Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamo86

adamo86

#7048472 Napisano: 22.09.2022 12:20:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

Dostałam sms o wygranej hulajnodze, ale tak jak niektórzy wpisałam zły numer z paragonu.... myślicie że oni to już sprawdzali i jest szansa na otrzymanie nagrody czy raczej pogodzić się z porażką??

Nie wiadomo co wymyślą. Wypełnij formularz laureata. Będziemy trzymać kciuki!  Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048468 Napisano: 22.09.2022 12:17:36 w Smolar
adamo86 napisał(a):

katake napisał(a):

mietowa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ch_magd napisał(a):

A 1 etap z konkursu Trefl? Coś ktoś? emotka

pojawiła się zakładka w "dla laureata", ale nie wiem czy podpięta, nie grałam emotka

Jest też zakładka Empik.

Potwierdzi ktoś czy wyniki podpięte?

Idą SMSy, ale nie podpięte pod wyniki

Podpięte. Co najmniej do 18 września Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048465 Napisano: 22.09.2022 12:14:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie w rodzinie hulajnoga emotka Wyświetl w wątku >>

adamo86

#7048433 Napisano: 22.09.2022 10:33:59 w Smolar
byekitty napisał(a):

Dostał ktoś jakąś informację od Smolara o co cho z empikiem?

Nie, zwykle chyba po 3 dniach odpisują na maile emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048382 Napisano: 21.09.2022 22:45:18 w Czy informują/ informowali?
ewikewikk napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Swoją drogą jeśli ktoś dostał info z Somersby za ostatni etap to byłoby fajnie gdyby dał znać.
A jeśli nie tu to  nóż w serce można mi ewentualnie wbić na pw.

Ktoś? Coś?

Było info w mdw Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

adamo86

#7048376 Napisano: 21.09.2022 21:40:53 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Ciekawe, czy doczekamy rozwiązania emotka Tam trzeba było zachować potwierdzenie płatności? Obawiam się, że swoje wyrzuciłam... Chociaż z drugiej strony, gdzie ja bym tam wygrała coś u Smolara... Nawet nagród ujemnego stopnia w postaci kopa w 4 litery nie mają w tym konku, więc nie mam na co liczyć emotka emotka

Wg regulaminu nie - jedynie dowód zakupu

Nie straszcie ludzi emotka  Ostatnio mam tak mało czasu, że w niewielu konkursach biorę udział, a i tak pomyliłam się w numerze paragonu emotka
Na szczęście o potwierdzeniu płatności nie było mowy, pewnie mogą to sobie zweryfikować sami.

W historii na koncie mam "sposób płatności: Apple Pay" - więc potwierdzenie transakcji to chyba też jakiś sposób udowodnienia mobilnej transakcji Wyświetl w wątku >>

adamo86

#7048371 Napisano: 21.09.2022 21:28:00 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

Były już wyniki z Milki w C4 i itm ?

Nie było chyba. Czas do 6.10, ale ostatnio rozwiązują tydzień przed terminem. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048370 Napisano: 21.09.2022 21:27:22 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Ciekawe, czy doczekamy rozwiązania emotka Tam trzeba było zachować potwierdzenie płatności? Obawiam się, że swoje wyrzuciłam... Chociaż z drugiej strony, gdzie ja bym tam wygrała coś u Smolara... Nawet nagród ujemnego stopnia w postaci kopa w 4 litery nie mają w tym konku, więc nie mam na co liczyć emotka emotka

Wg regulaminu nie - jedynie dowód zakupu Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

adamo86

#7048359 Napisano: 21.09.2022 21:12:16 w Czy informują/ informowali?
nitka310 napisał(a):

mia napisał(a):

@adamo86  Moim zdaniem, numer paragonu jest tu drugorzędny, jak chodzi o założenie konkursu. Oczywiście masz rację, że mogą się tego czepić - ale wg mnie popełnili błąd żądając paragonu, zamiast wydruku potwierdzenia transakcji, który by potwierdzał i płatność w Empiku, i płatność mobilną. I nie wiem, czy w wąskim gronie kandydatów do nagrody nie znajdą się ci, którzy mają to jednoznacznie na paragonie (ktoś pisał, że ma).
U mnie niestety na paragonie jest "płatność kartą". Pomijając, że zapewne numer dałam z góry - nie pamiętam, ale pewnie tak, na zasadzie że "zawsze u Smolara..." .emotka

