Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Enjoy_today

Enjoy_today

#7192888 Napisano: dzisiaj o 15:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"

Nie wiem, ja wypełniałam z FB i poszło. Może ktoś jeszcze wypełniał z Insta i się wypowie...

W pierwszej rubryce była nazwa Instagrama. Mi również załącznik nie wchodził z telefonu. Wypełniłam formularz na komputerze i przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

Enjoy_today

#7192664 Napisano: 18.07.2024 21:40:59 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Czy Hochland za drugi dzień z lodówkami informował?

Lub na którym dniu skończyli informowanie? Może ktoś wie? 🙂 Wyświetl w wątku >>
0 0

Enjoy_today

#7192609 Napisano: 18.07.2024 20:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z favity na Instagramie ja otrzymałam wiadomość z linkiem do wypełnienia formularza zwycięzcy. Wyświetl w wątku >>
2 deva, pumba 0