Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7107819 Napisano: 12.07.2023 11:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KING-KONK napisał(a):

Witam, jestem nowy w gronie "e-konkursowej" społeczności. Dostałem powiadomienie SMS o wygranej w konkursie ARIEL i LENOR w ROSSMANNIE. Zgodnie z instrukcją wysłałem do HAPPEN (organizatora) oświadczenie laureata i skanowane paragony z zakupów produktów promocyjnych. Pytam bardziej doświadczone koleżanki i kolegów, czy po dokonaniu weryfikacji, że paragony są dobre organizator powiadamia o jej wyniku? Czy jedynie należy oczekiwać wysyłki nagrody?

raz informują, a raz nie  emotka nie wiem jak jest w Happen. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

majonez1992

#7107639 Napisano: 11.07.2023 15:50:16 w Czy informują/ informowali?
TurboMike napisał(a):

Myślę że mogą dziś nie dać rady chociaż to poważna Agencja, bo pewnie zgłoszeń mieli multum a mieli też równoległy konkurs z Lewiatanem.  W każdym razie wciąż cisza.

wczoraj dwa rozwiązali emotka
no ale pewnie multum, bo bez nr emotka

Ok, dzięki emotka  piszcie jak coś wpadnie emotka
: Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

majonez1992

#7107622 Napisano: 11.07.2023 15:33:33 w Czy informują/ informowali?
4all biedrona informowali? emotka
moze juz ktos dostał esemeska i chce sie pochwalic, czy jest na co czekac?;P Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7107519 Napisano: 11.07.2023 10:09:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

W formularzu Wawela używacie polskich liter? 
"Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII i zawierać nie więcej niż 1.800 znaków. Prace Konkursowe mogą nie zawierać polskich liter."

skoro mogą nie zawierać polskich liter, to znaczy że mogą też zawierać emotka

ja pisałam z pl literkami;) Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

majonez1992

#7107440 Napisano: 10.07.2023 18:49:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

a ktoś może ma wiedzę  jaka sciezke dzwiekowa mozna wrzucac w takie konkursy na filmiki?
moze byc jakis z aplikacji w ktorej to robie, czy raczej nie wiem xD z wykupiona przez siebei licencja?:D

Dzięki!

Ja robię filmiki w iMovie na MacBooku i tam jest cała biblioteka dźwięków i melodii. Są też strony z darmowymi podkładami, np. Bensound.

Dziekuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7107411 Napisano: 10.07.2023 16:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ktoś może ma wiedzę  jaka sciezke dzwiekowa mozna wrzucac w takie konkursy na filmiki?
moze byc jakis z aplikacji w ktorej to robie, czy raczej nie wiem xD z wykupiona przez siebei licencja?:D

Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7107404 Napisano: 10.07.2023 16:24:18 w Informują
Informują z Konkurs "Jedz lody i wygrywaj nagrody w TOP MARKET" Milka, Oreo, Daim

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
II stopien Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7107403 Napisano: 10.07.2023 16:23:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
instax Topmarket lody oreo/milka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7106665 Napisano: 06.07.2023 18:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Jestem zdania, że agencja powinna sama sobie sprawdzić paragon. Ktoś kupuje grzecznie produkt konkursowy i ma udowadniać, że kupił to co kupił, a nie jakiś inny serek w dokładnie tej samej cenie jak konkursowy? Niepotrzebny stres. Konkurs przestaje być zabawą a staje się nerwówką. A mina kasjera musi być bezcenna jak słyszy prośby "proszę Pani czy może Pani potwierdzić, że tydzień temu kupiłam u pani Serek X a nie serek z mleczka wielbłąda?" . Jakiś przedstawiciel agencji tu kiedys pisał, że sami sobie sprawdzają paragony i super. Może sobie pójść do żabki i sam kupić ten serek xD i zobaczyć.

Ponawiam pytanie, czy tylko ja mam takiego pecha, że nie ma w mojej żabie lodów Oreo?

Dadza ci pieczatke:) ale masz racje ogolnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7106157 Napisano: 04.07.2023 21:24:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Pytanko do bardziej obcykanych:) 
jesli wygralam na paragon WAWEL cukierki na wage kubek:p to czy moge tym samym paragonem zagrac w Wawel c4? Paragon naturalnie jest c 4:-) 

jak ktos sie orientuje bede zobligowana emotka

Tak 👌

Bardzo dziekuje za pomoc 😇 Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7106154 Napisano: 04.07.2023 21:12:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanko do bardziej obcykanych:) 
jesli wygralam na paragon WAWEL cukierki na wage kubek:p to czy moge tym samym paragonem zagrac w Wawel c4? Paragon naturalnie jest c 4:-) 

jak ktos sie orientuje bede zobligowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

majonez1992

#7106041 Napisano: 04.07.2023 15:56:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem, że Wawel informuje dziś a konkurs skonczyl się chyba przedwczoraj?
Czy to inny konkurs?:DDDDDDDDD

I tak mają opóźnienie, wg regulaminu powinni informować wczoraj emotka


:O xd szybcy są jak na 1800 znaków u niektórych osób zapewne emotka  tak czy owak, powodzonka wszystkim;D Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

majonez1992

#7106036 Napisano: 04.07.2023 15:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ja dobrze rozumiem, że Wawel informuje dziś a konkurs skonczyl się chyba przedwczoraj?
Czy to inny konkurs?:DDDDDDDDD Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7105794 Napisano: 03.07.2023 22:27:32 w Wkurza mnie...
MagdalenaMal napisał(a):

joan napisał(a):

netka2000 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka

Będą jeszcze dziwniejsze pytania, a to za sprawą AI. Przy takich "dziwnych" pytania AI staje się (jak na razie) bezradna. Już w niektórych regulaminach zaznaczają, że treści tworzone przez AI będą odrzucane.


