Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7064675 Napisano: 30.11.2022 15:33:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś też nie dostał dziś Żabki z Delicji? Wysyłają partiami? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063916 Napisano: 28.11.2022 07:41:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy za bony Netto można kupić piwo z alkoholem? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063915 Napisano: 28.11.2022 07:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki?

Warto przeczytać regulamin, tam wszystko jest opisane szczegółowo emotka  

Przyznam szczerze, że umknęło mi to przy czytaniu regulaminu, kiedy się zgłaszałam, bo unikam konkursów z podawaniem takich danych. Wolę, kiedy sprawa jest jasno postawiona jak np. u Albedo "2.2. Uczestnik nie jest zobowiązany do dokonywania żadnych samodzielnych rozliczeń podatkowych". A w tych Fitosach widzę tylko, że przekażą informację do US, ale nie wiem, czy to nakłada na mnie jakiś dodatkowy obowiązek z rozliczeniem.

Organizator jest płatnikiem podatku od nagród w przypadku Fitosów. Podanie numeru pesel jest spotykane dla laureatów konkursów, o Urząd Skarbowy też czasem pytają, to nic nadzwyczajnego;) 

Dziękuję za wyjaśnienie, bo nie lubię ty spraw urzędowych emotka  a pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce coś wysyłać do mojego US. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063566 Napisano: 26.11.2022 07:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki?

Warto przeczytać regulamin, tam wszystko jest opisane szczegółowo emotka  

Przyznam szczerze, że umknęło mi to przy czytaniu regulaminu, kiedy się zgłaszałam, bo unikam konkursów z podawaniem takich danych. Wolę, kiedy sprawa jest jasno postawiona jak np. u Albedo "2.2. Uczestnik nie jest zobowiązany do dokonywania żadnych samodzielnych rozliczeń podatkowych". A w tych Fitosach widzę tylko, że przekażą informację do US, ale nie wiem, czy to nakłada na mnie jakiś dodatkowy obowiązek z rozliczeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063561 Napisano: 26.11.2022 06:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7062240 Napisano: 21.11.2022 14:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

domika napisał(a):

mary18 napisał(a):

Mam pytanie czy bonem z danego sklepu można kupić kolejną rzecz na loterie. Kilka miesięcy temu obiło mi się gdzieś o uszy , że agencja nie przyjęła takiego paragonu właśnie przez to , że było zapłacone bonem. Nigdy nie kupowałam jeszcze produktów na loterie z bonu więc wolę się upewnić jak to teraz jest .

Często kupuje na konkursy produkty płacac bonem i nigdy nie zdarzyło mi się by któraś z agencji miała jakikolwiek z tym problem emotka

czasami w regulaminie jest zapis, że realnie (czy jakoś tam - synonim) należy zapłacić za produkt. Ostatnio było/jest właśnie w którymś konkursie, bodajże Smolara.

A czy to nie chodzi o wyciąganie paragonów ze śmietników? Bo bon to przecież środek płatniczy.  Wyświetl w wątku >>
1 FBmarta22 0

lasiglasty

#7061566 Napisano: 18.11.2022 10:48:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe po co to komuś? Zbieranie danych? Czy chciał mieć bazę gotowych zgłoszeń do prawdziwego konkursu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7061347 Napisano: 17.11.2022 16:40:46 w Avanti
Ale do tych stów mogli odpuścić wysyłkę oryginału emotka  List prawie 10 zł, do tego chrupki i ze stówki mało co zostaje.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7061307 Napisano: 17.11.2022 15:21:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"Amoococo" znowu ma mnie głęboko emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7060768 Napisano: 16.11.2022 10:03:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Alpro Netto? Uzupełnilam wszystkie pola i wyskakuje komunikat " zaznacz nie jestem robotem "....nie widzę tego okienka emotka  

To okienko było, ale zniknęło. Ja je zaznaczyłam i zaraz je gdzieś wcięło. Próbowałam wszystkiego: zmiana przeglądarki, reset routera, wyłączanie laptopa, czyszczenie historii, ciasteczek. Próbowałam też na telefonie podłączonym do innego internetu, ale nigdzie już nie ma tego okienka. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7060397 Napisano: 15.11.2022 00:07:02 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

