Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#7047151 Napisano: 15.09.2022 12:06:54 w Czy informują/ informowali?
[quote=
marzanna napisał(a):

Ostatni etap "Cytrusówki" poinformowany?

Wiolka85]Ostatni etap "Cytrusówki" poinformowany?       
        Zadam też to samo pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878965 Napisano: 28.08.2022 16:09:19 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Słuchajcie, był pewien konkurs Łomży 0%, który był pod adresem takim i można tam wygrać w każdym etapie tygodniowym rowery i kosze piknikowe. Zapomniałem pobrać regulamin. Tego konkursu nie było w bazie,  a on naprawdę był, choć w niektórych sklepach, np. w Lewiatanie był plakat, wywieszka. Wcześniej na stronie był w formie dokumentu tekstowego, a teraz są tylko wyniki. Nikt mnie nie powiadomił, ale imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza, z tego co widzę na stronie. Ciekawe, czy już informowali mailowo. A może dzwonili?

1. Pytasz o ZAKOŃCZONY "pewien" konkurs z wynikami - w których są być może Twoje dane.
2. Przyznajesz, że konkursu na e-konkursy.info - w bazie nie było
..............................
Nie chcesz się dzielić wiedzą o znanym ci konkursie - a czerpiesz info z TEJ BAZY od tych - którzy konkursy dodawają...

Ta Agencja organizowała też konkurs, w który był w bazie i sytuacja jest podobna. 
Pytałam o organizatora MADOGZ Video Paweł Ostrowski w -Dyskusjach o innych konkursach- 
Czy ktoś wcześniej - Z BAZY - miał kontakt z tą firmą? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878963 Napisano: 28.08.2022 15:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją?

To może o w innych konkursach ktoś coś napisze? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878835 Napisano: 27.08.2022 12:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878251 Napisano: 24.08.2022 14:53:06 w Smolar
simonapp napisał(a):

A co z główną, gdzie sprawdzić emotka
Oczywiście chodzi o BROOKLYN. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878249 Napisano: 24.08.2022 14:52:17 w Smolar
A co z główną, gdzie sprawdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6877869 Napisano: 23.08.2022 12:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 2

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6877868 Napisano: 23.08.2022 12:12:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 1 Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6877866 Napisano: 23.08.2022 12:09:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Frama napisał(a):

Bilety na siatkówkę z Tyskiego - sprzedam emotka

Bilety na siatkówkę z Tyskiego -  JADĘ  :) Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6876925 Napisano: 18.08.2022 17:10:05 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
atyde25 napisał(a):

Tak nie mają czasu na robienie rezerwy bo mają czas na czytanie na  forum wpisów o nich.To takie lekko irracjonalne.
Ogólnie każda agencja coś tam sobie kombinuje jedna mniej druga więcej.

A tak mnie coś naszło, żeby wierszem podsumować te dyskusje: 
   UCZCIWOŚĆ daje wewnętrzny spokój Nie rani nikogo, jest źródłem radości 
   Chociaż nie od razu odpłaca dobrem, wśród zepsutej moralnie ludzkości 
   Człowiek uczciwy, zdobywa szacunek i uznanie 
   Spraw,   żebyś i Ty zasłużył na nie. 
   
Dedykuję go wszystkim Konkursowiczom i Agencjom.
(Oddaję swoje prawa autorskie,   a wszelkie - życiowe - plagiaty dozwolone)  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6876861 Napisano: 18.08.2022 12:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

ch_magd napisał(a):

simonapp napisał(a):

Nie znam odpowiedzi na wcześniejsze pytania, ale też mam jedno: 
Nie otrzymałam butelek z Nestle, czy dalej czekać emotka

Tez nie otrzymałam jeszcze butelek...

Też czekam

Dzięki, emotka to czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6876849 Napisano: 18.08.2022 12:23:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie znam odpowiedzi na wcześniejsze pytania, ale też mam jedno: 
Nie otrzymałam butelek z Nestle, czy dalej czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6875917 Napisano: 12.08.2022 17:27:44 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
peterpanek napisał(a):

Wiecie że agencjom zależy na wydaniu wszystkich naród? Z reguły ich klient płaci tylko za nagrody wydane, a agencja ma  prowizje od tych wydanych - klienci z reguły nie przekazują nagród fizycznych. Widzę że na forum latają różne dziwne teorie tego dotyczące. Zapisy regulaminowe o pozostawaniu nagród we własności organizatora to fikcja prawna wymagana przez ustawodawcę.

To że nie ma rezerw wynika najczęściej z przeładowania pracą. Wolą nie dawać tego, bo się nie wyrobią - zwłaszcza jak idzie to na masówkę.

Śledzę  wpisy konkursowiczów na ten temat i zachęcam wszystkich do lektury i wyciągania wniosków.
No, a tu dzisiaj taka niespodzianka, bo cały czas zadawałam sobie pytanie:
Dlaczego nagrody przechodzą na Organizatora 
Chyba wszyscy konkursowicze powinni Ci podziękować. Pozwól, że Cię zacytuję:
Brak "rezerw wynika najczęściej z przeładowania pracą. Wolą nie dawać - tego - , bo się nie wyrobią - zwłaszcza jak idzie to na masówkę".  emotka   emotka emotka
My konkursowicze te - tego - nazywamy nagrodami i nawet najmniejsza jest dla nas ważna.  Wyświetl w wątku >>
2 oset, mia 0

simonapp

#6875627 Napisano: 11.08.2022 13:31:48 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
sabart napisał(a):

oset napisał(a):

Mnie najbardziej wkurza, że nie ma ogłoszonych list zwycięzców u niektórych agencji i oczywiście brak rezerw. Wkurza mnie też tak skonstruowanie tych regulaminów, żeby jak najwięcej zostało agencjom i aby nie wydać tych wszystkich nagród tym, którzy faktycznie zainwestowali swoje pieniądze w konkursie/loterii.

