Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elemelex

elemelex

#7192211 Napisano: 17.07.2024 12:41:59 w Smolar
visserarthur napisał(a):

elemelex napisał(a):

Niektórych nic odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka

Oczywiście oni nas, bo tu nie chodzi o 5 osób, tylko społeczność konkursową, która robi im kasę. Także pośmiej się. Jeśli twoje doświadczenie konkursowe jest mniej więcej tożsame z datą założenia konta tutaj, to musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Uczciwości sie już nauczyłam dawno temu emotka  Naprawdę cudowne masz mniemanie o sobie, że Smolar cię powinien po stopach całować bo parówki kupujesz emotka   Nie zbankrutują jak nawet 100 osób stąd się obrazi. A jest też wiele osób którym te zasady nie przeszkadzają. Wiele z nich na pewno się tu nie udziela.

No i nie oszukujmy się i tak będziesz brać udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192205 Napisano: 17.07.2024 12:33:23 w Smolar
Niektórych nic nie odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192184 Napisano: 17.07.2024 12:17:04 w Smolar
loteryjny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

emotka znowu odpłynęli- jak ktoś dostanie list (niestety nie widziałem takiego pisma, więc odnoszę się nie znając szczegółów) o tym numerze telefonu, to proponuję im zgodnie z prawdą odpisać, że nie są władni do decydowania, kto komu udostępnia swój numer telefonu. Nie ma takiego zakazu.

A poza tym (już to chyba pisałem), to my jesteśmy takie d..., że nie potrafimy się zebrać i popisać skarg na np. ograniczenie nagród na adres- ja nie musze wiedzieć, że w tej samej loterii gra ktoś z mojej rodziny. Gdzie prawo do tajemnicy, wolności, swobody...? Znaczy te prawa są, tylko oni chyba sobie myślą, że mamy ich po stopach całować za loterie i konkursy, a to oni powinni nas.

Nie byłoby głupich limitów to nie byłoby takiego kombinowania przez ludzi z mailami, numerami kont itd. chociaż i tak by było tylko mniej. Sami to napędzają, potem bach oświadczenia, ktoś nie odeśle i nagroda zostaje.

Nie byłoby ograniczeń gdyby nie nadużycia niektórych konkursowiczów . Cierpią potem "niewinni".
A co do tego, że agencje tak was bardzo potrzebują, no raczej jest odwrotnie, oni nie zbankrutują jak pięć osób się na nich obrazi. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

elemelex

#7192147 Napisano: 17.07.2024 11:36:34 w Czy informują/ informowali?
rejn napisał(a):

https://rodzinnyfun.pl/

Informowali? emotka

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192106 Napisano: 17.07.2024 10:38:41 w Żabka
capitano napisał(a):

od dzis/jutra maja byc zmiany w zappce. znikna stare karty w formie kodow kreskowych. zastapie je kody qr generowane dynamicznie z krotka waznoscia. utrudni to zakupy dla kogos na podstawie zrzutu ekranu z kodem kreskowym karty.

https://www.table...kreskowych-tylko-qr/

Ktoś tak robił? Polska fantazja nie zna granic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192051 Napisano: 17.07.2024 07:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannaa napisał(a):

Czy z konkursu Listerine przychodzi jakaś zwrotka?

Tylko komunikat na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7191991 Napisano: 16.07.2024 19:21:42 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Smolar wysyła podobno listy, że chce oświadczenia z banku i od operatorów komórkowych, że jest się właścicielem rachunku bankowego i numeru telefonu  emotka  Chyba troszkę zaczynają przesadzać ale cóż nagroda niewydana jak ktoś nie odeśle zostaje u nich a rezerw u nich raczej brak. To chyba nie tak powinno wyglądać emotka

A mogę cię zapytać dlaczego tak to nie powinno wyglądać? Przecież to jest zapisane w ich regulaminach, że mają takie prawo. Jeśli ci to nie odpowiada to nie bierz udziału w ich loteriach. Ja myślę, że takie ich zapisy nie są z powodu ich złośliwości tylko z powodu tego, że widzą...pewne zachowania niektórych i chcą coś z tym zrobić. Wyświetl w wątku >>
2 Ferdia, cleo25 0

elemelex

#7191971 Napisano: 16.07.2024 18:09:16 w Smolar
Jeśli ma to zapobiec nieuczciwym graczom, którzy dobrze wiedząc jaki jest regulamin łamią go, to nie mam z tym problemu. To wszystko jest w ich regulaminach. Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7191941 Napisano: 16.07.2024 17:27:28 w Avanti
Zgadzam się z Miligili. Nie ma spisków ani najazdu robotów (moim zdaniem). Po prostu konkursy to taka zabawa, że zależy od naszej formy, a ta jest zmienna, no i to co było ciekawe miesiąc temu już nie jest dzisiaj. Tekst się albo podoba albo nie i tupanie nogą nie pomaga emotka Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7191023 Napisano: 12.07.2024 16:08:26 w Żabka
Emilia0604 napisał(a):

Czy ktoś też ma problem z kodem na konkurs Listerine ?

