Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#1073611 Napisano: 24.09.2007 02:15:32 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

nie martw się,może na tym zarobisz
a ile warte to mp3?


no moze zarobie, a ile na tym nerwów zjem to juz... i pewnie negatywa jeszce dostane Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073608 Napisano: 24.09.2007 02:13:07 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

kamil17 napisał(a):


no wlasnie ,a on do mnie dzownił ze mu bardzo zalezy bo juz go ktos kiedys oszukał i znowu bedzie na mnie teraz:(, jeszce mi nigdy nic nie zginelo na poczcie:(


Jeżeli mu bardzo zależało, to mógł dopłacić do priorytetu. Wyślij mu skan potwierdzenia, to może się uspokoi i cierpliwie poczeka.


już wysłałem Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073606 Napisano: 24.09.2007 02:12:31 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

nie martw się,może na tym zarobisz
a ile warte to mp3?


80 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073600 Napisano: 24.09.2007 02:08:50 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

oddają jakąś krotność tego ile zapłaciłeś za wysyłkę np.6,50 razy coś tam emotka
ale nie wiem ile


jezu lepiej zeby to jeszce doszło , bo ja sie zabije emotka , nienawidze składac reklamacji emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073596 Napisano: 24.09.2007 02:04:13 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

to paczka czy polecona? emotka


paczka ekonomiczna znaczy sie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073595 Napisano: 24.09.2007 02:03:52 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

jeszcze moze dojsc ,ale mozliwe ze zaginela Musisz poczekac jeszcze kilka dni bo to za szybko na reklamacje moim zdaniem


tylko problem był taki ze ja na tym druku nadania nie pisałem ile jest przesyłka warta , wiec ile oni by mi tak oddali ewentualnie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073586 Napisano: 24.09.2007 02:01:00 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie, mam problem (pierwszy na allegro), otóz tydzien temu wysłałem facetowi do warszawy ,mp3 z allegro i do tej pory jej nie dostał emotka ????, on juz do mnie dzowni i sie piekli, powiedzcie mi teraz jak wygląda sprawa jesli on jej nadal nie dostanie , to mam składac reklamacje na poczcie???i o ddac mu od razu te pieniadze???, pytam bo nigdy nie miałęm takiej sytuacji emotka , kurde czesc osoób (moze wszystkie), juz dostałą paczki z tego dnia co wysyłałem a on nie!!, chyba ze mnie kłamie,ale ma same pozytywy!

doradźcie mi

a jak dokladnie wyslales? tzn polecony, priorytet itp?


nie zwykła polecona paczka

to moze isc dlugo Czasem tak jest Wiele zalezy od miejscowosci To daleko od ciebie???


no warszawa , to chyba nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073584 Napisano: 24.09.2007 02:00:39 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

reklamacje mozna zlozyc szybciej, nie po 30 dniach Tak mysle bo niedawno skladalam po dziesieciu dniach
pieniedzy nie zwrocilam
czekalismy na wyjasnienie reklamacji 30 dni
dostalam kasę z poczty
wplacilam osobie na konto

obie strony zadowolone choc trwalo to w sumie 1,5 miesiaca ( poczta przesluzyla tryb reklamacyjny do miesiaca emotka )


no wlasnie ,a on do mnie dzownił ze mu bardzo zalezy bo juz go ktos kiedys oszukał i znowu bedzie na mnie teraz:(, jeszce mi nigdy nic nie zginelo na poczcie:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073582 Napisano: 24.09.2007 01:59:56 w Allegro.pl - bez linków
ale mysliscie ze to mozliwe zeby paczka do wawy szłą tydzien?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073580 Napisano: 24.09.2007 01:59:33 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie, mam problem (pierwszy na allegro), otóz tydzien temu wysłałem facetowi do warszawy ,mp3 z allegro i do tej pory jej nie dostał emotka ????, on juz do mnie dzowni i sie piekli, powiedzcie mi teraz jak wygląda sprawa jesli on jej nadal nie dostanie , to mam składac reklamacje na poczcie???i o ddac mu od razu te pieniadze???, pytam bo nigdy nie miałęm takiej sytuacji emotka , kurde czesc osoób (moze wszystkie), juz dostałą paczki z tego dnia co wysyłałem a on nie!!, chyba ze mnie kłamie,ale ma same pozytywy!

doradźcie mi

a jak dokladnie wyslales? tzn polecony, priorytet itp?


nie zwykła polecona paczka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073571 Napisano: 24.09.2007 01:55:45 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie, mam problem (pierwszy na allegro), otóz tydzien temu wysłałem facetowi do warszawy ,mp3 z allegro i do tej pory jej nie dostał emotka ????, on juz do mnie dzowni i sie piekli, powiedzcie mi teraz jak wygląda sprawa jesli on jej nadal nie dostanie , to mam składac reklamacje na poczcie???i o ddac mu od razu te pieniadze???, pytam bo nigdy nie miałęm takiej sytuacji emotka , kurde czesc osoób (moze wszystkie), juz dostałą paczki z tego dnia co wysyłałem a on nie!!, chyba ze mnie kłamie,ale ma same pozytywy!

doradźcie mi Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1068743 Napisano: 21.09.2007 04:15:44 w Allegro.pl - bez linków
a tak p.s, to zawsze wysyłam paczke do 3 dni roboczych, od chwili wpłyniecia przelewu, i daje wybór priorytetem lub zwykłym,ale wiekszosc woli zwykłym, bo odemnie jakos starsznie szybko paczki idą zwykłym tylko 2 dni emotka emotka ,więc po co tracic kase na poczte Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1068742 Napisano: 21.09.2007 04:14:15 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

spin napisał(a):

