Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Malena_

Malena_

#7102651 Napisano: 22.06.2023 10:33:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo Wam dziękuję. Teraz wszystko jasne. Wiem czemu nie wygrałam nigdy w konkursie sms..
Szkoda mi tych wszystkich moich  prac konkursowych,  no ale trudno żyje się dalej :)
Jak myślicie, jeśli Elmex , który ciągle jest w grze , wysłałam z polskimi znakami (więc SMS od razu ucięty )
mogę wysłać jeszcze raz bez polskich znaków, czy raczej to dani zgłoszenie posłać na nowy paragon?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102602 Napisano: 22.06.2023 01:50:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To się naprawdę załamałam..
tyle zgłoszeń, Listerine, elmex, dzisiaj fantasia..
Wszystko puściłam z polskimi znakami
 ..
A swoją drogą, skąd zwykły człowiek  ma wiedzieć, że sms mający polskie znaki rozbija  sms i skraca go ? 
wysyłam z iPhone i wiadomość idzie jednym smsem… Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102595 Napisano: 22.06.2023 00:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba..

u mnie w tel jak dodam polski znak to limit liter zmienia mi na 70 jako 1 sms, zamiast 160 . Wiec piszę  bez polskich znaków

Jak to widzisz? 
Ja pisze tekst w pages, potem wrzucam w licznik znaków ze spacjami i w ten sposób kontroluje długość tekstu …ale teraz sobie myślę, że może pisze za długie te SMS-y i nawet o tym nie wiem emotka

Ale wiesz, że to 160 znaków to limit na całą wiadomość łącznie z prefiksem o numerem telefonu? I chyba musisz sobie zacząć wyobrażać pisanie smsów bez polskich znaków, bo inaczej będzie ci cięło wiadomość w połowie i szansę na wygraną marne. Ludzie, w tym pracownicy agencji;) bez problemu odczytują smsy bez polskich znaków emotka

Tak oczywiście wiem to i  zawsze 10 razy sprawdzałam na różnych stronach  z licznikami znaków,  czy nie przekraczam tych 160 znaków z prefiksem. Do tej pory pisałam zawsze  SMS z polskimi znakami,  ale oświećcie mnie w jaki sposób to „rozbija wiadomość” , gdy użyje się polskich znaków ? 

Jeśli długość mojej odpowiedzi  miała  powiedzmy 156 znaków z polskimi znakami, to Organizator otrzymał mojego SMS w 2 częściach ?  

No to może się okazać że to wszystkie moje zgłoszenia poszły na marne… Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102567 Napisano: 21.06.2023 21:24:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba..

u mnie w tel jak dodam polski znak to limit liter zmienia mi na 70 jako 1 sms, zamiast 160 . Wiec piszę  bez polskich znaków

Jak to widzisz? 
Ja pisze tekst w pages, potem wrzucam w licznik znaków ze spacjami i w ten sposób kontroluje długość tekstu …ale teraz sobie myślę, że może pisze za długie te SMS-y i nawet o tym nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102560 Napisano: 21.06.2023 21:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102326 Napisano: 21.06.2023 10:03:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Cześć,
po ilu dniach Smolar wysyła blik na 100 zł w wygranym konkursie Bakomy ? 
Czekam tydzień już tydzień od wysłania oświadczenia i paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102011 Napisano: 20.06.2023 09:38:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Marzę o SMS z Listerine💙🐳 Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

Malena_

#7100819 Napisano: 15.06.2023 10:56:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię podwójny karnet na „Co jest Grane Festiwal Women’s Voices, Warszawa 16-17 czerwca
zapraszam na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7100524 Napisano: 14.06.2023 16:10:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Staram się nie narzekać….
Detoks z Dove …tyle siedziałam, tyle myślałam Wysłałam 9 zgłoszeń 
ciekawa jestem co spodobało się Jury… Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7100521 Napisano: 14.06.2023 16:06:38 w Czy informują/ informowali?
Detox z Dove Rossmann informował ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7099677 Napisano: 12.06.2023 00:17:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No nie wierzę…
Zawzięłam się i pomimo, iż myślałam, że nie dam rady, wysłałam parę minut przed północą zgłoszenie do Lambi. 
Niestety, brak potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia skłoniło mnie do sprawdzenia maila ( zrobiłam
print screna )  i zrobiłam literówkę w słowie gmail , po prostu zjadłam „i” w słowie gmail…Dlatego nie przyszło do mnie potwierdzenie. Po prostu nie wierzę. A jeszcze trzy razy sprawdzałam czy nie było błędu. Wysyłam dosłownie 2 min przed północą…
Jak myślicie czy jest jakaś szansa aby to naprawić, napisać do nich, zadzwonić jutro ?

