Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7177792 Napisano: 23.05.2024 16:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

TurboMike

#7177791 Napisano: 23.05.2024 16:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A to jeszcze dwa... resztę mam na lapku emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177786 Napisano: 23.05.2024 16:15:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mogę wrzucić (miałem ich sporo ale nie wszystkie zapisełm), choć ASPE jak zwykle mnie olało... ale tak tego nie zostawię bo mi zablokowali na kilka dni IP... bo wpisałem omyłkowo, jeszcze raz ten sam kod ŻABKI! ?! No chore! Nie wiem czy wrzucać wszystkie bo one są duże i przez jedną osobę się cały wątek rozjedzie... emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177720 Napisano: 23.05.2024 13:09:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A orientujecie się czy oni zapodają listę zwycięzców ? Bo ja mam jakieś problemy często z pocztą i już mi w sumie dwie nagrody przepadły w ostatnim czasie. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177695 Napisano: 23.05.2024 12:49:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nom... jeśli mi od nich nic nie wpadnie dzisiaj to się faktycznie do nich przejdę emotka To jak wyglądają te tajemnicze maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177694 Napisano: 23.05.2024 12:49:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nom... jeśli mi od nich nic nie wpadnie dzisiaj to się faktycznie do nich przejdę emotka To jak wyglądają te tajemnicze maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177681 Napisano: 23.05.2024 12:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś z was ma problemy ze skanowaniem paragonów w loterii Fuzetea? Wyskakuje mi jakis błąd

Ale że błąd czy że nie czyta Tobie produktu. Bo jeśli to drugie to standardzi niestety. Totalny chłam ta ich funkcja skanowania. Najlepsze jest to że jeden paragon tak samo opisany czyta a minutę potem innego z tego samego sklepu (z inne kasy nawet) już nie! Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177674 Napisano: 23.05.2024 12:02:35 w Czy informują/ informowali?
cb656 napisał(a):

Czy ktoś się może orientuje... emotka Czy informowali już, dlaczego na Pradze nie ma wody w kranach, a na domiar złego nawet deszcz nie pada, by sobie w garnki nałapać do umycia włosów?! emotka emotka

Widocznie są PoWODY emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177661 Napisano: 23.05.2024 11:29:32 w Czy informują/ informowali?
mamadwojga napisał(a):

Ktoś pisał do ASPE o termin Captain Jacka z Żabki?
Bo chyba niemożliwe żeby nikt się nie pochwalił nagrodami, więc chyba nie ogłaszali jeszcze, mimo terminu wczorajszego....

Mogę do nich podejść, bo chyba są z Poznania emotka  A tak poważnie, to niestety to się tak w miarę wpisuje w światopogląd o tej Agencji więc żadnego z Twoich wariantów nie wykluczam. Myślę, że nasza ogromna wyrozumiałość jeszcze sięga do jutra emotka  Oni chcą nam po prostu zrobić weekend rozdając nagrody emotka  A tak poważnie... to nie przypominam sobie żebym coś u nich wygrał, a już na pewno żadnego konkretu emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177637 Napisano: 23.05.2024 10:50:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy ktoś wie może dokładnie jakie to są bilety z Tyskiego / Biedronka? W regulaminie doczytałam się tylko ceny (480zł).

Patrzac na wartosc regulaminowa to prawdopodobnie 1 kat.
W takiej cenie, tej kat sa w oficjalnej sprzedazy (240 zl szt)

Właśnie Rufi, ciekawy temat mi przypomniałeś... Jak to ogólnie wygląda. Fundator ma budżet na jakąś akcje, i jest w regulaminie określona kwota np. wartości roweru (np. w zeszłym roku wygrałem elektryka FUZE TEA) na 9k brutto, a przysłali mi rower (oczywiście kupiony po sezonie z FV na 7k). To tylko przykład ale to się odnosi do wielu konkursów gdzie organizator i fundator to dwa inne podmioty. I mam dwa pytania: 1) Gdzie idzie ta różnica? Myślicie że organizator zwraca kasę do zleceniodawcy?  2) Gdzie moja kasa z komunii emotka  (dobra sorry, głupawka mi się włączyła przy wymyślaniu PEPSI z Latem emotka )   emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

TurboMike

#7177580 Napisano: 23.05.2024 08:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Właśnie dostałam drugi raz
maila.Pierwszy był za pierwszy etap a teraz za ostatnio drugi i jestem ciekawa czy mogę wpisać inne dane

Wg mnie to nawet musisz... bo nie możesz być na meczu na dwóch biletach (ustawa o imprezach masowych). Więc jeśli teraz się nie połapali (tak jak myślałem), to mogą się połapać dopiero przy puszczaniu biletów do druku... Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177573 Napisano: 23.05.2024 08:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

TurboMike napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

No co Ty... tyle w teorii i pewnie tak bezpieczniej emotka  Ale uwierz mi, chadzam na mecze od kilkunastu lat... i jedynie kiedy mnie ktoś poprosił o dowód (żeby zobaczyć gdzie się urodziłem) to naje** kibice bo po meczu, bo nierozważnie założyłem ciuchy cywilne... w barwach drużyny gości emotka

A czy ktoś wygrał dwa razy? Tzn mail? Można wypełnić formularz na różne dane i otrzymać bilety?

