Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kiwiwi

kiwiwi

#7024965 Napisano: 12.09.2022 19:23:40 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6871650 Napisano: 21.07.2022 21:56:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Jak się zgłosić do loterii whiskas? Nie mam opcji zgłoś paragon...

Na stronie pod kodem QR jest małym drukiem tekst o wzięciu udziału w loterii i tam jest odnośnik do formularza konkursowego. Jeśli otwierasz stronę na urządzeniu mobilnym to ten sam tekst jest pod banerem: "Prześlij mruczenie". Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6870678 Napisano: 17.07.2022 12:06:34 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...528/351033343834295/
Konkurs trwa do 23:59. Do wygrania wycieczka po wybranym dziale Sinsay, bony i gadżety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kiwiwi

#6867031 Napisano: 28.06.2022 10:40:43 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Też tak mam. Telewizor niby dobry, a kanałów tylko 6. I jeszcze ktoś z forum (nie będę wytykać palcamiemotka ) poradził, żeby ustawić ręcznie kanały. A czy mężczyzna z krwi i kości nie wie, że prawdziwa kobieta może tego nie umieć? emotka

Zawsze można poprosić o pomoc jakiegoś mężczyznę z krwi i kości albo nieprawdziwą kobietę emotka Wyświetl w wątku >>
2 radosna, cb656 0

kiwiwi

#6865421 Napisano: 18.06.2022 18:10:08 w Pomocy!!!!
aspartaqs napisał(a):

Mam problem z wysłaniem zgłoszenia na jedynkipromocja.pl.
Wklejam zdjęcie o wadze 260 KB i wyskakuje mi informacja:

receipt is required (wymagany jest paragon".

Pomoże ktoś?

Miałam taką samą sytuację, pomogła dopiero zmiana formatu zdjęcia na png. Po wysłaniu przyszła od razu zwrotka na maila, więc chyba wszystko legitnie emotka  W regulaminie nie znalazłam żadnej informacji o preferowanych formatach zdjęć. Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6817426 Napisano: 27.10.2021 10:48:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Na Operze strona padła: 
Nie widzę też opcji edycji profilu, ani możliwości usunięcia konta.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kiwiwi

#6811188 Napisano: 27.09.2021 19:43:48 w Wkurza mnie...
angellisia napisał(a):

Nie mój chłopak, jakiś chłopak w sensie ,że młody mężczyzna. Nie znam gościa. Faktycznie w tych nerwach napisałam niezrozumiale  emotka

Jeśli Ty wysłałaś swoją odpowiedź przed nim, to teoretycznie powinni brać pod uwagę Twoją, bo zazwyczaj w takich sytuacjach liczy się pierwszeństwo zgłoszenia. Musisz poszukać w regulaminie konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kiwiwi

#6811178 Napisano: 27.09.2021 19:17:18 w Wkurza mnie...
angellisia napisał(a):

Biorę udział w konkursie i chłopak zerznal całkowicie mój pomysł na odpowiedź, nawet układ wiadomości przepisał! Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Rzucić chłopaka. Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6810229 Napisano: 23.09.2021 14:25:31 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

Mój brat był dzieckiem kosmicznie ruchliwym, diagnozowany pod kątem ADHD (wtedy była taka moda na to ). W żłobku panie narzekały, przedszkole to samo. Poszedł do szkoły i po dwóch tygodniach skierowanie od wychowawczyni do psychologa, bo nie siedział w ławce a łaził. Że on nadaje się do klasy integracyjnej. Psycholog powiedziała, że jest wybitnie zdolnym dzieckiem i po prostu potrzebuje czasu. Potem rodzice dostali list z przeprosinami. To też były inne czasy bo brat rocznik 1994. No ale zbyt pochopnie wyciąganie wniosków jest szkodliwe. Jakby kilkoro nauczycieli coś zauważyło to jeszcze ok. Jednak każde dziecko jest inne. Ja bym na siłę jej nie targała do psychologa, bo może dla niej to odbić się traumą a wchodzi powoli w trudny wiek dla dziewczynki pod kątem rozwoju fizycznym jak i psychicznym.

Nie ma to, jak diagnozować cudzie dziecko przez internet na forum o konkursach. Traumą może się skończyć straszenie psychologiem i wpajanie, że wizyta u specjalisty to kara. Więc może dajmy już spokój dobrym radom. Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6810176 Napisano: 23.09.2021 12:35:24 w SZUKAM....
psotka napisał(a):

Szukam informacji

Jak aktywowac tidala z wygranych w zozole?

Chyba jakoś tak https://pomoc.hom...izowac-voucher-tidal Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

kiwiwi

#6806860 Napisano: 08.09.2021 13:08:13 w Informują
Informują z Konkurs "ZERO PROCENT NA STO PROCENT"

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6806467 Napisano: 07.09.2021 09:45:07 w SNICKERS
nanajka81 napisał(a):

nie rozumiem dlaczego niektórych losują po xx razy a mnie, przykładnie biorącej udział każdego dnia - nie. emotka

Bo to jest loteria, nie dają tam nagród za wzorową postawę emotka  a jeśli się takich spodziewasz, to dostaniesz tylko frustracji. Wyświetl w wątku >>

kiwiwi

#6805067 Napisano: 31.08.2021 18:49:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Mam pytanie odnośnie monster w Dealz

  1. Zarejestruj paragon i odpowiedz na pytanie:
    Jaka gra pasuje najlepiej do napojów Monster? (max 460 znaków.
  2. O jakie im chodzi gry?

