Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7130577 Napisano: 12.10.2023 14:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Pytanko,
Bo miałam przerwę dość  długą i gram od maja emotka  w okresie świątecznym faktycznie jest więcej konkursów?
Jakieś ciekawsze nagrody może?:D

Ja gram bez przerwy od prawie 8 lat, w moim odczuciu już z jakieś 2-3 lata jest taka tendencja, że coraz mniej konkursów tematycznych związanych ze świętami, kiedyś to było bardziej seozonowe: walentynki, dzień babci, Wielkanoc, Boże Narodzenie. Zawsze w tych okresach czekałam na konkursowy wybuch, a ostatnio jakoś rzadko agencje nawiązują do tych dat, konkursów jest bardziej po równo, tyle co w innych miesiącach. Najmocniej trzymają się wakacje i sezon na konkursy piwne oraz pytania o grilla emotka Zawsze lubiłam ten okres listopad-grudzień przez świąteczne konkursy, ale zwłaszcza ostatni rok mnie zawiódł, bo mało świątecznych pytań, mało świątecznych nagród, a kiedyś nawet choinkę wygrałam i zawsz był Mikołaj w postaci dużej ilości konkursów rozwiązanych przed wigilią emotka  Ale to moje subiektywne obserwacje, ktoś może mieć inne odczucia. Może to przez wiek mam już wrażenie, że ten świat tak pędzi, że człowiek nie zdąży się podelektować świąteczną atmosferą konkursów. Na pewno jednak w okolicach grudnia można liczyć na wysyp konkursów  w formie kalendarzy adwentowych emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7129193 Napisano: 06.10.2023 18:26:11 w Wkurza mnie...
Nawet ktoś miły ze Smolara ze mną korespondował i sprawdził to zgłoszenie, dostałam w takiej wersji, że bardziej okroić się nie da, ale i tak błąd. Podesłałam nie konkursowej siostrze, żeby ze swoich urządzęń wysłała i też jej błąd wyskakuje  emotka  Nie pozostaje nic innego jak zjeść Knoppersa i przestać sobie nerwy szargać problemami technicznymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129185 Napisano: 06.10.2023 18:14:00 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha.

Sprawdź jeszcze czy nie masz jakiegoś zakazanego słowa np. ruch emotka

Zgłoszenie prześwietlone w każdą stronę, żadnego słowa po angielsku, żadnego ukrytego wulgaryzmu, same bezpieczne i neutralne słowa, żadnych przypadkowych kontrowersyjnych zbitek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129181 Napisano: 06.10.2023 17:58:56 w Wkurza mnie...
Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129023 Napisano: 06.10.2023 11:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A komuś przeszło zgłoszenie na Knoppers po tych radach? Ja wywaliłam polskie znaki, kropki, przecinki, entery, nie mam żadnych nazw gier i dalej wyskakuje błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7128481 Napisano: 04.10.2023 14:19:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Allegro z Kinder
300 zł na koncert od AXE
500 zł Columbia z Nałęczowianki Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7127760 Napisano: 01.10.2023 17:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

konkurs  nivea https://www.nivea...rs-badz-pewna-siebie w regulaminie nie ma nic o ilości znaków w odpowiedzi a formularz nie przepuszcza ,czy któś wysyłał czy ja mam tylko problemy ?

jest maks 200 znaków, ale przepuszcza ok. 190 Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7126315 Napisano: 25.09.2023 21:16:24 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?". Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7125906 Napisano: 23.09.2023 22:06:44 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Wedel lub Always na kończące się dziś konkursy w Carrefour wymienię na... kody Kinder lub paragony na przyszłościowe konkursy o podobnej wartości. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7125154 Napisano: 20.09.2023 21:55:54 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś wie jak skutecznie zablokować stronę na laptopie, żeby nie dało się na nią wejść? Próbowałam kilku wtyczek blokujących, ale one są śmiesznie proste do obejścia, wystarczy włączyć tryb incognito przeglądarki albo zainstalować inną przeglądarkę. A ja potrzebuję rozwiązania, które calkowicie zablokuje możliwość wchodzenia na stronę z laptopa.

detox od e-konków robisz?

Od e-konków nigdy w życiu  emotka  to moje okno na konkursowy świat. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

lasiglasty

#7125133 Napisano: 20.09.2023 20:24:49 w SZUKAM....
Czy ktoś wie jak skutecznie zablokować stronę na laptopie, żeby nie dało się na nią wejść? Próbowałam kilku wtyczek blokujących, ale one są śmiesznie proste do obejścia, wystarczy włączyć tryb incognito przeglądarki albo zainstalować inną przeglądarkę. A ja potrzebuję rozwiązania, które calkowicie zablokuje możliwość wchodzenia na stronę z laptopa. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7124823 Napisano: 19.09.2023 19:44:14 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Na jakiej zasadzie działają aplikacje wykrywające zawartość AI? Z ciekawości wkleiłam do nich swój tekst bodajże z 2017 roku i raz wyskoczyło mi 94% prawdopodobieństwa zawartości AI, a na innej stronie 12,4%. Dodam, że tekst napisany jest w 100% przeze mnie bez wzorowania się na czymkolwiek

