Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7072406 Napisano: 04.01.2023 12:37:04 w Informują
Informują z Konkurs "Wygraj z Hortex" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
... Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

lasiglasty

#7071161 Napisano: 28.12.2022 23:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z deco moreno itm są zwrotki?

tak, przychodzą od razu  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7070703 Napisano: 27.12.2022 08:23:51 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Jaki polecacie w miarę tani odkurzacz tradycyjny? Nie zadne roomby,dysony,itp?

Ja polecam ten za 400 zł, jest polskiej produkcji, jakość bardzo dobra, sprawuje się super, a w dodatku o wiele tańszy niż odpowiedniki zagranicznych marek jak np. Philips.
Odkurzacz workowy MPM GreenGo 3.0 MOD-28 - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

A jak coś jeszcze tańszego, to Eldom ma fajny, sprawdzony odkurzacz za 300 zł, również polski producent i super jakość.

Odkurzacz workowy ELDOM OS3000 REGULACJA 800W HEPA - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7070204 Napisano: 22.12.2022 17:12:36 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wkurzyłam się na samą siebie. Zamówiłam zakupy z dostawą do domu i zaznaczyłam opcję, że w przypadku braku produktu to zgadzam się na zamiennik bez kontaktu, myślałam, że to będzie coś na zasadzie mleko 1,5% zamiast mleka 3%. A zamiast kilograma pieczarek dostałam kilogram... bananów  emotka  Może więc zrobię krokiety z bananami.

co? ale to nie jest zamiennik

No też mnie to zdziwiło emotka  ale zamówienie było z góry opłacone, może banany były w tej samej cenie, tak czy siak nie chciało mi się już robić zamieszania przed świętami.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7070019 Napisano: 21.12.2022 21:24:19 w SZUKAM....
Jakiś czas temu był konkurs albo loteria... nie pamiętam dokładnie które... i za każde zgłoszenie dostawało się za darmo ebooka PDF Tchibo z przepisami na różne kawy. Miałam go na komputerze i mi wcięło, a chciałam zrobić z niego jakąś kawkę... czy ktoś może sobie zachował i mógłby podrzucić? Byłabym ogromnie wdzięczna... martuszka90@o2.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7069969 Napisano: 21.12.2022 17:43:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zapraszam wszystkich na kawkę z ekspresu od Wedla emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7069932 Napisano: 21.12.2022 16:18:30 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się na samą siebie. Zamówiłam zakupy z dostawą do domu i zaznaczyłam opcję, że w przypadku braku produktu to zgadzam się na zamiennik bez kontaktu, myślałam, że to będzie coś na zasadzie mleko 1,5% zamiast mleka 3%. A zamiast kilograma pieczarek dostałam kilogram... bananów  emotka  Może więc zrobię krokiety z bananami. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7068791 Napisano: 16.12.2022 18:27:59 w Wkurza mnie...
A mnie dziś wkurza brak wolności słowa i coraz większa paranoja. I same skrajności na świecie. W Turcji ostatnio aresztowano popularną piosenkarkę za żart religijny, a po drugiej stronie w Norwegii aktorce grożą trzy lata więzienia, bo powiedziała, że mężczyzna nie może zostać lesbijką i uznano to za mowę nienawiści. Ja to już tak pilnuję się w zgłoszeniach, żeby nikogo nie urazić, że czasem trudno coś napisać. Ostatnio też w Norwegii była afera, bo na teście z matematyki padło pytanie o kalorie. Że ktoś biegł na bieżni, a potem zjadł czekoladę, więc czy spalił więcej kalorii, niż miała czekolada. Okazało się, że uczniowie poczuli się urażeni tym pytaniem, bo temat kalorii może być dla niektórych drażliwy... szkoła musiała przepraszać i usuwać pytanie z egzaminu. A młodzi ludzie zaczęli wypowiadać się w internecie, jak ofensywne było to pytanie dla osób z otyłością albo cierpiących na zaburzenia odżywiania. Nie wiem czy to ja jestem gruboskórnym dinozaurem, czy teraz ludzie naprawdę są przewrażliwieni emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7068782 Napisano: 16.12.2022 18:07:13 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

wkurzył mnie Santander i problem z otwarciem konta - tydzień temu nie dochodziły smsy potwierdzające (być może wina mojego zasięgu), ok 
dzisiaj pierwsza próba nieudana bo przez dłuższy czas nie udało się mrugnąć zgodnie z oczekiwaniami emotka po tym nawet zadzwonili z banku żeby próbować ponownie,
ok kolejna próba już z lepszą kamerką wszystko super przeklikane, potwierdzenia są na mailu i sms a tu wniosek odrzucony bez informacji dlaczego, przy zapytaniu czemu na infolinii: a dlatego,że nie został dokończony emotka .
poddaję się

