Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7141034 Napisano: 21.11.2023 13:01:02 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

...że tak pusto u Avanti. Oby to była cisza przed konkursową burzą.

Ogólnie jakaś bida. Ześlijcie nam nowe, wspaniałe konkursy. Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

majonez1992

#7141023 Napisano: 21.11.2023 12:37:38 w Czy informują/ informowali?
Sanah informowali? Może ktoś dać znać jakkolwiek?;P Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7140642 Napisano: 20.11.2023 10:31:31 w Reklamacje wyników konkursów
byekitty napisał(a):

Film ma długość całkowitą: 1 minutę i 28 sekund, czyli całkowicie regulaminową.
Sama dałabym główną, te kosze to coś pięknego 😍
Smak porażki jest czasem ciężki do przełknięcia, znam go dobrze, jednak wygrywać umie każdy, sztuką jest zaakceptowanie wyborów jury takimi, jakimi są.

no świetne te kosze są Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7140569 Napisano: 19.11.2023 22:26:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Justintime napisał(a):

W loterii Lidla zakup piwa nie liczy się do 99,00. W regulaminie jest, że alkohol, ale niekiedy piwo to napój (tak było w Kauflandzie)…. Ktoś pomoże? Pliss

Piwo to alkohol i jesli regulamin nie mowi inaczej to nie mozesz go kupic. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

majonez1992

#7140254 Napisano: 18.11.2023 07:45:22 w Paragony na trwające konkursy
Paragon aktimel chetnie kupie. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7140164 Napisano: 17.11.2023 18:06:14 w Kupię...
Kupie sweter nutella rozmiar najmniejszy 😇 Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7140048 Napisano: 17.11.2023 15:09:08 w Smolar
frodo napisał(a):

Lykask napisał(a):

pikawka napisał(a):

Lykask napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, czy można zobaczyć gdzieś odpowiedzi nagrodzone w konkursie Żabka Garage Trick or treat? A może ktoś ze zwycięzców chciałby się podzielić odpowiedzią, którą udało się wygrać?

Nie są publikowane odpowiedzi…( i dobrze emotka  ) nikt Ci nie zdradzi swojego zwycięskiego tekstu w obawie przed plagiatem i inspiracjami emotka

W sumie masz rację z jednej strony. Nie dziwię się, że nikt nie zdradzi swoich odpowiedzi. Z drugiej strony, szkoda że organizator nie publikuje zwycięskich tekstów. Byłoby to bardzo ciekawe dla osób biorących udział i bardziej transparentne ze strony organizatora emotka

Kiedyś tak było, że agencje publikowały wygrane teksty, ale zbyt dużo osób korzystało z nich robiąc kopiuj-wklej i zaprzestano publikacji.

Dodajmy do tego stos reklamacji, bo się wierszyk nie podobał komuś i wg niego nie zasłużył, no i hejt ogólnie. Więcej nieprzyjemności bywa po publikacji wyników niż dobrej zabawy. (Zazwyczaj) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7139943 Napisano: 17.11.2023 10:46:15 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy Orbit dalej informuje? Czy wygrał ktoś wysyłać zgłoszenie w ostatni weekend? emotka

Też wysyłałam w ostatni dzień

Wygrałam zgłoszeniem wysłanym w ostatnim dniu-w ostatniej godzinie

a szczoteczke ktoś dostał?! o co chodzi?!


Nikt się  tym nie chwalił, może nie poszły emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

majonez1992

#7139934 Napisano: 17.11.2023 10:27:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

byekitty napisał(a):

asantesana napisał(a):

Powiedzcie mi proszę jak dzwoni Orange, w sensie ile razy i w jakim czasie, gdy się nie odbierze telefonu? Nie będę mogła odbierać telefonów w poniedziałek i wtorek, a jakoś tak teraz wypada te ich 60 dni regulaminowe na dzwonienie.

oni dzwonią dwa razy, nigdy dwa razy tego samego dnia. oddzwaniają czasem następnego dnia, czasem kilka dni później - jak im czapka stanie. 60 dni roboczych przypada 27.11, więc może się uda emotka
ale generalnie ostatnio było chyba tak, że dzwonili po 60 dniach roboczych bo mieli jeszcze czas do publikacji listy zwycięzców i go sobie przeznaczyli na telefony.

jak to sobie czytam jak restrykcyjnie informuje tmobile albo orange to szczena mi opada emotka  I jestem pełna podziwu, że  grającym mimo wszystko chce się w tym uczestniczyć emotka  Ja co najmniej 10 x na dzień lub więcej mam zajęty telefon, bo ktoś do mnie dzwoni lub ja gdzieś...

