Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Shifo

Shifo

#7098456 Napisano: 06.06.2023 15:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzy ktoś co znaczy , że przy Lech Free mam -3/4 . Wzięłam udział i niewiem czy Ok jest Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7098410 Napisano: 06.06.2023 13:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Co z tą Rodowita? Jeden telefon i cisza?

Tez się zastanawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7098228 Napisano: 05.06.2023 20:51:33 w Czy informują/ informowali?
gosienia8501 napisał(a):

Witam lambi za jaki okres dzisiaj informowali ?

Wysłałam zgłoszenie 22 maj i dziś info o wygranej , także za 22-28 Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

Shifo

#7098113 Napisano: 05.06.2023 14:08:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Żabka Wyzwanie Lech Free Przychodzi informacja na maila o przyjętym zgłoszeniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7097450 Napisano: 02.06.2023 07:01:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratki Rufus!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Shifo

#7097424 Napisano: 01.06.2023 22:39:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

Shifo

#7097332 Napisano: 01.06.2023 17:07:13 w moje dzisiejsze wygrane :)

Shifo

#7097176 Napisano: 01.06.2023 09:06:01 w Czy informują/ informowali?
nieprzytomna napisał(a):

Empik - TARGI KSIAZKI? W ogóle za jakikolwiek dzień?

Wyniki są na relacjach na żywo na Facebooku  na ostatniej relacji tego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7097075 Napisano: 31.05.2023 20:22:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

estrelitta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Konkursowaona napisał(a):

Z Rodowitej w Dino to chodzi o zdjecie/film w kuchni i przygotowanego dania? Troche tak nie do końca jestem pewna, czy dobrze rozumiem temat emotka

Chodzi o to jak wykorzystujesz rodowita w kuchni. Nie mniej, nie więcej. Jak robisz na niej zupę to zrób zupę, jak rozstawiasz basen i się w niej kąpiesz to zrób zdjęcie basenu wypełnionego rodowitą, itd. emotka

A co oprócz zupy można zrobić z tej Rodowitej?emotka  Jakoś nie mogę ugryźć tego tematu 🤔

wszystko na bazie mineralnej:)  np. napoje z owocami

Ja na filmiku dodałam gazowana do naleśników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7097044 Napisano: 31.05.2023 19:00:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
larkinmuriel napisał(a):

Brał ktoś z was udział a konkursie epaka miejtozglowy? Nie wiem czy źle zrozumiałem regulamin czy niektóre wygrane prace sa niezgodne z regulaminem? Według tego co zrozumiałem paczka powinna być zapakowana zgodnie z zasadami pakowania paczek, niektóre nagrodzone prace według mnie nie realizują tego punktu...

Pan który ogarniał paczkę z drzewa , na bank nie zrobił tego w minutę emotka  samo wyrzynanie napisu epaka trwało z godzinę , a jeszcze malowanie itd Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7096926 Napisano: 31.05.2023 13:40:11 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Dzwonił do kogoś nr 502? Zastanawiam się czy nie rodowita?

Najczęściej dzwonią z 512, ale w konkursie Aldi pojawiały się inne numery.
Przeszukaj wątek dyskusje lub szukam.

Z aldi dzwonili mi tez z 512 … jeszcze śmiesznie było bo zapisałam numer ze Rodowita - Dino , i śmiałam sie bo w trakcie rozmowy powiedziałam „ ze lubie dino 😂😂” Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Shifo

#7096923 Napisano: 31.05.2023 13:36:34 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

karols napisał(a):

8igora9 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kolporter00 napisał(a):

Co z ta rodowita? 🫣

Tracę cierpliwość emotka

Obawiam się, że może im się jeszcze trochę zejść, bo w międzyczasie mają jeszcze do wysłania nagrody z drugiego etapu i z aldiego. 🤔                              Mam nadzieję, że przynajemniej wyślą najpierw maile z informacją o wygranej i nie będziemy w napięciu czekali aż Pani wszystkich obdzwoni. 🙃


czyli najpierw jest mail z informacją?
co jeśli się nie odbierze telefonu ? próbują kolejny raz albo można oddzwonić?

