Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myszania

myszania

#6258737 Napisano: 23.09.2016 10:03:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buka napisał(a):

tusienka napisał(a):

Wygrałam pierwszą w życiu kartę przedpłaconą. Tylko się nie śmiejcie- nie wiem jak ją używać emotka emotka emotka . Czy mam zrobić zakupy za całą kwotę od razu czy mogę płacić wielokrotnie do puki nie wykorzystam limitu? 

wielokrotnie, a do różnicy zawsze możesz dopłacić gotówką emotka

Tylko, ze zazwyczaj trzeba ją zzarejestrować czy coś w  ten desn. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6258189 Napisano: 22.09.2016 11:26:34 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

Wkurza mnie że nas faszerują dziwnymi substancjami. Jak ma ktoś zapas wody konkursowej to nie polecam pić:
http://gotujemytestujemy.pl/pilne-zatruta-woda-zywiec-zdroj-31-latek-trafil-do-szpitala-z-poparzonym-przelykiem-udostepnij/

Kuzwa, mój maż tydzien temu wypil zywca i bardzo zle sie poczul.....a w nocy zwymiotował... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6258187 Napisano: 22.09.2016 11:21:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plecak z wyposażeniem z Familie.pl...a Mloda dzis marudziła, że chce nowy emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

myszania

#6257502 Napisano: 21.09.2016 11:19:06 w Biedronka
Z tego co wiem "Świeżaki" można dostać u naszych chinskich przyjaciół na Alli za jakiej drobne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6256537 Napisano: 19.09.2016 15:17:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja własna głupota.

Zamiast iść spać (bo wiadomo, ze mój syn obudzi się 4 razy w nocy) patrze na "Rolnik szuka żony":zbanowany: a potem w robocie nie moge się ogarnąć bo jestem śpiąca. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6255586 Napisano: 16.09.2016 15:46:13 w Zjazd e-konkursowiczów
maryam napisał(a):

Bawcie się dobrze i długooooo,trochę mniejsza konkurencja będzie przez ten czas. emotka

hyhyhy

Szkoda, że nie mogę wpaść choć mam blisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6255541 Napisano: 16.09.2016 14:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzis facet przede mną w Biedrze kupowal Cole i zostawił rachunek....już, już...prawie go miałam ale pani go sprzątneła i do smieci..... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6255399 Napisano: 16.09.2016 12:14:59 w Wkurza mnie...
Zła jestem.
Kupiłam czekolady Wedla (ktorych i tak nie jem i rozdalam, i na dodatek w promocyjnych biore raz na ruski rok). Stary liczył w głowie,a  skoro po matematyce to mu uwierzyłam. Wczoraj chce zgłosic paragon i co...4 gr za mało..... cenzura! To chyba znak, zeby w promocyjnych nie grac. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254921 Napisano: 15.09.2016 14:09:15 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Jeśli ktoś kupuje w Biedronce ubrania itp. to dzisiaj na niektóre( chyba) rzeczy jest rabat -50%. I tak za dziecięce spodnie dresowe zapłaciłam 5,99 zł, 3-pak męskich podkoszulków 14,99 zł buty trekkingowe 19,99 zł. emotka

A cole kupiłaś emotka ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254818 Napisano: 15.09.2016 12:04:38 w Biedronka
dang21 napisał(a):

epsi się tak beka, że aż trzęsienie ziemi powstaje

Ja generalnie jestem mega "zdrowa" - rozumiesz eko żywności itp.
Cole przestałam swego czasu pic, przerzuciłam sie całkowicie na wode i zdrowe herbaty...no ale czasmi jak teraz pozwalam sobie albo wciskam mężowi....dziecku nie pozwalam emotka

mam dwie puszeczki !
Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254789 Napisano: 15.09.2016 11:41:54 w Biedronka
Dobra, czas zrobic sobie przerwę w pracy i pocisnąć do Biedry....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254787 Napisano: 15.09.2016 11:39:01 w Biedronka
bruce napisał(a):

myszania napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

No to dzisiaj zaczyna się szał coca-colowy  emotka

Wcale mi się to nie podoba...zaś będę to żłopać.... emotka

emotka emotka Dzięki za poprawę humoru. emotka emotka

Ależ proszę bardzo   co nie zmienia faktu, że mi basior urośnie od tego odrdzewiacza. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myszania

#6254748 Napisano: 15.09.2016 10:49:05 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

No to dzisiaj zaczyna się szał coca-colowy  emotka

Wcale mi się to nie podoba...zaś będę to żłopać....emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myszania

#6254680 Napisano: 15.09.2016 08:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

myszania napisał(a):

Konkurs z jakims dezodorantem chyba, gdzie do wygrania jest coś z Sablewską emotka  Pomożecie?