Analizują pewne schematy, nie dają 100% pewności, możesz po prostu mieć taki styl pisania, który jest bardziej zachowawczy jak AI. Natomiast najlepiej wkleić do Chatu pytanie konkursowe, on generuje bardzo podobne odpowiedzi, i potem od razu można wyłapać, kto korzysta z AI, bo nawet jak coś zmienią, to wciąż powtarzają te same zdania, motywy, itp... z ciekawości wrzuciłam do czau pytanie konkursowe, wygenerowało mi kilka odpowiedzi, no i doszukałam się już kilkunastu komentarzy pod postem konkursowym, które powtarzają ten motyw z AI: Ziemianie są różnorodnymi istotami i reprezentują wiele kultur, języków i tradycji czy podpis: Z poważaniem, Ludzie z Ziemi. 

Ci oszuści są tak leniwi i bezczelni, że wklejając te sztuczne odpowiedzi, nie sprawdzili nawet, że w komentarzach roi się od niemal identyczny odpowiedzi. Powtarzają się te same motywy, zdania, schematy i podpisy. To najlepsza pułapka na tych cwaniaków, że wysyłają takie same odpowiedzi i każdy ogarnięta komisja od razu rozpozna o co chodzi. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7124799 Napisano: 19.09.2023 18:33:47 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

To przy okazji wrzucę link do konka (nie wiem, czy jest już w bazie). W każdym razie: o co to chodzi, że 4 ROŻNE osoby zamieszczają słowo w słowo taką samą pracę emotka

https://www.faceb...s2KQMRegAGfXsiaZtSMl

"Hej kosmito! Jestem tak podekscytowany, że mogę z Tobą rozmawiać! Na Ziemi mamy wiele różnych rzeczy (...)"

To również ChatGPT? emotka

Tak, również Chat:




  dla porównania analiza mojego tekstu, który pisałam sama na inny konkurs:
Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123488 Napisano: 13.09.2023 23:45:01 w SZUKAM....
agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

A masz jakiś trop kto mógł go użyć i w jaki sposób wszedł w jego posiadanie? Ktoś musiałby włamać ci się na pocztę lub na komputer, bo sama raczej chyba nikomu nie pokazałaś kodu? Może to bardziej błąd techniczny niż kradzież. Jak kwota mała i brak dowodów, to policja raczej umorzy. Bo raczej ot tak Wyjątkowy Prezent im danych nie udostępni. Ale próbować można. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123357 Napisano: 13.09.2023 15:29:19 w Informują
Informują z Konkurs "Garage wydłuża wakacje" Żabka

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123337 Napisano: 13.09.2023 14:39:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7123141 Napisano: 12.09.2023 19:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Always w Carrefourze

Trzeba im jakąś akceptację w mejlu wpisać:

akceptację postanowień Regulaminu konkursu „Poczuj komfort, zyskaj piękno” dostępnego nastronie www.karlsbad.pl/regulaminy ; dane są przetwarzane zgodnie z pkt 30-34,

To trzeba jakąś regułkę wkleić, w stylu: akceptuję postanowienie... Czy wystarczy to TAK w prefiksie: Przykład: ALWAYS.TAK.23761

No i który numer paragonu im wpisać? Ten z góry, czy z dołu jak zawsze, bo nic nie ma w regulaminie emotka  jakiś niedopracowany jak na nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122953 Napisano: 12.09.2023 07:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

Avanti to świetna agencja, pracują tam bardzo mili ludzie i naprawdę starają się, aby wydać nagrody, jeśli coś będzie nie tak, to na pewno cię powiadomią i dadzą czas na dostarczenie czego potrzeba. Ja kiedyś zrobiłam literówkę w e-mailu i zadzwonili, żeby poprawić, bo nie mogą wysłać powiadomienia o wygranej. Więc naprawdę super z ich strony. W konkursie Lay's miałam opis "Chipsy L" i przeszło bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122764 Napisano: 11.09.2023 11:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy ktoś z Was grał już w konkursie Auchan Chakalaka? W regulaminie jest mowa o 320 znakach, w formularz 300 znakow, a ja nie mogę wysłać zgłoszenia choć licznik w formularzu pokazuje, że zostaje mi 8 znaków. Napisałam do organizatora, ale cisza emotka

Mi też nie przepuściło 299 znaków, poszło dopiero jak skróciłam do 284. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122313 Napisano: 08.09.2023 15:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Czy może ktoś uciąć to co się dzieje w MDW bo rzygać się chce

Zgadzam się, może warto przemyśleć modyfikację tego tematu? Tak jak w wątku informują. Zrobić jedną rubrykę na link do konkursu, a drugą na rozdzaj wygranej nagrody i dać jakiś limit znaków, żeby ktoś po protu wpisał: bon, iphone, rower, itp... a nie mógł się rozpisać na tematy poboczne.

Wyświetl w wątku >>