Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7133113 Napisano: 23.10.2023 10:39:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Ja miałam przejścia z bonami Moya, podjechałam nas stacje zatankowałam za 200 zł i chciałam zapłacić bonami, a oni, że nie przyjmują  itd - zapłaciłam z własnej kieszeni. Zgłosiłam sprawę do Moya, po tygodniu odpisali, że robili jakąś tam kontrole i już mogę tam podjechać i bony przyjmą i faktycznie wykorzystałam jeden (była jakaś młoda kasjerka, nabiła na kasę i przeszło). Za 2 dni chciałam wykorzystać drugi i ponownie mi odmówiono, uparcie twierdziłam, że przecież dwa dni temu płaciłam bonem i nie było z tym problemu, ale kasjerka (inna tym razem), że nie przyjmie, dzwoniła do kierownika, właściciela itd, ale stanęło na tym, że muszę zapłacić gotówką lub karta. Cyrk!! Zadzwoniłam znowu do Moya to mnie odesłali do organizator, a organizator nic w tej sprawie nie zrobił... Musze poszukać innej stacji emotka Jakby ktoś chciał wykorzystać bony w Konstantynowie Łódzkim to omijacie tą stację z daleka, a wracając do meritum sprawy to z Netto może być podobnie- zakupy zrobione, wybrane itd a z bonu nie da się skorzystać emotka

wybacz, ale jakieś wyjątkowe tępaki emotka  Ja realizowałam na wielu stacjach i każdy wiedział o co chodzi, jaki to konkurs itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7133103 Napisano: 23.10.2023 10:26:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

no wlasnie w netto jest napisane, że musi być pieczątka, wiem bo sama ostatnio realizowałam (dodatkowo miałam pieczątki a i tak były fochy pań kasjerek jak ja w ogóle śmiem to realizować XD) Wyświetl w wątku >>
1 mrmax 0

majonez1992

#7133094 Napisano: 23.10.2023 10:11:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

ktoś tam mówił,że tez pieczątki nie miał i był kłopot (co mnie nie dziwi, bez pieczątek nikt ich nie chce przyjmować) Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7133092 Napisano: 23.10.2023 10:07:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

A ktos wygrywa punkty w lewiatanowej loterii?
U mnie na samym poczatku tylko 3 trafienia a pozniej juz nic. emotka
Niby milion punktow do wygrania w calej loterii..

Tak wygrywają. Panie kasjerki... Najczęściej daję kartę do zeskanowania na koniec liczenia zakupów. Ostatnio miałem sytuację, że trzeba było anulować cały paragon, bo domyślnie była wbita karta jakiejś Pani Asi - jednej z kasjerek.

U mnie w Kauflandzie nabijaja za to karty kaufland bez pytania na paragony klientow.

Ale jak to jest możliwe? Swoje karty ( w sensie karty tych kasjerek) ???

Normalnie:p nabija se przed i zdziwiona jest na koniec ze ktos ma karte kaufland i jest klopot emotka

O matko, coś takiego, poprosiłabym grzecznie, lecz stanowczo, o anulowanie całego paragonu i nabicie ponownie, dla przykładu. Ciekawe, czy u mnie też tak robią, może byłam nieświadoma, bo nie mam tej karty.



no akurat byłam z kumpelą w sklepie i się zdziwiłam, że ma kartę  Kaufa emotka  A okazało się, że to nie jej tylko pani z kasy, która ciuchutko siedziała i udawała że to nie ona... żeby to był ten paragon zakupy na 100 zł to by musiała anulować cały paragon i dopiero wesoło by się jej zrobiło. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7133088 Napisano: 23.10.2023 09:51:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

A ktos wygrywa punkty w lewiatanowej loterii?
U mnie na samym poczatku tylko 3 trafienia a pozniej juz nic. emotka
Niby milion punktow do wygrania w calej loterii..

Tak wygrywają. Panie kasjerki... Najczęściej daję kartę do zeskanowania na koniec liczenia zakupów. Ostatnio miałem sytuację, że trzeba było anulować cały paragon, bo domyślnie była wbita karta jakiejś Pani Asi - jednej z kasjerek.

U mnie w Kauflandzie nabijaja za to karty kaufland bez pytania na paragony klientow.

Ale jak to jest możliwe? Swoje karty ( w sensie karty tych kasjerek) ???

Normalnie:p nabija se przed i zdziwiona jest na koniec ze ktos ma karte kaufland i jest klopot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7133075 Napisano: 23.10.2023 09:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

A ktos wygrywa punkty w lewiatanowej loterii?
U mnie na samym poczatku tylko 3 trafienia a pozniej juz nic. emotka
Niby milion punktow do wygrania w calej loterii..

Tak wygrywają. Panie kasjerki... Najczęściej daję kartę do zeskanowania na koniec liczenia zakupów. Ostatnio miałem sytuację, że trzeba było anulować cały paragon, bo domyślnie była wbita karta jakiejś Pani Asi - jednej z kasjerek.