o waciki nie gramy emotka  ale fakt... to najbardziej wymagający konkurs PO wzięciu udziału (i stresujący, gdy się nie odbierze)

nie no to zrozumiałe emotka  Jak dzwonli do mnie z KFL i to dwa razy rozmawiałam z koleżanką, której zmarł ojciec, waciki, nie waciki, zajęte było.
Chyba tylko zostaje kupić nowy starter, włożyć do telefonu i trzymać przy dup  ie emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7139927 Napisano: 17.11.2023 10:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

asantesana napisał(a):

Powiedzcie mi proszę jak dzwoni Orange, w sensie ile razy i w jakim czasie, gdy się nie odbierze telefonu? Nie będę mogła odbierać telefonów w poniedziałek i wtorek, a jakoś tak teraz wypada te ich 60 dni regulaminowe na dzwonienie.

oni dzwonią dwa razy, nigdy dwa razy tego samego dnia. oddzwaniają czasem następnego dnia, czasem kilka dni później - jak im czapka stanie. 60 dni roboczych przypada 27.11, więc może się uda emotka
ale generalnie ostatnio było chyba tak, że dzwonili po 60 dniach roboczych bo mieli jeszcze czas do publikacji listy zwycięzców i go sobie przeznaczyli na telefony.

jak to sobie czytam jak restrykcyjnie informuje tmobile albo orange to szczena mi opada emotka  I jestem pełna podziwu, że  grającym mimo wszystko chce się w tym uczestniczyć emotka  Ja co najmniej 10 x na dzień lub więcej mam zajęty telefon, bo ktoś do mnie dzwoni lub ja gdzieś... Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139807 Napisano: 16.11.2023 19:08:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
sledzik860 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

No nie wiem. Ale wydaje mi się na gruncie prawnym, że AI nie ma żadnej osobowości prawnej w naszym kraju, więc nie może wykazać się twórczością. Skoro jest to narzędzie powszechne i powiedzmy ogólnodostępne, każdy może się nim posłużyć w teorii, to trudno będzie uczestnikowi cokolwiek zarzucić, pozbawić go prawa do nagrody, o ile w regulaminie nie będzie dosadnie określone co można użyć do pracy, a czego nie. To tylko takie moje luźne przemyślenia na szybko. Pozdrawiam wszystkich emotka

Al robi to za ciebie. Jak wierszyk napisze to tez ok? Dziwne myslenie. Sorry, to jest automat. Nie masz z tym nic wspolnego.

Czy dziwne? Być może. Choć ja uważam, że obiektywne. Dlatego, że  bardzo rzadko biorę udział w konkursach. Raczej jestem graczem loteryjnym. Tak czy siak kieruje się zasadą, że czego regulamin dosadnie nie zabrania, to można czynić. Dopóki nie będzie jasno sprecyzowane, jakiego oprogramowania nie wolno używać w konkursach, problem wg mnie będzie narastał. AI to w mojej opinii oprogramowanie, nic innego.

No oprogramowanie za Ciebie tez moze napisac tekst, jest Twoj? Raczej slabo;) Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

majonez1992

#7139805 Napisano: 16.11.2023 19:06:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sabaka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

sabaka napisał(a):

Orbit na krzywe zęby gum nie daje na to wygląda 😅

A juz byly vouchery?

Obstawiam że nie. Ale w żabie nie dali, to i tu nie liczę

Dadzom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139794 Napisano: 16.11.2023 18:40:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sabaka napisał(a):

Orbit na krzywe zęby gum nie daje na to wygląda 😅

A juz byly vouchery? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139793 Napisano: 16.11.2023 18:39:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
sledzik860 napisał(a):

No nie wiem. Ale wydaje mi się na gruncie prawnym, że AI nie ma żadnej osobowości prawnej w naszym kraju, więc nie może wykazać się twórczością. Skoro jest to narzędzie powszechne i powiedzmy ogólnodostępne, każdy może się nim posłużyć w teorii, to trudno będzie uczestnikowi cokolwiek zarzucić, pozbawić go prawa do nagrody, o ile w regulaminie nie będzie dosadnie określone co można użyć do pracy, a czego nie. To tylko takie moje luźne przemyślenia na szybko. Pozdrawiam wszystkich emotka

Al robi to za ciebie. Jak wierszyk napisze to tez ok? Dziwne myslenie. Sorry, to jest automat. Nie masz z tym nic wspolnego. Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, androm 0

majonez1992

majonez1992

#7139534 Napisano: 16.11.2023 10:08:21 w Czy informują/ informowali?
peterpanek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

mietowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy informowali z konkursu w Żabce Wielka Gwara Lech Pils? Wg regulaminu był czas do 13.11.2023 🤔

A to nie Aspe organizowało przypadkiem?w konkursie foto Żubra w Żabce też nikt nie pochwalił się wygraną, nawet ma PW a agencja odpisała że laureatów poinformowała  emotka

Ja już odpuszczam, gdy widzę, że Aspe jest organizatorem. Mało profesjonalna agencja.


