Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#1095517 Napisano: 05.10.2007 03:47:15 w Pomocy!!!!
słuchajcie mam problem, sprzedałem pewneuj babce na allegro telefon wygrany w konkursie Polsat i duży lotek czyli samsung x510 i mi zadała dzisiaj dwa pytania
:
1. gdzie moge sie zglosic w sprawie gwarancji?
2. czy ta komorka ma wgrane standardowe oprogramowanie?czy tez przypadkiem nie jest ono uproszczone?

jeśli mógłby mi ktos pomóc , odpowiedziec na niel to bardzo prosze tutaj lub na PWPW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1091310 Napisano: 03.10.2007 07:04:35 w co chcielibyście wygrać?
katanaka napisał(a):

samantha22 napisał(a):

katanaka napisał(a):

Samochód i jakąś wycieczke


autko tak - nie obraziłabym sie jakby to było mitsubishi eclipse - moje marzenie emotka emotka np. takie http://images30.f...05d0488b5a0f02e9.jpg emotka


Mi tam zwykłe punto by wystarczylo emotka


też chciałbym samochód, punto już mam emotka , ale wolałbym np. grande punto emotka , albo bravo emotka , o toyocie już nie wpsomnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1089173 Napisano: 02.10.2007 05:46:37 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

alez mi sie ostatnio niedani Allegrowicze trafiaja,wczoraj jeden Pan za wysyłke zaplacil mi sobie o 2 zl mniej,bo tak sobie wymyslil,a dzis jakas kobieta w ogoel za przesyłke mi nie wyslala, tylko za towar emotka skad sie tacy ludzie biora to nie wiem wrrr


też tak miałem na początku!!!, cały czas myśleli że coś na mnie urwią sprzedawałem ksiazke za 4,90zł , a oni mi za przesyłke tez 2 zł wpłacali, czyli by mi sie nawet za tą ksiazke za 1 zł , nie opłacało na poczte isc!!!, ale na szczescie dałem ostry komunikat!!!, i teraz sie boja bo wiedzą że jesli nie zapłaca tyle ile im napisałem to gów*** dostaną emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1081309 Napisano: 27.09.2007 04:21:25 w Allegro.pl - bez linków
dziękuje wszystkim, sytuacja sie wyjasniła, zadzowniłem na numer który podała mi emanuela24, porposiłem o podanie poczty która obsługuje tego nieszczęsnika emotka , i zadzowniłem Pani mi wszystko podała(nie ma żadnej ochrony danych osobowych), poaczka doszła do nich dzisiaj emotka emotka emotka 11 dni ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1079184 Napisano: 26.09.2007 05:45:19 w Allegro.pl - bez linków
emanuela24 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

dzięki wam, popytam jak trzebadzownić



http://www.poczta-polska.pl/

tu poszukaj numeru i jutro dzwon i pytaj



lub dzwon na ten numer : 022-505-33-16 i zapytaj która poczta obsługuje dana ulice i poproś o numer tam.


aha , czyli mam zadzownic takjakby do rejonu poczty tego faceta do warszawy tak???i podac numer paczki i czy ona tam jest albo co jest grane??? tak??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1079169 Napisano: 26.09.2007 05:37:58 w Allegro.pl - bez linków
dzięki wam, popytam jak trzebadzownić Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1079151 Napisano: 26.09.2007 05:28:09 w Allegro.pl - bez linków
kurde pisał do mnie teraz ten facet z wawy, że nadal nie otrzymał paczki i zeby mu podać powód ,
tylko ciekawe co ja mu mam napisac , że Paczke zwinęły gienie na poczcie ??!!! emotka emotka emotka choler awidze ze bez reklamacji i negatywa sie nie obejdzie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1077485 Napisano: 26.09.2007 08:54:56 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

Do mnie wczoraj kiedy wysylalam paczke do uzytkownika Allegro tez przyczepila sie Pani pocztowa emotka stwierdzila,ze od wczoraj byla zmiana przepisow i teraz dane adresata i nadawcy pisze sie na jednej stronie i innej przesyłki nie przyjmie.No ok zrobilam ja kchcialam.potem gdy wymacala ze w mojej kopercie jest tubka-krem dokladniej to byl,stwierdzila,ze tego nie przyjmie bo to jest plynne i zniszczy jej inne przesyłki, rece opadaja.Dodam ze wszystko bylo dobrze zabezpieczone emotka


te gienie to powinny zwolnić z tej poczty! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1077474 Napisano: 26.09.2007 08:48:10 w Allegro.pl - bez linków
Wraca temat kopert: otóż słuchając Waszych rad, od pewnego czasu postanowiłem nie doliczac klientom, pieniędzy za koperte bąbelkową , tylko wykorzystywać te które dostaje z konkursu.
Robiłem tak, dostawałem jakąs kopertę , zaklejałem mój adres i przyklejałem na to kartkę z adresem kupującego, i obklejałem to taśmą żeby nie zamokło itp., wysłałem tak ok. 100 paczek i listów,
Dzisiaj na poczcie Pani Gienia była wielce oburzona po co ja naklejam takie karteczki , i ze ona chce zeby pisał na kopercie długopisem !!!,m a nie naklejał jakies kartki!!! emotka emotka emotka
Ciekawe jak będe teraz pisał na kopercie, jak ona do mnie przychodzi to jest stempel, naklejka polecony, adresat nadawca jeszcze jedna naklejka, !!!! , to ciekawe gdzie ja tam wpisze adresata długopisem emotka emotka , tak to zawsze wpisywałem na kartke i jednoczesnie zaklejałem starego (adresata), nie wiem musze chyba zmienicx poczte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1075346 Napisano: 25.09.2007 11:43:04 w Pomocy!!!!
szukam osoby , która dostała telefon samsung z promocji polsat i duzy lotek
moje pytanie dot. garancji, :
mam podbitą pieczatke ale nie mam daty , mam sobie ją tam sam wpisac i juz bedzie????? gwarancja ??? prosze info na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073743 Napisano: 24.09.2007 03:38:42 w Allegro.pl - bez linków
dopiero teraz zwróciłem uwagę, że ja dzisiaj dostałem polecony z 18.09 z warszawy wiec, moze mają opóźnienia w wawie , tyle tych paczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073683 Napisano: 24.09.2007 02:52:27 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