Uwazajcie co kupijecie na Allegro, bo ja kupilem w kwietniu Windowsa XP na aukcji a dzis mialem wizyte Policji w domu, bo sie okazalo ze koles kopiowal to nielegalnie i sprzedawal na Allegro.



emotka emotka emotka ale to trzeba być kretynem, żeby sprzedawać piraty na allegro... przecież to wiadomo na 100% że wcześniej czy później ktoś to sprawdzi a teraz te allegropodlizywacze, których pełno na cafe obrały sobie za cel stworzyć allegro-policję w myśl zasady: i ty możesz kogoś zakapować. Jeszcze dobrze aukcji nie wystawisz a już masz 5-6 osób, które przewrtują całą aukcje w nadziei, że a nuż można będzie zgłosić do usunięcia. Kiedyś przeczytałam na forum allegro, że jedna taka wcale nie fajna zgłosiła do usunięcia ponad 300 aukcji i nie może się doczekać kiedy w końcu to zrobią. To są dopiero kapusie.


święte słowa, co najgorsze, jestem w 100% pewny, że jednym z tyhc kapusiów, jest ktoś tego forum, bo kiedys mi pisała e-amila, ze dobrze mi tak i ze usuną moja aukcję z płytami czy cos, i powiedział ze jest z tego forum !!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1068652 Napisano: 21.09.2007 03:25:36 w Pomocy!!!!
ksantypa napisał(a):

Wiecie co to jest już zbozcenie-ja mam jak coś kupic to najpierw sie rozglądam czy czasami na innym produkcie nie ma info o konkursie.To wciąga jak narkotyk


przyż ja to samo mam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1065987 Napisano: 20.09.2007 12:56:36 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

a co robicie gdy ktos wysyla Wam za malo pieniedzy na przesylke?pisalam do tej osoby,ale nie raczyla nawet odpisac emotka


ja w mojej wiadomości do kupującego mam napisaną taką treśc :
UWAGA !! , ze względu na czeste pomyłki przy wpłacaniu należności za zakupy na moich aukcjach, informuje, że jeżeli cena w tym formularzu będzie inna od wpłaconej, przesyłka zostaje wstrzymana do chwili dopłaty!!!, i jakoś teraz wszyscy dobrze wpłacaja !, a przedtem to raz dali za mało2 zł ,raz 1zł i tak cały czas! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1042304 Napisano: 09.09.2007 05:43:49 w PODZIĘKOWANIA
chciałem jeszce podziekowac uzytkownikowi : visserarthur, który mimo tego iż pomógł tylu osobom na tym forum , był nie raz przez przez niektórych tutaj obrażany, i zarzucano mu pazernośc, (podobnie jak mi )
Dziękuje za pomaganie mi , bez żadnego uprzedniego proszenia!!!, emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1036852 Napisano: 06.09.2007 07:44:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mariolakal napisał(a):

Sorry, ale ja jeszcze nie umiem dodawać konkursów emotka


jestes tu prawie 2 lata i nie umiesz dodawać konkursów emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
mam nadzieje ze sobie zartujesz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1036823 Napisano: 06.09.2007 07:24:11 w PODZIĘKOWANIA
podziękowania dla chochliczki, która jako jedna z niewielu na tym forum, pocieszy dobrym słowem i pomoze w konu emotka :):): emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1015119 Napisano: 29.08.2007 06:21:30 w Pomocy!!!!
a ja mam do was, taka dziwną i nietypową prosbe:/ emotka ,
proszę mianowicie, jesli zobaczycie jakis nowy konkurs, a nie potrzeba wam go dodawać od sibie, to wyslijcie mi jego link na PW, potrzebne to mi jest do tego zeby zlikwidowac troche karniaków:/, które nazbierałem , za gadanie :0, nie tam gdzie trzeba:), i boje sie ze mnie wywalą zaraz emotka , a nie chce emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1015070 Napisano: 29.08.2007 06:09:34 w Pomocy!!!!
pionas napisał(a):

Ja mam konto w mBanku i BPH.

Prowadzenie konta w mBanku jest bezpłatne a koszt przelewu wynosi 0.50zł co wydaje mi się za bardzo niskie. Jedyna wada (ale to przy większości banków - chyba) to wypłata i prowizja w innym oddziale (5zł)
Co do BPH to jestem zadowolony. U mnie w mieście to jedyny bank który realizuje czeki z zagranicy (opieram się na danych sprzed roku emotka ) także byłem na niego skazany, jednak jestem bardzo zadowolony. Od samego początku bardzo miła i życzliwa załoga. Przy zakładaniu konta Pani z którą podpisywałem umowę kazała mi założyć konto przez internet bo jest promocja i są mniejsze opłaty emotka I jak czytałem to faktycznie zakładając konto przez internet była jakaś tam promocja emotka Nie wiem jak u Was ale ja jestem bardzo zadowolony z tego banku. Jedyna wada to opłata za prowadzenie konta i kartę. A poza tym to nie mam żadnych zastrzeżeń.


no każdy woli to co lubi , ja np. BPH, bym do sądu pozwał ,ale to już mój problem,
pionas, rozśmieszyły mnie twoje pkt. karne kto ci je dał?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0