Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika samdej

samdej

#7185633 Napisano: 24.06.2024 16:21:38 w NA CO CZEKAMY?
alexandra_sasa napisał(a):

A co to aplikacja? Na telefon?

Tak, z tym że dopasowana do własnych potrzeb konkursowych. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7185623 Napisano: 24.06.2024 15:47:04 w NA CO CZEKAMY?

Sorry, trochę inna forma "Na co czekamy" niż jesteście przyzwyczajeni, ale może to jakoś przełkniecie  emotka  (niestety nie zmieściło się na jednym zrzucie więc są dwa) Wyświetl w wątku >>

samdej

#7185137 Napisano: 21.06.2024 19:57:45 w Sport
samdej napisał(a):

A ja wolę w takim stylu nawet 3 mecze przegrane niż wyjście z grupy w stylu w jakim w MŚ to było grane.

Niestety już nieaktualne i to niestety nie z uwagi na nieprzegrany mecz a styl i jakość gry reprezentacjiemotka  Wszystko dziś wróciło do normyemotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7184156 Napisano: 18.06.2024 14:03:49 w Czy informują/ informowali?
ashanti napisał(a):

pusheen napisał(a):

Z Heinza rozwiązują teraz ten stary konkurs? Konkurs "Drużyna Heinza - FT. TINGLY TED" Lidl - e-Konkursy.info
Czy ten nowszy? Konkurs "Drużyna Heinza, Heinz Pickle" - e-Konkursy.info

Wpis w mdw jest mylący, bo w Tingly Ted nie było bonów na 300 zł, a w tym drugim nie było w spisie produktów marki Tingly Ted. emotka

Dokładnie! Teraz ktoś się wpisał z wygranymi słuchawkami, które faktycznie były do wygrania w tym starszym Heinz Tingly Ted emotka  co oni biorą w tej agencji? emotka

Biorą kasę za zlecenia. A reszta to już hajla bajla, wolna amerykanka. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7183637 Napisano: 16.06.2024 18:12:59 w Sport
A ja wolę w takim stylu nawet 3 mecze przegrane niż wyjście z grupy w stylu w jakim w MŚ to było grane. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7182612 Napisano: 12.06.2024 20:46:12 w Opisy z paragonów
Jak wygląda sytuacja z opisami paragonów na kasie samoobsługowej w Intermarche? Pytam, bo jak dobrze kojarzę to ktoś tu kiedyś pisał, że jakieś cuda wianki mu wychodziły zamiast nr EAN. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7182528 Napisano: 12.06.2024 16:53:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
Trafiony, zatopionyemotka  SERdecznie gratuluję hochlandowym zwycięzcom emotka Wyświetl w wątku >>
2 paulaaa, ReneK 0

samdej

#7182417 Napisano: 12.06.2024 12:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

też się nad tym zastanawiałam... Ogólnie jak zobaczyłam tę małą paczkę to myślałam, że jest jedna i się wkurzyłam. Są trzy ale rzeczywiście nie żeliwne. Szkoda, że w Regulaminie nie było podane nic więcej - ani firmy, ani wartości. Jednak żeliwne to żeliwne

A masz zapis z regulaminu? W regulaminie było, że żeliwne? Bo ja mam zrzut ekranu patelni ze zdjęcia i tam jest napisane „zestaw żeliwnych patelni i sosów Heinz”

Była mowa w regulaminie o żeliwnych.
Wyświetl w wątku >>

samdej

#7182401 Napisano: 12.06.2024 11:32:53 w Informują
Informują z Konkurs "Trzymaj formę z Żywiec Zdrój"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
11:28 Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7181943 Napisano: 10.06.2024 16:35:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dla dzisiejszych wygranych gratulacje ślę szczere, niech dla innych forumowiczów wkrótce je także powielę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7181258 Napisano: 07.06.2024 15:53:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
sylzab2294

Gratkiemotka emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7180832 Napisano: 06.06.2024 11:00:20 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Goplana Intermarche już były wyniki? Ile to już miesięcy?

Dopiero 2 miesiące od wyboru, spokojnie emotka

 No litości ludzie nie macie, dajcie im dojść do siebie po ciężkich obradach😉 Teraz jeszcze będą musieli na długim urlopie odzyskać komfort psychiczny, odpocząć trochę i może wrócą do tematu jak im się zachce 😁 Wyświetl w wątku >>

samdej

#7180709 Napisano: 05.06.2024 21:29:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

samdej

#7180284 Napisano: 04.06.2024 14:49:50 w Żabka
zof83 napisał(a):

Napisałam do żabki ponownie, że kupione produkty sa na liscie z wyzwania to otrzymałam taką odp: najlepsze na końcu emotka