Jak chcesz, to przypomnij - ja, jak widać, nie bardzo mam o czym przypominać. emotka

Ja na paragonie mam platnosc- karta kred, ale na tym wydruku POTWIERDZONE URZĄDZENIEM MOBILNYM. 
P.s Nie mam zapisane żebym zgłosiła paragon więc nawet nie pamiętam czy biorę udział w konkursieemotka 

A czemu inny nr karty na paragonie i na potwierdzeniu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048308 Napisano: 21.09.2022 17:50:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):Ja czasem w pracy nie odpisuje na maile przez 2-3 dni. I często jak już odpiszę to okazuje się, że petentowi udało się samemu ogarnąć temat i wcale nie był taki trudny emotka

Helou, Ziemia do satelity!
User na e-konkach NIE JEST w stanie SAM ogarnąć tematu karniaków, no weź... 
PRZYPOMNĘ:Pytałem o procedurę i termin zdjęcia punktu karnego za dodane konkursy... I ZERO ODZEWU. Takie sobie to jest..

Procedura i termin są opisane w FAQ emotka  w razie problemów proszą o kontakt. Kontakt nastąpił - wszystko zgodnie z procedurą. 
Nie ma podanego terminu informowania, więc trzeba czekać - tylko oby krócej niż u ProBest od Coliana emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

adamo86

#7048302 Napisano: 21.09.2022 17:35:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Tak mi trochę smutno... emotka Komunikacja, przepływ informacji wewnętrznych szwankuje, bardzo podupadł ostatnio. Niby rozumiem, że Admin zajęty emotka życiem i pracą, ale mimo wszystko żal, kiedy wysyłasz zapytanie, widzisz, że "przeczytał(a) wiadomość2022-09-20 21:05:09", a mimo to - zero reakcji. Ani "cześć", ani "pocałuj mnie gdzieś". emotka
Sprawa może i jest banalna, ale chodzi o zasady. O elementarny szacunek dla rozmówcy emotka

Pytałem o procedurę i termin zdjęcia punktu karnego za dodane konkursy... I ZERO ODZEWU.
Takie sobie to jest... emotka emotka

Ja czasem w pracy nie odpisuje na maile przez 2-3 dni. I często jak już odpiszę to okazuje się, że petentowi udało się samemu ogarnąć temat i wcale nie był taki trudny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048301 Napisano: 21.09.2022 17:27:26 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Tak. Dlatego mogą odrzucać zgłoszenia, w których nie zgadza się podany nr transakcji z nr z paragonu... gdyby nie było zdjęcia paragonu to by dopiero przy weryfikacji odrzucali laureatów.. albo nie... kto ich wie jak to rozpatrzą emotka

emotka  Dla mnie to bzdura. Numer paragonu (jakiś konkretny) podaje się po to, żeby nie dublować zgłoszeń - czytaj: nie oszukiwać agencji, zgłaszając dwukrotnie ten sam paragon (raz z numerem z dołu, raz z góry). I dlatego od pewnego czasu agencje jasno określają, jaki numer ma byc podany.
Ale jeśli mają skan paragonu, to mają wszystkie możliwe numery na tacy. Moje szanse na wygraną u Smolara są bliskie zeru, ale gdybym wygrała i zarzucili mi, że zły numer podałam, kłóciłabym się do upadłego, bo przecież podałam im nie tylko numer, ale cały paragon.emotka

A tak poza tym, to chyba (nie wiem czy celowo, czy nie) zapomnieli o tym konkursie. emotka

Bzdura, nie bzdura - mają dowolność w interpretowaniu zgodności z regulaminem - zwłaszcza, że jasno w regulaminie podali, który numer ma być.
Jeśli Ty zgłosiłaś na dolny, a ktoś inny ten sam paragon na górny to nie będą po obrazkach dochodzili czy to dubel czy nie. Łatwiej będzie po prostu odrzucić zgłoszenie.
Ogólnie dziwi mnie, że niektóre agencje chcą ten dolny numer... on jest tak krótki, że bez podawania NIPu albo nr kasy fiskalnej muszą często zdarzać się duble.
Poza tym jeśli (odpukać) nie wygrasz to nawet się nie dowiesz, że to przez błędny numer.

