Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika VeryBlackCat

VeryBlackCat

#7073726 Napisano: 11.01.2023 11:00:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie dostałam maila, że wygrałam zestaw kosmetyków od Miss Sporty emotka Robiłam zgłoszenie w poniedziałek wieczorem, runda trwa jeszcze do niedzieli. W poprzednich rundach nic nie zgłaszałam. Nie rozumiem... Ale się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

VeryBlackCat

#7073443 Napisano: 10.01.2023 08:11:41 w Wkurza mnie...
sabart napisał(a):

cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

Przecież to jest praktyka stara jak świat emotka
Ile razy już było tak, że znajduję konkurs, komentarze znanych i szanowanych konkursowiczów, szukam go w bazie - nie ma. Dodaję ze świadomością, że są tacy wśród społeczności, co to wiedzą, ale nie powiedzą, choć publicznie to chcą uchodzić za ą i ę emotka Norma. Znaczy się - obłuda emotka

edit: przypominam, że nie ma obowiązku dodawania czegokolwiek do bazy emotka
Forum pełne jest takich Userów, którzy tylko biorą, a nie dają. To takie przypomnienie dla formalnosci, bo oczywiście każdy przejaw obłudy, jak wspomniany wyżej we wkurzu,  też mnie zniesmacza, co zresztą zawsze podkreślałem emotka

No nie ma obowiązku, ale to tak czysto przyzwoicie. Ja wiem, że niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto sobie robić konkurencji 😉 Tak tylko wylałam żale dość delikatnie.

Może w takim razie zrobić wątek na forum "konkursy spoza bazy"*, gdzie można krótko poinformować, że jest jakiś konkurs bez szczegółów? Nieraz człowiek nie ma czasu przechodzić przez cały formularz, szukać terminu zakończenia itd, zwłaszcza na telefonie, a potem zapomina. Jak będzie miejsce, gdzie można rzucić samym linkiem, albo informacją w stylu "w sklepie X widziałem dzisiaj info o jakiejś loterii, ale nie mam czasu szukać szczegółów", to może sprawniej nowe konkursy się będą pojawiać na stronie. A jak nie będą, to przynajmniej wiadomo będzie, że ci nieinformujacy to robią faktycznie ze złej woli, a nie lenistwa, braku czasu czy bo formularz im kiepsko działa. 

*nie chodzi mi o zapowiedzi konkursów, tylko wątek dla konkursów już trwających Wyświetl w wątku >>

VeryBlackCat

#7073433 Napisano: 10.01.2023 00:38:29 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

#7073371 Napisano: 09.01.2023 17:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

deva napisał(a):

asantesana napisał(a):

sabart napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wszyscy dostali dzisiaj smsy, że jedzie nagroda z Alpro, czy wysyłają na raty?

Ja nie dostałam info żadnego, a też czekam na bon 

U mnie właśnie był kurier, podobno mają problem z smsami, więc warto czekać.

U mnie na razie ani SMSa ani bona🙄

U mnie dziś kurier z bonem, bez esemesa, ale dzwonił że trzeba podpisać pisemko.

Ja nie dostałam żadnego SMSa, ale dzisiaj do mnie dzwonił jakiś kurier, że ma dla mnie paczkę. Myślę, że to bon z Alpro, ale pewności nie mam, bo jestem poza miastem. (Szczęśliwie udało się przełożyć doręczenie na czas, jak już wrócę.)  Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

VeryBlackCat

#7073348 Napisano: 09.01.2023 16:22:46 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Karolaaajn napisał(a):

VeryBlackCat napisał(a):

Zdarzyło się komuś w ciągu ostatnich paru lat, żeby agencja chciała oryginał paragonu?  Przeważnie mam kilka konkursów na jednym paragonie, bo jak jest loteria typu "wydaj 25 zł w sklepie X", a jednocześnie trwają konkursy typu "kup produkt Y gdziekolwiek i wymyśl hasło reklamowe", to kupuję w X produkty Y, a większe zakupy często robię w Carrefourze przez stronę, gdzie muszę wziąć wszystko na jeden paragon, żeby dostać zniżkę. Gram w konkursy od niedawna, wygrałam parę drobiazgów i za każdym razem chcieli tylko zdjęcie, ale zawsze trochę stresu jest. 

Na 13 wygranych w ostatnim kwartale roku nagród 3 razy wysyłałam oryginał paragonu (2 x Avanti, 1 x główna Karlsbad). Jeden z tych paragonów zawierał tez inne konkursowe produkty, wiec razem z formularzem i paragonem wysłałam im zaadresowana do siebie kopertę z przyklejonym znaczkiem i prośba żeby odesłali paragon jak zakończą weryfikacje. No i tak tez zrobili 😅 wiec polecam ten sposób emotka  

Ooo, dzięki, nie wpadłam na to, że tak można. Ten ewentualny dodatkowy znaczek pewnie wyjdzie mnie dużo taniej, niż byłaby utrata zniżek, zwłaszcza przy większych produktach typu płyn do prania, gdybym wszystko brała na oddzielny paragon. To teraz będę spać spokojniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7073198 Napisano: 09.01.2023 09:51:06 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
pikawka napisał(a):

VeryBlackCat napisał(a):

Zdarzyło się komuś w ciągu ostatnich paru lat, żeby agencja chciała oryginał paragonu?  Przeważnie mam kilka konkursów na jednym paragonie, bo jak jest loteria typu "wydaj 25 zł w sklepie X", a jednocześnie trwają konkursy typu "kup produkt Y gdziekolwiek i wymyśl hasło reklamowe", to kupuję w X produkty Y, a większe zakupy często robię w Carrefourze przez stronę, gdzie muszę wziąć wszystko na jeden paragon, żeby dostać zniżkę. Gram w konkursy od niedawna, wygrałam parę drobiazgów i za każdym razem chcieli tylko zdjęcie, ale zawsze trochę stresu jest. 