Mam konto w Santanderze i bardzo często esemesy z kodami weryfikacyjnymi są opóźnione, więc to raczej nie wina zasięgu. Czasem jak chce się zalogować, to jest masakra, kody przychodzą już nieaktywne. A potem, żeby zrobić przelew, to też nie raz są problemy z tymi esemesami, muszę nie raz po 3 razy próbować  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7068759 Napisano: 16.12.2022 16:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Addicters nie podaje rodzaju przy wszystkich nagrodach, czy tylko przy wyższego stopnia?

Niestety oni nigdy nie podają rodzaju nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7067230 Napisano: 09.12.2022 15:55:33 w Wkurza mnie...
żappka emotka  zbierałam cały rok te głupie żappsy, spora ilośc mi się ich uzbierała, chciałam więc przelać znajomej na kawie, bo przyszedł mi komunikat, że niedługo stracą ważność, zweryfikowałam więc numer... weszłam w  opcję przelewania... i bach... wylogowało mnie. Próbowałam się zalogować, ale nic... błąd i błąd. A tu na e-mail przychodzi mi informacja, że usunęli moje konto... bo zauważyli, że posiadam kilka kont, co jest bzdurą, bo mam tylko jedno... i pierwszy raz podpinam coś od nich pod numer telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7066864 Napisano: 08.12.2022 13:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

maverick napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu z Delicji Żabka.Rozumiem,że te kody trzeba podać przy kasie ?Bo tylko to dostałam na maila .

Spróbuj wpisać kod tutaj i daj generuj, potem pokaż kasjerce, aby zeskanowała jak kartę do sklepu i powinno zrabatować
https://romek.inf.../barcode/ean8-13.php

Mi nie przechodzi emotka a podajecie numer wraz z literami?

Ja dziś robiłam na tej stronie, wkleiłam cały kod z literami i normalnie przeszło jednym kliknięciem. 
Generator kodów kreskowych pojedynczy kod (kreseczki.pl) Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7066784 Napisano: 08.12.2022 11:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwadracik napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu z Delicji Żabka.Rozumiem,że te kody trzeba podać przy kasie ?Bo tylko to dostałam na maila .

Ktoś tu wcześniej polecił stronę do generowania kodów kreskowych, wklejasz tam ten kod alfanumeryczny z Delicji i generuje Ci taki kreskowy. Ja tak zrobiłam i dzisiaj normalnie Pani mi go zeskanowała z telefonu w sklepie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7066098 Napisano: 05.12.2022 19:56:54 w Popraw sobie humor...
Po wynikach Morlin czuję się jak Kiepski... 
Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7065348 Napisano: 02.12.2022 10:08:07 w Czy informują/ informowali?
Boczek Morliny? Czas niby do 4, ale to przeca niedziela... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065198 Napisano: 01.12.2022 18:33:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamadam napisał(a):

Mam krótkie pytanie bo jutro wysyłają karty przedpłacone z "Milka od nowa" Delikatesy Centrum  Karlsbad.

czy te karty są od razu aktywne? bo dawno nic od nich nie wygrałem

Tak, teraz wysyłają karty od razu aktywne i zasilone. Płaciłam normalnie w dzień otrzymania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065134 Napisano: 01.12.2022 16:14:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka

Dostałam informację od dobrej duszyczki , że kod ten KW  podaje się kasjerowi emotka

Dziekuję za podpowiedź. Czyli w mojej Żabie będą cyrki z realizacją, bo oni tam nigdy o niczym nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065121 Napisano: 01.12.2022 15:37:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7065056 Napisano: 01.12.2022 14:34:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065033 Napisano: 01.12.2022 13:47:07 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

Czy te vouchery do Suntago z Captain Jack&Hardmade mogę wykorzystać na dzieci? Na voucherze napisane, ze dla osoby dorosłej ale czy to jakaś różnica przy wykorzystaniu ? Ktoś był? Wie ?  emotka

Organizaor pisał tak: strefa Relax i Saunaria dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia, więc wygląda na to, że dzieci (poniżej 16 roku) mogą wejśc do strefy Jamango. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0