Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Mozinn

Mozinn

Mozinn

#7098702 Napisano: 07.06.2023 10:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Chłopie, grasz w konkursach i olewasz połączenia od nieznanych numerów? emotka  Ładuj telefon, nie odstępuj go jutro na krok, zabroń komukolwiek do siebie dzwonić i przygotuj sobie jakiś okrzyk radości. Ja zaczęłabym tez szukać jakiegoś sprayu odstraszającego pająki emotka  Gratuluję! emotka

A miało być tak pięknie...
Właśnie do mnie dzwonili.
Faktycznie okazało się, że jestem laureatem w tym konkursie gdzie do wygrania jest wyjazd do Australii tyle, że rezerwowym DRUGIM. emotka
Mimo wszystko Pani z którą rozmawiałem poinformowała mnie żeby wysłał wszystkie potrzebne papiery bo podobno bardzo często nagrodę wygrywają drudzy rezerwowi (wydaje mi się, że chciała mnie tylko pocieszyć).
Nie wiem jakie są szanse na ten wyjazd, pewnie nikłe ale mimo wszystko dopełnie wszystkich formalności, może akurat się uda. Wyświetl w wątku >>

Mozinn

#7098546 Napisano: 06.06.2023 19:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Rzadko do mnie dzwonią, ale na Twoim miejscu pilnowałby jutro telefonu jak oka w głowie emotka

Jak do mnie dzwonili z nagroda główna rok temu to numer warszawski 22…

No to może się zgadzać, do mnie właśnie dzwonił numer zaczynający się na 22, kończący na 24. Wyświetl w wątku >>
0 0

Mozinn

#7098536 Napisano: 06.06.2023 18:48:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Chłopie, grasz w konkursach i olewasz połączenia od nieznanych numerów? emotka  Ładuj telefon, nie odstępuj go jutro na krok, zabroń komukolwiek do siebie dzwonić i przygotuj sobie jakiś okrzyk radości. Ja zaczęłabym tez szukać jakiegoś sprayu odstraszającego pająki emotka  Gratuluję! emotka

Szczerze mówiąc to grałem przez bardzo krótki okres bo może tydzień czasu dlatego kompletnie nie spodziewałem się, że dzisiejszy telefon to będzie telefon z poinformowaniem o wygranej.
Jeśli to faktycznie ta nagroda to ja już nie potrzebuje wygrywać nic więcej, właśnie sprawdziłem i w regulaminie jest informacja, że koszt tej wycieczki to 125 tysięcy złotych emotka
Nie chce się podpalać, bo jutro się okaże, że to nie to co myślę ale wszystko wskazuje na to, że to właśnie nagroda główna w tym konkursie.
W regulaminie znalazłem taki zapis:

W przypadku braku nawiązania kontaktu z Laureatami we wskazanym w ust. 2 powyżejterminie, Organizator wysyła bezpłatną wiadomość SMS na numer telefonu wskazany w
Zgłoszeniu z informacją o terminie podjęcia ostatniej próby kontaktu Organizatora w
kolejnym dniu roboczym po terminie wskazanym w ust. 2, powyżej (treść komunikatu:
„Loteria Visa: W związku z wylosowaniem Twojego Losu w loterii podejmiemy próbę
polaczenia telefonicznego z Toba w X w godzinach 9:00-17:00. Brak odebrania połączenia
telefonicznego jest równoznaczny z utrata prawa do nagrody. Loteria dla osób powyżej 18 lat.
Organizator: Unique One sp. z o.o. Regulamin: https://www.visa....bkapromotion-2023” gdzie X oznacza dzień roboczy następujący po dniu wysłania wiadomości).

Dostałem identyczny sms, dzwonią tylko w przypadku wygrania nagrody głównej, losowanie miało być dzisiaj 06/06 więc wszystko tak na prawdę pasuje.
Jutro nie odstępuję telefonu na krok  emotka Wyświetl w wątku >>

Mozinn

Mozinn

#7098495 Napisano: 06.06.2023 16:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone. Wyświetl w wątku >>
0 0

Mozinn

Mozinn