają coś w konkach sms, powiedzcie mi na jakie zegary najlepiej patrzeć (jesli to konkurs czasowy) na telegazety internetowy?? prosze o info NA PWPWPWPW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#881377 Napisano: 09.07.2007 07:12:17 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie nie wiecie czy moge zapakowac paczke taka zwykłą taśmą przezroczysta ale grubszą???? bo mi sie skonczyla ta szara pakowawcza, i wczoraj bylem w 5 sklepach i nigdzie jej nie znalazłem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#875523 Napisano: 06.07.2007 07:32:37 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

na skrytkę pocztową MOŻNA wysłać poleconym. Z każdej poczty. Kiedyś też myślałam, że nie można, ale sprawdziłam w praktyce i nie ma najmniejszego problemu. Kody najlepiej wysyłać poleconym. Kiedyś wysłałam zwykłym i po 25 kodach ani śladu emotka

widzisz i dlatego Winiary chce zeby wysylac poleconym !!, 25 kodó to nic, ale pomysl co bylo jak ludzie wysyłali przez cały rok zbierane tam 800-1400 kodów i przepadało, to dopiero był im żal!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#875334 Napisano: 06.07.2007 05:25:15 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

kamil17 napisał(a):

nie wiecie czy , na skrytke pocztową mozna wyslac polecony???


chyba można,wtedy do skrytki awizo dają,jakby w jakiejś poczcie nie chcieli Ci nadać idź do drugiej.


bo konkretnie chodzi mi o wyslanie kodów do kącika radosncyh zakupów winiary , tam trzeba wyslac poleconym! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#874761 Napisano: 05.07.2007 07:01:38 w Allegro.pl - bez linków
nie wiecie czy , na skrytke pocztową mozna wyslac polecony??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#871279 Napisano: 04.07.2007 08:57:58 w co chcielibyście wygrać?
100000 zł w milionerii, albo samochód z kryniczanki, itp. emotka , jak kazdy ahhh:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#868996 Napisano: 03.07.2007 08:58:34 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

kamil17 napisał(a):

rudyrodzyn napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie mam kolejny problem- co sie dzieje jesli osoby ktore kupily odemnie przedmiot juz miesiac temu do dzisiaj mimo moich upomnien nie wystawiaja mi komentarza na lallegro??? tez tak macie??

emotka nic się nie dzieje, masz jeden komentarz mniej - i finito.
Poczekaj, jeszcze trochę i nie będzie to miało dla Ciebie większego znaczenia

emotka emotka

ok, dzieki, ale swoją droga głupota, mogli by byc niektórzy bardziej zyczliwi emotka , tyle sie w koncu staram


emotka to czasem jest kwestia sklerozy /coś o tym wiem/

emotka emotka

aha, no ale ja do nich pisze zeby mi wystawili przypominam i nic:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#868981 Napisano: 03.07.2007 08:55:28 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie mam kolejny problem- co sie dzieje jesli osoby ktore kupily odemnie przedmiot juz miesiac temu do dzisiaj mimo moich upomnien nie wystawiaja mi komentarza na lallegro??? tez tak macie??

emotka nic się nie dzieje, masz jeden komentarz mniej - i finito.
Poczekaj, jeszcze trochę i nie będzie to miało dla Ciebie większego znaczenia

emotka emotka

ok, dzieki, ale swoją droga głupota, mogli by byc niektórzy bardziej zyczliwi emotka , tyle sie w koncu staram Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#868959 Napisano: 03.07.2007 08:48:50 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie mam kolejny problem- co sie dzieje jesli osoby ktore kupily odemnie przedmiot juz miesiac temu do dzisiaj mimo moich upomnien nie wystawiaja mi komentarza na lallegro??? tez tak macie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#864978 Napisano: 30.06.2007 07:26:26 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie, znowu potrzebuje waszej pomocy, ktos kupil odemnie bardzo duzo rzeczy i mieszkw w bonn!!! za granica !!, ile kosztuje paczka i jak sie nią nadaje?? tak jak zwykła??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#862129 Napisano: 29.06.2007 05:32:28 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Aposuper, a u mnie:
ty....pier przecież 10,90 + 1,50 to jest 11,40!!!, ty *********

Czy tą ksiązke którą Pan wystawił na aukcji , rzeczywiscie Pan sprzedaje??? - nie wystawiłem żeby sie ludzie patrzyli

emotka emotka emotka zakrętasy niektórzy tacy ze szok!



Kamil , jak tam z tym oszustem o złotówkę?

nie odzywa, sie przymknął się chyba sobie wziął kalkulator do ręki i policzyłw końcu,ale cos czuje po kosciach ,ze albo mnie oskarzy, o to ze ksiazka nie doszła, albo ze jest zniszczona,a negatywa i tak od niego soatne, bo przyz on musi miec racje !!!, ale i tak dostanie taką wiązanke odemnie ze cho,cho!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#861313 Napisano: 28.06.2007 05:19:49 w Allegro.pl - bez linków
Aposuper, a u mnie:
ty....pier przecież 10,90 + 1,50 to jest 11,40!!!, ty *********

Czy tą ksiązke którą Pan wystawił na aukcji , rzeczywiscie Pan sprzedaje??? - nie wystawiłem żeby sie ludzie patrzyli

emotka emotka emotka zakrętasy niektórzy tacy ze szok! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#859024 Napisano: 27.06.2007 05:27:55 w Allegro.pl - bez linków
maltulenka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ja biore tyle ile place na poczcie za wysylke No czasem cena moze sie wahac bo nie mam w domu wagi zeby wiedziec dokladnie ile zaplace ale mniej wiecej wiem i tyle biore



Ja też tak na oko oceniam wagę i sprawdzam sobie koszty wysyłki w cenniku PP, za przesyłkę biorę zazwyczaj 5 zł (polecony priorytet), chyba że wysyłam np. jakieś przyciężkawe kosmetyki to wtedy więcej emotka

Ale szczerze mówiąc nie rozumię tego oburzenia kosztami wysyłki i zdziwienia mirka2oo6 tym, że zapłacił zbyt dużo za przesłanie, przecież na każdej aukcji jest podany sposób wysłania przedmiotu i koszty... Jeśli widzimy że są zbyt wysokie (6zł za zwykły list)to nie musimy kupować i tyle emotka A jeśli ktoś podał że wyśle poleconym a przedmiot dotarł zwykłym, to jest to zwyczajne oszustwo i trzeba interweniować albo potraktować delikwenta odpowiednim komentarzem za brak profesjonalizmu emotka

dokłądnie co wyście sie tak uparli u nich kupowac ??, kazdemu oppowiada co inengho , są ludzie co dadzą za przesylke 15 zł bo są bogaci i im to wisi, a są osoby co chcą miec co do grosza bo ich nie stac na pierdoł.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858813 Napisano: 27.06.2007 03:04:18 w Allegro.pl - bez linków
a czy, ja moge zawinac ksiazke w papier poobklejac tasma i nadac jako polecony??? jesli kjsiazka wazy np. 300g. i zaplacilbym 4,30 a papieru u mnie dostatek to nie wiem czy nie bede robił tak!!, tylko słysząłem ze ona moze mi nie przyjac tego jako poolecony tylko jako paczke a najmniejsza oplata za paczke jest 6,50 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0