Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika unicornes

unicornes

#7180679 Napisano: 05.06.2024 19:19:26 w Czy informują/ informowali?
wojteke-konkursy napisał(a):

pusheen napisał(a):

andzi18 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Blikomania ostatnio informuje czy nie?
Może miał ktoś ostatnio info?

Cisza od 3 tygodni. Może urlop/choroba wysyłacza


napisałam meila do Organizatora blika i columbit

Columbit widzę że smsy wysyła a blikomania na moje pytanie czy na bieżąco informują odpisali

Dzień dobry,Zwycięzcy informowani są mailowo oraz telefonicznie.   PozdrawiamyZespół BLIKOMANII

Więc wychodzi na to że nikt się nie chwali... Szkoda, mi to już się tym blikiem płacić nie chce. 3 razy widziałam siebie na ich listach i ani razu to nie byłam ja...

Ja "byłam" już pewnie 50 razy, ostatnio nawet 4 razy w ciągu jednego dnia. I nie wygrałam nic. emotka  Więc nie ma się co nastawiać, bo tam konkurencja jest ogromna.

W 2023 roku co miesiąc w Polsce wykonano średnio ponad 30 mln transakcji Blikiem. Oczywiście nie każdy zapisał się do loterii, ale chyba śmiało możemy przyjąć, że codziennie w loterii bierze udział kilka/kilkanaście tysięcy transakcji.

Bardziej bym stawiała na kilkaset tysięcy zgłoszeń dziennie. emotka


Ja się tam wpisałem, ale tak dla zabawy i nawet tego nie sprawdzam. Ja płacę tylko kupując ciuchy blikiem przez internet, czyli i tak wychodzi mi przynajmniej 10 transakcji miesięcznie. Podejrzewam,  że sto milionów blików miesięcznie lekko lata. Nawet jak 1 % się zapisze do loterii to kilkadzesiąt tysięcy zgłoszeń dziennie mają emotka  Polecam nastawiać się, że się nie wygra i dużo lepiej bierze się udział w konkursach bez zbędnej presji.

propo jeszcze blikomanii, to mój facet wygrał jakoś 13 maja i powiem Wam, że z ciekawości sprawdziłam te listy i nie widniały jego inicjały, a trochę tych dni przewertowałam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

unicornes

#7178547 Napisano: 27.05.2024 13:08:40 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Blikomania już i formowała? Widzę swoje inicjały i łudzę się, że wygrałam 200 zł

oni maja tam problem w tamtym tygodniu nikt się nie chwalił

Ktoś 23 maja się chwalił na forum w zakładce "dziś dotarła nagroda..." że dostał maila z wygraną 200 zł... Wyświetl w wątku >>
0 0