Ja mam taki, że go nie mam. Zawsze odpisywali szybko a tu cisza. A u Ciebie już jest? Odpisali? Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7190484 Napisano: 10.07.2024 18:49:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie brałam udziału w tej loterii, ale to jest przykład na to, że samo siedzenie na tym forum nie oznacza, że nagrody będą nam wpadać seryjnie emotka  Fajnie by było jakby każdy pisał ile wysłał zgłoszeń na loterię żeby coś wygrać to obraz byłby jaśniejszy. A tak ma się wrażenie, że wystarczy wziąć udział i już jest nagroda emotka  Na jednego wygrywającego jest ze sto przegranych, trzeba o tym pamiętać.
Mam chociaż nadzieję, że lubicie ten napój emotka Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7190467 Napisano: 10.07.2024 17:49:35 w WC - rozmowy o wszystkim
notta napisał(a):

elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

da się napisać i to całkiem dużo! ja wolę takie konkursy niż amooco na tysiąc znaków czy fortunę bez limitu... Sztuką jest napisać coś z sensem w 160 znakach niż tworzyć historię całego życia w jednym zgłoszeniu.

Idealne jest 300-500. No i jeszcze ten brak polskich znaków mnie irytuje. Jak ze wszystkim trzeba ćwiczyć i kombinować, wiem o tym, ale pałam niechęcią może tez dlatego, że nie lubię pisać smsów. Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7190461 Napisano: 10.07.2024 17:37:40 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

elemelex napisał(a):

Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest.

Nie wszyscy lubią epopeje na 5 tyś znaków  te konkursy na 160 zawsze były, lol XD emotka

Ze skrajności w skrajość. Też nie mam siły na epopeje. Najlepsze są takie od 300 do 500 znaków, można chociaż jedno całe zdanie napisać. Może i były ale nadal irytują mnie tak samo. Zycze sobie ich jak najmniej  emotka  Albo raczej "życze sb".
eidit: jednak jeszcze inaczej bo bez polskich znakow "zycze sb" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7190451 Napisano: 10.07.2024 17:22:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Zadaję sobie pytanie jak to możliwe napisać coś ciekawego w 160 znakach minus prefixy. Przecież nie niemożliwe! Haiku nawet nie przejdzie, sensu mieć nie będzie  emotka
Oby jak najmniej takich konkursów. 
Czekajcie a moze trzeba uzywać skrótów? Ja Cb lof  szamponie x, jesteś thebest. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7190144 Napisano: 09.07.2024 18:37:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
No właśnie, wysyłali już bony do biedry z Oreo? Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7189939 Napisano: 09.07.2024 10:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak się wygrywa karty podarunkowe to często wygrywa się też momenciki żenady. Jak dla mnie to warto grac tylko o takie gdzie można sobie je wykorzystać na kasie samoobsługowej emotka  Np takie do Dino lub Stokrotki nie są moimi wymarzonymi, bo wiem, że będę pierwszą osoba jaka z takim bonem przyjdzie  i będzie sensacja emotka Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

elemelex

#7189344 Napisano: 06.07.2024 06:45:08 w Wkurza mnie...
mima napisał(a):

a mnie wkurzam sama siebie za zakupy chipsów i innych świetnych zapasw na konkurs..... wygranych zero, szafki pełne..portfel pusty.... człowiek z uzależnieniem- tak to trzeba nazwać, bo logiki w tym brak emotka

Ulegamy złudzeniu, że jak jesteśmy na tym forum to nagrody będą spływać, bo innym spływają. A tu trzeba albo seryjnie pisać dobre odpowiedzi i znać patenty albo wydawać dużo kasy i ciągle mieć w głowie jaka loteria co i gdzie kupić, wyobraźcie sobie jaka to ulga o tym w ogóle nie myśleć i po prostu kupić to co się chce w sklepie:D Czasem jak czytam forum to współczuję ludziom którzy kupują ciągle te produkty i nic nie wygrywają, ja też uważam, że można to nazwać uzależnieniem. Wyświetl w wątku >>
2 maixys, cb656 0

elemelex

#7188438 Napisano: 03.07.2024 14:50:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie upieram się, że musi być osobny, ale mam wrażenie, że wtedy ten wątek byłby tylko o jednym temacie emotka  
W każdym razie ja ewidentnie potrzebuję przerwy od wymyślania odpowiedzi bo są coraz gorsze, tylko że wtedy mi uciekną fajne konkursy!   emotka
Nie wiem jak to robicie, że bierzecie udział w tylu konkursach i to cały czas, bez powiedzmy dwutygodniowych przerw.
Skądś trzeba brać inspirację. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7188425 Napisano: 03.07.2024 14:17:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Co wy na to żeby stworzyć wątek o wypaleniu konkursowym/braku weny? Gdzie można się wygadać o tym, że nic nam do głowy nie przychodzi? emotka  Niekonkursowicz nie zrozumie. Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

elemelex

#7188186 Napisano: 02.07.2024 18:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

Czy w tym konkursie wystarczy zakup jednego serka czy aż 3 serków? 135 g, 150 g i 200 gram?  https://www.e-kon...-skad-sie-biora-laty

"Zadanie konkursowe polegające na zakupie opakowania serka śmietankowego Łaciaty oraz
udzieleniu odpowiedzi na pytanie"
dla mnie to oznacza jeden Wyświetl w wątku >>
0 0