😩😢😭 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7099410 Napisano: 09.06.2023 23:32:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

Czy w konkursie lambi też macie problem z dołączeniem zdjęcia? 
Niby załączone, pokazuje nazwę pliku, ale przy wysłaniu - komunikat: File uploaded in progres... 
Plik ma poniżej 1MB. 
Wysyłać, licząc że jednak załączy mi ten plik?

Tam można wgrać  zdjęcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7099218 Napisano: 09.06.2023 12:04:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lambi jest w Dino emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098946 Napisano: 07.06.2023 17:53:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

A jesteś pewna, że rozwiązali dzisiaj ten etap, w którym wysłałaś tę pracę? Bo może jednak słałaś w ostatnim tygodniu, który jeszcze jest nierozwiązany? Jeśli jednak to ten etap, to niestety się nie udało, ale weź pod uwagę, że konkurencja była bardzo duża. Wiele osób kręciło filmy, a te jednak często mają przewagę nad zdjęciami. Kolejne mnóstwo osób słało zdjęcia i trzeba było czymś zwrócić na siebie uwagę Rodowitej. My rodzinnie mamy kilka bonów w tym konkursie, ale i tak do końca nie jestem pewna, czego oni w sumie oczekiwali emotka  Dodatkowo pamiętaj - to że nie wygrałaś, nie znaczy, że Twoja praca była gorsza niż prace nagrodzone. Po prostu komisji spodobało się coś innego - niekoniecznie lepszego emotka

Aha, wysłanie i zdjęcia i opisu nie dyskwalifikowało pracy. Można było załączyć i plik i tekst.

Dziękuję za dobre słowo. 
Wysłałam obrazy do dwóch ostatnich etapów.  Wiec jakaś szansa jeszcze jest. Tym razem nie trafiłam w gusta Jury….  Trudno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098921 Napisano: 07.06.2023 16:53:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Czy to Twój pierwszy konkurs lub pierwszy przegrany? Są gusta i gusciki agencji. Możesz mieć wg siebie najlepszą pracę świata i nie dostać nic. Tak wygląda konkursowe życie...

PS. Ilość godzin spędzonych nad pracą nie daje gwarancji wygranej.

Biorę udział w konkursach głównie na ig i fb od ponad pół roku, od niedawna w tych gdzie trzeba kupić produkt emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

Malena_

#7098900 Napisano: 07.06.2023 16:07:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursów Big Activ / Herbapol „ Poranna przyjemność” można wysłać zdjęcie/ filmik czy tylko tekst? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098826 Napisano: 07.06.2023 13:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi,  mam problemy z wysyłaniem każdemu z osobna wiadomości,  jakby nie chciały się zapisać…Może podeszłam do tematu zbyt surrealistycznie ( mam taką duszę;)  Może nie wyświetlił im się obrazek w mms.. A i zauważyłam pewną tendencję, im bardziej nastawiam sie na pewien konkurs,  to nic z tego nie wychodzi. Namalowałam dwa obrazy więc jest jeszcze szansa w ostatnim etapie… 
To prawda. Będą inne konkursy, a ja nigdy się nie poddaje. 
Dziękuję każdemu za dobre słowo
Pięknego dnia 🌞 Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7098817 Napisano: 07.06.2023 13:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Czy to Twój pierwszy konkurs lub pierwszy przegrany? Są gusta i gusciki agencji. Możesz mieć wg siebie najlepszą pracę świata i nie dostać nic. Tak wygląda konkursowe życie...

PS. Ilość godzin spędzonych nad pracą nie daje gwarancji wygranej.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098809 Napisano: 07.06.2023 13:13:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak sobie teraz myślę…
może to było niezgodne z regulaminem..Albo  praca albo opis…ja zrobiłam jedno i drugie i  teraz będę rozkminiać no nic:) miłego dnia dla wszystkich🌞 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098806 Napisano: 07.06.2023 13:09:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę… Wyświetl w wątku >>
0 0