Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika domenicasun

domenicasun

#6858816 Napisano: 11.05.2022 17:46:13 w Smolar
newgirl napisał(a):

angelika01101 napisał(a):

Na stronie smolara w laureatach pojawiła się zakładka wielkanocna roweromania Euro. podpięte już wyniki? Sprawdzał ktoś? emotka  

Czy euro sklepy w waszych miejscowościach maja na paragonie nazwę euro sklep czy np. imię i nazwisko właściciela? Adres zgadza się ze sklepem biorącym udział w konkursie ale zastanawia mnie to, ze na paragonie nie ma euro sklep 

W Regulaminie jest lista sklepów wraz z adresami. Jeżeli zgadza się adres to wszystko w porządku. Ja również nie mam na paragonie nazwy sklepu Euro. Euro Sklep to sieć franczyzowa. Wyświetl w wątku >>

domenicasun

#6858290 Napisano: 09.05.2022 15:43:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na  kosmetyki za głosowanie z Hit Kosmetyczny?

Ja też czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6857062 Napisano: 03.05.2022 16:51:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

agnesita napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi zwrotka z Velvet?Edit: już wiem, po kilku minutach emotka

U mnie niewysłane - nieprawidłowy adres docelowy WTF???

co to za konkurs?

https://www.carre...laj-z-mysla-o-jutrze Możliwe, że to ten konkurs.
https://www.e-kon...rrefour#.YnFBsuhBzIU Jest w bazie. Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6856079 Napisano: 27.04.2022 15:30:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kate1980 napisał(a):

domenicasun napisał(a):

agaluna napisał(a):

isana123 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki z głosowania na Hit Kosmetyczny? (Dobre Rady)

Ja czekam emotka

Ja też nadal czekam  emotka

czy coś się zmieniło w tej kwestii?

U mnie żadna zmiana w tym temacie nie zaszła. Czekam cierpliwie  emotka  na kosmetyki.  Wyświetl w wątku >>

domenicasun

#6855112 Napisano: 21.04.2022 13:24:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agaluna napisał(a):

isana123 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki z głosowania na Hit Kosmetyczny? (Dobre Rady)

Ja czekam emotka

Ja też nadal czekam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 isana123 0

domenicasun

#6854597 Napisano: 17.04.2022 23:27:17 w Wkurza mnie...
dany-duszek napisał(a):

domenicasun napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Dzisiaj z dziećmi zjedliśmy Kinder Schoko bons z wygranej Piniaty, a właśnie czytam, że wszystkie partie zostały wycofane ze względu na salmonellę, czy ktoś miał po nich problemy zdrowotne?

jutro się przekonasz emotka  A swoją drogą wkurza mnie że każdy kto przychodzi do nas w gości przynosi te wstrętne czekoladki Kinder w różnych odsłonach - 12 szt, 24 szt, jajko niespodzianka, czekoladki... Jakby nie można było kupić innych słodyczy tylko właśnie te okropne, niezdrowe kinderki emotka tyDopiero co się zapasu z grudnia pozbyłam rozdając dzieciom w zerówce i znowu 60 czekoladek mam do pozbycia się emotka

Tylko te wyprodukowane w Belgii mogą być skażone bakterią. W naszych piniatach nie było tych pechowych słodyczy. https://www.ferrero.pl/Aktualnosci/

przecież te z piniatą były z Belgia lub Luksemburg więc to były te co mogły być skażone

,,Lub,, robi różnicę. Ja nie miałam w wygranych pinaiatach żadnych słodyczy z Belgii. Były podawane tez nr serii tych prawdopodobnie skażonych. Sprawdziłam. Kilka osób z forum już pisało, że nie miało po zjedzeniu swoich cukierków żadnych objawów zatrucia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6854590 Napisano: 17.04.2022 20:31:55 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Dzisiaj z dziećmi zjedliśmy Kinder Schoko bons z wygranej Piniaty, a właśnie czytam, że wszystkie partie zostały wycofane ze względu na salmonellę, czy ktoś miał po nich problemy zdrowotne?

