Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Emememe

Emememe

#7117802 Napisano: 20.08.2023 23:22:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Black "Sprzęt króla nocy" przychodzi potwierdzenia na maila? W regulaminie jest zapis, że powinno przyjść w ciągu 5 min ale jak to jest w praktyce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7117656 Napisano: 20.08.2023 00:07:57 w Wkurza mnie...
Grabky napisał(a):

A w temacie strasznie wkurzył mnie konkurs na instagramie tureckaprzygodapl, była mowa że aktywność na profilu zwiększa szansę na wygraną, zastosowałam się do tego, nie widziałam aktywności osób które wygrały, w tym nawet jednej osoby nie widziałam odpowiedzi pod postem konkursowym... chyba że nie widać jak ktoś ma prywatne konto. Do tego organizatorzy w dzień wyników wysłali mi zapytanie czy będę niedługo w Turcji, wcześniej była ankieta i tam zaznaczyłam taką odpowiedź. Po mojej odpowiedzi że tak nic nie odpowiedzieli. Coś mi tu śmierdzi, normalnie umiem zaakceptować przegraną emotka  Dlatego obiecuję sobie i Wam nigdy więcej nie biorę udziału w konkursie bez oficjalnego regulaminu!!!

Mi to od razu wyglądało na ustawkę, a sama strona jest baaardzo podejrzana. Przede wszystkim to konto obserwuje obie laureatki, nie było żadnego regulaminu, ich zdjęcia są z internetu (zarówno te na ig jak i na stronie). Sama strona internetowa to jedno wielkie WTF. Wzięłam udział z fejk konta, bo zastanawiało mnie na czym polega to oszustwo, ale nie doczekałam się żadnej wiadomości od nich, więc dalej nie wiem jaki był cel konkursu  emotka  
Między innymi takie kwiatki mają na stronie emotka

Wyświetl w wątku >>
1 Grabky 0

Emememe

#7117650 Napisano: 19.08.2023 23:16:40 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

Szukam jakichś aktualnych aukcji charytatywnych na FB - takich gdzie faktycznie ktoś coś licytuje.
Chciałbym wystawić niektóre nagrody i kilka innych rzeczy które mogą się jeszcze komuś przydać.

domika z forum też ma grupę z aukcjami emotka
https://www.faceb...112464427311/members Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7117144 Napisano: 17.08.2023 16:32:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Miały być łódki, miało być Hollywood, nie ma nic! 🤬 Proszę zatem o jakąś fajną nagrodę na pocieszenie 😎 Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

Emememe

#7117142 Napisano: 17.08.2023 16:23:37 w Czy informują/ informowali?
kate86 napisał(a):

A Ikea ze zdjęciami zwierzaków?

Raczej nie, do 23 sierpnia mają czas emotka Wyświetl w wątku >>
2 miata, kate86 0

Emememe

#7117121 Napisano: 17.08.2023 15:16:14 w Pomocy!!!!
angel119 napisał(a):

Hej  
Możecie wysłać zgłoszenie do tego konkursu: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kobiety-w-podrozy-2023-nietypowe-miejsce-na-wakacje ??

Mieszczę się w limicie znaków, mail poprawnie podany i zaakceptowany regulamin, a wciąż komunikat: „Pojawił się problem z przyjęciem zgłoszenia. Spróbuj jeszcze raz.” 

Ta Agora mnie dobija 

Spróbuj użyć przeglądarki Opery, tak jak ktoś zasugerował w komentarzu do konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
1 angel119 0

Emememe

#7116774 Napisano: 16.08.2023 13:18:53 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

Emememe napisał(a):

slomkab napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

Czy „pomagamy pszczołom” tylko jedna osoba wygrała?

Zestawy tez już poszły?

Poszły emotka

A który to konkurs, zabkowy może, bo parę było tych pszczelich 😅

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pomagamy-pszczolom-2023 Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

Emememe

#7116770 Napisano: 16.08.2023 13:14:27 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

Czy „pomagamy pszczołom” tylko jedna osoba wygrała?

Zestawy tez już poszły?

Poszły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7116711 Napisano: 16.08.2023 10:45:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zapas gum orbit za zgłoszenie z 24 lipca  emotka  @ o 10:34 Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7116146 Napisano: 12.08.2023 07:49:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

tea napisał(a):

W konkursie Lubella w Stokrotce mogę kupić dwa produkty Lubella czy musi to być jeden produkt Lubella i jeden Łowicz??

Dołączam się do pytania, bo ja to nawet zinterpretowałem 2 Łowicz i 2 Lubella.....