Wie ktoś?

Sądząc po oferowanych nagrodach, to prawdopodobnie gry konsolowe, a w odpowiedzi ogranicza Cię jedynie wyobraźnia emotka  i regulamin. Wyświetl w wątku >>
2 joan, cb656 0

kiwiwi

#6802846 Napisano: 22.08.2021 11:39:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

superloser napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

rare85 napisał(a):

szczupak napisał(a):

 A jak to jest z  tym snickersem ? Co 15 minut losują 100 pln z całej bazy czy ztej bazy co przez najbliższe 15 minut się utworzy?

Z regulaminu wynika, że z całej bazy, tak jak i 1000. Chyba dlatego nie mam tam szczęścia (jeszcze  emotka



Też tak mi się wydaje. Jednak bramka czasowa zwiększa szanse. Przynajmniej u mnie.

Gdyby ludzie czytali regulaminy, to by szanse przeliczali inaczej  emotka

Bo obrazek to jednak zmylka



"Co 15 minut" - nie ma zadnego odnosnika czasowego.
"CODZIENNIE" - to znaczy 24 godziny  emotka  
Bo maja zapis:

Nagrody II Stopnia w postaci nagrody pieniężnej w kwocie 100 złotych (słownie: sto złotych, 00/100). Organizator przewidział 48 takich Nagród dziennie, łącznie w Loterii 2208 takich Nagród.
emotka  daje 1 nagrode co 30 min  emotka

No moze gdzies blokuja zglaszanie, ze tylko przez 12 godz w ciagu doby  emotka   

W celu wyłonienia Nagrody II stopnia stopnia Organizator przeprowadzi 2208 losowańcodziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00, co 15 minut (czyli o godzinie 8:00, 8:15, 8:30,
8:45, 9:00, 9:15 i kolejne; ostatnie losowanie odbędzie się o godzinie 19:45) od dnia 16
sierpnia 2021 r. do dnia 30 września 2021 r. W każdym losowaniu biorą udział wszystkie
Zgłoszenia dokonane do momentu poprzedzającego losowanie, tj. znajdujące się w bazie
danych rekordów generowanych na potrzeby każdego losowania. W każdym z losowań
losowane jest jedno Zgłoszenie, któremu przyznana jest Nagroda II stopnia. Łącznie
wyłonionych zostanie 2208 zwycięzców (dalej „Laureat”). 

Czyli jakis swistak siedzi 8ej   do 19:45 I losuje co 15 minut?
A jak zglosisz od 19:46 do 7:59 - to jestes w puli zgloszn  losowanych   o  8:00?

Na to wygląda  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kiwiwi

#6802842 Napisano: 22.08.2021 11:28:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

rare85 napisał(a):

szczupak napisał(a):

 A jak to jest z  tym snickersem ? Co 15 minut losują 100 pln z całej bazy czy ztej bazy co przez najbliższe 15 minut się utworzy?

Z regulaminu wynika, że z całej bazy, tak jak i 1000. Chyba dlatego nie mam tam szczęścia (jeszcze  emotka



Też tak mi się wydaje. Jednak bramka czasowa zwiększa szanse. Przynajmniej u mnie.

Gdyby ludzie czytali regulaminy, to by szanse przeliczali inaczej  emotka

Bo obrazek to jednak zmylka



"Co 15 minut" - nie ma zadnego odnosnika czasowego.
"CODZIENNIE" - to znaczy 24 godziny  emotka  
Bo maja zapis:

Nagrody II Stopnia w postaci nagrody pieniężnej w kwocie 100 złotych (słownie: sto złotych, 00/100). Organizator przewidział 48 takich Nagród dziennie, łącznie w Loterii 2208 takich Nagród.
emotka  daje 1 nagrode co 30 min  emotka

No moze gdzies blokuja zglaszanie, ze tylko przez 12 godz w ciagu doby  emotka   

W celu wyłonienia Nagrody II stopnia stopnia Organizator przeprowadzi 2208 losowańcodziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00, co 15 minut (czyli o godzinie 8:00, 8:15, 8:30,
8:45, 9:00, 9:15 i kolejne; ostatnie losowanie odbędzie się o godzinie 19:45) od dnia 16
sierpnia 2021 r. do dnia 30 września 2021 r. W każdym losowaniu biorą udział wszystkie
Zgłoszenia dokonane do momentu poprzedzającego losowanie, tj. znajdujące się w bazie
danych rekordów generowanych na potrzeby każdego losowania. W każdym z losowań
losowane jest jedno Zgłoszenie, któremu przyznana jest Nagroda II stopnia. Łącznie
wyłonionych zostanie 2208 zwycięzców (dalej „Laureat”).  Wyświetl w wątku >>
2 rare85, cb656 0