I o to chodzi emotka

Co to jest Al? 😃

Sztuczna inteligencja:) Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

majonez1992

majonez1992

#7105759 Napisano: 03.07.2023 20:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

W Fuze Tea nie ma kodów pod nakrętkami, w aplikacji wgrywa się paragon i na podstawie tego dostaje się tokeny, służące do wzięcia udziału w loterii.

aplikacje sie skanuje przy zakupie, nic nie trzeba wgrywac. Potem sie generuje samoczynnie kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7105521 Napisano: 03.07.2023 09:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

UOKIK NIE zajmuje się problemami indywidualnych konsumentów emotka  Oni zajmują się praktykami naruszającymi zbiorowe interesy konsumentów, klauzulami niedozwolonymi w umowach i nieuczciwą konkurencją. Pojedyncze sprawy nas, małych żuczków, ich nie interesują, bo nie leżą w ich zakresie obowiązków. Problem z wysyłką nagród najlepiej zgłosić do sponsora albo poszukać jeszcze innego maila do organizatora. Można poprosić ewentualnie o pomoc Rzecznika Praw Konsumenta, ale on też ma tylko ewentualnie możliwość wysyłania pism, ale nie ma żadnych narzędzi, które mogłyby cokolwiek na kimkolwiek wymusić emotka  A jak nic z tego nie podziała to zostaje przedsądowe wezwanie do wydania nagrody, a potem sąd. Ja bym jednak po prostu cierpliwie poczekała, bo prędzej czy później wyślą te wafle emotka

Co ty opowiadasz? Mam ci maila pokazac jak pomogl mi POJEDYNCZO odzyskac kase z fejkowego internetowego sklepu? Co ty wymyslasz w ogole?

A chętnie zobaczę:) Możesz mi to wysłać na PW? do dzisiaj byłam pewna, że w indywidualnej sprawie nic nie zrobią. Jak wprowadzam w błąd to przepraszam:)


To nie wiem skad Ci sie to wzielo zwłaszcza gdy piszesz o tym tak arbitralnym tonem emotka  Nawet na ich stronie jak wół masz infolinie dla konsumentów, masz maile, masz fomularze... Tak, pomagają. Mogę wysłać potem, ale użytkowniczka wyzej potwierdza to co mowie emotka Działają jak niezły straszak emotka  I polecam korzystać bo pomoc jest zupełnie darmowa. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

majonez1992

#7105514 Napisano: 03.07.2023 08:09:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Jak nie dotrze nagroda do srody postrasze ich UOKiK.... Moze wtedy coś ruszy emotka

UOKiK to nie ten kierunek. Oni ni zajmują się problemami indywidualnych konsumentów.



wlasciwie konkurs byl dla induwidualnych konsumentow wlasnie, wiec nie widze przeszkod by to zglosic;)

UOKIK NIE zajmuje się problemami indywidualnych konsumentów emotka  Oni zajmują się praktykami naruszającymi zbiorowe interesy konsumentów, klauzulami niedozwolonymi w umowach i nieuczciwą konkurencją. Pojedyncze sprawy nas, małych żuczków, ich nie interesują, bo nie leżą w ich zakresie obowiązków. Problem z wysyłką nagród najlepiej zgłosić do sponsora albo poszukać jeszcze innego maila do organizatora. Można poprosić ewentualnie o pomoc Rzecznika Praw Konsumenta, ale on też ma tylko ewentualnie możliwość wysyłania pism, ale nie ma żadnych narzędzi, które mogłyby cokolwiek na kimkolwiek wymusić emotka  A jak nic z tego nie podziała to zostaje przedsądowe wezwanie do wydania nagrody, a potem sąd. Ja bym jednak po prostu cierpliwie poczekała, bo prędzej czy później wyślą te wafle emotka

Co ty opowiadasz? Mam ci maila pokazac jak pomogl mi POJEDYNCZO odzyskac kase z fejkowego internetowego sklepu? Co ty wymyslasz w ogole? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7105491 Napisano: 03.07.2023 00:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

androm napisał(a):

pigryszelm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Trysha napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na wafelki z konkursu familijne?

Czekam x3

Moja córka też nadal czeka

to piszcie do nich, te paczki były bez wcześniejszego powiadomienia czy sms, jak kurier Was nie zastał to zwrócił, a Wy czekacie

Ja już pisze z nimi od początku czerwca i stale jedno i to samo .. wyślą do końca czerwca. 
Nawet napisałem im że złamali swój regulamin co mówi że wysyłka do 30 dni roboczych od wypełnienia formularza... 

Jak nie dotrze nagroda do srody postrasze ich UOKiK.... Moze wtedy coś ruszy emotka

UOKiK to nie ten kierunek. Oni ni zajmują się problemami indywidualnych konsumentów.



wlasciwie konkurs byl dla induwidualnych konsumentow wlasnie, wiec nie widze przeszkod by to zglosic;) Wyświetl w wątku >>