jutro się przekonasz emotka  A swoją drogą wkurza mnie że każdy kto przychodzi do nas w gości przynosi te wstrętne czekoladki Kinder w różnych odsłonach - 12 szt, 24 szt, jajko niespodzianka, czekoladki... Jakby nie można było kupić innych słodyczy tylko właśnie te okropne, niezdrowe kinderki emotka tyDopiero co się zapasu z grudnia pozbyłam rozdając dzieciom w zerówce i znowu 60 czekoladek mam do pozbycia się emotka

Tylko te wyprodukowane w Belgii mogą być skażone bakterią. W naszych piniatach nie było tych pechowych słodyczy. https://www.ferrero.pl/Aktualnosci/ Wyświetl w wątku >>

domenicasun

#6853176 Napisano: 06.04.2022 18:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

barraquito napisał(a):

kate1980 link mi się otwiera ale nie ma list zwycięzców (albo się nie otwierają) 

źle się wyraziłam. o to mi właśnie chodziło

U mnie lista laureatów póki co też się nie otwiera. Ten kto wygrał już o tym wie. 1 kwietnia informowali mailowo zwycięzców głosowania internetowego. Pozostałych laureatów pewnie też. Wyświetl w wątku >>
1 kate1980 0

domenicasun

#6851960 Napisano: 29.03.2022 20:12:19 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

Sama pomogłam, pomagam i będę dalej pomagać. Nikt z tych ludzi nie został pozostawiony na ulicy, bez jedzenia, opieki zdrowotnej  i dachu nad głową. Pisałam o szerzeniu szarej strefy. Dlatego nie "od razu", bo ta wojna trwa dopiero miesiąc (niech się szybko skończy), bo w Polsce dalej istnieje bezrobocie, zwłaszcza w małych miejscowościach, bo Polacy też miesiącami szukają zatrudnienia. Produkcja żywności i wykonywanie zabiegów kosmetycznych wymagają stosownych zezwoleń. Martwię się o tych ludzi, tak samo mocno jak o swoją rodzinę i nasz kraj. Pytasz: Jakie widzisz rozwiązanie? Na pewno nie jest nim praca na czarno.  Wyświetl w wątku >>

domenicasun

#6849164 Napisano: 11.03.2022 16:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

Ja Meglio kupiłam w Carrefour, widziałam też w Dino

U mnie są w Stokrotce, ale tylko te żółte, cena zabójcza prawie 16 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6848347 Napisano: 07.03.2022 14:10:24 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Wierzę. Znam bardzo podobną historię. Doświadczyłam na własnej skórze. Pomagałam w zdobyciu wyposażenia do mieszkania dla uchodźców z Ukrainy. Matka z dwójką dzieci przyjechała teraz do Polski. Mają status uchodźców wojennych. Jednak ojciec od ponad 4 lat jest zatrudniony w Polsce. Niestety, ci biedni, zagubieni nie są tak obrotni jak rodziny kierowców tirów, którzy od miesięcy czy lat pracują w polskich firmach. 
Wkurza mnie, że nie znam się na ludziach. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

domenicasun

#6847529 Napisano: 02.03.2022 13:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

monisss napisał(a):

29renata napisał(a):

ja Hochlanda nadal kupić w Warszawie nie mogę... 

Ja ostatnio szukałam w Zabrzu i nic... zerrro... już nawet w poupychane głębiej pudełka z topionym zaglądam i ni ma emotka

Tym razem loteria dotyczy tylko sera żółtego, na topionym nie znajdziesz naklejek promocyjnych.

hahaha serio ? o mamo.. dzięki emotka   

i najłatwiej znaleźć opakowania z kodami w żabie emotka

U  mnie są w Stokrotkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6842949 Napisano: 07.02.2022 12:47:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gryszelm napisał(a):

mysia napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Czy ktoś z Was nie dostał jeszcze vouchera z Venus Nature? Iwona0103 dodała informację, że wczoraj wysyłali mailowo. Do mnie mail nie dotarł.

też  czekam emotka

Też czekam na bon z Venus Nature, który powinien przyjść mailowo, u mnie nadal nie ma.

