Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7048182 Napisano: 21.09.2022 09:49:07 w PODZIĘKOWANIA
Niebieska_Laguna
Dziękuję, słuchawki są super, w dobrej cenie. Szybka wysyłka i bezpieczne opakowanie. Polecam! emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7047982 Napisano: 20.09.2022 10:40:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na wzgórzu pasie się owieczka 
Nagród będzie pełna teczka
Pyszczek mieli trawę
Czekam i ja na strawę emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7047973 Napisano: 20.09.2022 09:24:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wiecie ile trzeba czekać na kod do empiku z góralków? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7047373 Napisano: 16.09.2022 13:13:27 w Avanti
incendio12 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jak to jest z konkursami Avanti? Jak się wygra nagrodę niższego stopnia to później z tych wygranych są dodatkowo wybierane główne? Czy nawet te nie wybrane mają szansę?

Praktycznie zawsze w Avanti jest tak że z tych nagród niższego stopnia potem wybierają te główne. Czyli np teraz w Cheetos żeby mieć szanse na Laptopa musisz najpierw wygrać Stówkę. A w Doritos musisz wygrać Słuchawki, żeby mieć szanse na Fotel emotka
Ale np w Laysach ogólnopolskich zwycięzcy 5 tys to inne osoby niż zwycięzcy 500 zł. Wszystko jest zwykle w regulaminie emotka  

Dzięki za wyjaśnienie emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7047363 Napisano: 16.09.2022 13:01:12 w Avanti
Jak to jest z konkursami Avanti? Jak się wygra nagrodę niższego stopnia to później z tych wygranych są dodatkowo wybierane główne? Czy nawet te nie wybrane mają szansę? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7047245 Napisano: 15.09.2022 20:14:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

radziosny

#7047084 Napisano: 15.09.2022 08:28:41 w Pomocy!!!!
kreo42 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak organizator chce paragon do odbioru nagrody o wartości ok. 800 zł to warto go wysłać listem ubezpieczonym? Koszt takiego listu to 31 zł, dosyć sporo. Czy lepiej to zrobić zwykłym poleconym? Jak myślicie?

Ja na tyskie 10000 wysłałem zwykłym poleconym emotka

Ostatecznie wysłałem kurierem. Można było ubezpieczyć, koszt 18zł, więc nie ma tragedii. Można nawet było dać dopisek. Wiadomo, taki polecony też jest ok, ale jednak teoretycznie mógłby zaginąć taki list. Kiedyś mi paczka u kuriera zaginęła emotka . Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

radziosny

#7046811 Napisano: 14.09.2022 07:06:21 w WC - rozmowy o wszystkim
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7046787 Napisano: 13.09.2022 21:56:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Ktoś ma doświadczenie z maseczkami antysmogowymiemotka ? Możecie polecić jakieś w rozsądnej cenie? Codziennie dojeżdżam rowerem do pracy spory kawałek drogi, a już czuć dym w powietrzu emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7039219 Napisano: 13.09.2022 12:38:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
trhspfb napisał(a):


Czy loteria NIVEA jest reklamowana w telewizorni?
Bo trafić w bramkę jest trudniej niż CRAYOLA w Nestle, mimo, że tam jest tylko 10 nagród na dobę i do gry uprawnia nawet zakup batnika za 1,2zł.
I to obojętnie o jakiej porze się gra (godziny między północą a szóstą rano testowane). 

Tak, sporo tych reklam w TV widzę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7039203 Napisano: 13.09.2022 11:44:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mimo, że nie mam prawa narzekać, myślałem, że uda się z Reginy coś ugrać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7031869 Napisano: 12.09.2022 21:32:10 w Pomocy!!!!
Spróbuję u kuriera wysłać jak się uda . Trzeba tam też jakiś dopisek dać i ciekawe czy u kuriera też można coś takiego dopisać emotka . A jak nie to poleconym wyślę. Dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7031840 Napisano: 12.09.2022 20:47:11 w Pomocy!!!!
Mam pytanie. Czy jak organizator chce paragon do odbioru nagrody o wartości ok. 800 zł to warto go wysłać listem ubezpieczonym? Koszt takiego listu to 31 zł, dosyć sporo. Czy lepiej to zrobić zwykłym poleconym? Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7024974 Napisano: 12.09.2022 19:55:59 w Wkurza mnie...
lazy-kiwi napisał(a):

radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka

Nie pomyślałem o tym. Nie próbowałem tego sposobu! Faktycznie górna grzałka może za bardzo przypieka. Dzięki wielkie! emotka


mampytanie napisał(a):

Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”), zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka

Tak, ale ja robię je z mięsem.. a to ryzykowne jest tylko raz je pasteryzować. Tym bardziej, że później je normalnie w półce trzymam emotka , ale dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7024959 Napisano: 12.09.2022 19:02:50 w Wkurza mnie...
...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7010855 Napisano: 12.09.2022 18:02:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Garmin - z "Piwa bezalkoholowe 2022" Orlen emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6881023 Napisano: 07.09.2022 07:18:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBmariola11 napisał(a):

yreks napisał(a):

Macie już plecaki z loterii Tymbark z ostatniego etapu ?

Czekam i nie wiem czy pisać do nich .Szybciej wygrałam i jeszcze nie ma

Możesz spróbować.. chociaż czasami to pewnie nie jest zależne od nich. Agencje też mogą czekać, aż dostaną te nagrody i później za jednym rzutem wysyłają.. raz też próbowałem pisać miesiąc przed ostatecznym terminem wysyłki. Ostatecznie wysłali w ostatni możliwy dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6880968 Napisano: 06.09.2022 19:50:58 w Wkurza mnie...
emi, jak narazie nie pokazałaś ani jednego zdjęcia identycznego do tego wodospadu. Są rzeczywiście podobne.. ale równie dobrze ktoś mógł pojechać na wakacje i strzelić tę fotkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6880933 Napisano: 06.09.2022 17:08:09 w Wkurza mnie...
emi napisał(a):

madllen napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka  

To jest trochę dziwnie zorganizowane.
Czy sprawdzają, nie wiem, ale widzę w galerii masę zdjęć z internetu, może ok 50%emotka
Dzisiaj opublikowali zwycięzców IV etapu, czyli osoby już ZATWIERDZONE  emotka
Jednocześnie dzisiaj informują za V etap, zwycięzcy będą widoczni za tydzień, dzisiaj nie wiadomo kto i czym .Akurat w V etapie jest niezbyt  dużo zgłoszeń i patrząc na to co nagradzają można się tylko domyślać , że wygrała Eko natura z Panią na tle zapisanej ściany i przyklejonego do ściany ręcznika, ale to okaże się jak opublikują.

Z IV etapu przykładowo oczyszczacz wygrała "praca",która  jest bardzo powszechna, nawet dostępna jako tapeta emotka   
https://ekokonkur...s/402_1661588371.jpg

https://www.alamy...ritory-77725366.html

Na FB jest strona Reginy , wcześniej były tam posty,ale już nie widać, dzisiaj zrobiłam wpis, był chwilę i nie ma emotka

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879864 Napisano: 01.09.2022 07:38:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nniewidzialnaa napisał(a):

Hej,
czy dostaliście już nagrody z konkursu „Czerwcowy piknik z BIC” z ITM

Plecak przyszedł jakoś dwa tygodnie temu emotka Wyświetl w wątku >>