Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tad_pole

tad_pole

#7134854 Napisano: 29.10.2023 23:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

tad_pole napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I jak ten Hochland, udaje się Wam wysyłać? Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę

U mnie dalej nie poszło

Hmm może trzeba napisać do nich maila, że pojawił się taki problem przed zakończeniem konkursu

Myślałam o tym, ale nie znalazłam w regulaminie żadnego maila kontaktowego..


Widzę, że pisali do nich ludzie na FB 3 godziny temu. Odpisali, żeby teraz spróbować i niby się udało.

W regulaminie znalazłam tylko taki adres mailowy daneosobowe@hochland.com. Napisałam

Czy to jeszcze dziś przejdzie? Ale jestem na siebie zła, że zwlekałam do ostatniego dnia ! emotka

Ja trochę też... ale piszmy grupowo na FB i na maila. Czym więcej osób napisze, tym większa szansa, że coś z tym zrobią Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134850 Napisano: 29.10.2023 23:00:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I jak ten Hochland, udaje się Wam wysyłać? Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę

U mnie dalej nie poszło

Hmm może trzeba napisać do nich maila, że pojawił się taki problem przed zakończeniem konkursu

Myślałam o tym, ale nie znalazłam w regulaminie żadnego maila kontaktowego..


Widzę, że pisali do nich ludzie na FB 3 godziny temu. Odpisali, żeby teraz spróbować i niby się udało.

W regulaminie znalazłam tylko taki adres mailowy daneosobowe@hochland.com. Napisałam Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134840 Napisano: 29.10.2023 22:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I jak ten Hochland, udaje się Wam wysyłać? Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę

U mnie dalej nie poszło

Hmm może trzeba napisać do nich maila, że pojawił się taki problem przed zakończeniem konkursu

Myślałam o tym, ale nie znalazłam w regulaminie żadnego maila kontaktowego..


Widzę, że pisali do nich ludzie na FB 3 godziny temu. Odpisali, żeby teraz spróbować i niby się udało.

Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134834 Napisano: 29.10.2023 22:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

tad_pole napisał(a):

malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I jak ten Hochland, udaje się Wam wysyłać? Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę

U mnie dalej nie poszło

Hmm może trzeba napisać do nich maila, że pojawił się taki problem przed zakończeniem konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134831 Napisano: 29.10.2023 22:17:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I jak ten Hochland, udaje się Wam wysyłać? Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134316 Napisano: 26.10.2023 23:59:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

tad_pole

#7134187 Napisano: 26.10.2023 16:00:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Maseczki do testowania Ziaja (bez info na mailu o wygranej, tylko od razu, że przesyłka nadana i dziś już kurier przywiózł) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

tad_pole

#7134185 Napisano: 26.10.2023 15:56:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do osób, które wygrały kosmetyki z Bielendy. Jak długo trwa weryfikacja?

I czy ktoś miał taką sytuację, że podczas zgłoszenia wpisał wartość całego paragonu, zamiast wartości samych kosmetyków? Nie jestem pewna, czy się nie machnęłam  emotka  orientujecie się, jak do tego podchodzą? Bardzo się czepiają podczas weryfikacji takich rzeczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7134183 Napisano: 26.10.2023 15:47:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Bielenda
Kaufland 100 zł 
i u mamy maseczki Ziaja do testowania (dziś przyszły, bez info o wygranej)
aa i wczoraj zdrapka za 2 zł dała 20 zł emotka Wyświetl w wątku >>

tad_pole

#7133855 Napisano: 25.10.2023 14:11:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Kaufland już wszystkich poinformował? Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133772 Napisano: 25.10.2023 11:23:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland chyba olał, ale właśnie przyszedł mail z Kinder Chocolate - karta podarunkowa Allegro 200 zł emotka  Huraaa!

+ SMS o wygranych kawach Jacobs emotka Wyświetl w wątku >>

tad_pole

#7133768 Napisano: 25.10.2023 11:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

w końcu dorwałam chipsy z kotła w netto ale na paragonie mam chipsy 160g
mogę słać czy będzie potrzebny stempelek?

Mogą chcieć pieczątkę, ale podczas zgłaszania nie załącza się paragonu, więc można po nią iść dopiero jak się wygra Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133767 Napisano: 25.10.2023 11:16:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Już siedzialam w wygranym
samochodzie, już kasę  w Kaufland wydawałam a tu nawet 100 pewnie nie wygrałam emotka  ehhh

Hahahaha ja tak samo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133662 Napisano: 25.10.2023 00:46:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam jeszcze pytanie o konkurs "Jesienne porządki" z Kauflanda. Który numer paragonu podajecie?

Jest napisane "Numer paragonu to numer znajdujący się na wysokości daty, po prawej stronie paragonu", no i owszem w prawym górnym rogu jest standardowo numer paragonu, ale nie znajduje się on na wysokości daty, tylko NIP-u. Data jest zdecydowanie niżej, pod całościową kwotą. Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133661 Napisano: 25.10.2023 00:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy do loterii Bonduelle jest sens wysyłać paragon opisany jako "Kukurydza Konser.Boc" ??? Ktoś, kto wygrał ma jakieś doświadczenie? Bardzo się czepiają? Nie chce mi się za każdym zakupem latać po pieczątki 

Osobiście odpuściłabym taki paragon - są bardzo skrupulatni, żeby nie napisać upierdliwi i czepialscy jeśli chodzi o opisy paragonów. Szkoda nerwów....

Ech... jeszcze jak na złość mam 2 takie paragony. Jakby co to tak podpisane znalazłam w Delikatesach Centrum... Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133658 Napisano: 24.10.2023 23:55:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do loterii Bonduelle jest sens wysyłać paragon opisany jako "Kukurydza Konser.Boc" ??? Ktoś, kto wygrał ma jakieś doświadczenie? Bardzo się czepiają? Nie chce mi się za każdym zakupem latać po pieczątki  Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133642 Napisano: 24.10.2023 21:15:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ola120 napisał(a):

Jak ja nie cierpię żywca emotka  tyle kodów wbitych i raz 20 zł, i 2*monety. Rano, w południe, po południu, wieczorem, w  nocy.... nie udało się emotka

Mam to samo, a nawet gorzej. Przez cały okres tej loterii tylko raz jeden jedyny monety, a tak to nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133632 Napisano: 24.10.2023 20:28:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł Winiary emotka  (mam tylko nadzieję, że tam się wpisuje numer paragonu ten co u góry po prawej stronie?) Wyświetl w wątku >>

tad_pole

#7133353 Napisano: 23.10.2023 19:23:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Karlsbad, ale będę miała złe wakacyjne wspomnienia przez Ciebie! emotka  NIC absolutnie NIC na wiele zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

tad_pole

#7133351 Napisano: 23.10.2023 19:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej! Czy w konkursie "Graj o podróż marzeń" wystarczy kupić dowolną przekąskę i dowolny napój (z listy z regulaminu) czy to musi być jakiś gotowy zestaw oferowany przez stację? Dawno tam nie kupowałam i nie pamiętam, jak to wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0