W 1 etapie najpierw telefon potem mail. W drugim najpierw dostałam maila potem telefon. Pani oddzwoniła bo nie zdążyłam odebrać. Z Aldi tez najpierw mail był potem telefon z potwierdzeniem adresu.

u mnie odwrotnie było , telefon i za 3 dni meil Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7096900 Napisano: 31.05.2023 12:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kanafapinifi napisał(a):

Shifo napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

Ciesze sie ze juz dzis sie konczy konkurs piwny NETTO, bo co za duzo to niezdrowo. emotka


a jaki wynik Ci się udało uzyskać?

Dzisiaj powinno okazac sie czy wystarczajacy by cos wygrac.. emotka

no pochwal się emotka
ja miałem 2200
tak w ogóle to miałem mega problem, bo mi się piesek zwieszał (po utracie życia nie zwalniał, lub nie pędził wystarczająco żeby dziurę przeskoczyć) i niektóre gry były przez to totalnie do bani

Powiem tylko tyle, ze mialem wiecej.
A piesek nie zwalnial w przypadku gdy wpadl do dziury. Wtedy nowa gra zaczynala z predkoscia poprzedniego zycia. Taki blad gry albo i nie.

trochę nie rozumiem czemu masz taki problem żeby się pochwalić jaki wynik uzyskałeś :<

Ja miałam 2000 emotka  może wpadnie bon emotka

mam nadzieję, że zgodnie z regulaminem będzie dzisiaj informacja o wynikach, już nie mogę się doczekać

Ja tez mam taka nadzieje emotka  powodzenia !! Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

Shifo

#7096894 Napisano: 31.05.2023 12:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

rufus napisał(a):

Ciesze sie ze juz dzis sie konczy konkurs piwny NETTO, bo co za duzo to niezdrowo. emotka


a jaki wynik Ci się udało uzyskać?

Dzisiaj powinno okazac sie czy wystarczajacy by cos wygrac.. emotka

no pochwal się emotka
ja miałem 2200
tak w ogóle to miałem mega problem, bo mi się piesek zwieszał (po utracie życia nie zwalniał, lub nie pędził wystarczająco żeby dziurę przeskoczyć) i niektóre gry były przez to totalnie do bani

Powiem tylko tyle, ze mialem wiecej.
A piesek nie zwalnial w przypadku gdy wpadl do dziury. Wtedy nowa gra zaczynala z predkoscia poprzedniego zycia. Taki blad gry albo i nie.

trochę nie rozumiem czemu masz taki problem żeby się pochwalić jaki wynik uzyskałeś :<

Ja miałam 2000 emotka  może wpadnie bon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7096684 Napisano: 30.05.2023 18:58:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie z których dni informowali z konkursu fotograficznego ORBIT EMPIK - czy z ostatnich dni tez szły powiadomienia?
za info z góry serdecznie dziękuję  emotka

Wyniki są kolejnego dnia w ostatniej transmisji na żywo, zazwyczaj na koniec pokazują wybrane zdjęcie z imieniem, czasem imieniem i nazwiskiem. 
W piątek żadnej transmisji nie było, w sobotę podali dwóch zwycięzców.

Transmisje sa na Facebook empik ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7096601 Napisano: 30.05.2023 13:43:41 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Lambi za poprzedni tydzień już informowało?

Chyba nie , napisałam taką piękna odpowiedz , że licze na łud szczęścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Shifo

#7096585 Napisano: 30.05.2023 12:59:17 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Czy ktoś realizował i może potwierdzić, że bilety do kina z konkursu Bliski na fb (konkurs na Dzień Dziecka) są aktywne?



chyba tu można sprawdzić poprawność i ważność vouchera

https://www.cinem...y.pl/voucher-balance

Tak , mąż był przedwczoraj na Mario z dziećmi emotka Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

Shifo

#7096330 Napisano: 29.05.2023 10:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

rodowita dino , dawaliście sam opis czy filmik i opis dzięki któremu wygraliście?

Ja w rodowita dino miałam tylko zdjęcie i wygrałam bon, Natomiast w rodowita Aldi zrobiłam filmik bez opisu i wygrałam rower, Dzwoniła ta sama osoba informując o wygranej także obstawiam że to jest powiązane emotka Wyświetl w wątku >>