Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7108855 Napisano: 14.07.2023 13:42:50 w Czy informują/ informowali?
a Wawel co? Śpi?xd Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7108815 Napisano: 14.07.2023 12:38:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kaktus c4 kaska na konto Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

majonez1992

#7108767 Napisano: 14.07.2023 10:53:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

marcika napisał(a):

To ta laureatka ekspresu w Manufakturze? Oni są bezczelni…


a byla w wynikach?

była w wynikach, że niby wygrała ekspres, chociaż nie widziałam jej zgłoszenia w konkursie...


MASAKRA emotka co za młoty xD jazda z nimi Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108762 Napisano: 14.07.2023 10:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcika napisał(a):

To ta laureatka ekspresu w Manufakturze? Oni są bezczelni…


a byla w wynikach? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7108750 Napisano: 14.07.2023 10:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

No może być, że jestem za miękka:) mi pewnie łatwiej odpuścić, bo nie zmarnowałam czasu i energii na zgłoszenie i mnie tak mocno to nie dotyka, jak uczestników. A prace by świetne i czasochłonne. Zresztą jesteśmy dorosłymi ludźmi, bierzmy odpowiedzialność za swoje działania. Bardzo jestem ciekawa co z tym dalej firma zrobi. Wczoraj miałam cicha nadzieję, że wymyślą jak uczestników przeprosić i wszystko im zrekompensować, ale to chyba było takie wieczorne, naiwne myślenie. W świetle dnia znowu mi się wydaje, że będą próbowali zamiatać sprawę pod dywan licząc na to, że sprawa się rozejdzie po kościach, a na to jednak nie powinno się im pozwolić.
I jak słusznie zauważyła faworek, pytanie co tak naprawdę sprzedają emotka  może też oszukują w tym temacie.


Dobra, przeczytałam ich odpowiedź, która ktoś zamieścił w wątku Czy informują. To po prostu cyniczni oszuści. Doskonale wiedzą, że nad konkursami nie ma takiego nadzoru jak nad loteria i myślą, że sobie mogą pozwolić na zrobienie takiego przekrętu. Zapominają, że konkurs to przyrzeczenie publiczne. Dodatkowo chyba trzeba zainteresować sprawa jakieś duże medium, niech giną. Czy któryś z uczestników zajmuje się już tym, żeby sprawa zainteresować jakiś portal/gazetę?

ogolnie  jak ktos ma ochote i konto polecam podzielic sie historia na wykopie:) Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

majonez1992

#7108748 Napisano: 14.07.2023 10:28:45 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

Co za bubki! Jazda z nimi!

Brak szacunku i nonszalancja poziom master, wszystko wina złych konkurrsowiczów którzy dopatrzyli się powiązań między manufakturą a "zwycięzcami"...oczywiście kto jest zły? na pewno nie oni. oni to niewiniątka XDprzecież  nic złego się nie stało tylko po prostu lecą w c... kulki emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108679 Napisano: 13.07.2023 23:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

byekitty napisał(a):

To jest jeden z moich 4 ulubionych konk-dramatów. Oprócz manufaktury stoją jeszcze mysiorki, PKO z nazwą lokaty i majonez kielecki 🤣

Trzeba w jakimś wątku opisać te wszystkie przypadki i dawać jako przykłady jak nie organizować konkursów. Myślę ze warto gdzieś to wszystko pozbierać ze screenami. Tak na pamiątkę emotka

Mysle ze spokojnie mozna zalozyc taki watek emotka  z radami jak unikac takich oszukanczych konkursow:p podobnie smierdzi mi jakis aktualny konkurs z wycieczka bodajze do nowego jorku, ale nie wnikalam;) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108675 Napisano: 13.07.2023 23:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

Szlag mnie jasny trafia bo ja nawet kawy nie dostałam którą kupiłam u nich. Ta firma to jedna wielka ściema. Kolejny konkurs po Kuchnia Gessler który okazał się lipą. Piszecie o liście zwycięzców a ja chcę dostać chociaż kawę którą kupiłam. emotka Drugi raz dać się nabić w butelkę wrrrr

Szpilka pisala, anuluj zamowienie, po co ci ta kawa? Od oszustow? I do sadu z nimi xD Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108671 Napisano: 13.07.2023 23:40:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jesli ktos z Was bral udzial w tym konkursie - walczcie o swoje nagrody sadownie! Widac ze juz panikuja 😂😂🤣 Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

majonez1992

#7108668 Napisano: 13.07.2023 23:33:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy Manufaktura Kraftowa z konkursu na FB napisała już cokolwiek do kogoś? Mieli do 14 dni informować mailowo... 
Pewnie pijąc kawę, czytając i oglądając filmy tak się upoili naszą kreatywnością owianą aromatem kawy, że zapomnieli wysłać maile emotka

 Da ktoś link do konkursu? Na Fb nie wyszukuje mi nic.  Chciałabym zobaczyć o co biega.

