Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maixys

maixys

#7193075 Napisano: 20.07.2024 17:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

Vifon w Lidlu nie było żadnego standu, matka wzięła z półki a tu okazało się, że jeden to rosół jest ( vifon ale rosół). Trzeba uważać jak przedstwicielie nie pofatygowali się żeby standy ustwić.

W moim lidlu stand był tam gdzie cała przemysłówka 🥴 Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7192738 Napisano: 19.07.2024 08:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie.
Dobra, napisałam do everydayme, zobaczymy co odpiszą....

Z maila everydayme@email.everydayme.pl. Tak, voucher był pod linkiem do pobrania emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

maixys

#7192478 Napisano: 18.07.2024 11:46:43 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
kimberly napisał(a):

Wodę mineralną/zrodlana? Prócz Orlenu emotka

Chyba w zapowiedziach był, konkurs z nałęczowianką Frisco.pl emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

maixys

#7192414 Napisano: 17.07.2024 23:10:32 w Avanti
Jestemnowa napisał(a):

Wątpię żeby agencja potrafiła wyłapać tekst pisany AI  , przecież chyba nikt nie przepisuje go tak jak generator tworzy . Raczej ludzie czerpią mocną  inspiracje z tych tekstów i na ich podstawie piszą coś od siebie no bo tak to trochę Kali jeść Kali pić emotka

Nawet jeśli by tak było, to należy zwrócić uwagę na to że pomysły wypluwane przez AI są powtarzalne. I w ten sposób w konkursie, gdzie trzeba było wymienić jeden przedmiot z plastiku który miałby pozostać na ziemii, to nagle 20 osób pisało o butelce z filtrem. Rzeczywistość jest jednak bardziej komiczna, te teksty najczęściej są 1:1 skopiowane z AI, a najlepsze z nich posiadają nawet znaczniki formatowania markdown(gwiazdki *, przy tekście który powinien być pogrubiony) których używa GPT. Wyświetl w wątku >>

maixys

#7192381 Napisano: 17.07.2024 20:51:39 w Avanti
kreatywny17 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

gregory napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Ostatnio nawet pocieszajki ciężko ugrać

bardzo to jest przykre. cos się ewidentnie zmieniło u Avanti. swoją drogą dzis nawet na pocztę wp dostałem reklamę lipton sos wiec pewnie i konkurencja większa. no cóż, ja robie przerwę licząc, że kiedyś znów się pokochamy.

U mnie też pudło ale odkąd AL pisze konkursowiczom teksty, a organizatorzy mają w D... czytanie to niestety tak już pozostanie. Już
nie mówię o tym, że jeśli wygrywam to niekoniecznie najlepszym tekstem  Poza tym przykładem może być konkurs Plusa gdzie podali zwycięskie
hasła i 4 x nagrodzili to samo tylko słane z różnych numerów

I mi się coś wydaje, że ostatnio AI miesza mocno, nie tylko u Avanti, ale wszędzie

Bez przesady, wystarczy spojrzeć na konkursy na FB żeby zobaczyć w jakiej formie jest AI... I każda dobra agencja jeśli jeszcze tego nie robi, to za moment zacznie wyrzucać do śmieci wszystkie zgłoszenia pisane AI - wystarczy przeczytać 100 takich tekstów i człowiek się orientuje że coś jest nie tak, bo cechują się one ogromnym poziomem powtarzalności, niezwykle wręcz matematyczną schematycznością. Tego nie da się przeoczyć, jeżeli ktoś na codzień czyta te zgłoszenia.

Oczywiście to stan obecny, jak się AI rozwinie to wtedy może być problem, ale to tylko spekulacja emotka Wyświetl w wątku >>

maixys

#7192158 Napisano: 17.07.2024 11:53:18 w Żabka
atyde25 napisał(a):

No dobra 3 żaby Nano w stolycy i jedna w Krakowie.
Pio co to dają ludziom co mieszkają w innych miastach.

