Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Dekasia

Dekasia

#7096261 Napisano: 28.05.2023 20:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rainbowdash napisał(a):

Mam pytanie o Orlen paczkę- czy osoby, które wygrały miały podczas zgłoszenia konkursowego jakieś podziękowanie na stronie lub mailowe potwierdzenie brania udziału w konkursie??

Wyświetl w wątku >>

Dekasia

Dekasia

#7095592 Napisano: 24.05.2023 20:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Wiecie może, czy w konkursie Orlen Paczka udział musi wziąć ta osoba, która zamawiała paczkę? Czy może być ktoś inny? Pytam, bo już mi weny brakuje i mąż twierdzi, że chciałby się wykazać emotka

Miałam dwa numery paczek na siebie i wysłałam jedno zgłoszenie ja, drugie mąż. Ale też się zastanawiałam, zaryzykowałam emotka Wyświetl w wątku >>

Dekasia

#7095567 Napisano: 24.05.2023 18:29:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 bilety do kina z konkursu Salvequick na fb. Wyświetl w wątku >>

Dekasia

#7095109 Napisano: 22.05.2023 20:21:18 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

Żywiec Zdrój z Netto?

Mają jeszcze czas, bo komisja ma się zebrać do 7 dni roboczych od zakończenia konkursu i mają 3 dni robocze na poinformowanie. Wyświetl w wątku >>

Dekasia

#7095010 Napisano: 22.05.2023 13:52:39 w Zdjęcia naszych wygranych

Dekasia

#7094927 Napisano: 22.05.2023 09:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

Dekasia napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Dekasia napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Czy z Orlen Paczki przychodzi jakieś potwierdzenie zgłoszenia/pojawia się podziękowanie na stronie po wysłaniu?

Mnie nawet po wysłaniu na stronie NIC się nie pojawiło, maila również brak... zastanawiam się czy w ogóle moje zgłoszenie do nich dotarło...
 dziwny ten konkurs..

Czytam właśnie na ich Facebooku i piszą, ze po zgłoszeniu pojawia się plansza z podziękowaniem, a jeśli nie, to formularz zawierał błędy. Ludzie piszą w komentarzach, że nic takiego nie ma, tylko od razu przenosi do pustego formularza. 
U mnie to samo.

Ma być info o przyjęciu zgl albo podziękowanie, coś takiego a jak nie ma to zrolować w dół i zobaczycie info że są błędy, bo formularz bierze mniej znaków niż 300- sorki za styl, ale na szybko odpowiadam z tel

Dzięki, ale nie widzę żadnych info i błędach. Nie potrafię wysłać tego zgłoszenia 🤷 Spróbuję później z komputera.

W moim przypadku cały czas info, że max 300 znaków, dopiero przy 280 znakach komunikat znikł i przeszło... ale brak podziękowania tylko wskoczył pusty formularz...

Udało się wysłać prsez komputer. Taki komunikat jest.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7094918 Napisano: 22.05.2023 08:24:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Dekasia napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Czy z Orlen Paczki przychodzi jakieś potwierdzenie zgłoszenia/pojawia się podziękowanie na stronie po wysłaniu?

Mnie nawet po wysłaniu na stronie NIC się nie pojawiło, maila również brak... zastanawiam się czy w ogóle moje zgłoszenie do nich dotarło...
 dziwny ten konkurs..

Czytam właśnie na ich Facebooku i piszą, ze po zgłoszeniu pojawia się plansza z podziękowaniem, a jeśli nie, to formularz zawierał błędy. Ludzie piszą w komentarzach, że nic takiego nie ma, tylko od razu przenosi do pustego formularza. 
U mnie to samo.

Ma być info o przyjęciu zgl albo podziękowanie, coś takiego a jak nie ma to zrolować w dół i zobaczycie info że są błędy, bo formularz bierze mniej znaków niż 300- sorki za styl, ale na szybko odpowiadam z tel

Dzięki, ale nie widzę żadnych info i błędach. Nie potrafię wysłać tego zgłoszenia 🤷 Spróbuję później z komputera. Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7094908 Napisano: 22.05.2023 00:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Czy z Orlen Paczki przychodzi jakieś potwierdzenie zgłoszenia/pojawia się podziękowanie na stronie po wysłaniu?