Taak. Np. Konkurs Pastella:

Komisja może nie wyłonić wszystkich laureatów i nie przyznać wszystkich Nagród, w przypadku gdy zgłoszone Prace Konkursowe, zdaniem Komisji, nie będą spełniać kryteriów określonych w Regulaminie. Niewydane Nagrody pozostają do dyspozycji Organizatora.

Tak macie rację, dobrze, że więcej osób zwraca na ten bulwersujący fakt uwagę. 
Piszmy o tym, bądźmy głośni. emotka emotka emotka
Forum czytają NIE TYLKO konkursowicze. 
Chwalmy te AGENCJE, które postępują OK. 
Moje emotka  ostatnio mocno bije do AVANTI, za regulaminową uczciwość, listę laureatów, a to procentuje, że nawet ja zwykły konkursowy szarak u nich wygrywam. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6873167 Napisano: 30.07.2022 23:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

A te karty z urodzin coca-coli zostały aktywowane? Ktoś już używał?
Miałam tylko maila, że niebawem zostaną aktywowane i nie wiem, czy to już emotka

Mam takie pytanie do wszystkich, ponieważ tyle ostatnio było organizowanych konkursów coca-coli. 
emotka emotka  Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ta Firma nie włączyła do tych wszystkich konkursów kapsli metalowych, czyli tych, ze szklanych butelek? 
Są przecież bardziej ekologiczne a i smak napoju w szkle o wiele lepszy i zdrowszy. 
Dlaczego nie warto ich promować? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6872672 Napisano: 27.07.2022 21:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Majkii napisał(a):

W loterii Pudliszki na paragonie musi widnieć nazwa "Pudliszki' lub jej skrót? Wszystkie paragony mam bez tego, a w regulaminie nie widzę żeby było napisane że musi widnieć dokładna nazwa. Myślicie że taki paragon można zgłosić?

Pytałem o to organizatora bo też tak mam. Odpisali że wyrazie wygranej będą prosić o pieczątkę sklepu i opis że to były te produkty.

Tak być nie powinno. W takiej sytuacji czułam się jak złodziej. 
W towarzystwie ochroniarza prowadzona na zaplecze, tłumaczenie kilku osobom - UPOKORZENIE i strata czasu. 
Nie potrafię sobie przypomnieć, bo tyle teraz trzeba czytać tych regulaminów, ale któraś z Agencji miała taki zapis, że sami sprawdzają produkt. 
Plus +++++ dla Niej. Może ktoś pamięta i miał taka sytuację.
  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6872300 Napisano: 26.07.2022 11:19:00 w Smolar
daisygirl napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy ktoś potwierdzi informacje, które pojawiły się jakiś czas temu na stronie, że trzeba każdy paragon sprawdzać pod kątem wyników na stronie Smolara, bo są problemy z SMS-ami informującymi o wygranych?

ja nigdy nie sprawdzałam, bo nie sądziłam, że trzeba pilnować, ale u mnie inna sytuacja - dostałam w konkursie 2 nagrody, a sms jest 1, nie sugeruje, że są 2 nagrody czy coś, dobrze że sobie sprawdziłam nr paragonów bo odesłałabym jeden jakby nie to  emotka  

A czy był w regulaminie zapis, że nagrody przechodzą na Organizatora?   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6870294 Napisano: 14.07.2022 21:24:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vougeinthecity napisał(a):

darog napisał(a):

mary18 napisał(a):

Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 

Przykre, wiem co to znaczy taka "głupia" strata. U mnie straty nagród były od Smolara- wyników nigdy nie chciało się sprawdzać a sms o nagrodzie (kilka razy) nie dotarł - (udział w konkursie - potwierdzenie docierało) 

Kiedy na forum pojawiły się wpisy by na ten wątek uważać - raz nagrodę udało się "uratować" choć sms nie pszyszedł - sprawdzone na www w wynikach.

Najgorzej kiedy nagroda przechodzi na rzecz organizatora- bo żalu że ktoś iny kto brał udział w loterii/konkursie "moje" dostanie nie mam. 

Wow, serio? W sensie, że nie przychodzi mejl ani SMS o wygranej z Smolara? Przyznam, że bardzo rzadko sprawdzam paragony na wynikach...  
W większości, z tego co czytam regulaminy, jest informacja o powiadomieniu mejl/SMS. 

Gdy w regulaminach jest zapis, że nagroda przechodzi na ORGANIZATORA, to może stąd takie zachowanie nie FAIR. 
Myślę, że nie taki jest cel FUNDATORA nagród.
Nigdy nie sprawdzałam wyników w tej Agencji i też nie wygrywałam. 
Chociaż odkąd od kwietnia zaczęły się dyskusje na Forum właśnie na ten temat jest lekka poprawa.
Pojawiają  się zapisy o rezerwowych, ale dalej brak końcowej listy laureatów. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

simonapp

#6870080 Napisano: 13.07.2022 14:25:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
oldziaczek napisał(a):

asinek napisał(a):

Wczoraj - Loteria bez ograniczeń - losowanie dodatkowe:  150 zł do Empiku :)

Do mnie właśnie przyszedł mail, wspaniała ta loteria, już mam z niej hulajnoge 😂

Wspaniała ta Agencja + dla Nich, gdyby tak było i w innych.  Też mam Kartę Empik  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6868348 Napisano: 05.07.2022 14:52:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
sunlicious napisał(a):

Plecak Pilsner carrefour

Też mam. Wyświetl w wątku >>