Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7122979 Napisano: 12.09.2023 09:07:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

maverick napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

przecież Corn Flakes to czołowe płatki Nestle, to nie wiem czym Ty się w  ogóle martwisz.
Ja innych Corn Flakes nie znam.

Sa m.in z Vitanelli w Biedronce, i też mają magiczny napis "Płatki kukurydziane", ale po cenie można się skapnąć, które to Nestle - te drogie emotka

no tak, zapewne są gdzieś też inne no ale akurat Corn Flakes to jest sztandarowy produkt Nestle od lat emotka

To chyba nie widziałaś jeszcze płatków lubelli, które zgadnij jak się nazywają emotka  a teraz zgadnij kto stracił nagrodę jak kazał kupić mężowi płatki corn flakes, na paragonie miał napis corn flakes, i dopiero po wygraniu minionkowych słuchawek zorientował się, że coś dziwna gramatura tych płatków na paragonie i w szafce odkrył płatki lubelli zamiast nestle  emotka


Luz, ja wiem że są różne płatki kukurydziane emotka  Ale jeśli faktycznie pani wyżej kupiła Corn Flakes i ma napisane Corn Flakes i są to płatki Nestle to nie ma się czym martwić. Jak na tyle lat konkursowania to nigdy nie musiałam gonić po pieczątkę, a już zwłaszcza jak są tak doskonale opisane i mamy doczynienia z Avanti a nie z Albedo. Źle opisane to są w Auchan. Tam każde płatki są opisane po prostu: PŁATKI28472749Q

A to fakt emotka  też bym nie leciała po pieczątkę  emotka  Avanti jest spoko. A Auchan to zło. Kupuje tam tylko jak są konkursy dedykowane dla sieci Auchan. Inaczej szkoda nerwów na opisy emotka

no to fakt.. żeby było śmieszniej Albiedo xD potrafi robić tam konkurs i tak ganiać po pieczątkę z tego co czytam... masakra emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7122977 Napisano: 12.09.2023 09:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

maverick napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

przecież Corn Flakes to czołowe płatki Nestle, to nie wiem czym Ty się w  ogóle martwisz.
Ja innych Corn Flakes nie znam.

Sa m.in z Vitanelli w Biedronce, i też mają magiczny napis "Płatki kukurydziane", ale po cenie można się skapnąć, które to Nestle - te drogie emotka

no tak, zapewne są gdzieś też inne no ale akurat Corn Flakes to jest sztandarowy produkt Nestle od lat emotka

To chyba nie widziałaś jeszcze płatków lubelli, które zgadnij jak się nazywają emotka  a teraz zgadnij kto stracił nagrodę jak kazał kupić mężowi płatki corn flakes, na paragonie miał napis corn flakes, i dopiero po wygraniu minionkowych słuchawek zorientował się, że coś dziwna gramatura tych płatków na paragonie i w szafce odkrył płatki lubelli zamiast nestle  emotka


Luz, ja wiem że są różne płatki kukurydziane emotka  Ale jeśli faktycznie pani wyżej kupiła Corn Flakes i ma napisane Corn Flakes i są to płatki Nestle to nie ma się czym martwić. Jak na tyle lat konkursowania to nigdy nie musiałam gonić po pieczątkę, a już zwłaszcza jak są tak doskonale opisane i mamy doczynienia z Avanti a nie z Albedo. Źle opisane to są w Auchan. Tam każde płatki są opisane po prostu: PŁATKI28472749Q Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7122970 Napisano: 12.09.2023 08:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

przecież Corn Flakes to czołowe płatki Nestle, to nie wiem czym Ty się w  ogóle martwisz.
Ja innych Corn Flakes nie znam.

Sa m.in z Vitanelli w Biedronce, i też mają magiczny napis "Płatki kukurydziane", ale po cenie można się skapnąć, które to Nestle - te drogie emotka

no tak, zapewne są gdzieś też inne no ale akurat Corn Flakes to jest sztandarowy produkt Nestle od lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7122969 Napisano: 12.09.2023 08:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

przecież Corn Flakes to czołowe płatki Nestle, to nie wiem czym Ty się w  ogóle martwisz.
Ja innych Corn Flakes nie znam.

Sa m.in z Vitanelli w Biedronce, i też mają magiczny napis "Płatki kukurydziane", ale po cenie można się skapnąć, które to Nestle - te drogie emotka

no tak, zapewne są gdzieś też inne no ale akurat Corn Flakes to jest sztandarowy produkt Nestle od lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7122964 Napisano: 12.09.2023 08:44:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

przecież Corn Flakes to czołowe płatki Nestle, to nie wiem czym Ty się w  ogóle martwisz.
Ja innych Corn Flakes nie znam. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7122846 Napisano: 11.09.2023 15:51:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Malena_ napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bilety do Suntago z konkursu Letnie duety w Auchan (Avanti)

ja tez myslalam, ze nie mam xD i są w mailu od nich już dawno temu, tylko ja sadzilam ze to mail potwierdzajacy a kupony przyjda poczta. Masz je w zalacznikach zapewne jak mialam i ja Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

majonez1992

#7122390 Napisano: 08.09.2023 19:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

A ja mam takie pytanie odnośnie nagród Moya, czy jak otrzymaliście w załączeniu protokół to go odsylaliscie mailem przed otrzymaniem nagrody , czy przywoził Wam kurier do podpisu wraz nagrodą?

Ja do aparatu wysłałam w ten sam dzień w który dostałam protokół i mi odpisali że w przyszłym tygodniu wysylka aparatu

Podpisałas odbiór przed dostarczeniem nagrody?

