Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yazpik

Yazpik

#7131548 Napisano: 16.10.2023 21:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131540 Napisano: 16.10.2023 21:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Eee, niezbadane są wyroki jury, nie ma co się poddawać. Nigdy nie wiadomo, co wybiorą emotka Choć fakt, fajnych zgłoszeń trochę jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7130164 Napisano: 11.10.2023 09:31:18 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić w laureatach Amooco, czy Przyjemność z Wedlem już uzupełniona? emotka

U nich najpierw jest mail, dopiero później formularz przepuszcza. Więc bez maila nie ma sensu nic tam wpisywać. W ostatnich konkursach wyniki były mniej więcej dwa dni po podpięciu zakładki  emotka

Aaa, to dzięki za info, bo bym rozpalił tę strone do czerwoności swoim dzisiejszym sprawdzaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7130158 Napisano: 11.10.2023 08:57:05 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś mógłby sprawdzić w laureatach Amooco, czy Przyjemność z Wedlem już uzupełniona? emotka Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

Yazpik

#7128468 Napisano: 04.10.2023 13:53:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Exim coś może już do kogoś pisał? Kto czeka oprócz mnie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7127117 Napisano: 28.09.2023 19:34:02 w WC - rozmowy o wszystkim
kumulacja napisał(a):

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź od Poczty Polskiej. Reklamowałam czas dotarcia listu poleconego priorytetowego.
Dotarł po tygodniu. Poczta Polska tak się broni:
Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. 

I weź tu człowieku teraz wyślij jakiś drogocenny paragon... I potem czekaj... i myśl: dojdzie, czy nie dojdzie? Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7125925 Napisano: 24.09.2023 08:55:55 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś jeszcze sprawdzał, czy wyniki ze Stokrotki Amooco są podpięte? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7123812 Napisano: 15.09.2023 10:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Dzisiaj chyba powinny być wyniki konkursu z Kotlinem?

Fajnie by było, według regulaminu powinny być, ale ja się nie nastawiam. Zawsze jak się nastawię, to potem akurat agencja łapie opóźnienie emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7123176 Napisano: 12.09.2023 21:28:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No nie powiem. Lekki zawód. Miała być Toskania, a nie ma nawet butelki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7122302 Napisano: 08.09.2023 15:24:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uwaga, formularz w Albedo działa - Fa/Schauma, itp. emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7122233 Napisano: 08.09.2023 11:53:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No i co? Ktoś się pokusił o sprawdzenie Fa w wynikach z Albedo? Może coś ruszyło? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7122103 Napisano: 07.09.2023 19:29:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Sprawdzał ktoś wyniki Schaumy,Fa - oszczędności - z Biedry u Albedo ?

a są?

Są, wpisywane na takiej samej zasadzie jak u Smolara. Ale u mnie - póki co wygranej brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7120746 Napisano: 01.09.2023 14:00:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

Yazpik napisał(a):

To miałoby sens, gdyby wszyscy publikowali. Ale jak publikuje jeden organizator na dziesięciu, to niestety te publikacje są tylko "materiałem" dla mniej kreatywnych

Przecież materiał dla mniej kreatywnych jest wszędzie, zwłaszcza na FB i Instagramie gdzie w 9 na 10 konkursów wyniki są publikowane oficjalnie i zwykle można podejrzeć wygraną pracę. Więc odbijając piłeczkę: to o czym piszesz miałoby sens, gdyby żaden organizator nie publikował.  

Zresztą, jeśli z regulaminu wynika że organizator ma możliwość publikacji, to nie powinniśmy się oburzać że to robi.

Akurat w facebookowych i instagramowych nie gram, bo tam właśnie cały plankton konkursowy poszukuje "inspiracji" emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7120741 Napisano: 01.09.2023 13:52:43 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

Yazpik napisał(a):

darog napisał(a):

Ostatnie etap? Konkurs "Poczuj letnie orzeźwienie" Netto, 18+ ??

Już był emotka Choć przyjemnie byłoby się mylić emotka

ostatni chyba nie był

W moje wygrane był wpis o bonach Netto i ktoś dopisał, że 3 etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7120739 Napisano: 01.09.2023 13:48:09 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Ostatnie etap? Konkurs "Poczuj letnie orzeźwienie" Netto, 18+ ??

Już był emotka Choć przyjemnie byłoby się mylić emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

Yazpik

#7120725 Napisano: 01.09.2023 13:07:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

katake napisał(a):

To samo sobie pomyślałam. Jedną z nagrodzonych prac jest moja. Niby nic odkrywczego, ale wolałabym żeby ktoś nie czerpał z mojej pracy. Serio nie powinni publikować nagrodzonych tekstów. Z jednej strony odkrył się złodziej cudzej twórczości, z drugiej zaś otworzyły się opcje dla nowych sępów. Heeh

A ja się nie zgodzę, bo zwycięskie prace moim zdaniem powinny być publikowane. Złodziej jak nie weźmie pomysłu od Was, to i tak weźmie od kogoś innego, jest przecież mnóstwo konkursów z jawnymi zgłoszeniami choćby i na Facebooku. Mi to bez różnicy czy ktoś kradnie moje słowa, za to gdy kradnie moje, to o wiele łatwiej jest mi wychwycić taką kradzież i mam większą szansę żeby to skutecznie zgłosić. 

