Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7139229 Napisano: 15.11.2023 10:48:17 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kaufland wczoraj informował? Przyzna
sie ktoś emotka

jak dzisiaj juz ze stówkami dzwonią (MDW) to pewnie tak

Ostatnio dzwonili mieszając 500 zł ze 100 zł. Więc nie sądzę, że dzwonią już TYLKO ze stówami, tylko że mieszają to jak ostatnio.

A oni w ogóle w ostatnich 2 etapach dzwonili ze stówkami, a nie czasem już same maile poszły?

i pisali maile, i też dzwonili xD nie ogarniam już ich sposobu informowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139213 Napisano: 15.11.2023 10:23:54 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

czarnykot napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kaufland wczoraj informował? Przyzna
sie ktoś emotka

jak dzisiaj juz ze stówkami dzwonią (MDW) to pewnie tak

Ostatnio dzwonili mieszając 500 zł ze 100 zł. Więc nie sądzę, że dzwonią już TYLKO ze stówami, tylko że mieszają to jak ostatnio.

A może zaczynają od końca? Ja mam taką nadzieję...

Tego nie wiem. Nie było tak kiedyś na pewno, szli po kolei. Ale główne wczoraj poszły na 100%, więc tutaj już nie ma co się  łudzić.
Jak z 500 zł, 1000 zł, lub stówami -> tzn jaki system mają na informowanie, czy mieszany, czy jaki, tego nie wiem emotka  Ostatnio łączyli 500 zł z setkami, ale też nigdy wcześniej tego nie robili emotka

Miło, że tak ciężko się ludziom pochwalić, a inni czekają emotka

A to ja już nie mam wpływu na innych;) To nie moje nagrody xD Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139211 Napisano: 15.11.2023 10:19:03 w Czy informują/ informowali?
czarnykot napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kaufland wczoraj informował? Przyzna
sie ktoś emotka

jak dzisiaj juz ze stówkami dzwonią (MDW) to pewnie tak

Ostatnio dzwonili mieszając 500 zł ze 100 zł. Więc nie sądzę, że dzwonią już TYLKO ze stówami, tylko że mieszają to jak ostatnio.

A może zaczynają od końca? Ja mam taką nadzieję...

Tego nie wiem. Nie było tak kiedyś na pewno, szli po kolei. Ale główne wczoraj poszły na 100%, więc tutaj już nie ma co się  łudzić.
Jak z 500 zł, 1000 zł, lub stówami -> tzn jaki system mają na informowanie, czy mieszany, czy jaki, tego nie wiem emotka  Ostatnio łączyli 500 zł z setkami, ale też nigdy wcześniej tego nie robili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139202 Napisano: 15.11.2023 10:07:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Douglas kosmetyki info z  wczoraj  w nocy

(ps. ktoś wie czy dalej informują dziś, czy już koniec i wszystko wydane?) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7139200 Napisano: 15.11.2023 10:05:57 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kaufland wczoraj informował? Przyzna
sie ktoś emotka

jak dzisiaj juz ze stówkami dzwonią (MDW) to pewnie tak

Ostatnio dzwonili mieszając 500 zł ze 100 zł. Więc nie sądzę, że dzwonią już TYLKO ze stówami, tylko że mieszają to jak ostatnio. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139146 Napisano: 14.11.2023 22:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Żabka/Sanah - zgłoszenie wysłane na komputerze i normalne podziękowanie, ale w regulaminie info, zeby dodawać przez apkę Żabki. Jak myślicie, przejdzie?

Jak ci poszlo, to przeszlo. Wyświetl w wątku >>
1 mamimamu 0

majonez1992

#7138910 Napisano: 14.11.2023 12:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zgloszę sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzór. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej, a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu i zgloszenia nie uległ zmianie, co zakrawa na działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia o ile nie ma rezerwy.

