Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#1536452 Napisano: 10.05.2008 07:29:42 w Allegro.pl - bez linków
co do giniek na poczcie, powiem wam szczerze że cięzko spotkać jakąś normalną , większość uważa się jakby były tam niezbędne i jakby poczta nie była w stanie bez nich normalnie funcjonować, jedno jest pewne, dopóki będa monopolistami będą mieli wszystkich w nosie, (podobnie jak do niedawna TP s.a , teraz już na szczęscie nie jestesmy od niej zalezni. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1536447 Napisano: 10.05.2008 07:27:25 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

hm na mojej poczcie wystarczy parafka przy tasmie i nic nie mowia.a z jakiej racji ma miec pretensje ze jej kwitki zabierasz sprzed okienka?przeciez masz do tego prawo emotka



Prawo nie obejmuje deficytu w materiałach biurowych na danej poczcie. Na jednej z moich poczt nie ma np. zwykłych kopert, są tylko bąbelkowe. Nie ma ich już od pół roku. Centrala im nie dostarcza, więc kupują w pobliskiej księgarni, hurtowni i sprzedają zamiast po 10 gr (te od centrali) to po 30gr. Deficyt często obejmuje też druki np. na paczkę, czy list polecony. Kiedyś na innej poczcie poprosiłam o 10 druków na paczkę, dała mi 1. Zobaczyłam, że przed okienkiem stoją aż dwa więc je zgarnęłam, na co oburzona Gienia potraktowała to jako przestępstwo wymierzone przeciw innym klientom Poczty Polskiej i najlepiej osadziła by mnie w więzieniu na lat 10. emotka


ja dzisiaj miałęm podobnie w kauflandzie , byłem na zakupach cały koszyk zakupów, a baba dała mi tylko 1 jednorazową siateczkę (myślę sobie co kurna jest rozumiem ze dbamy o środowisko ale jak ja to teraz zabiore do chałupy), no to jej mówie czy nie mogła by mi dac trochę więcej siateczek - dodała mi 2 , no to napakowałem na hama żeby się jak najwięcej zmieściło ,patrze ale nadal pół koszyka nie spakowane, w końcu jej chamsko powiedziałem czy da mi kilka siateczek i pozwoli mi się spakować coś tam odburkła ,już miałem iść na nią skargę złożyć do Punktu Obaługi Klienta ,ale wątpie że by to coś dało <wredna baba> emotka emotka emotka wiem że mają teraz ograniczenia ,bo klienci podobno brali te siatki do domu,ale bez przesady na cały wózek 3 jednorazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1528803 Napisano: 07.05.2008 06:13:54 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

dostałęm dzisiaj spieprz***,od gieni z poczty , za to że list który wysyłałem (polecony) koperta była z tyłu zaklejona taśmą przeźroczystą emotka emotka zaklejałem tak zawsze na wszelki wypadek żby nikt tego nie otwierał ,a dzisiaj dostałem ochrzan i powiedziała że potem będzie na nich że tam grzebali emotka kompletna wariatka
Jezu jak ja nienawidzę POCZTY POLSKIEJ !!! emotka emotka emotka



doskonale cię rozumiem, ja nie wiem jak można być tak tępym, żeby nie rozumieć o jakie zaklejenia mają pretensję odbiorcy przesyłek. Mają pretensję o to, że koperty są porwane i zaklejone przez pocztę, na tych zaklejeniach są zazwyczaj znaczki i stemple PP, poza tym doskonale można poznać kto zaklejał kopertę: nadawca czy ten co grzebał na poczcie. PP się pluje o te taśmy na kopertach, po to, żeby nie wykorzystywać kopert po raz n-ty na przykład, tylko, żeby im kabzę nabijać za koperty i opakowania paczek. Może zmień pocztę? Ja tak robię jak mi jakaś nie pasuje, mam nawet tabelkę, co na której poczcie mogę wysłać emotka


wydaje mi się że ją właśnie szlak trafia że nie kupuje nowej koperty tylko wykorzystuje starą , oczywiscie ze zmienie ta pocztę mam taką jedną gdzie mi każą kopertę przyjma Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1527659 Napisano: 07.05.2008 09:13:24 w Pomocy!!!!
puchatka napisał(a):

Czy znajdzie się jakaś miła osóbka, której dałabym kody z batonów, a ona wygrała by mi na nie batony emotka


potrzebuję na 1 czerwca dla mamy do szkoły dla dzieciaków. Niestety ja wygrać nie potrafię nawet jeden raz, a potrzebuję jeszcze z 3 wygranych emotka

bardzo proszę jakąś dobrą duszyczkę o pomoc
odwdzięczę się jak będę mogła jakoś emotka



już jedna z dziewczyn mi wygrała 4 paczki, ale potrzebuję około 100 batonów ... znajdzie się jakaś chętna, dobra osóbka ??