Mnie nawet po wysłaniu na stronie NIC się nie pojawiło, maila również brak... zastanawiam się czy w ogóle moje zgłoszenie do nich dotarło...
 dziwny ten konkurs..

Czytam właśnie na ich Facebooku i piszą, ze po zgłoszeniu pojawia się plansza z podziękowaniem, a jeśli nie, to formularz zawierał błędy. Ludzie piszą w komentarzach, że nic takiego nie ma, tylko od razu przenosi do pustego formularza. 
U mnie to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7094893 Napisano: 21.05.2023 22:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Orlen Paczki przychodzi jakieś potwierdzenie zgłoszenia/pojawia się podziękowanie na stronie po wysłaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7094730 Napisano: 20.05.2023 14:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Odpowiadając na maile z Heinz zwróćcie uwagę na adres mailowy, bo u mnie chciało wysłać na jakiś dziwny z literkami i cyferkami, więc wpisałam ten konkurs@grillujzheinz.pl, bo taki widnieje jako nadawca wiadomości

też tak mam, ale po odesłaniu nic nie wraca, więc moze dociera do nich emotka

u mnie też z cyferkami poszło w @  pisze, że Aby dopełnić formalności, prosimy Cię w odpowiedzi na tego maila o podanie swoich danych osobowych

Niby tak, ale jako nadawca maila, którego otrzymaliśmy wyświetla się konkurs@grillujzheinz.pl a nie ten dziwny. Można podać obydwa przy odpisywaniu  emotka

ja też dałam jako odpowiedź i niby poszło,ale dziwny ten adres

Ja podałam oba, ten z odpowiedzi i nadawcę. Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

Dekasia

#7094486 Napisano: 19.05.2023 13:00:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Emememe napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

Henz poszedł równocześnie?

U mnie maile z 12:38

U mnie też

Mam dwa maile i też 12:38. Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7094475 Napisano: 19.05.2023 12:45:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze u Męża torba Heinz. 2/2 mamy. Sprawdzajcie, bo mail trafił u mnie do ofert. Wyświetl w wątku >>

Dekasia

Dekasia

Dekasia

#7093804 Napisano: 16.05.2023 20:30:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Czy paragony Dino Rodowita macie normalnie opisane? 
u mnie w każdym sklepie woda d/gaz i tyle. Kupował brat, wiec o pieczątce nie myślał, ani nie słyszał. 🤪

Wszyscy mają tak samo opisane, więc nie powinno być problemu 🙂 Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

Dekasia

#7093514 Napisano: 15.05.2023 19:19:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Lidla 150 zł 😁 a mialam zrezygnować z wysłania zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>

Dekasia

#7093267 Napisano: 14.05.2023 22:29:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
androm napisał(a):

nikos napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

Czy mieliście jakieś info o wysyłce wafli familijnych?
U mnie nic.
Wiem, że wczoraj był kurier, nikt mu nie otworzył, myślałam, że dzis ponowi próbę, ale nie przyszedł. A ja nawet numeru przesyłki nie znam 😕

U mnie to nawet kuriera nie było... nie mam nic o wysyłce.

podobno nie ma info o wysyłce
ja to nawet nie wiem czy był ten kurier czy nie
bez sensu, że nie ma info

Chyba w piątek był kurier. Właśnie się zastanawiałam co za paczkę dla Męża ma, a mąż akurat w Familijnych wygrał. Ale nie ma nas w domu, to nie powiem na pewno, czy to to. Chyba Fedex to był. Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7093057 Napisano: 12.05.2023 23:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteryjny napisał(a):

Który nr paragonu wpisujecie w loterii DrWitt? U mnie na paragonie nie ma nr systemowego jak na przykładzie, tylko np. na dole nr paragonu i ten wpisałem.

Tam możesz sobie przesunąć wzór paragonu - są podane 3 - i do pasowac do swojego. Wyświetl w wątku >>
0 0

Dekasia

#7093051 Napisano: 12.05.2023 22:35:41 w Zapowiedzi konkursów