No ale jednak numer był błędny co by nie patrzeć, i nie wiem jakie organy chciałabyś doprawdy powiadomić i o czym. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7138890 Napisano: 14.11.2023 11:34:57 w Czy informują/ informowali?
koszalek napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Szczerze mowiąc niezły roz... dol mają w tym Navie, najpierw niby poszły nagrody wszystkie, potem się okazało, że poczta się zepsuła, potem sprawdzano osobiście czy ktoś wygrał xDDD czy nie i już miało byc wszystko, wszystko wysłane, a się okazuje że znów jakieś błędy były i że jednak nie dotarły maile emotka
Ciekawe ile nagród w ogóle nie dochodzi w ten sposób, bo nie masz pojęcia że wygrałeś emotka

A to, że nie wiemy i się nigdy nie dowiemy, to tylko i wyłącznie nasza wina. Kiedyś na forum wszystko można było przeanalizować, a teraz pojawiają się jakieś enigmatyczne wpisy sugerujące wygraną. W innym wątku ktoś dopytuje. Ludzie sie boją coś napisać, jakby serio jakiś koszałek miał wejść im na chatę i wyciągać kosmetyki Nivea spod łóżka. Jak padają pytania "serio tyle nagród i 3 osoby się chwalą" to w odpowiedzi albo nie ma nic, albo złośliwości typu "nie zawsze możesz wygrać".

Piszesz (jak to czesto bywa) ogromne bzdury. Czytam forum od dawna i zawsze tak było, że mało osób się chwaliło. Cała "afera" i wasze śmieszne oburzenie wzięło sie z tego, że skrytykowałam kogoś kto jawnie łamie regulamin i waszą dziwną z punktu widzenia moralnego postawę bronienia takich praktyk. O 3/4 waszych "łupów" nawet nie gram. To takie dziwne, że można mieć opinię inną iż twoja? Dzielę się obserwacjami i mam do tego prawo. Zresztą gdy wyrażałam swoją opinię wystarczyło mi po prostu ją wyrazić, kolega mógł zignorować, ja wcale nie lubię ani z nim ani z wami dyskutować, bo sprawa jest przegrana. A teraz żeby się wyluzować zagraj sobie na wróble biegające po parku. A resztę zapraszam do plusowania pani zezowatej, zebyście poczuli, że (w internecie) macie rację.
więcej nie będę z tobą rozmawiać i przypominam, że zadna tenisistka nie gra w turnieju na babcię.


Przez takich hejterów jak TY ludziom odechciewa się chwalić w MDW i taka jest prawda. Wprowadzasz dziwną atmosferę na form, a niektórych się czepiasz szczególnie. Mówisz, że nie chcesz z nimi dyskutować, a odpisujesz niepytana pod jakimś randomowym postem danej osoby.


I temu się NIE DZIWIĘ, że coraz mniej ludzi pisze o swoich nagrodach. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7138883 Napisano: 14.11.2023 11:15:28 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Szczerze mowiąc niezły roz... dol mają w tym Navie, najpierw niby poszły nagrody wszystkie, potem się okazało, że poczta się zepsuła, potem sprawdzano osobiście czy ktoś wygrał xDDD czy nie i już miało byc wszystko, wszystko wysłane, a się okazuje że znów jakieś błędy były i że jednak nie dotarły maile emotka
Ciekawe ile nagród w ogóle nie dochodzi w ten sposób, bo nie masz pojęcia że wygrałeś emotka

A to, że nie wiemy i się nigdy nie dowiemy, to tylko i wyłącznie nasza wina. Kiedyś na forum wszystko można było przeanalizować, a teraz pojawiają się jakieś enigmatyczne wpisy sugerujące wygraną. W innym wątku ktoś dopytuje. Ludzie sie boją coś napisać, jakby serio jakiś koszałek miał wejść im na chatę i wyciągać kosmetyki Nivea spod łóżka. Jak padają pytania "serio tyle nagród i 3 osoby się chwalą" to w odpowiedzi albo nie ma nic, albo złośliwości typu "nie zawsze możesz wygrać".