Spójnik „oraz” oznacza, że oba warunki musza być spełnione + paragon podglądowy też wskazuje na to, że trzeba kupić po jednym produkcie z każdej marki. Tym bym się sugerowała, ale no mogli to jaśniej napisać emotka  

Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7115939 Napisano: 11.08.2023 10:46:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
andii napisał(a):

A Orbit...czym wysyłają?

InPostem, przesyłka od logaris emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Emememe

#7115884 Napisano: 11.08.2023 07:05:59 w Pomocy!!!!
danaaa napisał(a):

Gdzie zgłaszacie brak przyznanych losów w loteriach Żabki?
Nie dostałam wczoraj losów po zakupach w Żabce z aplikacją na loterię Żywca i na loterię z Harnasiem (brałam na wspólnym paragonie).
Żappsy wpłynęły, a losów brak  emotka

W tych loteriach nie będzie widoczny kod w żappce, trzeba wejść w link prowadzący do strony loterii i tam pojawiają się losy. W Żywcu to chyba drzwi, a w harnasiu kokos do rozbicia. Sprawdź, czy masz emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

Emememe

Emememe

#7115733 Napisano: 10.08.2023 12:07:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
koszalek napisał(a):

Naprawdę chciałam choć jeden eventim z Tymbarka, po prostu żeby iść na koncert. Bardzo bezsensowne i nudne było to skanowanie kapsli i oglądanie w kółko tych samych filmików, ale trochę wysiłku włożyłam. I nic. I widzę, że znów jedna osoba zgarnia połowę puli. Całkiem możliwe, ze w całym konkursie może ze trzy osoby zgarnęły wszystko masowo. Oni to chyba to naprawdę robią całymi dniami. Nidy więcej loterii NAV, bo są świetnym źródłem zarobku dla masowych wklepywaczy. A potem 'sprzedam' . Mozecie mi dawać łapki w dół, ale takie jest moje zdanie.
Nigdy nie kupię takiego bonu od konkursowicza.

Najpierw pojawiają się takie wpisy, a potem zdziwienie, że ludzie przestają się chwalić jakimikolwiek nagrodami  emotka  

W temacie: dziś nic nie wygrałam. Wczoraj też nie!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Emememe

#7115121 Napisano: 07.08.2023 23:02:16 w afera Redbull
RedBull ponoć dodaje skrzydeł, wiec nie rozumiem czemu wątpią w uczciwość ludzi, którzy osiągneli 3s emotka  To przecież dowód na skuteczność tego energetyka  emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7115106 Napisano: 07.08.2023 22:12:57 w afera Redbull
agnriealaa napisał(a):

super 🙄

Nie rozumiem xD Wiedzą, kto kombinował w zgłoszeniach, wiedzą, że część osób zdobyła taki czas uczciwie i co? Dla zasady postanawiają wywalić z rankingu wszystkich?  Co za pokrętna logika. Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114605 Napisano: 05.08.2023 14:53:15 w afera Redbull
Majkii napisał(a):

Rozpowszechnionym kodzie? Czyli jeden kod dawał możliwość grania nieskończoną ilość razy? Czy o co chodzi?

Wydaje mi się, że kod (jeśli w ogóle takowy istnieje) miał wpływ na liczenie czasu gry, sekundy trwały dłużej niż sekundę, przez co niektórzy mieli w ten sposób zdobyć wyniki poniżej 5s w grze. A wszyscy, którzy grali i mieli czas 3s wiedza, ze to żaden kod a sposób, w jaki czas był liczony. Czas gry to czas w którym udało się znaleźć puszki, a nie czas trwania całej gry, ale sądząc po ich odpowiedzi na filmik jednej z ekonkursowiczek, to oni nie ogarniają jak ta gra działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7114410 Napisano: 04.08.2023 15:58:43 w Czy informują/ informowali?
magalan83 napisał(a):

Kaktus lewiatan?

Są wyniki w komentarzu pod postem konkursowym. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

Emememe

#7114383 Napisano: 04.08.2023 15:16:25 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka

Ja sprzedałam i jak będzie oficjalne info, że festiwal się nie odbędzie to oddam kupującemu kasę, a sama będę dopytywać organizatora konkursu, co z moją nagrodą  emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114334 Napisano: 04.08.2023 13:29:42 w Czy informują/ informowali?
whitepoint napisał(a):

Orbit?

Na stronie jest lista za losowanie z 31 lipca, maile szły w środę. Wyświetl w wątku >>