Wszystko pokasowali i teraz maja cieplo w gaciach 🤣🤣🤣 OSZUSCI. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108607 Napisano: 13.07.2023 21:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Dmajonez1992 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;)

Co chwilę usuwają jakieś wpisy emotka  i podobno blokują tak, że nawet nie da się ich wyszukać na FB

Wlasnie mnie tak zablokowali xD

Pod dwoma komentarzami widzę ich wpisy...prosimy o.wiadomosc... więc dwie osoby wyraziły zgodę na publikację danych ..hmm ciekawe to wszystko, dobrze ze nie brałam udziału, ewidentnie coś na rzeczy

Tym osobom pewnie wydali kawy, to jest oszustwo i to jest przestepstwo. Robia z ludzi idiotow - ja tez nie bralam udzialu, ale sorry kupujesz cos za 35 zl i nie masz nawet rzetelnych wynikow? Chore:) mysleli ze po prostu ludzie to debile i kupia kawe jak zobacza ze mozna wygrac auto:-) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108603 Napisano: 13.07.2023 21:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;)

Co chwilę usuwają jakieś wpisy emotka  i podobno blokują tak, że nawet nie da się ich wyszukać na FB

Wlasnie mnie tak zablokowali xD Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108602 Napisano: 13.07.2023 21:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;)

tam jest jakiś cyrk. Kasują komentarze, nawet jak ktoś tylko napisał, że nie wygrał emotka

Przeciez wiadomo ze nie wydali ani auta, ani wycieczek ani ekspresow. Scam. Jakbym brala udzial to poszlabym do sadu dla zasady, zeby im w piety poszlo:-P jesli to czytacie - nie robcie wiecej swoich oszukanczych konkursow, bo sie przejedziecie 🤣🤣🤣 Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108594 Napisano: 13.07.2023 21:12:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108524 Napisano: 13.07.2023 19:18:33 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

Dziewczyny, nie chce Was martwić, ale nie ma nic bardziej podejrzanego niż mała firma, z raptem tysiącem obserwujących, która organizuje konkurs, w którym do wygrania jest samochód, trzy vouchery na wakacje na 5 tysięcy, 5 ekspresów do kawy i 30 rocznych zapasów kawy. Niby po co i jak? W żadnej mierze im się to nie kalkuluje. Będę bardzo zaskoczona jak się okaże, że jednak ktoś wygrał któraś z głównych nagród. Może rozdadzą kilka rocznych zestawów, żeby nie było. Nie usprawiedliwia ich to, konkurs i przyrzeczenie nagrody to poważne zobowiązanie, ale dochodzenie swoich praw z nimi raczej bez sprawy w sądzie się nie obędzie. Gdyby ktoś się zdecydował to mocno trzymałbym kciuki. Może ninja prawnik się zdecyduje skoro brał udział? emotka  Obawiam się jednak, że skończy się tak jak z Kuchnią Gesslera - konkurs zawieszony, nagrody niewydane, ale sprawa ucichła i już nie ma tematu.

Dokladnie. Te nagrody sa przesadzone, chyba nie wiedzieli o ekonkursowiczach i liczyli ze rozejdzie sie po kosciach emotka  ups 🤣 Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108336 Napisano: 13.07.2023 12:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trzeba zalozyc jakis oddzielny wątek dramy emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108284 Napisano: 13.07.2023 11:10:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

majonez1992

#7108203 Napisano: 13.07.2023 00:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Czy mnie się wydaje czy z galerii raffaello zniknęło pare prac ? Ktos wie dlaczego ? ( nie brałam udziału ale klikałam codziennie 1 pani a teraz widzę jej pracy brak)

caly watek wyzej o tym jest emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7108123 Napisano: 12.07.2023 21:04:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Pytanie techniczne - czy Wy, pisząc odpowiedzi do konkursów Smolara, używacie emotek? Bo dla mnie oni są jacyś zaczarowani. Wszystkie inne konkursy mi wpadają, poza Smolarem i po prostu szukam przyczyn takiego stanu rzeczy i pomyślałem właśnie o emotkach emotka .

Nigdzie nie uzywam i nie sadze ze to ma jakis wplyw Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7107939 Napisano: 12.07.2023 15:56:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mirinda voucher z Teraz dalej wysylaja maile Wyświetl w wątku >>