mnie to najbardziej męczyli zawsze o odbiór osobisty.
czy można odebrać osobiśie?czy można odebrać osobiście?
skoro nie zaznaczam że można to widocznie nie można.
no ale ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem.
i skąpią na przesyłkę np.5 zł


ja tylko raz pozwoliłem (niechętnie), ale facet mieszkał 5 km odemnie no to wiecie, .... niech strace Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073679 Napisano: 24.09.2007 02:50:29 w Allegro.pl - bez linków
a słuchajcie, zeby mozna było isc na poczte zapytac czy juz jest paczka, to trzeba miec awizo tak????, czy jest czasem po prostu tak , że trzeba samemu codziennie latac na poczte dowidywac sie czy juz np. jest jaks paczka???( mówie teraz w nawiązaniu do tego goscia) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073673 Napisano: 24.09.2007 02:48:32 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Czasami takie telefony robią się namolne..
Ja niedawno sprzedałam zestaw znaczków, to najpierw babka jako zainteresowana zadzwoniła dowiedzieć się o szczegóły, bo na zdjęciu była kupka znaczków. Ok, opowiedziałam jej mniej więcej jakie tam są znaczki. Kupiła, zadzwoniła mnie o tym poinformować. Potem zadzwoniła, że wpłaciła i pyta, czy może część z tych znaczków dałoby się zamienić na inne, bo będą jej się powtarzać. Myślę sobie - niech stracę, powymieniałam część z nich na inne, wysłałam. Dzwoni jakoś dzień po moim wysłaniu, żeby się dowiedzieć jak ma się sprawa, czy udało się coś tam wymienić, jakie znaczki dołożyłam i takie tam.. To już było przegięcie. Miła była, ok, bonus tak tak się nabijał, ale szlag mnie trafiał, poczekałaby sobie, aż to dojdzie, a nie będzie wydzwaniać. W sumie zadzwoniła do mnie kilka razy w sprawie znaczków za 15 zł emotka


to są uroki allegro.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073664 Napisano: 24.09.2007 02:43:46 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

pewnie


dzieki juz usunałem, mam dosc nadgorliwców, którzy dzwonia do mnie w najbardziej nieoczekiwanych momentach tylko po ty : zeby zapytac o to albo tamto, tym bardziej ze kazdy dostaje odemnie 5 e-maili (to jeszce mało ???) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073659 Napisano: 24.09.2007 02:41:48 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

kamil17 napisał(a):

androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie , czytam teraz komenmtarze wystawione przez tego, faceta (z mp3), i on wystawia komentarze typu dziękujeza przesyłkę trwało to 3 tygodnie ale rozumiem, poczte polską,
to moze faktycznie do niego idą te paczki przez jakąs ukraine ??:):):): emotka emotka emotka emotka emotka

mozliwe
emotka


może on nie umie z poczty odebrać.


też tak mi sie wydaje, ze pewnie awizo dostaje a nawet zierota nie wie co to jest , bo wystawia wiekszosc komentów neutralnych, nic mnie nie denerwuje w tej sprawie , oprócz tego ze do mnie dzowni, a ja nie lubie ciagle o tym samym gadac


to jakiś wyjątkowo upierdliwy,najlepeij usuń swój telefon z allegro,niech maile piszą


a moge???, usunąc??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073652 Napisano: 24.09.2007 02:37:39 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie , czytam teraz komenmtarze wystawione przez tego, faceta (z mp3), i on wystawia komentarze typu dziękujeza przesyłkę trwało to 3 tygodnie ale rozumiem, poczte polską,
to moze faktycznie do niego idą te paczki przez jakąs ukraine ??:):):): emotka emotka emotka emotka emotka

mozliwe
emotka


może on nie umie z poczty odebrać.


też tak mi sie wydaje, ze pewnie awizo dostaje a nawet zierota nie wie co to jest , bo wystawia wiekszosc komentów neutralnych, nic mnie nie denerwuje w tej sprawie , oprócz tego ze do mnie dzowni, a ja nie lubie ciagle o tym samym gadac Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073632 Napisano: 24.09.2007 02:31:47 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie , czytam teraz komenmtarze wystawione przez tego, faceta (z mp3), i on wystawia komentarze typu dziękujeza przesyłkę trwało to 3 tygodnie ale rozumiem, poczte polską,
to moze faktycznie do niego idą te paczki przez jakąs ukraine ??:):):): emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073624 Napisano: 24.09.2007 02:21:28 w Allegro.pl - bez linków
ok, dzięki wam wszystkim za rady, przydały sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1073613 Napisano: 24.09.2007 02:16:46 w Allegro.pl - bez linków
ale teraz tu patrze że jedna babka dostała w piątek to on moze dostanie jutro,albo w srode Wyświetl w wątku >>
0 0