Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Miligili

Miligili

#7190135 Napisano: 09.07.2024 18:16:42 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam rower : 
cena 800 zł lub wymiana na coś innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189648 Napisano: 08.07.2024 10:50:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Tołpa loteria Rossmann Wyświetl w wątku >>

Miligili

#7189629 Napisano: 08.07.2024 09:10:22 w Czy informują/ informowali?
Hej! Czy ktoś dostał może info o wygranej z cydra lubelskiego na fejsie? Czy jeszcze nie informowali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189488 Napisano: 07.07.2024 08:37:28 w PODZIĘKOWANIA
kreo42
Wszystko super, polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189477 Napisano: 07.07.2024 00:56:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Miligili napisał(a):

Sprzedam Voucher do sklepu Kross o wartości 3000 zł , sprzedam za 2500 lub wymienię na coś innego 

Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189407 Napisano: 06.07.2024 13:20:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Hej! Czy podpowie ktoś w jakiejś aplikacji najlepiej nagrywać plik głosowy mp4 ? Chodzi mi i konkurs Avanti Lipton , na bakier jestem z takimi rzeczami emotka

Nagrywaj przez stronkę, nie trzeba kombinować z własnym plikiem.

Wielkie dzięki ! Nie zauważyłam 😎 Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189372 Napisano: 06.07.2024 10:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

Skoro to ma być zwykłe mp3 to domyślna aplikacja dyktafonu na Androida wystarczy.

Bardzo dziękuję! Rzeczywiście , pomyliłam się , wystarczy mp3, nie znam się na tym emotka  ale jeśli wystarczy nagrać się na dyktafon - to mi znacznie ułatwia! 😀 wielkie dzięki za odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7189345 Napisano: 06.07.2024 07:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej! Czy podpowie ktoś w jakiejś aplikacji najlepiej nagrywać plik głosowy mp4 ? Chodzi mi i konkurs Avanti Lipton , na bakier jestem z takimi rzeczami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7188761 Napisano: 04.07.2024 12:47:38 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię:
1) narty z konkursu Lech Free, bez naklejek Lecha, zdjęcie poniżej : 
Sprzedam nowe narty Head shape e-v10 sw amt-pr dbl/gr, wiązania WIĄZANIA PR 11 GW , cena 1500 zl
2) voucher do sklepu KROSS o wartości 3000 zł za 2500 zł 
3) rower damski miejski producent Strom, kolor czerwony. Koła 28, 3 przerzutki, cena 800 zł lub chętnie wymienię na coś innego, zdjęcie poniżej  Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7188554 Napisano: 03.07.2024 20:07:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam za 800 zł lub wymienię Banica innego rower damski koła 28 , 3 przerzutki , producent storm, bez żadnych napisów na ramie Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7188091 Napisano: 02.07.2024 15:16:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam rower damski producent storm , koła 38, 3 przerzutki , 800 zł lub wymiana , rozważę każdą propozycję Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7187554 Napisano: 01.07.2024 12:01:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię rower miejski damski z konkursu knorr w Carrefour, kola 28, 3 przerzutki. Najchętniej wymieniłabym na bilety do energylandii, ale rozważę każdą propozycję emotka Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

Miligili

#7187280 Napisano: 30.06.2024 10:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej Wszystkim! Podpowie ktoś, czy w konkursie Los Mejores "Wszystko dla orzezwienia" chodzi o reklamę Fresco? Tak jak kiedyś, była kampania Wszystko dla orzezwienia, wlaśnie z produktami tej firmy? Nie wiem po prostu czy umieszczać ten produkt na zdjęciu czy nie, czy wystarczą tylko te grafiki, które można ściągnąć na stronie konkursowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7187220 Napisano: 29.06.2024 22:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Miligili napisał(a):

Czy ktoś podpowie jak mogę zmniejszyć zdjęcie do 2 Mega? Zdjęcie robione aparatem w formacie RAW+jpg, które finalnie ma
prawie 6 mega, próbuje zmniejszyć aplikacja "zmniejsz obraz", ale w tym przypadku aż o tyle nie chce zmniejszyć emotka  podpowie ktos ? emotka

Na kompie w Paint bez problemu zrobisz emotka

Wielkie dzięki , już sobie poradziłam !!! emotka Wyświetl w wątku >>

Miligili

#7187216 Napisano: 29.06.2024 22:19:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś podpowie jak mogę zmniejszyć zdjęcie do 2 Mega? Zdjęcie robione aparatem w formacie RAW+jpg, które finalnie ma
prawie 6 mega, próbuje zmniejszyć aplikacja "zmniejsz obraz", ale w tym przypadku aż o tyle nie chce zmniejszyć emotka  podpowie ktos ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7186469 Napisano: 27.06.2024 12:02:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miligili napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

⁹nanajka81 napisał(a):

monisss napisał(a):

maixys napisał(a):

Miligili napisał(a):

Drodzy. Wygrałam rower w konkursie wiosna pełna aktywności w Smolarze, w regulaminie wartość roweru to 2999 zł , bez wyszczególnionego modelu. Otrzymałam dziś nagrodę , rower to Holland 28 3 s... koszt roweru w Internecie w porywach do 1059 zł ... pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło jeśli chodzi o wartość nagrody i to jeszcze w Smolarze. Myślicie, że jest sens składać z tego powodu reklamację , czy to coś da ? Zawiodłam się mega