"Cześć,  dziękujemy za kontakt.  W odpowiedzi ponownie informujemy, że zakupione produkty: NAPÓJ TIGER KAKTUS JUICY LINE 0,5L i NAPÓJ TIGER
ARBUZI JUICY LINE 0,5L nie biorą udziału w wyzwaniu. Lista produktów
biorących udział w akcji promocyjnej, znajduje się
w opisie karty wyzwania. W związku z powyższym, nie mamy podstaw do
wydania nagrody.
W przypadku braku poruszenia nowych wątków zgłoszenie może zostać pozostawione bez odpowiedzi.   Życzymy miłego dnia!     "

A dla mnie to podkreślone zdanie jest najlepsze. Jeżeli oni samo otrzymanie kodu zaczynają traktować jako nagrodę emotka  emotka

Chociaż w sumie to nawet by się zgadzało biorąc pod uwagę coraz częstsze problemy z otrzymaniem kodu, wygrani ci co im kod wpadł od razu😉 Wyświetl w wątku >>

samdej

#7180205 Napisano: 04.06.2024 11:17:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Też Wam nie zaliczyło w Żaapce wyzwania Tiger po zakupie 3 puszek? Wysłałem maila do supportu Żabki, odpisali, że zakupione produkty (Tiger Arbuzi, Tiger Cactus, Tiger Bubble Gum) nie wliczają się do konkursu, a przecież ewidentnie figurują na liście produktów objętych promocją 🤨.

Też mi tak przed chwilą odpisali

A to ciekawe... Ja brałem 3x Arbuzi i kod wpadł. Wysłać im screena z listą produktów biorących udział. Aż sam jestem żywo zainteresowany co odpiszą, o ile w ogóle odpiszą 🙄 Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7179919 Napisano: 03.06.2024 11:57:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Zastanawia mnie konkurs który pojawił się dzisiaj w "promocyjnych" (spełnij marzenia) Myślicie że ktoś (a dokładnie strona spełnij marzenia) tak lekką ręką da milion jakiemuś przypadkowemu wygranemu? Inne nagrody też bogate choć niedużo a zasady "im więcej e-booków kupisz tym większe szanse". Przejrzałam ich stronę na FB i w sumie mam bardzo mieszane uczucia... Brać udziału nie będę bo nie interesuje mnie wywalanie kasy na jakieś dziwne e-booki ale chciałabym poznać opinię innych.

Nie wiem co to za konkurs czy loteria ale jak widze "ebook" to juz widze ze to skok na kase i chec zarobienia milionow.  emotka
Zaczelo sie od samochodow a tu prosze cos nowego - spelnij marzenia.. 
emotka
Ale jak loteria ma rozne pozwolenia i jest jakas komisja ktora nad tym czuwa (tak jak w loterii buddy) to jest prawdziwe, ale szanse na wygrana to wiadomo emotka

Poszperałem, poniuchałem i tak, w firmie Spełnij Marzenia prezesem jest niejaki Mariusz Olejnik znany w sieci jako Jose Kolekcjoner. Prowadził do niedawna wspólne interesy z Buddą więc pewnie pozazdrościł jego loterii i wyniuchał dla siebie szansę na hajs.

Czy to na legalu wszystko, nie wiem, może i tak, ale jak czytam na stronie gdzie prawie w co drugim zdaniu jest odmieniany ten milion do wygrania we wszystkich przypadkach to włącza mi się lampka ostrzegawcza. I jeszcze to zapewnianie o jakichś dziwnych gwarancjach bankowych🤔 Wyświetl w wątku >>

samdej

#7178450 Napisano: 26.05.2024 21:27:56 w Smolar
Chyba trochę za bardzo nakręciliście się z tymi oświadczeniami. Większość z Was pisze na zasadzie gdybania a więc nie miała z tym do czynienia. To może nie jest i nie będzie to jakiś nagminny proceder ze strony Smolara, który czym jest podyktowany na 100% nikt z nas raczej nie wie i nie ma co się jak na razie niepotrzebnie burzyć w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

samdej

#7177842 Napisano: 23.05.2024 18:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja próbowałem trochę inaczej ugryźć temat, ale po wynikach pozostaje mi jedynie gryźć się w język emotka

Wyświetl w wątku >>

samdej

#7176883 Napisano: 20.05.2024 17:30:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
aniaaa131 Gratulacje🎉 To teraz kto następny? 😁 Wyświetl w wątku >>

samdej

#7175605 Napisano: 15.05.2024 13:41:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W nawiązaniu do powyżej. Pewnie apel trafi w próżnię w większości przypadków, ale proszę - starajmy się sobie wzajemnie ułatwiać życie konkursowe i wiarę możliwości piszmy w MDW z kiedy info o wygranej. Czasami w euforii może się zapomnieć, ale uwierzcie, że dla wielu z nas jest to istotne info, dające jeszcze jakąś nadzieję lub nie😏

Dziękuję w imieniu wszystkich 😁 Wyświetl w wątku >>