Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PPPet-er

PPPet-er

#7197732 Napisano: 07.08.2024 23:52:26 w Fortis
Cynamon28 napisał(a):

D88D napisał(a):

Hej, ja właśnie wygrałem TV w konkursie coca coli organizowanym przez Fortis. Na przesłanie weryfikacji dali 2 dni i chyba dzięki temu trafił mi się ten TV, bo w tytule maila było "(rezerwa)". Wypełniłem i następnego dnia dostałem potwierdzenie pozytywnej weryfikacji. TV przyszedł tydzień temu i od razu napisałem maila z zapytaniem o gwarancję. Od tego czasu cisza. 
Ten sprzęt jest niby wart 11 tys, więc chyba wypadałoby mieć jakąś gwarancję... Jak myślicie, pisać jeszcze raz?
Jak to zazwyczaj jest z gwarancjami? Wydaje mi się, że kiedy lata temu wygrałem konsolę, przy odbiorze musiałem coś podpisywać i tam był opisany proces gwarancyjny. W przypadku TV od Fortis nie dostałem żadnego dokumentu.

Fortis jest dosyć problematyczny, mało ich interesują maile, czasami będą ignorować, a czasami coś odpisz, ,aby zbyć

Oni odpisuja na messenger Wyświetl w wątku >>
0 0

PPPet-er

#7197303 Napisano: 06.08.2024 15:38:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

nowy konkurs lidl.... za ile kasy trzeba kupić produkty??????????????????????? 50 zł????

Trochę ich poniosło zwłaszcza, że to specyficzne produkty, nie dla każdego klienta. Akurat dla mnie tak, ale niestety zdążyłam kupić te tapioki, zanim ogłosili konkurs. Najgorzej 🫣
Oczywiście Lidl jak to Lidl wystawił promocyjny stand 2 tygodnie przed rozpoczęciem konkursu. Z kolei stand konkursowy Whiskas pojawił się dopiero teraz. Ale i tak nie ma tam nic taniego, więc żadna strata 🙃

i krótko trwa konkurs... a nagród sporo..


Konkurs rewelacyjny kup za 50 zł produkty które nie jedna osoba nie będzie wiedziała co z nimi zrobić. Zrób fote oczywiście kreatywną, a nóż wygrasz bon za 100 zł w najlepszym wypadku. Albo produkty za 50 zł czyli te same co kupiłaś i nie wiesz co z nimi zrobić. emotka

Który punkt regulaminu ma to "zakup za 50zl" ????

Głowę bym dała że taki zapis widziałam zakup za 50 zł. Albo mam rozdwojenie jażni, albo coś zmienili. Ale nie tylko ja tak widziałam, skoro inne wpisy też były. Czyżbym fiksowała.emotka

Chyba nigdy nie bylo... tylko dodatkowy opis konkurus nakrecil brać...

Na stronie konkursu było info o zakupach za 50 zł, co nie pokrywało się z gazetką w której stoi "zakup dowolnego produktu". Ale już to poprawili emotka

Mi chodzi o regulamin, chyba kazdy je czyta? Wyświetl w wątku >>
0 0

PPPet-er

#7197300 Napisano: 06.08.2024 15:33:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

nowy konkurs lidl.... za ile kasy trzeba kupić produkty??????????????????????? 50 zł????

Trochę ich poniosło zwłaszcza, że to specyficzne produkty, nie dla każdego klienta. Akurat dla mnie tak, ale niestety zdążyłam kupić te tapioki, zanim ogłosili konkurs. Najgorzej 🫣
Oczywiście Lidl jak to Lidl wystawił promocyjny stand 2 tygodnie przed rozpoczęciem konkursu. Z kolei stand konkursowy Whiskas pojawił się dopiero teraz. Ale i tak nie ma tam nic taniego, więc żadna strata 🙃

i krótko trwa konkurs... a nagród sporo..


Konkurs rewelacyjny kup za 50 zł produkty które nie jedna osoba nie będzie wiedziała co z nimi zrobić. Zrób fote oczywiście kreatywną, a nóż wygrasz bon za 100 zł w najlepszym wypadku. Albo produkty za 50 zł czyli te same co kupiłaś i nie wiesz co z nimi zrobić. emotka

Który punkt regulaminu ma to "zakup za 50zl" ????