Taa, to druga sprawa emotka  Niektórzy po prostu chcą tylko korzystać z wiedzy innych, ale nigdy nie powiedzą o niczym, choćby to była nagroda za 5 zeta xD Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7138864 Napisano: 14.11.2023 10:49:03 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Co z tym Żubrem ??? emotka

co z tym douglasem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7138852 Napisano: 14.11.2023 10:39:05 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Szczerze mowiąc niezły roz... dol mają w tym Navie, najpierw niby poszły nagrody wszystkie, potem się okazało, że poczta się zepsuła, potem sprawdzano osobiście czy ktoś wygrał xDDD czy nie i już miało byc wszystko, wszystko wysłane, a się okazuje że znów jakieś błędy były i że jednak nie dotarły maile emotka
Ciekawe ile nagród w ogóle nie dochodzi w ten sposób, bo nie masz pojęcia że wygrałeś emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7138595 Napisano: 13.11.2023 14:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Macie jakieś potwierdzenie wysłania z konkursu Żabki "Uczta z sanah"?

nie. a miało być?

Szczerze to nie wiem, ale u mnie nie ma nawet podziękowania na stronie... Nic się nie dzieje. A u Ciebie było cokolwiek?

coś chyba było, ale ja 1 dzień konkursu wysyłałam. Miałam wysłać drugie zgłoszenie, ale kanapki były tak pyszne, że chyba jednak się nie skuszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7138592 Napisano: 13.11.2023 14:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Macie jakieś potwierdzenie wysłania z konkursu Żabki "Uczta z sanah"?

nie. a miało być? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7138556 Napisano: 13.11.2023 12:34:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
warsztaty kulinarne dla przyjaciółki emotka ^_^ z Ronic. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7138067 Napisano: 10.11.2023 13:50:26 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

aaa cena kalendarza adwentowego w kaufie 70 zetaaaemotka

Inflacja emotka


Szkoda tylko, że cenę podnoszą, a wartość gwarantowanych bonów pozostaje bez zmian.

a jaki to kalendarz tyle kosztuje? 7 dych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7138063 Napisano: 10.11.2023 13:43:01 w Czy informują/ informowali?
Dekasia napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy ktoś może wie ,czy gratisobranie Kaufland ale v- etap.ktory był do 08.11.juz.informowali?? albo kiedy mniej więcej będą??? z gory dziekuje

Na stronie jest taka rozpiska 

to nie jest rozpiska informowania nagrodzonych, tylko informacja, kiedy pojawi się  oficjalna lista z wynikami. Wyświetl w wątku >>
1 kamil17 0

majonez1992

#7137774 Napisano: 09.11.2023 14:15:51 w Kupię...
monopoly z tej loterii co była/jest chetnie kupie prosze prv z cena Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7137722 Napisano: 09.11.2023 13:06:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

Czy w gratisobraniu zaliczą mi paragon w za który zaplacilem ponad 100 zł ale wliczona jest w tą kwotę kaucja ( bez kaucji kwota poniżej 100)?

te kaucje są przy piwach butelkowych, tak?
Szczerze mówiąc to nie wiem, jak już wygrałeś to wysyłaj i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7137700 Napisano: 09.11.2023 12:09:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

Było pytanie czy wygrał ktoś w Kaufie prozą, to ja odwrotnie zapytam- czy wygrał ostatnio ktoś rymem?

W poprzednim którymś etapie znajoma rymem wygrała niby 100 zł ale zawsze coś, więc pisałam w minionym etapie wszystkie zgłoszenia rymem i same pudła emotka

Tak, rymem też nagradzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7137678 Napisano: 09.11.2023 11:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

notta napisał(a):

Kaufland informuje z ostatniego etapu?

 z 4 emotka

majonez1992 napisał(a):

notta napisał(a):

Kaufland informuje z ostatniego etapu?

 z 4 emotka

 A przypomnisz jakie było w 4 pytanie, bo nie wiem w którym grałam ;(

Ofkorssssss:D Który kaufland jest Twoim ulubionym i dlaczego emotka Wyświetl w wątku >>
2 notta, pikawka 0