już dawno konkurs się skończył emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1527290 Napisano: 07.05.2008 07:03:02 w Pomocy!!!!
Szukam osób które biorą udziałw konku 3Dwhite, bo dodało mi sto miejsc do tyłu, tzn. byłem na 90 miejscu a jestem na 190 emotka emotka też ktoś tak ma ?? i wie dlaczego?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1523366 Napisano: 05.05.2008 03:45:12 w Allegro.pl - bez linków

kamil17

#1523359 Napisano: 05.05.2008 03:42:05 w Allegro.pl - bez linków
dostałęm dzisiaj spieprz***,od gieni z poczty , za to że list który wysyłałem (polecony) koperta była z tyłu zaklejona taśmą przeźroczystą emotka emotka zaklejałem tak zawsze na wszelki wypadek żby nikt tego nie otwierał ,a dzisiaj dostałem ochrzan i powiedziała że potem będzie na nich że tam grzebali emotka kompletna wariatka
Jezu jak ja nienawidzę POCZTY POLSKIEJ !!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1521328 Napisano: 04.05.2008 06:21:51 w Pomocy!!!!
Bardzo proszę moich znajomych na tym forum i dobrych ludzi o klik w moją stopke emotka napisz Pw a tez odklikam Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1517324 Napisano: 02.05.2008 12:33:34 w Pomocy!!!!
mam pytanie czy ktoś z was wygrał z konka 3dwhite, odtwarzacz mp3?? jeśli tak to jaka to firma jak on wygląda??? dziekuje emotka PW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1515040 Napisano: 30.04.2008 06:53:12 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

nie wiecie co z tym strajkiem?????? emotka emotka emotka bo ja nic nie wiem emotka


oczywiście Poczty Wszechpolskiej Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1515039 Napisano: 30.04.2008 06:52:52 w Allegro.pl - bez linków
nie wiecie co z tym strajkiem?????? emotka emotka emotka bo ja nic nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1508927 Napisano: 27.04.2008 05:48:32 w Allegro.pl - bez linków
dziękuje wszystkim za wyjaśnienie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1508889 Napisano: 27.04.2008 05:39:37 w Allegro.pl - bez linków
mlmar napisał(a):

a mzoe sam sobie napisz dlugopisem na kopercie 'priorytet' (;

w galerii mieszkasz? zdarza mi sie ciebie odwiedzac [;


dzięki nie nie mieszkam w galerii,ale w krakowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1508546 Napisano: 27.04.2008 03:22:06 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie mam takie pytanie, otóż wielokrotnie siedzę sobie na internecie i patrzę jest jakiś konkurs, mam wszystko co do niego potrzeba znaczki kody itp....robię zgłoszenie i chcę wysłać je jak najszybciej(czyli priorytetem), ale niestety mam bardzo daleko pocztę emotka ,
i właśnie chciałem was zapytac czy jak pójdę na pocztę to moge kupić sobie same znaczki priorytetowe??? tzn. te znaczki za 2,10zł i naklejki PRIORYTET ????, kupował ktoś tak z was?? a co jeżeli na poczcie nie mają tych naklejek tylko pieczątke priorytet?? to moge przynieść koperty?? emotka emotka prosze o wyjaśnienie Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1507513 Napisano: 26.04.2008 02:29:44 w Pomocy!!!!
babariba napisał(a):

a ja mam dylemat związany z PIT-em, do którego właśnie usiadłam

w jaki sposób wg was można udowodnić, że się daną rzecz wygrało - zachowujecie koperty, w których doszły nagrody, drukujecie skany z listą wygranych?

jak rozwiązaliście sprawę ze sprzedażą na Allegro
emotka zgłaszacie to w US?

mam dylemat co zrobić - prosze o radę doświadczonych emotka


ja nie zgłaszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1507449 Napisano: 26.04.2008 01:12:10 w Pomocy!!!!
dysia napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie czy ktoś z was ma kartę programu lojalnościowego real dzisiątka ???
otóż mam z nią taki problem że założyłem ją sobie w marcu i do tej pory nie drukuje mi się stan ogólny pkt. na paragonie i na czytniku w sklepie pojawia się karta nieznana, pisałem do nich ale nie odpisują emotka emotka emotka PW


pod warszawskim numer trzeba aktywowac te karte


nie juz wiem, musze wypełnic formularz rejestracyjny w punkcie Real finanse emotka ale dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1503783 Napisano: 24.04.2008 09:26:36 w Pomocy!!!!
dziub4 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie czy ktoś z was ma kartę programu lojalnościowego real dzisiątka ???
otóż mam z nią taki problem że założyłem ją sobie w marcu i do tej pory nie drukuje mi się stan ogólny pkt. na paragonie i na czytniku w sklepie pojawia się karta nieznana, pisałem do nich ale nie odpisują emotka emotka emotka PW


a nie mozesz pojsc tam do nich do pktu gdzie Ci wydawali ta karte? oni wszystko wiedza emotka


no juz teraz wiem, że mam tam iśc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1503072 Napisano: 23.04.2008 07:57:44 w Pomocy!!!!
słuchajcie czy ktoś z was ma kartę programu lojalnościowego real dzisiątka ???
otóż mam z nią taki problem że założyłem ją sobie w marcu i do tej pory nie drukuje mi się stan ogólny pkt. na paragonie i na czytniku w sklepie pojawia się karta nieznana, pisałem do nich ale nie odpisują emotka emotka emotka PW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1500415 Napisano: 22.04.2008 01:20:04 w Pomocy!!!!
mam pytanko do sób które brały udział w konkursie appetity
Czy można było wygrac więcej niz 1 pluszaka na tę samą osobe??? tzn. czy wy dostałyście na przykład na siebie więcej niz 1 szt.???
Bardzo prosze o emotka Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#1493132 Napisano: 18.04.2008 05:44:49 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
luko92 napisał(a):

danatwa napisał(a):

Moje dziecko wygrało różowy misiaa dmuchany (wielki do pływania)i podkładki pod piwo - był to konkurs dla dzieci do lat 5. Syn był rozczarowany i zniesmaczony, mama też
emotka emotka emotka




emotka emotka Lepszy misiaa niźli lalka emotka


emotka emotka otóż to Wyświetl w wątku >>
0 0