https://www.e-kon...rm.html#.V9pDvzPwEwg

Dzieki, Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254666 Napisano: 15.09.2016 08:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs z jakims dezodorantem chyba, gdzie do wygrania jest coś z Sablewską emotka  Pomożecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6250728 Napisano: 06.09.2016 16:21:50 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

myszania napisał(a):

masza - tak, jestem mordercą tej rybki i będę to miała na sumieniu do końca życia. Za to ryb nie jem - może mnie to jakoś usprawidliwia. To raz.
Dwa - tak, moje dziecko spało 3 razy po 30 min w dzien- wtedy ogarniałam drugie.
Trzy - tak są dzieci, które nie spią...i moze o tym nie wiedzieć nawet matka trójki - tylko zazdroszcze.

i cztery na koniec tegoż ciekawego wątku - dzięki defed emotka

a nie jest 5 ad pytania staaszka - tak, jadłam rybie żarcie bo mi zostało.

A, no widzisz, bo wcześniej napisałaś, że nic nie jadlas przez 3 tygodnie.

Bałam się przyznać bo wyszłoby na to, ze po prostu zjadłam rybie. Ot, cała tajemnica. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250722 Napisano: 06.09.2016 16:11:25 w Wkurza mnie...
masza - tak, jestem mordercą tej rybki i będę to miała na sumieniu do końca życia. Za to ryb nie jem - może mnie to jakoś usprawidliwia. To raz.
Dwa - tak, moje dziecko spało 3 razy po 30 min w dzien- wtedy ogarniałam drugie.
Trzy - tak są dzieci, które nie spią...i moze o tym nie wiedzieć nawet matka trójki - tylko zazdroszcze.

i cztery na koniec tegoż ciekawego wątku - dzięki defed emotka

a nie jest 5 ad pytania staaszka - tak, jadłam rybie żarcie bo mi zostało. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250424 Napisano: 06.09.2016 09:43:36 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

myszania napisał(a):

Wiesz masza - normalnie to sprawdzałam czy ryba dostała jedzenie, ale jak urodził sie mój ryczący syn to ryba przestala miec dla mnie znaczenie na 3 tygodnie. Nie mialam sił na nic i myslalam tylko o tym, żeby Młody nie wył.
Po 3 tyg ryba padła.

ale znalazłaś czas i siły ,żeby sama coś zjeść w tych trudnych tygodniach?

Nie, nie znalazłam....
Nie mialam czasu na spanie, jedzenie, siedzenie (bo wciaz trzeba bylo chodzic z Mlodym w kuchni). Schudłam 7 kg w ciagu miesiąca, nie licząc tych straconych po narodzinach od razu.
I wiesz....czasami są rzeczy wazne i ważniejsze. 
Za to moja córka wiele sie nauczyła. Wie juz jaki obowiazek to zwierzak i o psa, kota, zolwia juz przestała prosic. Wyświetl w wątku >>
1 defed 1 masza

myszania

#6250166 Napisano: 05.09.2016 16:41:10 w Wkurza mnie...
Wiesz masza - normalnie to sprawdzałam czy ryba dostała jedzenie, ale jak urodził sie mój ryczący syn to ryba przestala miec dla mnie znaczenie na 3 tygodnie. Nie mialam sił na nic i myslalam tylko o tym, żeby Młody nie wył.
Po 3 tyg ryba padła.
Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250154 Napisano: 05.09.2016 16:23:02 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Wkurzył mnie dziś móju 10 letni syn,to kur......zero odpowiedzialności jak wróci ze szkoły to nie wiem co mu zrobię dziś. Od 2 lat ma chomika to jego ukochane zwierzątko,zawsze o niego dbał,a dziś sprzątałam mu klatkę i patrzę nie ma chomika w jego domku,zaglądam z tyłu za domek ,a chomik leży skulony,oczy zamknięte i się nie rusza.Myślałam,że zdechł ,ale go dotknełam poruszył się.Myślę sobie co z nim jest? Wziełam go na ręcę ,a on taki niemrawy,bez siły.Patrzę nie ma jedzenia biedak,wsypałam mu do miseczki to nawet nie miał siły podnieść główki.Nakarmiłam go z ręki i dopiero po jakiś 20 minutach zrobił się żywszy,teraz jest niby ok,bawi się w klatce.No kurde,aż się za nim poryczałam tak mi szkoda zwierzaka.Nie wiem co mam zrobić z tym moim czortem jaką karę mu dać? Czy zakaz gry na xboxie przez tydzień to nie za mało? Kurde jak zła jestem na niego codziennie przypominałam ,by go nakarmił i twierdził,że dawał mu jesc,fakt mogłam sprawdzić jeszcze po nim. Teraz już wiem,że dziecku nie ma co wierzyć do końca 

Moja 7 latka zagłodziła rybkę...to był test dla niej ze nie potrafi zadbać o zwierzaka.
Wiecej w moim domu zwierząt niestety nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0