Ja tak samo zrobilam bo w mailu jasno napisali ze potem wysla. I tak bylo:p Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7122376 Napisano: 08.09.2023 18:02:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

A ja mam takie pytanie odnośnie nagród Moya, czy jak otrzymaliście w załączeniu protokół to go odsylaliscie mailem przed otrzymaniem nagrody , czy przywoził Wam kurier do podpisu wraz nagrodą?

Bon snow - przed, bo wyslali i tak mailem.

a bon stacja u kuriera Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7122317 Napisano: 08.09.2023 15:59:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Czy może ktoś uciąć to co się dzieje w MDW bo rzygać się chce

Zgadzam się, może warto przemyśleć modyfikację tego tematu? Tak jak w wątku informują. Zrobić jedną rubrykę na link do konkursu, a drugą na rozdzaj wygranej nagrody i dać jakiś limit znaków, żeby ktoś po protu wpisał: bon, iphone, rower, itp... a nie mógł się rozpisać na tematy poboczne.

bdb pomysł Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7122300 Napisano: 08.09.2023 15:23:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy może ktoś uciąć to co się dzieje w MDW bo rzygać się chce Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7122119 Napisano: 07.09.2023 20:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

KrisK napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Sprawdzał ktoś wyniki Schaumy,Fa - oszczędności - z Biedry u Albedo ?

Hej ,a gdzie znajdę te wyniki ,bo na stronie nic nie widzę 😖

https://www.wyniki.albedomarketing.pl/

Nic tam jeszcze nie ma, a to wisi od poludnia. Narazie NIKT nie ma nic Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

majonez1992

#7122033 Napisano: 07.09.2023 14:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

asper01 napisał(a):

Nie wiem jak poszczególne agencje ogarnęły te zwroty, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyłożyli "ze swoich". A każdy organizator raczej kupował te bilety w ten sam sposób...

Trochę czytam o tej sprawie na grupie poszkodowanych z going. Raczej ze swoich, bo spółka od festiwalu żądnych zobowiązań obecnie nie spłaca, Dopiero wprowadzany jest plan restrukturyzacji, a spłaty mają być rozłożone na 3 lata. Najprawdopodobniej będzie kolejna edycja, a ten bilety zachowają ważność. Dla nas oreowców to chyba jedyna realna szansa na jakiś zysk z tych biletów


jest tak jak piszesz, jeśli kupowali to mają paragon/fakturę na agencję, ale w kupowanie karnetów tak szczerze to wątpię, bo na bank były one z puli sponsorskiej Oreo/Froneri, które otrzymali w ramach współpracy, może w barterze, bo karnety miały przecież zerową wartość, więc jak dochodzić odzyskania zerowej wartości? klasyczna spychologia, bez żadnego sensu, po co wysyłać to pocztą? to oni są jedynym prawnym podmiotem który może domagać się roszczeń, laureatom nic do tego, tylko że im się zwyczajnie nie chce i mają to w d...ie emotka , i wolą słać ten korporacyjny bełkot który nie ma w sobie żadnej logiki, warto zatem zainteresować inne instytucje tą sytuacją
a to czy zachowają ważność to szczerze też wątpię, tak jak w ideę kontynuacji tego festiwalu pod tą samą nazwą, za dużo ludzi wydymali, by wzbudzić zaufanie do zakupu biletów na kolejne edycje

Podobno mają już inwestora. Formalnie festiwal będzie organizować zewnętrzna firma. Pożyjemy, zobaczymy. Najśmieszniejsze, że ostatnio odwołano koncert organizowany w Warszawie przez  ludzi  od Festa, oczywiście going nie zwraca za bilety, bo byli tylko technicznym pośrednikiem



Ciekawe kto teraz na ten ich festiwal się wybierze, skoro wysterowali rzesze ludzi z zabookowanym urlopem, hotelem, pokojem itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7121934 Napisano: 07.09.2023 09:38:25 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Co w quizie Hebe jest dziś do wygrania?

Krem ala zel aloesowy

mozesz sprawdzic codziennie w apce samodzielnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

majonez1992

#7121726 Napisano: 06.09.2023 10:25:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
majonez1992 napisał(a):

"Letnie duety - Auchan" Lipton, Lay's


Wysylali juz? Bilety Suntago..
?

nie bylo pytaina XD mam na mailu od ponad miesiaca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7121725 Napisano: 06.09.2023 10:21:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
"Letnie duety - Auchan" Lipton, Lay's


Wysylali juz? Bilety Suntago..
? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7121724 Napisano: 06.09.2023 10:19:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
malgosia74 napisał(a):

Elmex zestaw produktów od Los Mejores?? przegapiłam coś czy jeszcze nie wysyłali ?

ja wciąż czekam. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7121723 Napisano: 06.09.2023 10:19:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aja napisał(a):

Tych kubków jeszcze nie przyslali, poki co czekam na odpowiedź, nie wiem czy dostane, bo się ociągają. To chyba będą złote napisy, skoro tyle się robią.


ha ha wlasnine o nich pomyslalam..
. Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

majonez1992

#7121722 Napisano: 06.09.2023 10:13:10 w Zapowiedzi konkursów
W żabie jest konkurs Cin Cin Free ale nie mam jak dzisiaj dodać, ktoś może? emotka  Ewentualnie zobaczcie na aplikacji emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7121715 Napisano: 06.09.2023 09:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest jakas gwarancja na polaroidy drukarki z FUZETEA? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7121535 Napisano: 05.09.2023 12:47:23 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
atlantydek napisał(a):

Gdzie kupię  wino Esmeralda?

Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0