Właśnie otrzymałam voucher  emotka Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

domenicasun

#6842292 Napisano: 03.02.2022 12:29:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
1, 2, 3... Próba wątku Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6842014 Napisano: 02.02.2022 12:10:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mysia napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Czy ktoś z Was nie dostał jeszcze vouchera z Venus Nature? Iwona0103 dodała informację, że wczoraj wysyłali mailowo. Do mnie mail nie dotarł.

też  czekam emotka

Dziękuję za odpowiedź  emotka . Wg regulaminu mają jeszcze czas. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

domenicasun

#6842002 Napisano: 02.02.2022 11:51:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was nie dostał jeszcze vouchera z Venus Nature? Iwona0103 dodała informację, że wczoraj wysyłali mailowo. Do mnie mail nie dotarł. Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6841169 Napisano: 28.01.2022 23:11:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek gratulacje emotka emotka emotka wspaniała, najcudowniejsza nagroda pod słońcem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

domenicasun

#6839711 Napisano: 24.01.2022 12:36:41 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

halliday napisał(a):

ja tam słyszałem o Viregyt-K i Amantix

ja też słyszałam o amantadynie - ale w kontekście dyskusji, bo to lek m.in. na parkinsona, więc zupełnie co innego, no i cyt: "Należy pamiętać, że amantadyna nie została uznana za lek na COVID-19. Lekarze nie rekomendują stosowania jej przy zakażeniu koronawirusem. W polskich ośrodkach badawczych trwają badania nad skutecznością tego leku, ale nie ma na razie wyników. Eksperci apelują, by nie zażywać amantadyny na własną rękę." Najlepiej z lekarzem dobrać odpowiednie leczenie. I tyle w temacie "leków" na covid.  

W polskich aptekach możemy znaleźć amantadynę pod nazwą Viregyt-K od ponad czterdziestu lat. Są to kapsułki zawierające po 100 mg chlorowodorku amantadyny . Natomiast lek AMANTIX występuje w postaci tabletek powlekanych, które zawierają po 100 mg siarczanu amantadyny.
https://mgr.farm/...zialanie-amantadyny/ Wyświetl w wątku >>
0 0

domenicasun

#6838985 Napisano: 20.01.2022 17:17:47 w moje dzisiejsze wygrane :)

domenicasun

#6834378 Napisano: 30.12.2021 09:47:02 w NA CO CZEKAMY?
do 03.01 "Kasa bez kolejki" Winiary Biedronka /losowanie głównych 29.12/ tel.
do 03.01 (pierwszy dzień roboczy po 31.12) "Multiloteria" WP
do 05.01 (02.01 + 3d.r.) "Święta na finiszu" Carrefour sms
do 07.01 (03.01 + 3d.r.) "Czas prezentów" ITM sms
do 10.01 (07.01 + 1 d.r.) Finish Lidl sms
do 10.01 (03.01 + 7 dni) "Święta z Jacobsem" ITM
do 12.01 VENUS NATURE „Naturalny przepis na piękno” Rossmann - wyniki na stronie konkursu + mail
do 13.01 (10.01 + 3 d.r.) "Wygraj z Hortexem co tydzień" C4
do 14.01 "Świąteczne porządki z Cillit" Lidl
do 14.01 "Smakuj Tymbark" Intermarche
do 14.01 "Podaruj Tymbark" Carrefour
do 17.01 (10.01 + 7 dni) "KNORR - świąteczny pomocnik" Auchan sms
do 17.01 (14.01 + 3 dni) Loteria Delicje - główna + dodatkowe
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Psi Patrol" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Świnki Peppa" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Malediwy za dychę" Letyshops
do 19.01 (12.01 + 7 dni) "Świąteczna loteria pełna nagród" Groszek
do 20.01 "Przygotuj się na święta" Euro Sklep
do 21.01 "Ułóż ciekawą rymowankę dlaczego uwielbiasz używać Oral-B" C4
do 21.01 „Czas by być razem” Biedronka
do 02.02 (21.01 + 7 d.r.) "Hulaj po nagrody" ITM
do 04.02 (28.01 + 5 d.r.) ”Dla małych chwil pełnych radości” Glade - główna i z dodatkowego losowania niewydanych dziennych Wyświetl w wątku >>