Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7087384 Napisano: 07.04.2023 01:26:19 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

nikos napisał(a):

Za wczorajszą Dudę w Dino były już maile, czy póki co tylko lista na stronie?

Ja wygrałam za 05.04 i nie mam wiadomości o wygranej.

E-maile za 5IV były o godz 9 rano 6IV-  znajoma wygrała i e-maila rano dostała

O to muszę chyba do nich napisać, bo wątpię, że to przypadek i ktoś o identycznym e-mailu i numerze paragonu zgłosił się tego samego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7087382 Napisano: 06.04.2023 23:08:41 w Czy informują/ informowali?
nikos napisał(a):

Za wczorajszą Dudę w Dino były już maile, czy póki co tylko lista na stronie?

Ja wygrałam za 05.04 i nie mam wiadomości o wygranej. Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

lasiglasty

#7087149 Napisano: 05.04.2023 14:34:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7086841 Napisano: 03.04.2023 15:04:23 w Wkurza mnie...
Stary miał mi po drodze zrobić zakupy na konkurs, ale przypomniałam sobie, że potrzebuję 3 banany do przepisu i na szybko mu dopisałam do kartki. Wraca po jakimś czasie obładowany zakupami, ale bez bananów. I próbuję zrozumieć, co się stało, a on te trzy banany odczytał jako 3 paragony emotka  Nie dość, że zostałam bez bananów, to jeszcze trzy paragony do kosza, bo źle zrobił zakup konkursowy emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7086651 Napisano: 01.04.2023 17:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Czy w Lidlu dostanę jakieś wino z nurtu Faktoria Win? Zakładać kamasze i dreptać, czy szansę na dostanie tego artefaktu są marginalne?

w Lidlu nie. Sklepy detaliczne + wybrane stacje detaliczne. Baza jest na stronie

Tylko trzeba uważać, bo ta baza jest nieaktualna. Byłam w dwóch sklepach, gdzie według niej powinny być ich wina, a w sklepie nic o nich nie słyszeli. Wszystko przeszukałam i ani jednego wina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7086645 Napisano: 01.04.2023 16:57:19 w Oddam za darmo
Oddam kod na 30 dni do Empik Go aktywować można go do końca roku
pw
Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

lasiglasty

#7086542 Napisano: 31.03.2023 17:41:51 w WC - rozmowy o wszystkim
agaga napisał(a):

Czy ktoś ma doświadczenie z agencją advalue? Skopiowałam ich adres mailowy do wysyłki danych i nagroda nie przyszła. Wszystko wskazuje na to, że była literówka w adresie mailowym. ☹️

A o jaki konkurs chodzi? Magnum? Oni wtedy zaraz wysłałi drugiego mejla z poprawnym adresem do wysyłki danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7086535 Napisano: 31.03.2023 17:01:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy podajecie w Pudliszkach pesel? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7086361 Napisano: 30.03.2023 13:00:41 w Wkurza mnie...
Próbuję pomóc koleżance w trudnej sytuacji znaleźć pracę w sprzątaniu, itp... i wszędzie na dzień dobry pytają, czy ma orzeczenie o niepełnosprawności, jak nie to od razu dziękują emotka kurcze, no fajnie, że takie osoby się wspiera, ale teraz bez tego tak trudno znaleźć pracę na niższych stanowiskach... Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7085854 Napisano: 27.03.2023 14:25:32 w Informują

lasiglasty

#7085193 Napisano: 22.03.2023 08:29:22 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie mój lęk i niemoc. i 2 typów ktorzy mnie obgadują, trochę  sobie z nich zakpiłam, ale nie wiem czy to byl dobry ruch. i tak ich nine zmienię a ono tego nie będą w stanie zrozumieć.

Taka już ludzka natura, aby obgadywać, chociaż wiem, jak to wkurza. Sama marzę o przeprowadzce do miejsca, w którym żaden sąsiad nie będzie wściubiał nosa w cudze sprawy. Teraz mieszkam w okolicy, gdzie ludzie interesują się na maksa życiem innych. Ostatnio niby pod pretekstem troski zostałam wypytana, dlaczego tak często i długo pali się u mnie światło w nocy. Nie wiem, jaki to już poziom wścibstwa, żeby obserwować, kiedy w obcym domu palą się światła w oknach. Bycie pod ciągłą obserwacją ciekawskich ludzi z długimi językami jest męczące. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

lasiglasty

#7083849 Napisano: 13.03.2023 07:38:39 w Dyskusje o loteriach
Szkoda, że stare dobre loterie z tradycyjnym losowaniem odchodzą do lamusa. Nie jedną fajną rzecz się w takiej wygrało. Odkąd są te bramki albo zdrapki to nic nie udało mi się wygrać w żadnej loterii emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7083765 Napisano: 11.03.2023 23:09:43 w Wkurza mnie...
Ostatnio był mały wysyp konkursów, a teraz znowu nie ma w co grać. Przeglądam nową gazetkę Intermarche i już chyba trzeci albo czwarty tydzień z rzędu nie mają żadnego konkursu. Brakuje mi konkursowych emocji emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7083100 Napisano: 07.03.2023 19:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

