Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#7051719 Napisano: 07.10.2022 16:03:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka  Mam pytanie odnośnie wyjazdu do Kalavali z SOMERSBY. 
Czy może wyjechać inna osoba, chciałabym VOUCHER podarować w najbliższej rodzinie, więc nawet nazwisko będzie takie samo. 
Wiem, że człowiek uczy się na własnych błędach, ale może jeszcze jakieś wskazówki odnośnie samego pobytu. Proszę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7051349 Napisano: 05.10.2022 21:43:53 w Smolar
edzia21 napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Dodam jeszcze, dobrze że pilnują 1nagrody na osobę lub gospodarstwo.

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7051295 Napisano: 05.10.2022 17:28:54 w Smolar
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Dodam jeszcze, dobrze że pilnują 1nagrody na osobę lub gospodarstwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7051293 Napisano: 05.10.2022 17:25:36 w Smolar
simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7051292 Napisano: 05.10.2022 17:20:19 w Smolar
byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia, odkąd  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7049499 Napisano: 27.09.2022 15:52:59 w Avanti
marzenier napisał(a):

simonapp napisał(a):

A mnie martwi, że nie ma ograniczenia na osobę  emotka emotka emotka  
To już kolejny etap, (a wysyłam już na 6) bez wygranej. 
Bardzo mi smutno.

A dlaczego Cie to martwi ?

To więcej pracy dla Agencji, ale dla grającego troszkę zwiększa szansę na wygraną. 
Ale tak,    tylko trochę się wyżaliłam, po opublikowaniu wyników. 
Już mi przeszło, głowa do góry, nadzieja umiera ostatnia. 
Gramy dalej emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, adamo86 0

simonapp

#7049422 Napisano: 27.09.2022 12:04:13 w Avanti
A mnie martwi, że nie ma ograniczenia na osobę  emotka emotka emotka  
To już kolejny etap, (a wysyłam już na 6) bez wygranej. 
Bardzo mi smutno. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7049091 Napisano: 25.09.2022 16:22:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
giti napisał(a):

Raczej jakby tak było, że kupujecie wykorzystane kody to piszecie do organizatora - i on sprawdze kto wcześniej zgłosił taki kod i zapewne zdyskwalifikuje taką osobę.. Więc jak macie sytuacje takie to piszcie do organizatorów trzeba tępić oszustów..

Pozatym czy tu nie jest tak jak w innych konkursach, że należy zachować wszystkie wieczka i wygrane i nie wygrane, i organiator może zarządać wysłanie wszystkich ? Wiec jak macie podejrzenia dotyczące kogoś to zgłosić i niech go sprawdzą emotka

Jestem za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7048643 Napisano: 22.09.2022 22:04:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Ja Podałam akurat dobry numer paragonu, więc się nie martwię, ale dla mnie bardzo to dziwne by było, że będą weryfikować numery paragonów dopiero po wysłaniu oświadczeń.. To po co by im były te zdjęcia? Moim zdaniem jest jakaś szansa, że stwierdzili, że skoro mają zdjęcia paragonów to uznają te złe numery.. Przecież jak nie uznają to organizator utonie w tych hulajnogach, patrząc po wpisach ile ludzi wpisało zły numer emotka  

Moje zdanie: 
- paragon był im potrzebny by z  Empików w np. Krakowie - nie padło 1/3 nagród.
- moje zdanie: paragony są im po to by "rozłożyć" nagrody na różne miejsca w kraju= więc nie ma to nic wspólnego z "najlepszą odpowiedzą konkursową"
- załączony paragon -= więc skoro widzą że numer podany jest niezgodny = po co przyznają nagrodę? BY PRZESZŁA NA RZEZ ORGANIZATORA? Przecież mogliby nagrodzić z tych prawidłowych wg regulaminu uczestników.
- w sumie: skoro paragon jest załączony i ewidentnie w innym zgłoszeniu nie ma takiego samego numeru - więc choć jest "zły numer" to jasne iż uczestnik nie dopuścił się "chytrostwa" i dać mu do jasnej ciasnej te nagrode!
- w jaki sposób oni sprawdzą płatność kartą visa? z drugiej strony ktoś mógł wpisać "dobry numer paragonu" ale nie zapłacić odpowiednio kartą = więc dlaczego ma dostać ten nagrodę / a tamten nie? = skoro ani jeden ani drugi nie dopełnił warunków konkursu?
- w związku z powyższym: jeśli dają jednemu-niech dadzą drugiemu
Niecierpie konków bez rezerwy i na rzecz organizatora. W sumie póki uczestnicy nie napomkną o tym Sponsorowi - że nie będą w takim razie kupować produktów -NIECH KUPUJE TO ORGANIZATOR I WYMYŚLA SAM HASŁA.

ŁAŁ   emotka emotka emotka
ALE DOBRE Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7048086 Napisano: 20.09.2022 17:20:21 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

Swoją drogą jeśli ktoś dostał info z Somersby za ostatni etap to byłoby fajnie gdyby dał znać.
A jeśli nie tu to  nóż w serce można mi ewentualnie wbić na pw

Ja też tak samo myślę. 
I też czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7047934 Napisano: 19.09.2022 21:45:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

Czyżby Grasp Group zrobiło coś w końcu w sprawie Aleksandrowa łódzkiego? Coś ich nie widać wcale ostatnio. Z innej beczki zgłoszeń do tej loterii jest cała masa. W ciągu 20 minut pomiędzy jednym a drugim moim zgłoszeniem było 405 rejestracji. 

