Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Hannah

Hannah

#7201399 Napisano: 24.08.2024 10:54:10 w co chcielibyście wygrać?
Główną nagrodę w eurojacku  emotka Wyświetl w wątku >>

Hannah

#7201397 Napisano: 24.08.2024 10:46:24 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Hannah napisał(a):

cb656 napisał(a):

Hannah napisał(a):

Wkurza mnie jak w konkursach kreatywnych wygrywa ktoś, bo jest influencerem.

A niby DLACZEMU ma nie wygrywać, hę?! Jest profesjonalistą, nie zaś mugolem. Dlaczemu nie ma wygrywać ktoś, kto rzetelnie przykłada się do swojej roboty??! Przybliż mi proszę swój tok rozumowania, bo chyba za nim nie nadążam niestety!! emotka

No ewidentnie nie zrozumiałeś.  Nie mam nic przeciwko temu by konkurs wygrał influencer, to też człowiek i może chcieć brać udział w konkursach. Problem pojawia sie wtedy gdy ktoś wygrywa tylko dlatego, że jest influencerem i firma daje mu wygraną, bo czuje ze to dla nich szansa na reklamę :)  gdyby ten film który wygrał był rzeczywiście super kreatywny i wyróżniający się, a nie do bólu zwyczajny, to nie miałabym absolutnie żadnych zastrzeżeń co do tego ile zwyciezczyni ma followersow i czym się zajmuje zawodowo. W tym przypadku jednak wydaje mi się, że nie dzieło przyczyniło się do wygranej, a własnie zasięgi i możliwości.

Faktycznie, ewidentnie się nie rozumiemy. Albo żyjesz w totalnie innym świecie, albo totalnie nie umiesz wyrażać swoich emocji, bo nie wiem, o co chodzi. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Hannah

#7201324 Napisano: 23.08.2024 20:35:20 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Hannah napisał(a):

Wkurza mnie jak w konkursach kreatywnych wygrywa ktoś, bo jest influencerem.

A niby DLACZEMU ma nie wygrywać, hę?! Jest profesjonalistą, nie zaś mugolem. Dlaczemu nie ma wygrywać ktoś, kto rzetelnie przykłada się do swojej roboty??! Przybliż mi proszę swój tok rozumowania, bo chyba za nim nie nadążam niestety!! emotka

No ewidentnie nie zrozumiałeś.  Nie mam nic przeciwko temu by konkurs wygrał influencer, to też człowiek i może chcieć brać udział w konkursach. Problem pojawia sie wtedy gdy ktoś wygrywa tylko dlatego, że jest influencerem i firma daje mu wygraną, bo czuje ze to dla nich szansa na reklamę :)  gdyby ten film który wygrał był rzeczywiście super kreatywny i wyróżniający się, a nie do bólu zwyczajny, to nie miałabym absolutnie żadnych zastrzeżeń co do tego ile zwyciezczyni ma followersow i czym się zajmuje zawodowo. W tym przypadku jednak wydaje mi się, że nie dzieło przyczyniło się do wygranej, a własnie zasięgi i możliwości. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

Hannah

#7201272 Napisano: 23.08.2024 16:42:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jak w konkursach kreatywnych wygrywa ktoś, bo jest influencerem. Przykład z dziś, konkurs tangle teezer na kreatywny i pomysłowy filmik. Było kilka naprawde fajnych zgłoszeń. Film który wygrał - owszem piękny od strony technicznej, nagrany super sprzętem , wygladający jak reklama z tv.  Z tym, że nudny jak flaki z olejem - ładna dziewuszka czesze wlosy i prezentuje szczotkę. Nie widzę tu nic kreatywnego, film wygląda jak co drugi post reklamowy ze strony organizatora.  Wchodze na instagrama zwyciężczyni, a tam zweryfikowany profil, dużo followersów i same posty reklamowe/ z współprac. 
Odechciewa się starać i poświęcać czas, skoro bez 10k obserwujących i najnowszego iphona z super kamerą nie ma się szans, choćby nie wiem jak świetne pomysły się miało 🙈 Wyświetl w wątku >>