Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#1426815 Napisano: 19.03.2008 04:13:30 w Poczta kradnie
a mi na poczcie na szczęscie ,albo niestety kradną zawsze notorycznie gazetki z Winiary i to od jakiś 3 lat, zawsze musze wydzwaniac do winiary i błagac o te gazetki, albo to po prostu winiary mi ich nie wysyła niewiem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1408489 Napisano: 08.03.2008 07:39:01 w www.onet.pl
nineczka17 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

jednak da się wygrac na onecie, wygrałem tam ksiazke, co prawda o gejach ale cóż jak to mówią darowane koniowi się w zęby nie patrzy, wole konkursy onetu od interii , bo nie trzeba odpowiadac na idiotyczne pytania otwarte, nad którymi nieraz mysle pół dnia////...


a z interia masz racje to pytanie otwarte to emotka emotka emotka nie dla mnie


zawsze jak sie pojawiają konki z interii, obiecują sobie ze sie zmotywuje i napewno wezme udział we wszystkich,ale niestety po przeczytaniu tych pytan czuje sie jak bym miał pisac wypracowanie w szkole, co sądzisz, co by było gdyby, jak myslisz. itp., moze gdyby nagrodami były telewizory, lub dvd,ale nie ksiazki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1408484 Napisano: 08.03.2008 07:37:48 w www.onet.pl
nineczka17 napisał(a):

ja nie moge wygrac na onecie emotka


próbuj bier udział we wszystkich ich konkach , ja też niewierzyłem ze tam wygram a jednak! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1408471 Napisano: 08.03.2008 07:34:14 w www.onet.pl
jednak da się wygrac na onecie, wygrałem tam ksiazke, co prawda o gejach ale cóż jak to mówią darowane koniowi się w zęby nie patrzy, wole konkursy onetu od interii , bo nie trzeba odpowiadac na idiotyczne pytania otwarte, nad którymi nieraz mysle pół dnia////... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1408438 Napisano: 08.03.2008 07:22:04 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
olejna nagroda, od ponad półtora roku grania w konkach na onecie, wpadła ksiązka o gejach emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1406351 Napisano: 07.03.2008 07:38:19 w Allegro.pl - bez linków
tancerkaaa napisał(a):

juz ok:))
zawsze wystawiam na teraz:)
nigdy nie ustawiam godziny i daty:)
chyba dzis jakieś kłopoty mieli i dlatego:))


mozliwe, ja tez zawsze wystawiam teraz:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1406345 Napisano: 07.03.2008 07:35:53 w Allegro.pl - bez linków
tancerkaaa napisał(a):

emotka emotka sorry juz jest, przez 2 godziny nie było, teraz odswiezyłam i przedmiot jest w zakładce Sprzedaje
chyba dziś mieli jakieś problemy na allegro,bo w południe nie mogłam wejsc
juz alles Ok emotka


no widzisz:), czasem tak mają włąsnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1406344 Napisano: 07.03.2008 07:35:26 w Allegro.pl - bez linków
tancerkaaa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

tancerkaaa napisał(a):

emotka mam problem na allegro, 2 godziny temu wystawiłam przedmiot na allegro i do tej pory jest niewidoczny w zakładce Sprzedaje emotka
ale wystawiłam go na pewno!!!!!!!
bo w rachunkach pobrało mi 75 groszy i w szczegółowych rachunkach jest numer aukcji i moge dojsc do mojego przedmiotu tylko tym sposobem,

ale w wyszukiwarce jak wpisze słowo kluczowe, niestety mojego przedmiotu nie pokazuje i ludzie go nie widzą, nie wiem co sie podziało, miał tak ktoś???
niewiem czy gdzieś napisac do nich ? czy wystawić przedmiot ponownie?? emotka (



miałem tak , wynika to z błędu w nazwie przedmiotu który wpisalas!!!, sprawdź koniecznie jeszcze raz czy wpisałas prawidłowe słowo, ja np. kiedys zamiast wpisac FILM DVD wpisałem FIML DVD, i dlatego nie znajdowało mojego przedmiotu!!!, spróbuj wydaje mi sie ze to ten błąd!!


Dzieki, ale to nie to nie jest to emotka
Bo mojego przedmiotu niema w moim allegro w zakładce Sprzedaje a kase pobrało emotka (


kurcze, wiesz co miałęm tak raz ze tez mi dopiero wystawiło to po kilku minutach,ale nie po godzinie, a nie dałąs przypadkiem zeby wystawiło ci o konkretnej dacie np. zeby jutro???, bo jest tam taka opcja Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1406334 Napisano: 07.03.2008 07:31:13 w Allegro.pl - bez linków
tancerkaaa napisał(a):

emotka mam problem na allegro, 2 godziny temu wystawiłam przedmiot na allegro i do tej pory jest niewidoczny w zakładce Sprzedaje emotka
ale wystawiłam go na pewno!!!!!!!
bo w rachunkach pobrało mi 75 groszy i w szczegółowych rachunkach jest numer aukcji i moge dojsc do mojego przedmiotu tylko tym sposobem,

ale w wyszukiwarce jak wpisze słowo kluczowe, niestety mojego przedmiotu nie pokazuje i ludzie go nie widzą, nie wiem co sie podziało, miał tak ktoś???
niewiem czy gdzieś napisac do nich ? czy wystawić przedmiot ponownie?? emotka (



a jesli mozesz to podaj mi link do aukcji, lub nazwe przedmiotu to sprawdze o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1406329 Napisano: 07.03.2008 07:30:19 w Allegro.pl - bez linków
tancerkaaa napisał(a):