To może warto się przypomnieć? emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, nelunia 0

adamo86

#7048241 Napisano: 21.09.2022 13:35:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Diana02 napisał(a):

Przed chwilą Smolar powiadamia sms męża o wysyłce nagrody, ktoś wie co może iść? emotka

Smolar SMS o wysyłce nagrody? a w czym brał udział? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048233 Napisano: 21.09.2022 12:47:23 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mixik napisał(a):

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach.

Może mają problem z weryfikacją płatności mobilnej. emotka Skoro tak genialnie, zamiast potwierdzeń płatności kartą, zażądali paragonów...

Ja myślę że tam też był problem z tym numerem paragonu, który był inny niż zawsze. I napisali o tym numerze tylko w regulaminie. Podejrzewam, że duża część zgłoszeń ma inny numer paragonu niż ten na dodanym zdjęciu. Powinni najpierw odrzucić wszystkie zgłoszenia niespełniające kryteriów, a dopiero potem wybierać laureatów. Ale czy tak robią? Bo jak nie, to podejrzewam, że bardzo dużo nagrody będzie do dyspozycji organizatora emotka  

O kurcze, dopiero mi uświadomiłaś, że wpisywało się nr transakcji a nie nr paragonu, a ja niestety nr paragonu wpisałam, jak zwykle u Smolaraemotka


emotka  No właśnie, mi tuż przed wysłaniem zgłoszenia uświadomiła to koleżanka z forum, a tak to też jest szansa, że wysłałabym z normalnym numerem paragonu. Dla mnie to było okropnie chamskie, że nie dali w formularzu podglądu paragonu z zaznaczonym numerem jaki mamy wpisać. Tak jakby liczyli na to, że dużo osób nie przeczyta dokładnie regulaminu i nie będą musieli wydawać wszystkich nagród. Ja wiem, że trzeba czytać regulaminy itd, ale nie ma też nic dziwnego w tym, że jak ktoś bierze udział w setnym konkursie Smolara to nawet z przyzwyczajenia wpisze górny numer paragonu.. 


Ale tam też załączało się chyba zdjęcie paragonu, czy się mylę?

Tak. Dlatego mogą odrzucać zgłoszenia, w których nie zgadza się podany nr transakcji z nr z paragonu... gdyby nie było zdjęcia paragonu to by dopiero przy weryfikacji odrzucali laureatów.. albo nie... kto ich wie jak to rozpatrzą emotka Wyświetl w wątku >>

adamo86

#7048217 Napisano: 21.09.2022 11:52:23 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mixik napisał(a):

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach.

Może mają problem z weryfikacją płatności mobilnej. emotka Skoro tak genialnie, zamiast potwierdzeń płatności kartą, zażądali paragonów...

Weryfikowaliby w czasie wyboru? Wtedy mniej nagród "pozostanie do dyspozycji Organizatora" emotka Wyświetl w wątku >>
3 monisss, mia, darog 0

adamo86

#7048197 Napisano: 21.09.2022 10:42:25 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

adamo86 napisał(a):

dede napisał(a):

A czy z ekomobilnych Empik smolar coś było informowane? Konkurs ze skuterem i hulanogami.

Nic nie było jeszcze. Chyba do środy czas na hulajnogi a do czwartku na skutery.

EDIT: albo wtorek i środa emotka


Dalej nic nie ruszyło?

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048136 Napisano: 20.09.2022 22:54:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
kuleczkar Gratulacje! dla Was! emotka   i czekamy na zdjęcie odpicowanej loży! emotka Wyświetl w wątku >>

adamo86

#7048088 Napisano: 20.09.2022 17:21:46 w Czy informują/ informowali?
simonapp napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Swoją drogą jeśli ktoś dostał info z Somersby za ostatni etap to byłoby fajnie gdyby dał znać.
A jeśli nie tu to  nóż w serce można mi ewentualnie wbić na pw

Ja też tak samo myślę. 
I też czekam.

Już się ktoś pochwalił.  Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#7048066 Napisano: 20.09.2022 16:18:22 w Smolar
byekitty napisał(a):

do 17tej zostało 68 minut... niewiele emotka  gdzie ten empik? 

Może urlop ma informatyk od wciśnięcia guzika emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

adamo86

#7048049 Napisano: 20.09.2022 15:01:26 w Czy informują/ informowali?
Wiolka85 napisał(a):

Almette zabka było jakieś info? 

Ktoś pisał, że dzienne już do końca poinformowane. Nie wiem natomiast co z główną. Wyświetl w wątku >>
0 0