Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7147821 Napisano: 16.12.2023 21:35:11 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

nitka310 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków?

Wycieki sprawdzają pod samochodem. Jak pod samochodem nie cieknie i jest sucho to nie zajrzy. A jak są wycieki pod samochodem to zmyć je trzeba zmywaczem do hamulców.


Szkoda. Miałam nadzieję że zawsze zaglądają. Dziś się okazało że miałam pod maską martwego ptaka emotka Męczy mnie ile go tam woziłam bo nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam zaglądałam. A na początku grudnia miałam przegląd.

U mnie zawsze zagląda na przeglądzie, sprawdza od góry czy nic nie cieknie a później od dołu + ja często dolewam płynu do spryskiwaczy bo lubię widzieć drogę  emotka

Mam wielką nadzieję, że u mnie też zajrzał. No właśnie płynu w międzyczasie nie dolewałam niestety.

Pracuje w transporcie wiec mowie o duzej ilosci aut;) Nie o jednym. Jak pisalam szanse 50/50;-) Myslalam ze cos ci cieknie, ale chcialas przejsc diagnostyke z czyms, co nie powinno sie zdarzyc. To rownie dobrze moglo wlezc po przegladzie. Przeciez to w chwile gnije. Wystarczy pare dni emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

majonez1992

#7147737 Napisano: 16.12.2023 12:00:01 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków?

Wycieki sprawdzają pod samochodem. Jak pod samochodem nie cieknie i jest sucho to nie zajrzy. A jak są wycieki pod samochodem to zmyć je trzeba zmywaczem do hamulców. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147733 Napisano: 16.12.2023 11:53:51 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

majonez1992

#7147728 Napisano: 16.12.2023 11:44:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Juz wszyscy Garage dostali? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147642 Napisano: 15.12.2023 20:20:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Ile tchibo lidl u was najtaniej? U mnie kawy po 20 zl jedna najtaniej…

Tak ale jest promocja -60% na drugą kawę Tchibo

A ok dzieki. Jutro tez jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147602 Napisano: 15.12.2023 18:41:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ile tchibo lidl u was najtaniej? U mnie kawy po 20 zl jedna najtaniej… Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147448 Napisano: 15.12.2023 14:08:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla forumowego MiauMiaua emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7147412 Napisano: 15.12.2023 12:20:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw

No dla mnie zestaw 2 for you a Zestaw Klasyczny to zupełnie co innego. Zresztą, na stronie North Fisha widać jakie są zestawy i każdy ma coś, a nie Cole + Frytki.
Musi być jakaś ryba czy cokolwiek. Frytki plus Cola to nawet w Mc nie ma takiego zestawu. Zawsze masz jakiś burger plus Frytki lub burger plus Cola. 
Nie ma zestawów frytki plus Cola, a wiem bo żywię się takimi syfami jak Nortfish, MCdonald i cała reszta.
Jeśli tu jest inaczej byłabym mocno zdziwiona, że frytki plus Cola stanowią jakikolwiek zestaw.

Mogliby doprecyzować ten regulamin, bo z tego zapisu to wynika, jakby posiłek + napoj od Coca Cola tworzyły zestaw. 


No mogliby emotka  To ja już zgłupiałam, sorry. Dla mnie zestaw to zestaw w rybą, a zwłaszcza w NortFish gdzie widać co się nazywa zestawem. Naturalnie też wolałabym tańszą  opcję, a nie droższą za 39 zł czy ile tam. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

majonez1992

#7147407 Napisano: 15.12.2023 12:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola.

ale mc donald's sprzedaję 2 for U czyli Kanapka + frytki lub napój jako zestaw, więc frytki + napój to też powinien być zestaw

No dla mnie zestaw 2 for you a Zestaw Klasyczny to zupełnie co innego. Zresztą, na stronie North Fisha widać jakie są zestawy i każdy ma coś, a nie Cole + Frytki.
Musi być jakaś ryba czy cokolwiek. Frytki plus Cola to nawet w Mc nie ma takiego zestawu. Zawsze masz jakiś burger plus Frytki lub burger plus Cola. 
Nie ma zestawów frytki plus Cola, a wiem bo żywię się takimi syfami jak Nortfish, MCdonald i cała reszta.
Jeśli tu jest inaczej byłabym mocno zdziwiona, że frytki plus Cola stanowią jakikolwiek zestaw. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7147323 Napisano: 15.12.2023 09:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

mrmax napisał(a):

ktoś coś męczył fortisa odnośnie corona z żabka emotka  i ma jakieś wieści? czy zlewka z ich strony totalna i ponad 1000 nagród wyparowało?