emotka mam problem na allegro, 2 godziny temu wystawiłam przedmiot na allegro i do tej pory jest niewidoczny w zakładce Sprzedaje emotka
ale wystawiłam go na pewno!!!!!!!
bo w rachunkach pobrało mi 75 groszy i w szczegółowych rachunkach jest numer aukcji i moge dojsc do mojego przedmiotu tylko tym sposobem,

ale w wyszukiwarce jak wpisze słowo kluczowe, niestety mojego przedmiotu nie pokazuje i ludzie go nie widzą, nie wiem co sie podziało, miał tak ktoś???
niewiem czy gdzieś napisac do nich ? czy wystawić przedmiot ponownie?? emotka (



miałem tak , wynika to z błędu w nazwie przedmiotu który wpisalas!!!, sprawdź koniecznie jeszcze raz czy wpisałas prawidłowe słowo, ja np. kiedys zamiast wpisac FILM DVD wpisałem FIML DVD, i dlatego nie znajdowało mojego przedmiotu!!!, spróbuj wydaje mi sie ze to ten błąd!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1385376 Napisano: 27.02.2008 04:31:35 w Allegro.pl - bez linków
AgaAga napisał(a):

adamadam napisał(a):

czy z allegro dostaniemy jakiegoś PIT-a

jak coś się sprzedało???

proszę o info na pw



Nie.
Ale zgodnie z przepisami podatkowymi każda firma (przedsiębiorca), jak i osoba fizyczna, ma obowiązek rozliczać się z Urzędem Skarbowym ze wszystkich dochodów, bez względu na ich źródło pochodzenia. Dotyczy to także sprzedaży poprzez Allegro.
emotka


ja sie nie rozliczam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1348806 Napisano: 07.02.2008 07:56:30 w PODZIĘKOWANIA
podziękowania dla toka , za wytłumaczenie emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1348300 Napisano: 07.02.2008 03:59:59 w Pomocy!!!!
Uwaga , szukam osoby która wygrała cos kiedys z tygodnik aBella relaks, i prosze zeby ta osoba napisał mi czy rozwiązania wysyłała e-mailem(bo tak podobno tez tam mozna) tylko ja poprostu jakos w to nie wierze.... PWPWPW dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1346616 Napisano: 06.02.2008 02:47:50 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

haz0r napisał(a):

kamil17 napisał(a):

kurcze ja to mam pecha:/, kupiłem wczoraj u gostka na allegro kod ERa za 150 i dzisiaj mu zawiesili konto, bo istnieją podejrzeia powaznego naruszenia regulaminu emotka , to co ja teraz stracxiłem tą kase czy allegro jak cos mi odda???



A co już mu zapłaciłeś ?? emotka

czy jaką kase ma CI allegro oddać?:D i za co...


no juz mu przelałem wczoraj kase, nie wiem myslalem ze jest jakis program w allegro któy chroni kupujących i sprzedajacych itp....


oddał mi gostek z 10 zł nadwyżką emotka emotka Jego szczęscie bo inaczej ... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1346609 Napisano: 06.02.2008 02:41:14 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

ziolko napisał(a):


chociaż trzeba przyznać, że są osoby, które nagminnie sprzedają jakieś droższe rzeczy i w dużych ilościach...



i co myślisz, że ktoś je będzie ścigał? Dwie, trzy dla przykładu ukarzą, żeby szumu w mediach narobić, a przyczepią się do tych, którzy sami im w ręce wejdą. Polska to kraj absurdu, a absurdy podatkowe to w niej klasyka.


Jak zwykle się z toba zgadzam (który to juz raz ??? hmmm:):) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1342158 Napisano: 04.02.2008 07:16:43 w NaSza GaLeRiA
zbrodnia napisał(a):

A co to jest kanibalstwo? emotka


właśnie !!!, nie pisze się kanibalstwo tylko kanibalistwo !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1336048 Napisano: 31.01.2008 04:42:14 w Allegro.pl - bez linków
mirek2oo6 napisał(a):

to może jeszcze wyśle, poczekaj troche


mam nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1336036 Napisano: 31.01.2008 04:38:31 w Allegro.pl - bez linków
mirek2oo6 napisał(a):

a ile ten typ miał pozytywów? może mu konto zawiesili bo chciał zmienić dane, albo coś innego?


14 tylko tyle ale same pozytywy...., jeszce wczoraj pisał do mnie kilka razy ,z jakiego banku mu robiłęm przelew , bo ze jak z mbanku to zaraz dojdzie i mi kod wysle... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1335989 Napisano: 31.01.2008 04:04:00 w Allegro.pl - bez linków
haz0r napisał(a):

http://www.allegr...ountry_pages/1/0/sc/ emotka


a kurde co mnie podkusiło, nigdy nie kupowałem tak drogich kodów ERY, zawsze za 25zł, ale teraz chciałęm miec spokój na kilka miesiecy, no to go będę miał emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1335969 Napisano: 31.01.2008 03:55:01 w Allegro.pl - bez linków
haz0r napisał(a):

kamil17 napisał(a):

kurcze ja to mam pecha:/, kupiłem wczoraj u gostka na allegro kod ERa za 150 i dzisiaj mu zawiesili konto, bo istnieją podejrzeia powaznego naruszenia regulaminu emotka , to co ja teraz stracxiłem tą kase czy allegro jak cos mi odda???



A co już mu zapłaciłeś ?? emotka

czy jaką kase ma CI allegro oddać?:D i za co...


no juz mu przelałem wczoraj kase, nie wiem myslalem ze jest jakis program w allegro któy chroni kupujących i sprzedajacych itp.... Wyświetl w wątku >>
0 0