U Smolara sprawdzając wynik - jak wpisać dodany do zgłoszenia Nr 123456/0000 czy bez /

Ja wpisałam z tym ukośnikiem i wyświetliło nagrodę, więc chyba trzeba z tym wpisywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7082162 Napisano: 01.03.2023 15:01:44 w Czy informują/ informowali?
simonapp napisał(a):

adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A Magnum Żabka to już wszystko? Cała jedna osoba się pochwaliła emotka

Raczej wszystko. Tam było tylko 14 nagród, ja też miałam info wczoraj.

Dzięki za info! emotka
Nagród o jedną mniej niż w Fantasii, a tam było trochę więcej wpisów emotka

Ta sama agencja organizowała loterię 7days. 
90 nagród dziennych, 1 auto. 
W wątku - Moje dzisiejsze wygrane jest TYLKO 1 WPIS z dnia 9.01.2023 
Smutne,  przykre,  brak też listy laureatów  emotka

Ta Agencja zawsze uczciwie rozdaje nagrody. Ostatnio z Aldi wszystkie telewizory były na forum. Nie każdy ma czas chwalić się każdą nagrodą i nie każdy ma na to ochotę, jak zwykle jakieś bezpodstawne insynuacje. A potem zdziwienie, że ludzie wolą między zaufanym gronem chwalić się wygranymi, a nie pisać otwarcie. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

lasiglasty

#7082143 Napisano: 01.03.2023 14:04:21 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

A Magnum Żabka to już wszystko? Cała jedna osoba się pochwaliła emotka

Raczej wszystko. Tam było tylko 14 nagród, ja też miałam info wczoraj. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7081454 Napisano: 24.02.2023 17:39:34 w Pomocy!!!!
Może ktoś zechce podpisać petycję w obronie zawodu zielarz-fitoterapeuta

Zawód zielarz-fitoterapeuta znalazł się w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej 8 lat temu, a teraz środowisko lekarskie i farmaceutyczne chce go usunąć i ograniczyć edukację zielarską (kształcenie zawodowe w tym kierunku było prowadzone przez jednostki szkoleniowe zgodnie z obowiązującymi zapisami prawnymi).

Może odbić się to negatywnie chociażby na losie sklepów zielarskich czy zielarsko-medycznych. Zielarstwo w naszej kulturze jest znane i praktykowane od bardzo dawna, gdyby ktoś chciał stanąć w jego obronie, a także w obronie wolności wyboru w naszym kraju, to zapraszam do petycji, którą podpisało już ponad 8 tysięcy osób:

W Obronie Zawodu Zielarz-Fitoterapeuta - Petycjeonline.com Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7081309 Napisano: 23.02.2023 20:05:57 w Pomocy!!!!
agicho napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

agicho napisał(a):

Wczoraj wysłał.am zgłoszenie z konkurs żabki Magnum a dziś mail, że moje zgłoszenie odrzucone.Nie napisali jaki powód ani co.Zakyoi w żabce.co może być przyczyną??

A na pewno kupiłaś loda na patyku? Albo dodałaś za dużo zgłoszeń ze swojeg IP w regulaminie są ograniczenia. Jest jeszcze opcja, że za dużo znaków, bo jest ograniczenie do 300, ale formularz przepuszcza więcej.

To było pierwsze zgłoszenie (.
Tak lód na patyku .
Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam

A może chodziło o to, że pula kodów się wyczerpała? Skoro to było pierwsze zgłoszenie, dobry produkt, limit znaków zachowany. Ewentualnie może źle wpisałaś nr paragonu albo nip i nie zgadzał się z tym, co było na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7081302 Napisano: 23.02.2023 19:45:23 w Pomocy!!!!
agicho napisał(a):

Wczoraj wysłał.am zgłoszenie z konkurs żabki Magnum a dziś mail, że moje zgłoszenie odrzucone.Nie napisali jaki powód ani co.Zakyoi w żabce.co może być przyczyną??

A na pewno kupiłaś loda na patyku? Albo dodałaś za dużo zgłoszeń ze swojeg IP w regulaminie są ograniczenia. Jest jeszcze opcja, że za dużo znaków, bo jest ograniczenie do 300, ale formularz przepuszcza więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0