Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika manifestuje

manifestuje

#7111605 Napisano: 25.07.2023 22:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwia32 napisał(a):

Czy mogę prosić o dołączenie do czatu do sprawy związanej z MAKUFAKTURA KRAFTOWA?
Ta śmieszna firma nawet nie chce mi zwrócić środków za zamówienie... chętnie dołączę do innych poszkodowanych!

DOŁĄCZCIE MNIE TEŻ!
COŚ JUZ WIADOMO?
PROSZĘ O INFO NA PRIVA Wyświetl w wątku >>
0 0

manifestuje

#7111603 Napisano: 25.07.2023 22:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy Manufaktura Kraftowa z konkursu na FB napisała już cokolwiek do kogoś? Mieli do 14 dni informować mailowo... 
Pewnie pijąc kawę, czytając i oglądając filmy tak się upoili naszą kreatywnością owianą aromatem kawy, że zapomnieli wysłać maile emotka

Oni maja chyba czas do 13.07 o ile się nie mylę. Hmm mailowo? Myślałam, ze pod postem coś napiszą. 
Ale czekam czekam 🤣 chociaż poziom b.wysoki..

5. Zdobywca danej nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną wprzeciągu 14 (słownie: czternastu) dni od zakończenia Konkursu, na wskazany przez niego wtrakcie Konkursu adres e-mail.

Nie zdziwię się jak nie opublikują żadnej listy, a wszyscy pochwalą się co najwyżej kawami emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

manifestuje

#7111602 Napisano: 25.07.2023 22:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy Manufaktura Kraftowa z konkursu na FB napisała już cokolwiek do kogoś? Mieli do 14 dni informować mailowo... 
Pewnie pijąc kawę, czytając i oglądając filmy tak się upoili naszą kreatywnością owianą aromatem kawy, że zapomnieli wysłać maile emotka

Oni maja chyba czas do 13.07 o ile się nie mylę. Hmm mailowo? Myślałam, ze pod postem coś napiszą. 
Ale czekam czekam 🤣 chociaż poziom b.wysoki..

5. Zdobywca danej nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną wprzeciągu 14 (słownie: czternastu) dni od zakończenia Konkursu, na wskazany przez niego wtrakcie Konkursu adres e-mail.

Nie zdziwię się jak nie opublikują żadnej listy, a wszyscy pochwalą się co najwyżej kawami emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0