Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Eraera76

Eraera76

#7118863 Napisano: 24.08.2023 17:38:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Najpierw by musiała być przewidziana rezerwa...
A co do rzucania kamieniem, to mogłabyś się zdziwić ilu wśród nas jest uczciwych konkursowiczów emotka

Aż tak nie zagłębiałam się w czytanie regulaminu, bo ja akurat nigdy rezerw nie trafiam. A może jednak będzie?

 Rwgulamin mowi, ze od orgianizatora zalezy czy wylownia kolejnego zwycięzcy. Wiec nie jest wykluczone ze rezerwe wybiorą Wyświetl w wątku >>
0 0