Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika antylopia

antylopia

#6194892 Napisano: 11.05.2016 11:23:19 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

antylopia napisał(a):

benasia napisał(a):

Doradźcie: mam zamiar kupić zmywarkę pod zabudowę - to moja pierwsza zmywarka. Nie chcę kupić byle jakiej ale budżet jaki mam przeznaczony to 1500zł. Na co zwracać uwagę przy zakupie tzn co się przydaje itd. Wiem,że niektóre mają program wyparzania dla dzieci czy jakoś tak,że może mniej chemii używa lub bardziej płucze - przydaje się?
I jakiej firmy polecacie,żeby się nie psuła? Myślałam o Beko, Hotpoint Ariston lub Whirlpool.
Czekam na wasze porady  :)  

Zastanów się jeszcze nad bosh-em
Wazne zeby miala metalowe dno

a o tym dnie w opisie zmywarki znajdę? Wiem,że chyba różnią się też panelami - sa lepsze i gorsze?

o dno pytalam sprzedawców.
panele lepsze czy gorsze nie wiem, z pewnością mają wiecej/mniej funkcji.
może mieć np funkcję wyświetlania czasu pozostałego do końca zmywania na podłodze - ale po co ? emotka
Dla mnie istotne było czy ma opcje zmywania polowy załadunku, bezawaryjność oszczędność wody - wygrał bosh
Nie mam dzieci więc nie zwracałam uwagi na ten program wyparzania i nie wiem czy bosche mają taką opcje... Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6194877 Napisano: 11.05.2016 11:07:10 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Doradźcie: mam zamiar kupić zmywarkę pod zabudowę - to moja pierwsza zmywarka. Nie chcę kupić byle jakiej ale budżet jaki mam przeznaczony to 1500zł. Na co zwracać uwagę przy zakupie tzn co się przydaje itd. Wiem,że niektóre mają program wyparzania dla dzieci czy jakoś tak,że może mniej chemii używa lub bardziej płucze - przydaje się?
I jakiej firmy polecacie,żeby się nie psuła? Myślałam o Beko, Hotpoint Ariston lub Whirlpool.
Czekam na wasze porady  :)  

Zastanów się jeszcze nad bosh-em
Wazne zeby miala metalowe dno

Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6191374 Napisano: 03.05.2016 10:02:16 w Kupię...
Kupię w dobrej cenie bony do New Balance. Proszę o pw Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6164853 Napisano: 25.02.2016 08:00:16 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zmiana nagród w katalogu payback na bp. Miałam upatrzoną nagrodę, pojechałam na stację i okazało się że już jej nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6138050 Napisano: 29.12.2015 08:15:01 w SZUKAM....
Czy ktoś ma projekt z promocji Ambition "lepiej caluje niż gotuje" i mógłby podesłać?
Jeśli komuś podoba się "W tym domu bądz szczęśliwy każdego dnia..." mogę przesłać na maila emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6055343 Napisano: 10.08.2015 22:25:30 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

antylopia napisał(a):

Czy ktoś kojarzy w jakim napoju energetycznym byla jakas akcja z ogladaniem filmow za free? zostawilam zawleczkę i nie pamiętam od czego zawleczka emotka

black

Dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#6055301 Napisano: 10.08.2015 20:51:12 w SZUKAM....
Czy ktoś kojarzy w jakim napoju energetycznym byla jakas akcja z ogladaniem filmow za free? zostawilam zawleczkę i nie pamiętam od czego zawleczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5954651 Napisano: 12.12.2014 07:08:42 w Kupię...
Jeśli ktoś ma voucher spa do jakiegoś hotelu w okolicach trojmiasta to proszę o kontakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5947198 Napisano: 24.11.2014 22:49:24 w Czy informują/ informowali?
aerdna napisał(a):

antylopia napisał(a):

Czy orientujecie się czy rozwiązano już te konkursy w intermarche
(podaruj sobie święta) https://www.e-kon...he.html#.VHM-XMkqfEo
(Daj się ponieść Fantazji) https://www.e-kon...oniesc-fantazji.html



Tak, oba rozwiązane.

1) były smsy
2) wyniki są w topie Wyniki konkursów i na stronie AKON



Dziękuję Ci ślicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5947027 Napisano: 24.11.2014 15:23:34 w Czy informują/ informowali?
Czy orientujecie się czy rozwiązano już te konkursy w intermarche
(podaruj sobie święta) https://www.e-kon...he.html#.VHM-XMkqfEo
(Daj się ponieść Fantazji) https://www.e-kon...oniesc-fantazji.html Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5913274 Napisano: 05.09.2014 15:12:59 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dolly napisał(a):

szukam sposobu na zdrapanie sreberka z opakowania lajkonikow tak by nie uszkodzic kodu emotka


ja je zawsze zdrapywałam blaszką zamkniętego dlugopisu (kantem)... tak precyzyjnie i delikatnie mi to wychodziło, nigdy zaden kod sie nie uszkodzil. Ale po wklepaniu kilkudziesięciu kodów ...odechciało mi się grać.


monetą, ale jak najmniejszą, idealna jest 1 groszówka


kod jest widoczny "pod światło" nie trzeba zdrapywać sreberka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5908044 Napisano: 26.08.2014 13:05:37 w Paragony
Mam paragon C4 Nescafe - nie zdążyłam zagrać Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5907855 Napisano: 26.08.2014 08:27:18 w Paragony
Mam Paragon Carrefour Nescafe - jesli ktoś zagrał bez paragonu to zapraszam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5902598 Napisano: 14.08.2014 09:01:31 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

benasia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

ela napisał(a):

poszukuję drukarki laserowej ze skanerem i nie wiem na jaką się zdecydować . Może ktos jakąś poleci .Chodzi mi by tusze nie były za drogie .