Na stronie 7548 i wcześniej była ciekawa dyskusja na ten temat. emotka emotka emotka  
Pilnujmy Agencje, pilnujmy siebie, a Agencje niech pilnują naszą uczciwość. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7047658 Napisano: 18.09.2022 15:18:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

sks900 napisał(a):

Agnes napisał(a):

sunny85 napisał(a):

Czy mieliście może taką sytuację z kodem almette, że przy próbie zarejestrowania pokazała się Wam  informacja, że kod został już wykorzystany? Na mój gust to trochę bez sensu, że kod jest widoczny już w sklepie i nie trzeba wraz z nim rejestrować numeru paragonu....

no tak ale jak ktoś wygra z tym kodem to nie będzie miał wieczka do odesłania

Jak wyśle ze sklepu i wygra to kupi ten serek. W tym przypadku ktoś wysłał ze sklepu, nie wygrał i zostawił na półce. Takie coś trzeba zgłaszać. Organizator loterii ma powiązany z tym kodem email i nr telefonu.

emotka  emotka  Zacytuję "Takie coś trzeba zgłaszać" 
-- NIE -- dla oszustów. 
Pilnujemy Agencje, pilnujmy siebie, a Agencje niech pilnują nas. 
Oszustwo na 1000 zł, to już jest chyba odpowiedni paragraf.

A tak mnie coś naszło, żeby to podsumować
Wiersz był już w wątku -Agencje Reklamowe - ogólna dyskusja 

   UCZCIWOŚĆ daje wewnętrzny spokój Nie rani nikogo, jest źródłem radości 
   Chociaż nie od razu odpłaca dobrem, wśród zepsutej moralnie ludzkości 
   Człowiek uczciwy, zdobywa szacunek i uznanie 
   Spraw,   żebyś i Ty zasłużył na nie. 
   
Dedykuję go wszystkim Konkursowiczom i Agencjom.
(Oddaję swoje prawa autorskie,   a wszelkie - życiowe - plagiaty dozwolone)    emotka   Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7047518 Napisano: 16.09.2022 22:54:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Agnes napisał(a):

sunny85 napisał(a):

Czy mieliście może taką sytuację z kodem almette, że przy próbie zarejestrowania pokazała się Wam  informacja, że kod został już wykorzystany? Na mój gust to trochę bez sensu, że kod jest widoczny już w sklepie i nie trzeba wraz z nim rejestrować numeru paragonu....

no tak ale jak ktoś wygra z tym kodem to nie będzie miał wieczka do odesłania

Jak wyśle ze sklepu i wygra to kupi ten serek. W tym przypadku ktoś wysłał ze sklepu, nie wygrał i zostawił na półce. Takie coś trzeba zgłaszać. Organizator loterii ma powiązany z tym kodem email i nr telefonu.

emotka  emotka  Zacytuję "Takie coś trzeba zgłaszać" 
NIE dla oszustów. 
Pilnujemy Agencje, pilnujmy siebie, a Agencje niech pilnują nas. 
Oszustwo na 1000 zł, to już jest chyba odpowiedni paragraf. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7047151 Napisano: 15.09.2022 12:06:54 w Czy informują/ informowali?
[quote=
marzanna napisał(a):

Ostatni etap "Cytrusówki" poinformowany?

Wiolka85]Ostatni etap "Cytrusówki" poinformowany?       
        Zadam też to samo pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878965 Napisano: 28.08.2022 16:09:19 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Słuchajcie, był pewien konkurs Łomży 0%, który był pod adresem takim i można tam wygrać w każdym etapie tygodniowym rowery i kosze piknikowe. Zapomniałem pobrać regulamin. Tego konkursu nie było w bazie,  a on naprawdę był, choć w niektórych sklepach, np. w Lewiatanie był plakat, wywieszka. Wcześniej na stronie był w formie dokumentu tekstowego, a teraz są tylko wyniki. Nikt mnie nie powiadomił, ale imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza, z tego co widzę na stronie. Ciekawe, czy już informowali mailowo. A może dzwonili?

1. Pytasz o ZAKOŃCZONY "pewien" konkurs z wynikami - w których są być może Twoje dane.
2. Przyznajesz, że konkursu na e-konkursy.info - w bazie nie było
..............................
Nie chcesz się dzielić wiedzą o znanym ci konkursie - a czerpiesz info z TEJ BAZY od tych - którzy konkursy dodawają...

Ta Agencja organizowała też konkurs, w który był w bazie i sytuacja jest podobna. 
Pytałam o organizatora MADOGZ Video Paweł Ostrowski w -Dyskusjach o innych konkursach- 
Czy ktoś wcześniej - Z BAZY - miał kontakt z tą firmą? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878963 Napisano: 28.08.2022 15:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją?

To może o w innych konkursach ktoś coś napisze? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878835 Napisano: 27.08.2022 12:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878251 Napisano: 24.08.2022 14:53:06 w Smolar
simonapp napisał(a):

A co z główną, gdzie sprawdzić emotka
Oczywiście chodzi o BROOKLYN. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6878249 Napisano: 24.08.2022 14:52:17 w Smolar
A co z główną, gdzie sprawdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6877869 Napisano: 23.08.2022 12:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 2

Wyświetl w wątku >>
0 0