Musisz czytaj regulamin;) są agencje, które prawie zawsze chcą oryginał Np. Avanti. emotka  

Czytam regulaminy zawsze i praktycznie zawsze jest informacja, że organizator zastrzega sobie prawo zażądać oryginału paragonu - ale zawsze chcieli ode mnie tylko zdjęcia, jak już coś wygrałam. Więc chciałam się dowiedzieć, gdzie faktycznie o te paragony proszą, a gdzie tylko sobie zastrzegają prawo. Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7073187 Napisano: 09.01.2023 09:29:07 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Zdarzyło się komuś w ciągu ostatnich paru lat, żeby agencja chciała oryginał paragonu?  Przeważnie mam kilka konkursów na jednym paragonie, bo jak jest loteria typu "wydaj 25 zł w sklepie X", a jednocześnie trwają konkursy typu "kup produkt Y gdziekolwiek i wymyśl hasło reklamowe", to kupuję w X produkty Y, a większe zakupy często robię w Carrefourze przez stronę, gdzie muszę wziąć wszystko na jeden paragon, żeby dostać zniżkę. Gram w konkursy od niedawna, wygrałam parę drobiazgów i za każdym razem chcieli tylko zdjęcie, ale zawsze trochę stresu jest.  Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7073184 Napisano: 09.01.2023 09:15:26 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

#7073175 Napisano: 09.01.2023 07:49:04 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
VeryBlackCat napisał(a):

UBISOFT+ Premium na 3 miesiące (wartość około 180 zł) - sprzedam za 60 zł lub wymienię na bony/paragony o wartości 75 zł

interesują mnie kody Steam, Pyszne, bony do sklepów spożywczych i paragony na "Dobrego roku"Lovela CarrefourLovela KauflandDecomorreno IntermarcheVegeta/Podravka

Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7073095 Napisano: 08.01.2023 06:56:20 w Pomocy!!!!
natik999 napisał(a):

wysłali maila drugi raz i to samo, żadnej treści.... nie ma nic takiego jak "wyświetl obrazki" jak bywa czasami...

1. Spróbuj w innej przeglądarce
2. Jak nie pomoże, spróbuj opcji "przekaż dalej" do kogoś zaufanego, kto ma pocztę w innym serwisie i zobacz, czy do niego dojdzie pusty Wyświetl w wątku >>
1 natik999 0

VeryBlackCat

#7073093 Napisano: 08.01.2023 06:34:25 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

#7073005 Napisano: 07.01.2023 07:51:43 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

#7072898 Napisano: 06.01.2023 09:35:32 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

#7072853 Napisano: 05.01.2023 19:23:00 w Czy informują/ informowali?
myja napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

A czy większość z Was dostała podziękowania ?

Nie dostałam podziękowania za udział w konkursie. 

Ja dostałam o 17:05, a mąż 10min temu, więc wolno im idzie z tymi podziękowaniami emotka

Ja nic nie dostałam jeszcze (mail na gmailu) Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7072686 Napisano: 05.01.2023 09:58:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Velvet - Turbo siła w Twojej kuchni
Czy ktoś już dostał nagrodę lub chociaż informacje o pozytywnej weryfikacji paragonu? Wg regulaminy mieli się kontaktować po weryfikacji, a ciągle cisza...  Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7072670 Napisano: 05.01.2023 08:55:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
UBISOFT+ Premium na 3 miesiące (wartość około 180 zł) - sprzedam za 60 zł lub wymienię na bony/paragony o wartości 75 zł

interesują mnie kody Steam, Pyszne, bony do sklepów spożywczych i paragony na "Dobrego roku"Lovela CarrefourLovela KauflandDecomorreno IntermarcheLays i Pepsi AuchanVegeta/Podravka Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7072669 Napisano: 05.01.2023 08:52:04 w Zbieramy kasę!

VeryBlackCat

VeryBlackCat

#7072396 Napisano: 04.01.2023 12:13:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
sabart napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Czy wszyscy dostali już bony do netto z Alpro?

Mam zapisane że do 9.01 powinny być. Jeszcze nie dostałam

Ja też jeszcze czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

VeryBlackCat

#7072332 Napisano: 04.01.2023 02:29:46 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
-Player bez reklam + kanały TV na rok (wartość 240 zł) - sprzedam za 80 zł lub wymienię na bony/paragony o wartości 100 zł
-UBISOFT+ Premium na 3 miesiące (wartość około 180 zł) - sprzedam za 60 zł lub wymienię na bony/paragony o wartości 75 zł

interesują mnie kody Steam, Pyszne, bony do sklepów spożywczych i paragony na "Dobrego roku"Lovela CarrefourLovela KauflandDecomorreno IntermarcheLays i Pepsi AuchanVegeta/Podravka Wyświetl w wątku >>
0 0