Bardzo sobie cenię gdy jury nie boi się publikacji, wtedy przynajmniej mogę ocenić ile mi zabrakło w jakości mojego zgłoszenia i w jakim kierunku iść następnym razem. 
A jeśli wyniki są bzdurne, wiem przynajmniej że u tego organizatora nie ma sensu się przykładać w konkursach.

To miałoby sens, gdyby wszyscy publikowali. Ale jak publikuje jeden organizator na dziesięciu, to niestety te publikacje są tylko "materiałem" dla mniej kreatywnych emotka Dlatego ja jestem przeciw. Niejeden raz moje prace były publikowane, a potem okazywało się, że tu ktoś sobie wziął jeden wers "pożyczył", tam koncepcję foto "pożyczył" - nie mam nigdy w sobie tyle zawziętości i złości, żeby to zgłaszać, robić screeny, pisać do organizatorów, więc przeważnie temat olewam. Ale to przykre. Zresztą, niejeden organizator też sprawę oleje i na zgłoszenie plagiatu odpowie np. że owszem, tekst podobny, cztery wersy identyczne, ale np. dalsza część inna, więc jest to INNA PRACA i że moje pretensje są nieuzasadnione emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7120686 Napisano: 01.09.2023 11:34:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
monikar napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

monikar napisał(a):

Jestem jedną ze zwyciężczyń i powiem szczerze ze już żałuje wzięcia udziału w tym konkursie. Moja praca pomimo tego ze może nie jest jakaś wybitnie twórcza została stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby tego konkursu a nie późniejszego kopiowania.

Jeżeli dobrze wnioskuję, która to Twoja praca, to jestem pewna że ona będzie przemielona milion razy. Jest bardzo chwytliwa i łatwo przerobić  pod kątem innego produktu konkursowego.

Niestety trudno się z Tobą nie zgodzić emotka

Czytając odnoszę wrażenie, że wszyscy pożałowali udziału. Ja też, bo jest tam i moja praca. Ten rower nie był tego wart. Gdyby chociaż każdy wygrał z 10000 zł w gotówce, to byłoby mniej żal, a tak... emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7120612 Napisano: 01.09.2023 08:54:01 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że jeszcze dziś nie ma w szkołach rozpoczęcia roku. Jeden dzień wakacji gratis. To się rzadko zdarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7120611 Napisano: 01.09.2023 08:53:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

asiawino napisał(a):

No właśnie, a czy ten paragon może być dowolny? Zgłaszałam dwa razy, nie mam pojęcia na który wygrałam...

Raczej musi być ten który wygrał, chyba dodawało się zdjęcie do zgłoszenia.
Najlepiej odesłać oba emotka

W Cointreau też trzeba było odesłać, ale zapis był tylko w Regulaminie - w mailu nie wspomnieli o tym. Ktoś nie odesłał a dostał flaszkę?

Ja nie odesłałam i dostałam blender. Niestety jest teraz czarno na białym.

Może chcą się ustrzec przed podrabiaczami paragonów? W końcu z jednego paragonu można zrobić pięć, zmienić numerki i potem nawet jak ostatecznie wygrasz tylko Metaxy, to przynajmniej nie jedną? Myślę, że "pomysłowych" paragoniarzy tu nie brakowało. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7120597 Napisano: 01.09.2023 08:21:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy ja dobrze widzę, że z metaxa chcą pocztą oryginał zakupu. Pogrzało ich?

Sprawią, że w następnym konkursie będzie o połowę mniej uczestników. Kup butelkę (i to jeszcze średnio dobrą, czy potrzebną, bo nie jest to produkt codziennego użytku, nie jest też jakiś specjalnie smaczny), wygraj drugą i jeszcze zapłać za polecony, żeby ją dostać emotka

Zapomniałeś dodać, kup butelkę, zapłać w ch.uj emotka

Też emotka To może jeszcze dodam: Kup butelkę, zapłać w ch.uj, wygraj kolejną butelkę z niezbyt smacznym piciem, wyślij polecony, żeby dostać następną i ODŁÓŻ JĄ W DOMU DO SZAFKI, GDZIE MASZ ZALEGAJĄCYCH KILKA (oby tylko kilka) INNYCH NIESMACZNYCH METAX Z POPRZEDNICH KONKURSÓW emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0