W Katowicach też mamy. A po co dają, to nie wiem, ale się domyślam… ja mój pierwszy gratis z nano odebrałem w podróży do Warszawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7192129 Napisano: 17.07.2024 11:09:04 w Zdjęcia naszych wygranych
Słodycze jadam rzadziej niż częściej, a i tak czekałem na tą nagrodę z utęsknieniem, jak za smakiem dzieciństwa emotka
Wyświetl w wątku >>

maixys

#7192110 Napisano: 17.07.2024 10:45:31 w Żabka
elemelex napisał(a):

capitano napisał(a):

od dzis/jutra maja byc zmiany w zappce. znikna stare karty w formie kodow kreskowych. zastapie je kody qr generowane dynamicznie z krotka waznoscia. utrudni to zakupy dla kogos na podstawie zrzutu ekranu z kodem kreskowym karty.

https://www.table...kreskowych-tylko-qr/

Ktoś tak robił? Polska fantazja nie zna granic emotka

Mi miłe Panie z Żabki nabijały w ten sposób żapsy. Dla mnie darmowe hotdogi, dla nich punkty do premii(jak ktoś nie miał apki)  emotka Wyświetl w wątku >>
1 elemelex 0

maixys

#7191868 Napisano: 16.07.2024 14:37:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienie 4 kody na bilety Suntago, na voucher kwotowy 500 zł Suntago. Oszczędzasz do 340 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7191788 Napisano: 16.07.2024 11:57:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Butelka termiczna z Konkurs "Vaillant" Wyświetl w wątku >>

maixys

#7191786 Napisano: 16.07.2024 11:54:19 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Vaillant"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.faceb...ZD88cuVJs2NTRJBDtSFl Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7191612 Napisano: 15.07.2024 16:59:49 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkrus Goodie "Wygrywaj z gazetkami"

Wyniki dostępne tutaj: https://lp.goodie...wygrywaj-z-gazetkami

III Etap Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

maixys

#7191197 Napisano: 13.07.2024 13:15:40 w WC - rozmowy o wszystkim
lasiglasty napisał(a):

Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe.

Jeżeli będzie to w guście tej osoby, to polecę od siebie platformę należącą do WFDiF a mianowicie 35mm VOD - Jest to bezpłatna platforma, dostępna również na SmartTV(u mnie działa  emotka ) i są tam dostępne niemal wszystkie stare polskie produkcje filmowe, a wiele z nich jest zrekonstruowana cyfrowo.

Podobno mieli wprowadzić opłaty, ale póki co od 3 lat tego nie zrobili. Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7191034 Napisano: 12.07.2024 16:54:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy ktoś jeszcze nie otrzymał ekod biedronka 200 zł z konkursu czy wyjdziesz ze mną na piknik. Odpisałam na dwa różne maile i cisza. Dziekuje za odp pozdrawiam

Dosłownie w tym momencie zrobili chyba drugą wysyłkę, dostałaś? Ja na Gmailu miałem w Ofertach, a u dziewczyny był normalnie w skrzynce. Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7190769 Napisano: 11.07.2024 17:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wymienię się zwycięskimi odpowiedziami w Kujawskim - pomoc pszczółkom 🐝  Zainspirujmy się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7190735 Napisano: 11.07.2024 16:36:11 w Informują
Informują z Konkurs "Kujawski w Żabce - Hulaj po nagrody"

Rodzaj powiadomienia: Email
Dodatkowe informacje:
16:30 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

maixys

#7190661 Napisano: 11.07.2024 13:35:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Hej mam pytanie były kiedyś do wygrania słuchawki Logitech G733 w jakim to było konkursie/loterii podpowie ktoś?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-17-urodziny-instalki-pl może ten? Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7190599 Napisano: 11.07.2024 09:53:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawciod37 napisał(a):

maixys napisał(a):

jakaja napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

W nocy znalazłam link do konkursu Grants na fb, do dzisiaj. Chciałam dodać do bazy dzisiaj ale nie wyświetla mi się już post. Mam tylko regulamin. Nie ogarniam transgranicznych postów ha. Może komuś się uda https://www.ekipa...FrZWR1bW15MTZieXRlcw

Otrzymał ktoś z Was maila z informacją o wygranej? Były wyniki?

Właśnie idą maile

Dostał ktoś już? Czy myslicie ze jest jeszcze szansa?

Już wszystko poszło. Ja dostałem i jeszcze jedna osoba pisała w MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

maixys

#7190391 Napisano: 10.07.2024 15:05:03 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Rtv euro z odkurzaczami?
Mieli czas do wczoraj na info na stronie. Chyba pusto
Niby w regulaminie zastrzegaja opoznienie wynikow, ale moze cos mi umknelo?

Są na FB, a dzisiaj będzie rozstrzygnięcie drugiego konkursu z odkurzaczami o 16:00 emotka  
Wyniki RTV AGD odkurzacze Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0