Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ArtystkaZeSpalonegoTeatru

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7191404 Napisano: 14.07.2024 22:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii Żywiec trzeba mieć oddzielny paragon do każdego piwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7189837 Napisano: 08.07.2024 21:03:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7189834 Napisano: 08.07.2024 20:57:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7189831 Napisano: 08.07.2024 20:53:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7189305 Napisano: 05.07.2024 20:20:25 w Informują
Informują z Wakacyjny konkurs w InPost Fresh

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Godzina 17
bon 100 zł Wyświetl w wątku >>
2 lucya, Emememe 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7189304 Napisano: 05.07.2024 20:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7187097 Napisano: 29.06.2024 11:21:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Aquaphor trzeba kupić 2 produktu? Czyli opakowanie w którym są 2 filtry do butelki raczej nie przejdzie. Coś chyba mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem 😒 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7185634 Napisano: 24.06.2024 16:29:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Emememe napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Jak myślicie czy w konkursie Grycan sorbety również są produktami promocyjnymi? Organizator nie odpowiada. Mowa jest o lodach familijnych, ale na stronie nie znalazłam nawet info, które to właściwie. https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zasmakuj-niezapomnianych-chwil-carrefour

Są podane pojemności lodów familijnych i tym bym się sugerowała przy wyborze. Jeśli sorbet ma np 480ml to jest lodem familijnym.

Z tym, że wszędzie jest napisane, że chodzi o lody, nawet zdjęcia to sugerują. A i opis na paragonie jest inny, bo sorbet ma opis sorbet Grycan, a lody - lody Grycan. Sama kupiłam nieopatrznie sorbet i mam taki paragon, ale nie wiem czy go użyć.

Mam taką samą sytuację 😒😒 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7185624 Napisano: 24.06.2024 15:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie czy w konkursie Grycan sorbety również są produktami promocyjnymi? Organizator nie odpowiada. Mowa jest o lodach familijnych, ale na stronie nie znalazłam nawet info, które to właściwie. https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zasmakuj-niezapomnianych-chwil-carrefour

Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7181861 Napisano: 10.06.2024 13:26:13 w Czy informują/ informowali?
Euro z Lidla informowali? Bo na forum jakoś cicho w tym temacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7181720 Napisano: 10.06.2024 10:01:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

Przechodzi Wam dzisiaj odpowiedź w Heinz w Biedronce? Przy wpisywaniu danych strona nie rusza w żadną stronę. Jak odświeżam, to pokazuje mi się pusta ramka do wpisania odpowiedzi emotka

Wczoraj wysyłałam i było ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7181710 Napisano: 10.06.2024 09:59:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
team2sis napisał(a):

A do Heinz Biedronka jest jakiś limit znaków ? W regulaminie nie znalazłam nic. Ktoś zgłaszał i wie może ? 😅

Chyba nie ma. Napisałam gdzieś tak na max 700 znaków i było ok. Może przy większej ilości nie puszczą dalej. Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7181585 Napisano: 09.06.2024 13:37:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Czy ktoś wie jak jest z wynikami Blikomanii? Najpierw powiadamiają czy pierwsze są wyniki na stronie? Jestem na liście i brak maila. Mam mslo popularne imię, więc jeszcze się łudzę, że to ja🤣🤣

wyniki na stronie są przeważnie w środy, a w poniedziałki dzwonia i piszą sms. moich inicjałów od początku jest sporo ale jeszcze nikt nie dzwonil emotka

Dzięki, liczyłam na cud, że kiedykolwiek wygram w loterii 😅 Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7181582 Napisano: 09.06.2024 13:33:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie jak jest z wynikami Blikomanii? Najpierw powiadamiają czy pierwsze są wyniki na stronie? Jestem na liście i brak maila. Mam mslo popularne imię, więc jeszcze się łudzę, że to ja🤣🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7166404 Napisano: 25.03.2024 13:51:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7166400 Napisano: 25.03.2024 13:46:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

Dostałam kosmetyki z innego testowania tydzień temu i nic nie płaciłam. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś coś płacił. Może kurier coś pokręcił. Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7164416 Napisano: 14.03.2024 12:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeszcze nie odebrałam tej nieszczęsnej przesyłki od Eweliny, a tu już Smolar wysłał mi kolejną ??? 
Dostaliście wszystkie wygranej w jednej przesyłce, czy to idzie następna wygrana nadgryziona zębem czasu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7163450 Napisano: 09.03.2024 19:14:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam paragon, a nawet trzy i coś chyba było nie tak z kasą, bo przez całość lecą takie puste linie jakby brakowało tuszu. Najgorzej, że podobnie jest z nr paragonu, domyślam się co za cyfra tam jest, ale jest ucięta, że to takie trochę strzelanie. To nadaje się już tylko do kosza? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7163418 Napisano: 09.03.2024 13:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do specjalistów:D Jeśli jest konkurs SMS i odpowiedź na mieć 160 znaków, to piszecie bez polskich znaków? Z góry dziękuję za pomoc 👍🏻👍🏻 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7160307 Napisano: 21.02.2024 10:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, czy te opakowania z Jeżykami są jakoś z zewnątrz oznaczone info o konkursie? Wiem, że mają być kartoniki.

Tak na boku jest info o konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0