Głowę bym dała że taki zapis widziałam zakup za 50 zł. Albo mam rozdwojenie jażni, albo coś zmienili. Ale nie tylko ja tak widziałam, skoro inne wpisy też były. Czyżbym fiksowała.emotka

Chyba nigdy nie bylo... tylko dodatkowy opis konkurus nakrecil brać... Wyświetl w wątku >>
0 0

PPPet-er

#7197288 Napisano: 06.08.2024 15:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

nowy konkurs lidl.... za ile kasy trzeba kupić produkty??????????????????????? 50 zł????

Trochę ich poniosło zwłaszcza, że to specyficzne produkty, nie dla każdego klienta. Akurat dla mnie tak, ale niestety zdążyłam kupić te tapioki, zanim ogłosili konkurs. Najgorzej 🫣
Oczywiście Lidl jak to Lidl wystawił promocyjny stand 2 tygodnie przed rozpoczęciem konkursu. Z kolei stand konkursowy Whiskas pojawił się dopiero teraz. Ale i tak nie ma tam nic taniego, więc żadna strata 🙃

i krótko trwa konkurs... a nagród sporo..


Konkurs rewelacyjny kup za 50 zł produkty które nie jedna osoba nie będzie wiedziała co z nimi zrobić. Zrób fote oczywiście kreatywną, a nóż wygrasz bon za 100 zł w najlepszym wypadku. Albo produkty za 50 zł czyli te same co kupiłaś i nie wiesz co z nimi zrobić. emotka

Który punkt regulaminu ma to "zakup za 50zl" ???? Wyświetl w wątku >>
0 0

PPPet-er

#7195829 Napisano: 31.07.2024 15:00:45 w Wkurza mnie...
Anisu napisał(a):

Wczoraj w Rossmann zacięła sie kasa samoobsługowa, i nie wypluła paragonu, oczywiście akurat miałam Tołpa do konkursu. Idę do kasjerki i mówię, że nie dostałam paragou. Spojrzała się na mnie jak na debilkę, i pyta: a chce Pani? A ja, że chcę!!! To zrobię pani duplikat. Poszła na zaplecze, i przyniosła kartkę białą A4 , która chyba sama pisała na komputerze, na której było napisane u góry  "paragon" , numer kasy, paragonu, kwota i nazwa kosmetyków. Ani jaki sklep, ani nr NIP,  I mówię, że dziwnie to wygląda, że chciałabym jaką pieczątkę , podpis, albo najlepiej oddać te kosmetyki. To nie chciała. Więc porażka. Taki pech no. Mieliście już taką sytuację?

I tak Ci poszło 5 dych do kosza?
Mi kiedys w Rosku na samoobslugowej, paragon sie wydrukowal tak jakos na ukos, ze ucielo cyferki numeru paragonu. 
To ide do normalnej i prosze o zwrot. Pani wezwala kierowniczke. Kierowniczka zabrala wadliwy paragon, poszla za zaplecze by wrocic po jakis 5 minutach z A4.
Powiedziala, ze to A4 to paragon...... to sie pytam, czy uwaza ten wydruk na A4 jako fiskalny paragon? Ona, ze tak ... ja jej, ze to kopia, ktorej organizator loterii nie uznaje. Dostala ode mine regulamin. Przeczytala, zrobila zwrot, nabila ponownie, paragon sie na loterie wydrukowal... Ale to byly czasy, gdy Smolar chcial zakup az "tylko" za 20zl... Wyświetl w wątku >>
0 0

PPPet-er

#7193280 Napisano: 22.07.2024 06:08:28 w Smolar
Situation napisał(a):

Szanowny Panie,Bardzo dziękujemy za Pański mail.To co piszą na jakimś forum to jest, przepraszamy za wyrażenie, kompletna bzdura. Nic takiego nie istnieje i nigdy nie istniało i istnieć nie będzie, to są naprawdę „bzdury”.W naszych akcjach przyjmujemy wszystkie zgłoszenia do konkursów, loterii czy innych promocji i następnie zgodnie z zasadami regulaminu danej akcji wyłaniamy zwycięzców.Z poważaniem,Zespół Obsługi PromocjiSMOLAR

Zapytałem o czarna listę

Nie lepiej zagrac na "nowe dane" ?  Zero inwestycji Wyświetl w wątku >>
0 0