3. Organizator podejmie maksymalnie 3 próby kontaktu z Laureatem. Próby kontaktu będą podejmowane w dni robocze w godzinach 9-17 czasu polskiego.
expressis verbis nie pada tu określenie "telefonicznie"
Ale jak niby te 3 próby kontaktu inaczej niż przez telefon miałyby wyglądać? emotka

W innym ich konkursie wiadomośc o wygranej wpadła mi do spamu, potem dostałam kolejnego e-maila, w którym napisali, że ponawiają próbę kontaktu emotka  więc według mnie ten zapis może dotyczyć też wiadomości e-mail.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7059485 Napisano: 10.11.2022 07:06:32 w Avanti
jokan napisał(a):

incendio12 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

A zjadliwe te nowe Laysy ? Które lepsze ?

Ja kupiłam tą meksykańska salsę i moim zdaniem są okropne, jakieś takie słodkie i ostre, a do tego wydają się jeszcze bardziej tłuste niż inne Lay'sy.. Normalnie w ustach rozpływa się tłuszcz  emotka  A teraz muszę pisać o tym jakie są wspaniałe mniam mniam emotka

a ile wychodzi za paragon? bo to chyba sa te wieksze paczki?

11 zł, bo rabat nalicza. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lasiglasty

#7059135 Napisano: 08.11.2022 18:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś, kto otrzymał już lodówkę z Jagermeistera może napisać czy ona jest jakaś duża? Bo kurier już 3 dzień mi się z nią buja... niby wydają do doręczenia, a ciągle zmienia się komunikat, że ustalono inny termin dostawy (na pewno nie ze mną), potem w tym dniu jej nie dostarczają, tylko magazynują i nikt nie wie o co chodzi... a kuriera mam codziennie pod domem. To jest jakiś wielki gabaryt? Wydawało mi się, że jest mała nie wiele większa niż mikrofala.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7059089 Napisano: 08.11.2022 15:38:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Orlen dał wejściówki do Suntago a Milka 500 zł kieszonkowego na wyprawę  emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7058707 Napisano: 07.11.2022 17:13:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smartwatch Garmin Forerunner 55 z Wawela
150 zł do Żaby z Delicji
A na oba konkursy zakupy zrobione tylko jako wymówka, żeby móc zjeść coś słodkiego emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7056987 Napisano: 31.10.2022 13:09:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Suntago z Korzystaj z lata? Dziś chyba kończy im się czas na wysyłkę po wielu miesiącach, w dalej cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055871 Napisano: 25.10.2022 16:31:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam wersalki/sofy z funkcją spania. Nie jakieś drogiej,  ale też żeby goście się wygodnie wyspali emotka  może ktoś ostatnio kupował i poleci jakiś model? Niestety nie mam zbyt blisko sklepu z takimi meblami, żeby się przejść i wypróbować. Jestem skazana na internet.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055865 Napisano: 25.10.2022 16:21:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Jak wygląda kapsel do konkursu Desperados ?
Jest jakiś napis?

U mnie nie było żadnego oznaczenia. Butelki i kapsle wyglądały tak samo. W smaku truskawkowym był kod, a w smaku rumowym nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055540 Napisano: 24.10.2022 14:04:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Myszka z Rockstar i 200 zł do Netto emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7055508 Napisano: 24.10.2022 13:12:03 w Pomocy!!!!
banka-manka napisał(a):

Paragon z Aldi na konkurs Milka, Karlsbad. 
Mam lekko naderwany paragon, w miejscu gdzie jest napis nr transakcji i podane godziny w których otwarty jest sklep. Reszta w 100% czytelna i nie uszkodzona. 
Nie mam doświadczenia z agencją, czy taki paragon jest zdatny do użytku? 

Polecam do nich napisać i zapytać, czy przyjmą, tak będzie najbezpieczniej. Odpisują bardzo szybko i sympatycznie emotka Wyświetl w wątku >>