Polecam Brother. Sprzęt godny polecenia, wielofunkcyjny. Cena 1 tuszu 19,90 (wchodzą 4 tusze:czarny i 3 podst.kolory).


ja podobnie polecam Brothera ale jak dla mnie lepszego tj urządzenie wielofuncyjne laserowe - 1 toner koszt ok 90 -120zł starcza na naprawdę dłuuuuuugoooo -nie chce cie skłamać ale ten tysiac kartek to chyba minimum emotka


dokładnie, również polecam Brothera, wczoraj kupiłam wielofunkcyjnego ale z drukowaniem atramentowym
laserówki mają tylko wydruk czarno-biały - weź to pod uwage

no iwarto sprawdzić na stronce, które modele są objęte gwarancją na 3 lata emotka


mi przy zakupie powiedzieli, że przy rejestracji produkktu on line otrzymujesz 3 rok gwarancji Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5902597 Napisano: 14.08.2014 08:56:43 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

ela napisał(a):

poszukuję drukarki laserowej ze skanerem i nie wiem na jaką się zdecydować . Może ktos jakąś poleci .Chodzi mi by tusze nie były za drogie .



Polecam Brother. Sprzęt godny polecenia, wielofunkcyjny. Cena 1 tuszu 19,90 (wchodzą 4 tusze:czarny i 3 podst.kolory).


ja podobnie polecam Brothera ale jak dla mnie lepszego tj urządzenie wielofuncyjne laserowe - 1 toner koszt ok 90 -120zł starcza na naprawdę dłuuuuuugoooo -nie chce cie skłamać ale ten tysiac kartek to chyba minimum emotka


od ponad pół roku mam brothera - rewelacja Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5877755 Napisano: 20.06.2014 10:32:59 w SZUKAM....
amif napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy jest aktualnie konkurs promocyjny fa? widziałam , ale teraz nie mogę znaleźć emotka


tak, Zgarnij kokosy


Bardzo Ci dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5877747 Napisano: 20.06.2014 10:22:39 w SZUKAM....
czy jest aktualnie konkurs promocyjny fa? widziałam , ale teraz nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5868645 Napisano: 31.05.2014 11:15:19 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

antylopia napisał(a):

szukam skutecznej metody jak pozbyc sie spamu od bach@experity.info



zależy gdzie masz pocztę.
Bo czasami wystarczy poszukać, czy na dole nie ma gdzieś linka do wypisania się.
A jeśli to nie pomaga to na o2 można dokładnie zablokować domenę lub nadawcę.
Na wp niestety zależy od ustawień, bo np. ja mam ustawione aby trafiało do spamu (nie opróżnia go od razu, bo czasami coś prawidłowego też tam trafia), więc tak czy siak dostaję różne maile

Możesz też spróbować napisać do nich i powołać sie na ustawę o ochronie danych osobowych (podajesz dokładne punkty) i żądasz usunięcia swoich wszystkich danych z ich bazy.
Kilka razy tak robiłam i skutkowało



Dziękuję ziółko za pomoc - zablokuje domenę. W ich przypadku linka nie ma, maile wysyłane do nich wracają. Nie wiem skąd ten syf się do mnie przypałętał emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5868614 Napisano: 31.05.2014 09:23:45 w SZUKAM....
szukam skutecznej metody jak pozbyc sie spamu od bach@experity.info Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#5858499 Napisano: 06.05.2014 14:47:39 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Standard - teściowa. I dziś dyskusja na temat wyższości kartofli nad innymi daniami. emotka emotka
Miałam plany, właśnie się szykowałam do wyjścia a dzwoni do mnie teściowa z informacją, że przyjeżdża ciotka i żebym zrobiła jakiś obiad, bo ona MUSI zajechać z teściem gdzieś tam (czyt. odwiedzić pierdzielniętą siostrę teścia, bo teść nie widział jej już chyba 3 dni). Akurat teraz, kiedy sama czeka na gościa. Ok, to mówię, że przełożę swoje plany i ugoszczę ciotkę, zrobię obiad. A że lodówka pusta to ze wszystkiego co mam postanowiłam zrobić pizzę. Dzwoni teraz teściowa, czy kupiłam kurczaka. Mówię, że nie, bo robię pizzę. I zaczęła się cały litania gorzkich żali, że przecież ONA NIE PODA DO JEDZENIA CIOTCE PIZZY, to muszą być kartofle i żebym obrała. Mówię, że nie mam czasu bo mi ciasto wyrasta i bla bla bla, generalnie, że nie bo nie, bo naszykowałam coś innego. To mi k*rwa mać krzyknęła do telefonu, że jak wróci to sama zrobi arcyważne kartofle i żebym sobie robiła dla siebie tą pizzę. emotka emotka
I weźcie mi powiedzcie teraz, że nie samymi kartoflami człowiek żyje... emotka



ja uwielbiam ziemniaki, ale bez przesady jak ide w gości to ich nie żądam emotka
Olej teściową, nie przejmuj się tylko pilnuj pizzy żeby się nie przypaliła:) Wyświetl w wątku >>
0 0