Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Kwiat Paproci

Kwiat Paproci

#7143595 Napisano: 30.11.2023 19:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w tym roku nie ma konkursu Heineken???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7143006 Napisano: 28.11.2023 22:15:27 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
12klauduuus napisał(a):

Justintime napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Co wozi DPD od DTLINTERNATIONALSp.zo.o. .??? Jutro ma przywieź kurieremotka

Jäger

albo Jacobs emotka

Bardzo dziękuję za infoemotka
To zapewne Jager, emotka bo w Jacobs nic nie wygrałam...
ale szybko w zeszłym tygodniu się dowiedziałam o wygranej.. i już wysyłają  emotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7142980 Napisano: 28.11.2023 20:51:14 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Co wozi DPD od DTLINTERNATIONALSp.zo.o. .??? Jutro ma przywieź kurieremotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7141706 Napisano: 23.11.2023 12:20:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do kogoś dzwonił dziś taki taki nr 7297xxx81
Mąż w pracy wiec odebrać nie może  i taki nr wydzwania.... w necie sprawdzałam ale brak info... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7140753 Napisano: 20.11.2023 15:03:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

yaagatka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jaszczurka-04 napisał(a):

Ktoś zgłaszał się na ostatnią chwilę w Snickers i może powiedzieć ile było zgłoszeń?

Parę postów wyżej masz screen 1243.

a liczenie zaczynało się od 0  czy od 1000? bo Jak od 0 to już wiem zeby nie brac udziału xD

Od 0

o jakim konkursie snickers mówicie ? Ten z gwiazdorzeniem który się w piątek skończył?
ja wysyłałam w piątek około godz. Chyba 20 to  było 66 zgłoszenie ku mojemu wielkiemu zdziwieniuemotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7140273 Napisano: 18.11.2023 10:06:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Czy jeżeli w kaufie wygrałam 100 zł to w kolejnym etapie może wygrać mój mąż na ten sam adres?

Może, a nawet musi wygrać, jeśli chce zachować ten adres  emotka

A w tym samym etapie czy mąż i żona może wygrać ? Oczywiście mieszkają pod tym samym dachem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7140201 Napisano: 17.11.2023 19:58:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listopad się rozkręca ale ja niestety nie mogę tego powiedzieć o moich konkursowych wygranych..... emotka
Co jest orbit?.... co jest danio?.... co jest Kaufland?...... inne konkursy bramkowe, loterie....kiedy coś wpadnie ciekawego??? Kiedy?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7140191 Napisano: 17.11.2023 19:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu Gratisobranie - czy jeśli karta kaufland była na męża a ja wysłałam zgłoszenie na siebie emotka  ( przez nieuwagę pomyliłam karty) to mam szansę na nagrodę?
czy oni mocno się czepiają czy właściciel paragonu wysyła zgłoszenie? 
Tak się pocieszam, iż na karcie jest ten sam adres... mamy tylko inny telefon No i inne imię emotka
A Wam udało się wygrać na paragon innej osoby a zgłoszenie było na kogoś innego emotka ???!


W ogóle na to nie patrzą. Może być numer karty kogokolwiek

Bardzo dziękuję emotka  kamień z serca... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7140182 Napisano: 17.11.2023 18:55:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie dotyczące konkursu Gratisobranie - czy jeśli karta kaufland była na męża a ja wysłałam zgłoszenie na siebie emotka  ( przez nieuwagę pomyliłam karty) to mam szansę na nagrodę?
czy oni mocno się czepiają czy właściciel paragonu wysyła zgłoszenie? 
Tak się pocieszam, iż na karcie jest ten sam adres... mamy tylko inny telefon No i inne imię emotka
A Wam udało się wygrać na paragon innej osoby a zgłoszenie było na kogoś innego emotka ???! Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7138742 Napisano: 13.11.2023 21:19:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Teraz właśnie dotarł mail z info o wygranej nagrodzie 100 zł bon do netto z konkursu Natura Żubraemotka
tak się cieszę  emotka  czyli maile jeszcze idą.... sprawdzajcie pocztę Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7137698 Napisano: 09.11.2023 12:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani moje małe takie ostrzeżenie dotyczące konkursu Smak wygranej z Dallmayr w lidlu 
zwróćcie uwagę na nr paragonu, mimo, ze organizatorem jest Smolar to trzeba wpisać inny numer paragonu - zerknijcie na foto w formularzu emotka  a w ostaniej chwili się zorientowałam...
powodzenia w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7137006 Napisano: 07.11.2023 15:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z lotos/ mol już wszystko poszło - czy ślą etapami? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7136902 Napisano: 07.11.2023 12:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Grześków wszystkie nagrody już rozdane? Wszystkie maile poszły czy ślą etapami.? Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7136901 Napisano: 07.11.2023 12:11:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Szczęście proszę pokaż mi się...  emotka  nie chcę Cię tracić z oczu... emotka
listopad się zaczął a ja mam chętkę na nowe cudowne wygrane.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7136635 Napisano: 06.11.2023 15:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A kiedy informują z lotos/ mol- w poniedziałki czy wtorki.? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7135591 Napisano: 01.11.2023 16:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu Żubr - z lewiatana tez poszły smsy ?

Tak, mam plecak z tego sklepu

Ok. Gratulacje emotka  dzięki za info.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7135588 Napisano: 01.11.2023 16:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie dotyczące konkursu Żubr - z lewiatana tez poszły smsy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7135484 Napisano: 31.10.2023 20:48:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
Z serca emotka gratuluję Wam kochani tych wspaniałych nagród emotka
Ogromne brawa emotka Wyświetl w wątku >>
1 jarekaska 0

Kwiat Paproci

#7134069 Napisano: 26.10.2023 10:21:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jeszcze raz z serca emotka dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i tak wiele gratulacjiemotka
A ja też gratuluje wszystkim zwycięzcom emotka  bo grono „szczęściarzy” ciągle się powiększa  emotka
Życzę Wam kochani, abyście  się też mogli tutaj wpisywać i odbierać owacje i gratulacjeemotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7133139 Napisano: 23.10.2023 11:38:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

sks900 napisał(a):

zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu.

Co by nie tracić czasu i nerwów, to zawsze jak wchodzę do sklepu, pytam kasjerki czy będę mogła zapłacić bonami i pokazuję jakimi. emotka

Tylko oni muszą to realizować, bo to jest ich własna waluta... Jak ktoś się kłóci to realizuje gdzie indziej, ale piszę maila do centrali jaki to sklep i jaki to był problem, żeby potem inne osoby mogły realizować bez problemu bon, czy choćby ja w przyszłości. Działa emotka

No właśnie zgłaszałam - za pierwszym razem wszystko super, zrobią kontrole itd, za drugim telefonicznie i wysmarowałam pisemne zgłoszenie, a ich odp to : proszę kontaktować się z organizatorem

Właśnie dostałam info od organizatora konkursu - bon bez pieczątki powinien zostać zrealizowany...
Zobaczymy jak za parę dni wybiorę się do Netto.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0