Miałem raz sytuacje, że agencja przekazała mi nagrodę o wartości mniejszej o połowę (1000 zł, zamiast 2000 zł) - jak się okazało była to zwykła pomyłka i wystarczył telefon z wyjaśnieniem. Nie wiem czy tak jest i w tym wypadku, ale oczywiście reklamuj, nic nie stracisz.

dokładnie - zawsze jest sens! powodzenia emotka

Również trzymam kciuki! Zbyt duża rozbieżność cenowa jak na zostawienie tego bez reklamacji. Nic nie stracisz jak napiszesz a może resztę Ci dopłacą w

Ja czekam na kuriera,będę dzwonić i pisać do Smolara jeśli taka zaniżona cena

Dziękuję wszysykim
za odpowiedzi. Napisałam do smolara reklamację. Mam nadzieję , że to zwykła pomyłka. W oświadczeniu do celów reklamacyjnych jest jeszcze napisane, że rower został fabrycznie zapakowany a na pudełku widnieje naklejka z zupełnie innym modelem roweru, dużo droższym , nawet droższym niż z regulaminu. Także musi być coś nie tak. Dam znać jak to się zakończy emotka

Otrzymałam wczoraj odpowiedź od Smolara. Napisali, że nazwa Holland 28 3s jest nazwą przypadkową i wiele firm stposuje takie nazewnictwo ze względu na wygląd roweru i potoczną nazwę Holender.... a rower ten powstał od podstaw na specjalne zamówienie do konkursu, że został dobrany lakier kolorystcyznie pasujący od kv i , marki knorr, że zostały dobrane dodatki stylistyczne i że to wszystko determinuje cenę.  Zmienili oświadczenie z formularzu wpisując nową nazwę roweru na: Rower Holland Smolar 28 3S, bo podobno właśnie taka nazwa widnieje u nich na fakturze. 
Rozumiem, jakby naprawdę były jakieś dodatki przy tym rowerze, ale ten rower jest jednym z najtańszych na rynku, nie ma w nich żadnej dodatkowej jakości. WCzoraj go nieco rozpakowałam i jeszcze ma zbite z tyłu światełko emotka Wygrywam często różne rowery, embassy, plumbike, które rzeczywiście kosztują około 3 tysięcy, ale ten egzemplarz to jakieś żarty (dodam, że producentem tego roweru jest STORM), którego rowery w necie właśnie po tyle chodzą. 
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mogę z tym jeszcze zrobić? jeszcze im nie odpowiedziałam
Próbuję dodac zdjęcie do postu ale nie mogę, ciągle mieli i mieli mimo zmnijeszenia pliku zdjęcia Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

Miligili

#7186149 Napisano: 26.06.2024 12:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

⁹nanajka81 napisał(a):

monisss napisał(a):

maixys napisał(a):

Miligili napisał(a):

Drodzy. Wygrałam rower w konkursie wiosna pełna aktywności w Smolarze, w regulaminie wartość roweru to 2999 zł , bez wyszczególnionego modelu. Otrzymałam dziś nagrodę , rower to Holland 28 3 s... koszt roweru w Internecie w porywach do 1059 zł ... pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło jeśli chodzi o wartość nagrody i to jeszcze w Smolarze. Myślicie, że jest sens składać z tego powodu reklamację , czy to coś da ? Zawiodłam się mega

Miałem raz sytuacje, że agencja przekazała mi nagrodę o wartości mniejszej o połowę (1000 zł, zamiast 2000 zł) - jak się okazało była to zwykła pomyłka i wystarczył telefon z wyjaśnieniem. Nie wiem czy tak jest i w tym wypadku, ale oczywiście reklamuj, nic nie stracisz.

dokładnie - zawsze jest sens! powodzenia emotka

Również trzymam kciuki! Zbyt duża rozbieżność cenowa jak na zostawienie tego bez reklamacji. Nic nie stracisz jak napiszesz a może resztę Ci dopłacą w

Ja czekam na kuriera,będę dzwonić i pisać do Smolara jeśli taka zaniżona cena

Dziękuję wszysykim
za odpowiedzi. Napisałam do smolara reklamację. Mam nadzieję , że to zwykła pomyłka. W oświadczeniu do celów reklamacyjnych jest jeszcze napisane, że rower został fabrycznie zapakowany a na pudełku widnieje naklejka z zupełnie innym modelem roweru, dużo droższym , nawet droższym niż z regulaminu. Także musi być coś nie tak. Dam znać jak to się zakończy emotka Wyświetl w wątku >>

Miligili

#7186132 Napisano: 26.06.2024 11:53:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Drodzy. Wygrałam rower w konkursie wiosna pełna aktywności w Smolarze, w regulaminie wartość roweru to 2999 zł , bez wyszczególnionego modelu. Otrzymałam dziś nagrodę , rower to Holland 28 3 s... koszt roweru w Internecie w porywach do 1059 zł ... pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło jeśli chodzi o wartość nagrody i to jeszcze w Smolarze. Myślicie, że jest sens składać z tego powodu reklamację , czy to coś da ? Zawiodłam się mega Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7185857 Napisano: 25.06.2024 12:31:14 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragonu Rodowita Twój Market, bardzo mi zależy! Oprócz kwoty zakupu dodaje jeszcze dwa kody do platformy portalyogi z fuzetea !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

Miligili

#7185210 Napisano: 22.06.2024 10:38:49 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Twój Market Rodowita, płacę za wodę oraz dorzucam do każdej zgrzewki gratis kod do platformy portalyoga , potrzebuje dwa paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0