Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7048074 Napisano: 20.09.2022 16:39:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewunia napisał(a):

Czy wysyłali już wejściówki do Suntago z konkursu "Korzystaj z lata"?

Nie, i raczej długo sobie jeszcze poczekamy, mają czas do końca października, a z tego, co odpisali wynika, że nie ma co liczyć na wcześniejszą wysyłkę.  Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

lasiglasty

#7046966 Napisano: 14.09.2022 15:46:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy możecie napisać na kiedy jest zaplanowana dostawa słuchawek? Na jutro czy na piątek? Też na nie czekam, a nie mam tej aplikacji, i nie wiem czy mogę zaplanowac wyjście z domu na jutro czy w piątek, żeby się z kurierem nie minąć.

Już jest "odebrane od nadawcy", więc pewnie jutro będą.

Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7046964 Napisano: 14.09.2022 15:44:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy możecie napisać na kiedy jest zaplanowana dostawa słuchawek? Na jutro czy na piątek? Też na nie czekam, a nie mam tej aplikacji, i nie wiem czy mogę zaplanowac wyjście z domu na jutro czy w piątek, żeby się z kurierem nie minąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7005035 Napisano: 12.09.2022 10:01:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pawelkoo napisał(a):

Słuchawki z Żabki (Żywiec zdrój)? Dzisiaj mijają 4 tygodnie od powiadomienia i w ciągu tego czasu mieli już wysłać nagrodę.

Dostał ktoś już jakąś informację o wysyłce? Ponad miesiąc minął i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6887438 Napisano: 08.09.2022 16:55:20 w Wkurza mnie...

cb656 napisał(a):
Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

To prawda, ale wydaje się, że niektórzy ludzie są na tym świecie od zawsze i że zawsze na nim będą, a potem rzeczywistość to weryfikuje. Królowa Elzbieta ma ogromny wpływ na cały świat i jej odejście zakończy pewną epokę. Trudno nie czuć podniosłości takiej chwili.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6887431 Napisano: 08.09.2022 16:31:56 w Wkurza mnie...
Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6881081 Napisano: 07.09.2022 10:59:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że agencja zwleka tyle czasu z wysyłką bonów do Suntago... weryfikacja zakończona ponad miesiąc temu, nagród mało, bony dostępne od ręki, wysyłka na e-mial, no ileż można czekać... a teraz się dowiaduję, że jeszcze prawie 2 miesiące mają na wysyłkę, więc może sobie kwartał poczekamemotka  niedługo te nagrody będą po roku przychodzić, człowiek zapomni co wygrał... Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6880928 Napisano: 06.09.2022 16:57:53 w Avanti
ReneK napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś kontakował się z Avanti, że strona im padła? Bo nie wiem, czy jest sens, żeby kolejna osoba im głowę tym samym zawracała. 

Działa!
wyników jak narazie za 4 etap brak!

A u mnie cały czas takie coś:
Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6880926 Napisano: 06.09.2022 16:52:02 w Avanti
Czy ktoś kontakował się z Avanti, że strona im padła? Bo nie wiem, czy jest sens, żeby kolejna osoba im głowę tym samym zawracała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6880317 Napisano: 03.09.2022 00:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy na konkurs Velveta "Naturalne wygrywanie" Carrefour trzeba zrobić w sklepie tylko Carrefour, czy Carrefour Expres też może być? Na mam najbliżej Expressa, ale nie ma go na liście na stronie Carrefoura w zakładce lista sklepów. I to mnie zastanawia. A może im chodzi tylko o te hipermarkety. Nieraz jest napisane Carrefour lub Carrefour Market lub w sklepie internetowym. Wtedy też te Expressy nie podlegały... A teraz w tym konkursie Smolara jest: w dowolnym sklepie Carrefour lub sklepie internetowym. Słowo "dowolny" wiele mówi. Z jednej strony chodzi o dowolny dowolny, a z drugiej dowolny hipermarket Carrefour. Jak myślicie?

Regulamin jasno określa, że dowolny sklep Carrefour, więc każdy. Gdyby chodziło o hipermarkety, to by napisali, że tam zrobić zakup.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6879379 Napisano: 30.08.2022 11:18:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

olivkap napisał(a):

rare85 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy wszyscy dostali bony do Dino z 1 etapu?

Mam w apce, że będzie dziś dostarczony, nadawca Adconcept

U mnie to samo emotka

a czy jest ktos kto nie ma dzis w apce? Bo zaczynam sie martwic

podbijam, bo dalej nic nie mam

Ja też jeszcze nic z 1 etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6878306 Napisano: 24.08.2022 18:31:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Cze dzwoniła dziś może do kogoś Nałęczowianka na nieodebrane połączenia? A jeśli tak, to o której?

Do mnie mieli dzwonić, ale nie było telefonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6877766 Napisano: 23.08.2022 01:55:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6876685 Napisano: 17.08.2022 18:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

A z Dino to nie rezerwa?

Tam się dane odsyła listem poleconym, do wczoraj można było jeszcze nadać (liczy się data stempla), więc tak szybko by chyba nie doszli do rezerwy? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6876577 Napisano: 17.08.2022 12:15:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

z witaj szkoło c4 karlsbad nie ma zwrotki na maila?i tak samo Albedo Hebe Gliss?

Z Witaj Szkoła przychodzi zwrotka na e-mail. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

lasiglasty

#6876336 Napisano: 16.08.2022 11:26:07 w Wkurza mnie...
Na liście loterii Whiskasa z ostatniego dnia zobaczyłam swoję imię, wchodzę na pocztę i oczywiście e-maila brak, to nie ja emotka  nie lubię od rana takich "niespodzianek".  Dzień zepsuty emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6875926 Napisano: 12.08.2022 18:03:46 w Czy informują/ informowali?
Somersby było dzisiaj? Niby czas mają do 15, ale to święto wolne od pracy, a w sobotę raczej też nie pracują, więc wychodzi na to, że dziś powinni informować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6875798 Napisano: 12.08.2022 12:23:46 w Czy informują/ informowali?
lucya napisał(a):

Czy informowali z ketchupu Włocławek?

Informowali we wtorek. Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

lasiglasty

#6875578 Napisano: 11.08.2022 11:53:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka w Lay'sach... najgorsze, że już w pierwszym etapie wyczerpałam swoją kreatywność na te historie z Lay'sami. Szkoda, że pytania się nie zmieniają, bo nie wiem już co pisać emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6875364 Napisano: 10.08.2022 16:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Witam.mam pytanie odnośnie wygranego bonu z dino konkurs wszystkie smaki lata ....czy tam trzeba pocztą to wysłać ? 

Tak, wszystkie informacje są w wiadomości od nich: Prosimy o przesłanie dokumentów listem poleconym lub za pośrednictwem kuriera.
Wyświetl w wątku >>
0 0