U mnie w Kauflandzie nabijaja za to karty kaufland bez pytania na paragony klientow. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132795 Napisano: 21.10.2023 13:36:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Hej przyznać się kto był z nami na warsztatach w Hultajce w Wawie?

Ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132365 Napisano: 19.10.2023 17:35:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

What the snack widze juz jest na stronie amooco emotka ktos sprawdzal czu przechodzi formularz?

podasz linka? nie znam się na amooco emotka

https://laureaci.amooco.com/ Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7132362 Napisano: 19.10.2023 17:30:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
What the snack widze juz jest na stronie amooco emotka ktos sprawdzal czu przechodzi formularz? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132329 Napisano: 19.10.2023 15:07:24 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
Drukarka do zdjęć Polaroid / 200 zł
Canon Zoemini s2/250 zł
Sprzedam rower Plumbike Olewnik(wymienię się też na coś, np na jakieś bony)
Zapraszam do mojego kraniku Prv xd Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132298 Napisano: 19.10.2023 14:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

A w Kauflandzie ma znaczenie ulubiony sklep,który pojawia się na górze strony?
Dopiero teraz zauważyłam że mam tam jakiś sklep od czapy, w regulaminie nic nie ma na temat sklepu.

zupełnie żadnego. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

majonez1992

#7132284 Napisano: 19.10.2023 13:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Dlaczego ludzie chcą kupować paragon na gratisobranie bez użytej karty Kaufland? To jakiś problem jeśli jej użyłem?? W regulaminie nie ma o tym mowy…

Pewnie na wszelki wypadek, żeby się nie stresować, gdy wygrają auto albo 10 tys;p Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132276 Napisano: 19.10.2023 13:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ogolnie jesli sie nie odbierze to i tak wysylaja e-maila emotka
nie trzeba odebrać telefonu. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7132220 Napisano: 19.10.2023 11:01:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

bartez1357 napisał(a):

Jak u Was z dostępnością produktów w Żabce jeśli chodzi o konkurs Actimel? U mnie już 4 żabki odwiedziłem i nie mogę nigdzie kupić.



ja zaliczyłam 10(!) zabek nie było actimel 
babka wielkie oczy ze to się nie sprzedaje i nawet nie zamawiają 😂

W białymstoku w każdej żabce aktimele widziałam emotka
Dziwne, że u was nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7132089 Napisano: 18.10.2023 20:32:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Oli i pozostalym:) Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

majonez1992

#7131942 Napisano: 18.10.2023 13:29:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Z tym gratisobraniem to jeszcze spokojnie emotka  Sądzę, że setki nie poszły emotka  A nie wiem czy wszystkie 500 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7131940 Napisano: 18.10.2023 13:26:21 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Dziś dostałam odpowiedź z Bonduelle:
W celu wyjaśnienia wątpliwości informujemy także, że Organizator nie posiada wglądu w systemy kasowe sklepów i podanie danych paragonu nie
pozwala mu na automatyczne sprawdzenie każdego zakupu. W celu dokonania
takiej weryfikacji Organizator musiałby indywidualnie kontaktować się z
punktami sprzedaży w przypadku powzięcia wątpliwości co do informacji
zawartej na paragonie. Regulamin nie zobowiązuje go jednak do tak daleko
posuniętych działań, stąd konieczność przesyłania przez Uczestników
potwierdzeń na paragonach.
Jeśli Organizator podjąłby decyzję pozytywną w Pani przypadku, oznaczałoby to dla niego prowadzenie gry wbrew Regulaminowi, co mogłoby
skutkować odpowiedzialnością po stronie Organizatora. Podkreślam
również, że z uwagi na fakt, że Nagroda zgodnie z par. 4 ust. 5
Regulaminu zasiliła pulę Losowania Dodatkowego, działanie zgodnie z Pani
żądaniem naruszyłoby prawa osób potencjalnie biorących udział w
Losowaniu Dodatkowym. Mając na uwadze powyższe, Komisja zadecydowała o negatywnym rozpatrzeniu reklamacji.
No i 100 poszło ,,lotać", to i córka też nie dostanie.
emotka emotka emotka emotka
To po jakiego grzyba robią konkursy, skoro nie potrafią ustalić dokładnie regulaminu emotka
Guzik sobie robią z ludziemotka


Czyli tu raz trzeba mieć szczęście aby wygrać, a drugie żeby paragon był odpowiednio opisany. Granda. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7131913 Napisano: 18.10.2023 11:50:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

A gdzie można znaleźć zadania i tematy w danym etapie w regulaminie nie widzę?

nie ma tego w regulaminie.
Po prostu pojawia się nowe pytanie i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7131910 Napisano: 18.10.2023 11:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Czy ktoś pytał czy może w Kauflandzie być paragon z poprzedniego etapu na hasło z tego etapu?

a czemu nie? nie ma ograniczeń w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

majonez1992