Nie brałem udziału ale na mojego nosa... to oni sr**ją tymi biletami emotka  I pewnie jak masz linka to możesz tam wskazać kogo chcesz, bo oni muszą się tego pozbyć w miarę szybko przed meczem więc pogłębione weryfikacje im nie w głowie. Ale tu pewności nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177567 Napisano: 23.05.2024 08:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

No co Ty... tyle w teorii i pewnie tak bezpieczniej emotka  Ale uwierz mi, chadzam na mecze od kilkunastu lat... i jedynie kiedy mnie ktoś poprosił o dowód (żeby zobaczyć gdzie się urodziłem) to naje** kibice bo po meczu, bo nierozważnie założyłem ciuchy cywilne... w barwach drużyny gości emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177493 Napisano: 22.05.2024 22:01:31 w Żabka
Jedynie info na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177437 Napisano: 22.05.2024 18:45:37 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

A co z captain jack żabka? Do dziś chyba naja czas

Look Up i wybieraj odpowiedź która Tobie pasuje emotka  :) Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177391 Napisano: 22.05.2024 15:28:08 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Dzisiaj captian jack w Żabce?

Tak jakby, to jest ASPE... u nich czas płynie wolniej emotka  Ale pewnie im się też trochę nie dziwię, bo było pewnie trylion zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7177384 Napisano: 22.05.2024 15:11:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Strasznie się dziś wkurzam z powodu własnej głupawki, której nijak okiełznać nie mogę! emotka
emotka Pysio radosne od rana, zaczepiam wszystkich bez względu na płeć, wiek, przynależność polityczną czy poczucie humoru i boję się, że do nocy to się będzie jeszcze tylko potęgowało, a mimo to świat zewnętrzny pozostaje GŁUCHY na me radosne zaczepki! emotka
Cała energia niewykorzystana, normalnie krew w piach! emotka

...musi coś było w nocy hihi emotka emotka

Podeśliesz mi tego trochę co masz ?:) Bo ja mam za to lenia a paragony się piętrzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177357 Napisano: 22.05.2024 13:32:06 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

olunka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie dzisiejsza pogoda-nawałnica gradu,wszystko pozalewane,
studzienki nie nadążały odbierać.
Cały czas pokazują w TVP INFO co u nas się działo emotka
Już wyobrażam sobie moją działkę posiane ogórki, fasolka, groszek, wszystko powschodziłoemotka
Na balkonie miałam flance pomidorów, wszystko ścięło, nie ma nicemotka
Teraz świeci ostre słońce, więc to chyba nie koniec. Aż mam strach iść do piwnicy jak tam wygląda emotka

specjalnie włączyłam TV żeby zobaczyć, masakra emotka

 Wszystko omijało nas, przechodziło bokiem, ale nie tym razememotka

Heheh, to ja tu widzę pewną analogię... do naszych poczynań w konkach emotka   Łaska ASPE, też mnie omija bokiem od zawsze, ale dziś słyszę już grzmoty... może więc coś w końcu z CJ AI wpadnie emotka  Grad naród czy deszcz rozczarowujących łez? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177322 Napisano: 22.05.2024 11:42:39 w Żabka
zubi napisał(a):

jak kupię w Żabce na  jeden paragon na kilka konkursów z aplikacją to otrzymam kilka kodów czy lepiej robić jeden paragon jeden konkurs?

Hmmm... zasadniczo nie ma przeszkód od strony technicznej, bo ja dostawałem od razu wszystkie kody... chyba że nie dostawałem (ale wtedy przyczyną nie jest fakt łączonego zakupu). Ja mam bliżej do Żabki... niż do piwnicy (powaga emotka  ) i mimo to, mam jakąś wewnętrzną obawę więc staram się robić oddzielne zakupy (przy okazji biorąc coś z żabkobrania po przecenie). Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7177318 Napisano: 22.05.2024 11:29:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka! Jak piszecie/pisaliście na msg zgłoszenia to używacie emotek? Czy one potem wykrzaczają treść zgłoszenia u odbiorcy ? Wyświetl w wątku >>
0 0