no to u Fortisa klasyka, zapewne "nie wiedzom, o co chodzi" i "jusz wszyscy zostali poinformowani". A to, że to nie żaden z nas, świadczy tylko o tym, że jestem stadem grafomanów.

przy takim czasie trwania konkursu i wartości zakupowej, na pewno mieli 100x więcej zgłoszeń niż pula nagród emotka

No dokładnie, całe 6 dni i 3 korony do kupienia emotka  Myślę, że mieli po prostu milion zgłoszeń, wszystkie przeczytali i nagrodzili najlepszych. Aby wygrać bilet do kina trzeba było napierdzielać co najmniej jak Tuwim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147320 Napisano: 15.12.2023 09:19:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

ktoś coś męczył fortisa odnośnie corona z żabka emotka  i ma jakieś wieści? czy zlewka z ich strony totalna i ponad 1000 nagród wyparowało?

no to u Fortisa klasyka, zapewne "nie wiedzom, o co chodzi" i "jusz wszyscy zostali poinformowani". A to, że to nie żaden z nas, świadczy tylko o tym, że jesteśmy stadem grafomanów. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147317 Napisano: 15.12.2023 08:50:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bon 300 zł na szczoteczki za 200 zł emotka  Idealny prezent na święta, serdecznie polecam Magda Gessler Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7147308 Napisano: 15.12.2023 08:05:01 w Paragony na trwające konkursy
Żabka Mionetto oddam za 1 x ariel KFL Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147307 Napisano: 15.12.2023 08:03:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

W konkursie north fish mogę kupić frytki i voca cole czy musi być coś innego ?

w moim odczuciu zestaw to komplet, a same frytki to nie jest zestaw. To są frytki. Jak zestawy w McDonald, w zestawie założmy BigMac, Frytki i Cola = i to się równa zestaw. Sama Cola z Frytkami to nie jest zestaw. Trzeba coś do frytek dołożyć i wtedy uważam to będzie zestaw. Załóżmy Miruna z Dodatkami (w skład w których ma się do wyboru m.in. frytki) + Cola. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147284 Napisano: 14.12.2023 22:49:31 w Paragony na trwające konkursy
Moze ktos chce zabkowe mionetto na cos wymienic? Kod z mojej aplikacji Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7147193 Napisano: 14.12.2023 17:28:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić, czy Albedo podpięło wyniki z Oszczędzania do sprawdzenia na ich stronce?
Z góry dziękuję:)

Juz pare h temu. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

majonez1992

#7147032 Napisano: 14.12.2023 12:47:22 w Paragony na trwające konkursy
banka-manka napisał(a):

Szukam paragonów Tchibo ITM i Hitpol Kamis na wymianę za inne paragony - Dino, Lidl, Aldi i inne. Proszę o PW.

A jest konkurs tchibo ITM? Widze tylko lidl. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7146938 Napisano: 13.12.2023 22:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

edzia21 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

anaesth napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Czy los mejores nigdy nie podaje stopnia nagrody?

Nie podaje przy nagrodzie najwyższego stopnia.

 Miałam nagrodę najwyższą i był wpisany I stopień, tylko nie podaje nazwy nagrody.

Przy głównych zawsze jest: "Wygrywasz nagrodę w konkursie...". NIGDY nie używają określenia stopnia przy nagrodach najwyższego stopnia, więc bankowo coś pomyliłaś   emotka

Nic nie pomyliłam. Mam jeszcze tego sms i jest ,,Wygrywasz nagrodę I stopnia w konkursie"... tak, jak napisałamemotka

Ok, to pewnie zależy od osoby rozwiązującej dany konkurs...w ciągu ostatnich 30 dni miałam z różnych akcji 4 SMS-ki bez rodzaju nagrody, więc nadal to praktykują emotka

No czyli jednak nie NIGDY i nie BANKOWO ktos sie pomylil. emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7146736 Napisano: 13.12.2023 14:25:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher DEsperados 300 zł going (mail z  14:15) Wyświetl w wątku >>