No kurde dobrze wiedzieć, następnym razem dwa razy się zastanowię czy wziąć udział! 👍


Ostatnio było z ASPE 500 biletów na mecze patałachów i chyba z 3 osoby na forum się pochwaliły xDD Tak, tak, wiem że się nie wszyscy chwalą, ale nikt mi kitu nie wciśnie że przy 500 nagrodach, chwalących było aż tak mało xD

Ja też w to nie wierzę. Zresztą co nowy konkurs, to podobna sytuacja. Szkoda na nich roboty.

To już drudzy do pary z Fortisem. Dziwne, że takie rzeczy to w konkursach Żabkowych chyba tylko?

A może to jednak niektóre konkursy w Żabce mają takie szalone liczby zgłoszeń, że forumowicze się nie łapią?



No pewnie, w innych konkursach typu Kaufland  (to jest dopiero świetne rozreklamowany konkurs, słychać go wszędzie, w TV, w stacjach, wszędzie!) sporo osób wygrywa a tam na 300 zgrzewek albo 500 biletów  wygrywa aż 5 osób czy 3 xD Bo my durnie z forum nie umiemy pisać emotka
jak widzę Fortisa to daje sobie na wstrzymanie,podobna rzecz jest z Aspe xD Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7139357 Napisano: 15.11.2023 15:09:58 w Czy informują/ informowali?
Claudia77 napisał(a):

a Actimel z żabki już było info?

już było i to całkiemm dawno Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

majonez1992

#7139347 Napisano: 15.11.2023 14:41:26 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rufus napisał(a):

Cisza z kauflandem?

Coś czuję że fałszywy alarm był, niemożliwe żeby do tej pory tylko 1 osoba się pochwaliła, inaczej to wyglądało w poprzednich tygodniachTylk

Tylko w każdym poprzednim etapie to zawsze informowali wtorek/środa ostatki właściwie już...
no oby było inaczej emotka

A jak pisałaś dzisiaj, że "główne poszły wczoraj na 100%" to tylko na podstawie tego jak informowali w poprzednich tygodniach? Czy miałaś od kogoś takie info?

od kogoś dostałam info, ale to nie była moja wygrana. A czy to był samochód, czy dychy, to tego dokładnie nie wiem, co kto ma na myśli jako główne. No wg mnie tysiące, ani 500 zł nie poszły na pewno. Z drugiej strony -> też nie wiem emotka  Naprawdę dużo osób nie mówi nic, choćby o głupim konkursie w douglasie. Wyświetl w wątku >>
1 marla 0

majonez1992

#7139323 Napisano: 15.11.2023 13:37:56 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

rufus napisał(a):

Cisza z kauflandem?

Coś czuję że fałszywy alarm był, niemożliwe żeby do tej pory tylko 1 osoba się pochwaliła, inaczej to wyglądało w poprzednich tygodniachTylk

Tylko w każdym poprzednim etapie to zawsze informowali wtorek/środa ostatki właściwie już...
no oby było inaczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7139263 Napisano: 15.11.2023 11:41:06 w Czy informują/ informowali?
alexandra_sasa napisał(a):

mietowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy informowali z konkursu w Żabce Wielka Gwara Lech Pils? Wg regulaminu był czas do 13.11.2023 🤔

A to nie Aspe organizowało przypadkiem?w konkursie foto Żubra w Żabce też nikt nie pochwalił się wygraną, nawet ma PW a agencja odpisała że laureatów poinformowała  emotka

Ja już odpuszczam, gdy widzę, że Aspe jest organizatorem. Mało profesjonalna agencja.


No kurde dobrze wiedzieć, następnym razem dwa razy się zastanowię czy wziąć udział! 👍


Ostatnio było z ASPE 500 biletów na mecze patałachów i chyba z 3 osoby na forum się pochwaliły xDD Tak, tak, wiem że się nie wszyscy chwalą, ale nikt mi kitu nie wciśnie że przy 500 nagrodach, chwalących było aż tak mało xD Wyświetl w wątku >>