Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Maczupikczu

Maczupikczu

#7191978 Napisano: 16.07.2024 18:29:40 w Smolar
Ja tam akurat lubię rezerwy że Smolara, chętnie przedstawię im wszelkie oświadczenia jak wygram emotka gorzej, że nigdy mnie nie doceniają w pierwszym rzucie tylko wygrywam zawsze z rezerwy …😪 Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7184667 Napisano: 20.06.2024 10:57:03 w Konkursy z grami
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

Nie chcę Wam psuć zabawy ale ta gra z Capri jest słaba...

serio??? Jak???

serio! pokazuję w ramach ostrzeżenia, że nie warto w to grać.  od razu zaznaczam, że ja w tym nie biorę udziału - nie ufam organizatorowi.

Ech... Dla mnie takie gry są g*warte bo wiem że wygrywają w nich tylko cwaniaki a tych na tym forum nie brakuje.

Albo ci ktorzy "inwestuja" w to czas i pieniadze. Z niepewnoscia zwrotu. emotka

Oj Rufus, Rufus, każdy na tym forum wie że jesteś dobry w te klocki (gry na szybkość) więc nie sądzę że aż tyle zainwestowałeś aby wygrać ten bon szczególnie że można tam sobie wchodzić na jakieś chore dane i ćwiczyć granie do upadłego. Czemu nie pochwalisz się czasem?

Analizując tą grę, jej działanie i czytając "warunki uczestnictwa" które są mega ciekawe cyt. "Dozwolone jest maksymalnie 1 zgłoszenie dziennie na osobę podczas Okresu promocji. Każdy uczestnik może wygrać nie więcej
niż 1 Nagrodę. Do każdego zgłoszenia musi być dołączony jeden niepowtarzalny paragon z wyszczególnieniem godziny i daty zakupu, która musi być wcześniejsza od daty i godziny zgłoszenia i jednocześnie
mieścić się w Okresie promocji." widzę iż jest tu coś nie halo. Przecież przy zgłoszeniu nawet nie ma rubryczki na dołączenie paragonu".

A można zapytać jak osiągnąć wynik 2 s? Mi się nawet te obrazki w tyle nie ładują 🙂 Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7182044 Napisano: 10.06.2024 22:53:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wśród zwycięzców termomixów  z Hochland wyjątkowe szczęście mają mieszkańcy  Nowego Dworu Mazowieckiego 6/54, Ostrowa Wlkp. 3/54 Leoncina 2/54i Wysocka Małego 2/54. emotka

No niestety, ale w tego typu loteriach kombinatorzy mogą szaleć, bo nagrody natychmiastowe są świetne. Warto powbijać wiele fikcyjnych paragonów, żeby którymś wreszcie trafić w bramkę i wówczas go wydrukować  emotka  przez takie akcje wiele nagród głównych zostanie u organizatora, bo przecież wylosowane w finale paragony nie istnieją, a laureatów rezerwowych jest tylko 5 emotka

To wyjaśnia czemu nie mogę wygrać 😭
Zgłaszał ktoś te oszustwa?
Jak rozpoznać  „uczciwe” konkursy i loterie? Czego unikać aby nie tracić pieniędzy.  Trochę już gram w konkursy ale jakoś nigdy nie zgłębiałam listy laureatów.  Może być na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7181092 Napisano: 07.06.2024 10:29:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rockstar bilet na koncert Smolastego 🥳 narzekanie pomogło ! Wyświetl w wątku >>

Maczupikczu

#7180830 Napisano: 06.06.2024 10:59:10 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

Maczupikczu napisał(a):

Podpowie ktoś gdzie jest kupujecie puszki Rockstar żeby były dobrze opisane na paragonie? 
u mnie w Auchanie jest po prostu „ENERGETYK”, nigdy nie wygrałam nic w Avanti i się zastanawiam jak podchodzą do takich paragonów.

Delikatesy centrum - opis rockstar...

moskala22, rufus dziękuję za odpowiedzi 🍻 Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7180812 Napisano: 06.06.2024 10:26:01 w SZUKAM....
Podpowie ktoś gdzie kupujecie puszki Rockstar żeby były dobrze opisane na paragonie? 
u mnie w Auchanie jest po prostu „ENERGETYK”, nigdy nie wygrałam nic w Avanti i się zastanawiam jak podchodzą do takich paragonów. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

Maczupikczu

#7180780 Napisano: 06.06.2024 09:36:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Czy ktoś wygrał może coś w coli Dino?

A tam nie ma losowania na koniec?

Bramkiemotka   
Staram się omijać Fortisa szerokim łukiem, ale skoro już miałam paragon to zagrałam. Gdyby jednak ktoś słyszał o jakimś farciarzu, to puśćcie oczko emotka

Faktycznie… przy tylu nagrodach jeszcze nikt się nie pochwalił? No i znowu cos
tu brzydko pachnie. Chyba trzeba mocniej pisać do sponsorów w sprawie fortisa, bo to kolejny raz, kiedy są podejrzenia co uczciwości agencji. Jakoś inne agencje nie mają tak częstych fakapów.

również wyczuwam jakiś przekręt... jak na tak drogi los przy tulu nagrodach... odechciewa się wysyłać  0/6

U mnie 0/5 , jeden los u mnie wychodzi 15 zł - 3 butelki 0,5. Nie ma u mnie żadnych puszek ani kinleya, a Wy ile płacicie za zgłoszenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7180777 Napisano: 06.06.2024 09:32:09 w Kupię...
Kupię nowe dmuchane lazy bag które były kiedyś do wygrania w Prince Polo , być może komuś zalegają Wyświetl w wątku >>
0 0

Maczupikczu

#7180774 Napisano: 06.06.2024 09:25:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Aż się zarejestrowałam aby móc ponarzekać w tym wątku 😪
Tymbark na 10 zgłoszeń 0 maskotek, foxy na 20 zgłoszeń 0 bonów, rockstar na 20 zgłoszeń nic, Hellena 0, Dare 0, prince polo 0. Bo stracę nadzieję 😭 Wyświetl w wątku >>
0 0